جهت مشاوره در زمینه گرفتن کارنامه دانش آموزان ابتدایی، متوسطه اول و دوم از سایت مای مدیو کارنامه

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 54502

سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir

سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir راهنمای My.medu.ir برای گرفتن کارنامه با کد ملی

سایت مای مدیو کارنامه به آدرس my medu.ir برای دریافت کارنامه دانش آموزان در نوبت اول دی ماه، نوبت دوم خرداد و جبرانی در شهریور ماه 1403 ابتدایی و متوسطه اول و دوم در حال فعالیت است:

** سیدا کارنامه فقط برای مسئولین مدارس جهت دریافت کارنامه تکی و گروهی می باشد و دانش آموزان و اولیا فقط به سایت مای مدیو کارنامه مراجعه کنند.

آموزش و پرورش

فیلم نحوه دریافت کارنامه از سایت مای مدیو کارنامه:

در ویدئوی زیر دریافت کارنامه با کد ملی از سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir را مشاهده می کنید:


معرفی سایت مای مدیو کارنامه

سایت مای مدیو کارنامه دانش آموزان در تمامی مقاطع از پایه اول ابتدایی تا دوازدهم متوسطه را در اختیار دانش آموزان و اولیای گرامی قرار می دهد. این مقاله، راهنمای سایت دریافت کارنامه My.medu.ir برای گرفتن کارنامه توسط اولیای گرامی دانش آموزان و کلیه دانش آموزان در مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم است. دانش آموزان همه پایه ها می توانند برای دریافت کارنامه های تحصیلی خود با کد ملی به صورت اینترنتی با ورود به مای مدیو کارنامه اقدام نمایند. نحوه مشاهده نمره تحصیلی و دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی از طریق سامانه my.medu.ir امکانپذیر است.


مشاهده نمرات در سایت مای مدیو کارنامه

 برای مشاهده نمرات کارنامه نوبت اول و دوره دوم ، لینک ورود به سایت مای مدیو کارنامه را در اختیار اولیای گرامی، دانش آموزان و مدیران مدارس کل کشور قرار داده ایم. آدرس سایت دریافت کارنامه دانش آموزی، my.medu.ir است. مشاهده کارنامه دانش آموزی توسط مسئولین مدارس، از طریق سایت پادا امکانپذیر است و مشاهده کارنامه برای دانش آموزان و اولیا، از طریق مای مدیو (سایت دریافت کارنامه) امکانپذیر است.

(کاربران عزیز حتما قبل از ورود به my medu.ir کارنامه دانش آموزان، فیلترشکن خود را خاموش کنید که با اختلالات دسترسی به سایت مای مدیو کارنامه ابتدایی و متوسطه اول و دوم روبرو نشوید: )

آدرس سایت دریافت کارنامه my.medu.ir است. برای رورود به My.medu.ir و گرفتن کارنامه دانش اموزان ابتدایی متوسطه اول و متوسطه دوم، می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir 3

توجه برای ورود به my medu.ir کارنامه و گرفتن کارنامه مای مدیو دانش آموزی، لازم است نقش خود را به عنوان دانش آموز یا فرهنگی، انتخاب کنید. در ادامه مراحل دریافت کارنامه از سایت مای مدیو را به صورت تصویری شرح داده ایم.

توجه سایت مای مدیو کارنامه به آدرس my medu.ir برای دریافت کارنامه توسط دانش آموزان و سیدا کارنامه نوبت اول و دوم 1403ابتدایی و متوسطه برای مسئولین مدارس است.

توجه دانش آموزان عزیز و فرهنگیان گرامی توجه داشته باشند که pada.medu.ir دریافت کارنامه منقضی شده و در حال حاضر my.medu.ir کارنامه (مای مدیو کارنامه) و سیدا کارنامه sida.medu.ir برای دریافت کارنامه فعال هستند.بیشتر بدانید:

سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir 4 مای مدیو My.medu.ir چیست؟ 
دریافت کارنامه با کد ملی از سامانه های دانش آموزی مای مدیو و سناد، علاوه بر اینکه دسترسی معلمان و دانش آموزان را به اطلاعات خود راحت تر می کند این فرصت را فراهم می کند که دانش اموزان با ارائه کد ملی خود در سامانه مای مدیو دریافت کارنامه مدرسه را انجام دهند.

گرفتن کارنامه آنلاین از طریق سامانه های دانش آموزی باعث صرفه جویی و هزینه دانش آموزان و والدین شده است، والدین به راحتی با کد ملی می توانند دریافت کارنامه تحصیلی دانش آموز را انجام داده و بدون مراجعه حضوری به مدرسه از نمره فرزند خود اطلاع پیدا کنند.

مزیت دریافت کارنامه با کد ملی: دریافت کارنامه تحصیلی با کد ملی علاوه بر مزیت های ذکر شده، این مزیت را دارد که کد ملی دانش آموز همیشه در دسترس بوده و امکان فراموشی وجود ندارد، والدین نیاز نیست رمز عبور و نام کاربری خاصی را از مدرسه دریافت کنند.


دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی my.medu.ir

سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir 5 برای مدارس مختلف زمان انتشار کارنامه در سامانه متفاوت خواهد بود، بنابراین نمی توان تاریخ مشخصی برای دریافت کارنامه از my medu ir در سامانه های دانش آموزی تعیین کرد.

سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir 5 دانش آموزان و والدین لازم است برای اطلاع از نحوه مشاهده نمره تحصیلی به سایت دریافت کارنامه مدرسه مراجعه کرده و پنل شخصی خود را بررسی نمایند، در واقع والدین برای اطلاع از نمرات کارنامه تحصیلی دانش آموزان،لازم است در سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش پیگیری انتشار کارنامه را انجام دهند و به راحتی دریافت کارنامه از مای مدیو را انجام دهند.

سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir 5 در سال های گذشته دانش آموزان برای دریافت کارنامه  از سایت همگام و پادا اقدام می کردند، اما در سال های اخیر دریافت کارنامه دانش آموزان تنها از طریق سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir امکان پذیر است.

سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir 5 برای استفاده از خدمات سایت مای مدیو کارنامه و توضیحات بیشتر درباره زمان دریافت کارنامه مدرسه دانش آموزان، نحوه مشاهده نمره تحصیلی و دریافت کارنامه ترمیم معدل می توانید با شماره تلفن های ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل کنید تا کارشناسان سامانه مشاوره تلفنی شما را راهنمایی نمایند.

سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir 5 همچنین کارشناسان می توانند شما را در نحوه دریافت کارنامه مدرسه از سامانه پنجره واحد خدمات الترونیک آموزش و پروش my medu.ir کارنامه دانش آموزان، راهنمایی نمایند تا در کمترین زمان ممکن به مشاهده کارنامه در سایت مای مدیو کارنامه بپردازید.


راهنمای تصویری نحوه دریافت کارنامه مدرسه

با توجه یه اینکه نحوه دریافت کارنامه مدرسه در سال های اخیر تغییر کرده دیگر امکان دریافت کارنامه و مشاهده نمره تحصیلی دانش آموزان در سایت همگام امکان پذیر نیست،بلکه سایت دریافت کارنامه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir  است.

 در ادامه جهت راهنمایی بهتر والدین و دانش آموزان راهنمای تصویری نحوه دریافت کارنامه دانش آموزان در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir در اختیار متقاضیان دریافت کارنامه قرار داده ایم.


ورود به My.medu.ir برای گرفتن کارنامه با کد ملی

💠راهنمای ورود به My.medu.ir برای گرفتن کارنامه توسط دانش آموزان به ترتیب زیر است. می توانید با ورود به سایت My.medu.ir برای دریافت کارنامه با کد ملی اقدام کنید:

مرحله 1

ورود دانش آموزان به My.medu.ir برای گرفتن کارنامه

دریافت کارنامه با کد ملی My.medu.ir لازم است دانش آموزان یا والدین برای دریافت اینترنتی کارنامه، وارد سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش  شوند و نقش “دانش آموز” را انتخاب کرده، مطابق تصویر زیر کد ملی،رمز عبور که همان سریال شناسنامه است را وارد کرده و در آخر کد امنیتی را درج نمایید:

سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir 5کاربری: کد ملی دانش آموز را برای دریافت کارنامه با کد ملی وارد کنید.

سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir 5رمز: شماره سریال 6 رقمی شناسنامه دانش آموز


•رمزعبور دانش آموزان اتباع تاریخ تولد به صورت عددی و هشت رقمی می باشد (مثلا 13801105)

•ورود دانش آموزان ایرانی با کد ملی و رمزعبور (شماره سریال شناسنامه) می باشد.

ورود به مای مدیو- my.medu.irمرحله 2

بعد از ورود به پنل شخصی خود در سایت My.medu.ir برای گرفتن کارنامه تحصیلی، روی آیکن “دریافت کارنامه” کلیک کنید تا بتوانید دریافت کارنامه نیمسال تحصیلی مورد نظر خود را انجام دهید:My.medu.ir دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی
مرحله 3

دریافت کارنامه از سایت مای مدیو، پس از مشاهده صفحه زیر، سال تحصیلی مورد نظر را انتخاب کرده و سپس “ضمن سال” را انتخاب نمایید و در پایان روی عبارت”جستجو” کلیک نمایید:

My.medu.ir دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی


مرحله 4

در این مرحله مطابق تصویر زیر کارنامه دانش آموز قابل مشاهده است که می توانند با انتخاب گزینه “چاپ” نسخه چاپی کارنامه تحصیلی را دریافت نمایند.


My.medu.ir دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی


سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir 5سایت دریافت کارنامه ترمیم معدل، کارنامه دبستان و دبیرستان شامل کارنامه دوازدهم و همه پایه و سایت دریافت کارنامه نهایی در مای مدیو به نشانی My.medu.ir است.

سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir 5دریافت کارنامه از سایت مای  مدیو صرفا به کد ملی و شماره سریال شناسنامه نیاز دارد.


فیلم طریقه ورود به My.medu.ir و گرفتن کارنامه

مسئولین محترم مدارس اولیای گرامی دانش آموزان و کلیه دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی و پایه های ابتدایی، متوسطه اول و دوم می توانند با مشاهده فیلم طریقه ورود به سایت My.medu.ir برای گرفتن کارنامه اقدام کنند.

فیلم زیر از زبان ساده توسط یکی از مسئولین مدارس استان خوزستان شرح داده شده است و راهنمای جامع برای مدارس کل استان های کشور، جهت  دریافت کارنامه دانش آموزان My.medu.ir می باشد:ورود مدیران به My.medu.ir برای گرفتن کارنامه با کد ملی

💠جهت ورود مدیران به My.medu.ir :

✅ انتخاب نقش فرهنگی از منوی انتخاب نقش.
✅ کاربری : کدملی مدیر را برای دریافت کارنامه با کد ملی وارد کنید.
✅ رمز : رمز رتبه‌بندی

💠 در my.medu.ir می توانید با انتخاب دسترسی دانش آموز و کد ملی و سریال شناسنامه دانش آموز وارد شده و به نقل و انتقالات ،گواهی اشتغال ،…. دسترسی پیدا کنید .

💠 اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید:


بیشتر بدانید: سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir 4 بازیابی رمز سامانه my.medu.irدریافت کارنامه My.medu.irبیشتر بدانید: سایت مای مدیو کارنامه My.medu.ir 4 سایت فیش حقوقی فرهنگیان شاغلراهنمای تلفنی My.medu.ir – گرفتن کارنامه مای مدیو

دانش آموزان عزیز در تمام مقاطع و پایه ها، اولیای گرامی و مسئولین محترم تمامی مدارس کشور در تمامی مقاطع تحصیلی و پایه های ابتدایی، متوسطه اول و دوم می توانند در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه نحوه دریافت کارنامه با کد ملی و طریقه ورود به سایت My.medu.ir برای گرفتن کارنامه، از طریق شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه با سامانه مشاور تحصیلی تماس بگیرند.

کارشناسان این سامانه به صورت تلفنی، پاسخگو و راهنمای شما عزیزان هستند. علاوه بر این می توانید برای گرفتن فوری کارنامه تمام پایه های ابتدایی، متوسطه اول و دوم، با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید و کارنامه خود را بگیرید.

4.6/5 - (39 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه گرفتن کارنامه دانش آموزان ابتدایی، متوسطه اول و دوم از سایت مای مدیو کارنامه

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی