سامانه سخا احراز آدرس محل سکونت + راهنمای ثبت نام


جهت مشاوره در زمینه احراز آدرس محل سکونت در سامانه سخا

سامانه سخا احراز آدرس محل سکونت

در این صفحه، لینک ورود به سایت سامانه سخا احراز آدرس محل سکوت را به همراه راهنمای تصویری برای احراز نشانی محل سکونت را در اختیار متقاضیان گرامی در سراسر کشور قرار داده ایم.

سامانه سخا احراز آدرس محل سکونت و تلفن

توجه در سامانه سخا، احراز آدرس محل سکونت و تلفن انجام می شود. مطابق مراحل زیر می توانید به راحتی برای احراز آدرس محل سکونت خود اقدام نمایید:

مرحله اول

برای ثبت نام در سامانه سخا و احراز محل سکونت، به ترتیب زیر اقدام نمایید:

توجه آدرس sakha.epolice.ir را در گوگل جستجو کنید و یا روی لینک ورود به سایت سخا که در همین صفحه قرار داده ایم، کلیک کنید تا وارد صفحه اول سایت سخا شوید. در این صفحه نام کاربری که همان کد ملی است و کلمه عبور درخواست می شود با وارد کردن این اطلاعات وارد سایت سخا می شوید.

توجه اگر قبلا در سخا ثبت نام نکرده اید، پیشنهاد می کنیم حتما مقاله زیر را در مورد آموزش نحوه ثبت نام در سایت سخا را مطالعه کنید:


بیشتر بدانید:

 آموزش ثبت نام و ورود به سایت سخا توجه بعد از ورود به سایت سخا که لینک ورود به آن را در همین صفحه قرار داده ایم، می توانید روی اولین عبارت سمت راست “احراز اطلاعات فردی و آدرس” کلیک کنید و فرم مشخصات فردی را تکمیل نمایید. آدرس خود را ثبت نمایید، اگر شماره تلفن با اطلاعات ثبت شده در سایت سخا مطابقت ندارد و سیمکارتی که قبلا با آن وارد سایت سخا شده اید، در دسترس ندارید می توانید شماره سیمکارت جدید خود را وارد کنید.سامانه سخا احراز آدرس محل سکونت


جالب است بدانید:

 نحوه دریافت کد سخا و استعلام سربازی با کد ملیمرحله دوم

توجه پس از ورود به حساب کاربری، اگر آدرس ثبت شده با آدرس فعلی شما مطابقت ندارد، روی دکمه ویرایش کلیک کنید؛ در غیر این صورت، به منظور احراز محل سکونت، دکمه (استعلام وضعیت آدرس) را بزنید.

توجه اگر بعد از انتخاب دکمه (استعلام وضعیت آدرس)، همچنان وضعیت آدرس شما، به رنگ قرمز است، لازم است برای احراز محل سکونت خود، اقدام نمایید. در این حالت، دکمه (احراز آدرس از طریق پست) را انتخاب کنید.

سامانه سخا احراز آدرس محل سکونت

سامانه سخا احراز آدرس چیست: آدرس سایت سخا احراز هویت محل سکونت، سایت سخا احراز نشانی، سخا احراز کد پستی، سامانه سخا احراز محل سکونت، سامانه سخا احراز هویت محل سکونت، سایت سخا احراز هویت، سخا احراز هویت اینترنتی همگی یکسان بوده و به نشانی sakha.epolice.ir است.


جالب است بدانید:

معرفی سامانه سخا سربازیمرحله سوم

توجه مطابق تصویر، بر روی گزینه احراز نشانی مشتریان، کلیک کنید. روی دکمه ورود بالای صفحه کلیک کنید:

سامانه سخا احراز آدرس محل سکونتمرحله چهارم

توجه در کادری که در صفحه جدیدی باز می شود، به منظور احراز محل سکونت، بر روی اینجا، که در تصویر مشخص شده، کلیک نمایید.

سامانه سخا احراز آدرس محل سکونتمرحله پنجم

توجه در این مرحله وارد صفحه ثبت درخواست شده اید و می توانید مراحل مربوطه را انجام دهید تا یک کد رهگیری، برای درخواست شما صادر  و به شماره همراه شما ارسال شود.

راهنمای سامانه سخا احراز آدرس محل سکونتجالب است بدانید:

نحوه دریافت کد سخا از طریق پیامکمرحله ششم

توجه در مرحله بعد، مامور پست، برای احراز محل سکونت، به آدرسی که اعلام کرده اید مراجعه می نماید. کد رهگیری را به مامور اعلام کنید تا درخواست شما را تایید کند. سپس، می توانید به آدرس gnaf.post.ir/reseller/vpostcode/tracking مراجعه کرده و برای پیگیری تایید آدرس خود، اقدام نمایید. تصویر زیر مربوط به یک نمونه استعلام است:


مرحله هفتم

توجه اگر درخواست تایید آدرس شما، در سایت پست، به حالت تایید بود، وارد سامانه سخا شوید و پس از ورود به حساب کاربری، بر روی استعلام وضعیت آدرس، کلیک نمایید تا بتوانید برای احراز محل سکونت اقدام کنید.

راهنمای سامانه سخا احراز آدرس محل سکونت

توجه در این مرحله، اگر آدرس اعلامی شما توسط پست تایید شده باشد، وضعیت آدرس در سامانه سخا، به صورت (تایید شده توسط پست) تغییر کرده و احراز محل سکونت در سایت سخا انجام شده است به این ترتیب می توانید برای تعویض پلاک، اقدام کنید.


تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور

تلفن راهنمای ثبت نام سامانه سخا احراز محل سکونت

توجه اگر برای  ثبت نام سامانه سخا و احراز هویت آدرس، نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، پیشنهاد می کنیم برای ثبت و درخواست پیگیری های انتظامی خود، به کافی نت ها مراجعه نکنید و اقدامات مورد نیاز خود را در سامانه سخا، توسط افراد ناآشنا با سیستم جدید ساخا، نسپارید. می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. برای تماس از طریق تلفن ثابت اقدام کنید و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، تماس حاصل فرمایید. کارشناسان این سامانه علاوه براینکه راهنمای شما هستند، تمام درخواست های متقاضیان را در سایت سخا ثبت و پیگیری می کنند.

منابع :

جهت مشاوره در زمینه احراز آدرس محل سکونت در سامانه سخا
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3755
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

76 − 69 =

نصب اپ دانش آموزی
راهنمای مای مدیو