کد خبر : 54502
- بازدید

My.medu.ir – دریافت کارنامه


جهت مشاوره در زمینه دریافت کارنامه دانش آموزان ابتدایی، متوسطه اول و دوم

My.medu.ir - دریافت کارنامه راهنمای My.medu.ir برای دریافت کارنامه

در این مقاله لینک ورود به سایت دریافت کارنامه را به همراه راهنمای نحوه دریافت کارنامه از My.medu.ir در اختیار فرهنگیان و دانش آموزان در تمام پایه ها و مقاطع مدارس کشور قرار داده ایم. آدرس سایت کارنامه دانش آموزی، my.medu.ir است. پیش از این، کارنامه دانش آموزی فقط از طریق سایت پادا دریافت می شد اما از نیمه دوم سال تحصیلی، مشاهده کارنامه دانش آموزان کل کشور از طریق سایت مای مدیو قابل مشاهده است.

این مقاله، راهنمای سامانه My.medu.ir برای دریافت کارنامه توسط مسئولین محترم تمامی مدارس کشور، اولیای گرامی دانش آموزان و کلیه دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی و پایه های ابتدایی، متوسطه اول و دوم است. با مشاهده فیلم نحوه دریافت کارنامه از سامانه My.medu.ir برای دریافت کارنامه دانش آموزی اقدام نمایید:

آموزش و پرورش


ورود به My.medu.ir برای دریافت کارنامه

آدرس سایت دریافت کارنامه my.medu.ir است. برای رورود به My.medu.ir و دریافت کارنامه دانش اموزان ابتدایی متوسطه اول و متوسطه دوم، می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

(کاربران عزیز حتما قبل از ورود، فیلترشکن خود را خاموش کنید تا با اختلالات دسترسی به اینترنت روبرو نشوید: )

توجه برای ورود به My.medu.ir، و دریافت کارنامه دانش آموزی، لازم است نقش خود را به عنوان دانش آموز یا فرهنگی، انتخاب کنید.بیشتر بدانید:

 مای مدیو My.medu.ir چیست؟ فیلم نحوه ورود به My.medu.ir و دریافت کارنامه

مسئولین محترم مدارس اولیای گرامی دانش آموزان و کلیه دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی و پایه های ابتدایی، متوسطه اول و دوم می توانند با مشاهده فیلم نحوه ورود به My.medu.ir برای دریافت کارنامه اقدام کنند. توجه داشته باشید که پیش از این، کارنامه دانش آموزی از طریق سایت پادا دریافت می شد و هم اکنون می توانید، از طریق سایت My.medu.ir برای دریافت کارنامه دانش آموزان کل کشور اقدام کنید.

فیلم زیر از زبان ساده توسط یکی از مسئولین مدارس استان خوزستان شرح داده شده است و راهنمای جامع برای مدارس کل استان های کشور، جهت دریافت کارنامه می باشد:


راهنمای ورود به My.medu.ir برای دریافت کارنامه

💠راهنمای ورود به My.medu.ir برای دریافت کارنامه توسط دانش آموزان و مدیران به ترتیب زیر است:

ورود دانش آموزان به My.medu.ir برای دریافت کارنامه

✅انتخاب نقش دانش آموز از منوی انتخاب نقش.
✅کاربری : کدملی دانش آموز
✅رمز : شماره سریال 6 رقمی شناسنامه

💠 بعد از ورود به پنل شخصی خود در My.medu.ir برای دریافت کارنامه، روی آیکن دریافت کارنامه کلیک کنید تا بتوانید کارنامه نیمسال تحصیلی مورد نظر خود را مشاهده کنید.


ورود مدیران به My.medu.ir برای دریافت کارنامه

💠جهت ورود مدیران به My.medu.ir :

✅ انتخاب نقش فرهنگی از منوی انتخاب نقش.
✅ کاربری : کدملی مدیر
✅ رمز : رمز رتبه‌بندی

💠 در my.medu.ir می توانید با انتخاب دسترسی دانش آموز و کد ملی و سریال شناسنامه دانش آموز وارد شده و به نقل و انتقالات ،گواهی اشتغال ،…. دسترسی پیدا کنید .

💠 اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید:


بیشتر بدانید:

بازیابی رمز سامانه my.medu.ir

بیشتر بدانید:

سایت فیش حقوقی فرهنگیان شاغلراهنمای تلفنی My.medu.ir – دریافت کارنامه

دانش آموزان عزیز در تمام مقاطع و پایه ها، اولیای گرامی و مسئولین محترم تمامی مدارس کشور در تمامی مقاطع تحصیلی و پایه های ابتدایی، متوسطه اول و دوم می توانند در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه نحوه ورود به My.medu.ir برای دریافت کارنامه، از طریق شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه با سامانه مشاور تحصیلی تماس بگیرند.

کارشناسان این سامانه به صورت تلفنی، پاسخگو و راهنمای شما عزیزان هستند. علاوه بر این می توانید برای دریافت فوری کارنامه تمام پایه های ابتدایی، متوسطه اول و دوم، با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید و کارنامه خود را دریافت کنید.

کانال تلگرام مدارس


جهت مشاوره در زمینه دریافت کارنامه دانش آموزان ابتدایی، متوسطه اول و دوم
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3808
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: − 2 = 3

نصب اپ دانش آموزی