جهت مشاوره در زمینه گرفتن کارنامه دانش آموزان ابتدایی، متوسطه اول و دوم

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 54502

مای مدیو کارنامه

My.medu.ir - دریافت کارنامه راهنمای My.medu.ir برای گرفتن کارنامه با کد ملی

دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی از My.medu.ir برای مشاهده کارنامه نوبت اول و دوره دوم ، لینک ورود به سایت مای مدیو کارنامه را در اختیار اولیای گرامی، دانش آموزان و مدیران مدارس کل کشور قرار داده ایم. آدرس سایت دریافت کارنامه دانش آموزی، my.medu.ir است. مشاهده کارنامه دانش آموزی توسط مسئولین مدارس، از طریق سایت پادا امکانپذیر است و مشاهده کارنامه برای دانش آموزان و اولیا، از طریق مای مدیو (سایت دریافت کارنامه) امکانپذیر است.

این مقاله، راهنمای سایت دریافت کارنامه My.medu.ir برای گرفتن کارنامه توسط اولیای گرامی دانش آموزان و کلیه دانش آموزان در مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم است. دانش آموزان همه پایه ها می توانند برای دریافت کارنامه های تحصیلی خود با کد ملی به صورت اینترنتی اقدام نمایند. نحوه مشاهده نمره تحصیلی و دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی از طریق سامانه my.medu.ir امکانپذیر است.

آموزش و پرورش


دریافت کارنامه از سایت مای مدیو

آدرس سایت دریافت کارنامه my.medu.ir است. برای رورود به My.medu.ir و گرفتن کارنامه دانش اموزان ابتدایی متوسطه اول و متوسطه دوم، می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

(کاربران عزیز حتما قبل از ورود، فیلترشکن خود را خاموش کنید تا با اختلالات دسترسی به اینترنت روبرو نشوید: )

مای مدیو کارنامه 2

توجه برای ورود به My.medu.ir، و گرفتن کارنامه مای مدیو دانش آموزی، لازم است نقش خود را به عنوان دانش آموز یا فرهنگی، انتخاب کنید. در ادامه مراحل دریافت کارنامه از سایت مای مدیو را به صورت تصویری شرح داده ایم.بیشتر بدانید:

مای مدیو کارنامه 3 مای مدیو My.medu.ir چیست؟ دریافت کارنامه با کد ملی از سامانه های دانش آموزی مای مدیو و سناد، علاوه بر اینکه دسترسی معلمان و دانش آموزان را به اطلاعات خود راحت تر می کند این فرصت را فراهم می کند که دانش اموزان با ارائه کد ملی خود در سامانه مای مدیو دریافت کارنامه مدرسه را انجام دهند.

گرفتن کارنامه آنلاین از طریق سامانه های دانش آموزی باعث صرفه جویی و هزینه دانش آموزان و والدین شده است، والدین به راحتی با کد ملی می توانند دریافت کارنامه تحصیلی دانش آموز را انجام داده و بدون مراجعه حضوری به مدرسه از نمره فرزند خود اطلاع پیدا کنند.

مزیت دریافت کارنامه با کد ملی: دریافت کارنامه تحصیلی با کد ملی علاوه بر مزیت های ذکر شده، این مزیت را دارد که کد ملی دانش آموز همیشه در دسترس بوده و امکان فراموشی وجود ندارد، والدین نیاز نیست رمز عبور و نام کاربری خاصی را از مدرسه دریافت کنند.


دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی my.medu.ir

مای مدیو کارنامه 4 برای مدارس مختلف زمان انتشار کارنامه در سامانه متفاوت خواهد بود، بنابراین نمی توان تاریخ مشخصی برای دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی در سامانه های دانش آموزی تعیین کرد.

مای مدیو کارنامه 4 دانش آموزان و والدین لازم است برای اطلاع از نحوه مشاهده نمره تحصیلی به سایت دریافت کارنامه مدرسه مراجعه کرده و پنل شخصی خود را بررسی نمایند، در واقع والدین برای اطلاع از نمرات کارنامه تحصیلی دانش آموزان،لازم است در سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش پیگیری انتشار کارنامه را انجام دهند و به راحتی دریافت کارنامه با کد ملی را انجام دهند.

مای مدیو کارنامه 4 در سال های گذشته دانش آموزان برای دریافت کارنامه  از سایت همگام و پادا اقدام می کردند، اما در سال های اخیر دریافت کارنامه دانش آموزان تنها از طریق سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir امکان پذیر است.

مای مدیو کارنامه 4 برای دریافت کارنامه با کد ملی توضیحات بیشتر درباره زمان دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی، نحوه مشاهده نمره تحصیلی و دریافت کارنامه ترمیم معدل می توانید با شماره تلفن های ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل کنید تا کارشناسان سامانه مشاوره تلفنی شما را راهنمایی نمایند.

مای مدیو کارنامه 4 همچنین کارشناسان می توانند شما را در نحوه دریافت کارنامه مدرسه از سامانه پنجره واحد خدمات الترونیک آموزش و پروش مای مدیو my.medu.ir راهنمایی نمایند تا در کمترین زمان ممکن به مشاهده کارنامه در سامانه سناد دانش آموزی بپردازید.


راهنمای تصویری نحوه دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی

با توجه یه اینکه نحوه دریافت کارنامه مدرسه در سال های اخیر تغییر کرده دیگر امکان دریافت کارنامه و مشاهده نمره تحصیلی دانش آموزان در سایت همگام امکان پذیر نیست،بلکه سایت دریافت کارنامه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir  است.

 در ادامه جهت راهنمایی بهتر والدین و دانش آموزان راهنمای تصویری نحوه دریافت کارنامه دانش آموزان در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir در اختیار متقاضیان دریافت کارنامه قرار داده ایم.


ورود به My.medu.ir برای گرفتن کارنامه با کد ملی

💠راهنمای ورود به My.medu.ir برای گرفتن کارنامه توسط دانش آموزان به ترتیب زیر است. می توانید با ورود به سایت My.medu.ir برای دریافت کارنامه با کد ملی اقدام کنید:

مرحله 1

ورود دانش آموزان به My.medu.ir برای گرفتن کارنامه

دریافت کارنامه با کد ملی My.medu.ir لازم است دانش آموزان یا والدین برای دریافت اینترنتی کارنامه، وارد سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش  شوند و نقش “دانش آموز” را انتخاب کرده، مطابق تصویر زیر کد ملی،رمز عبور که همان سریال شناسنامه است را وارد کرده و در آخر کد امنیتی را درج نمایید:

مای مدیو کارنامه 4کاربری: کد ملی دانش آموز را برای دریافت کارنامه با کد ملی وارد کنید.

مای مدیو کارنامه 4رمز: شماره سریال 6 رقمی شناسنامه دانش آموز


•رمزعبور دانش آموزان اتباع تاریخ تولد به صورت عددی و هشت رقمی می باشد (مثلا 13801105)

•ورود دانش آموزان ایرانی با کد ملی و رمزعبور (شماره سریال شناسنامه) می باشد.

ورود به مای مدیو- my.medu.irمرحله 2

بعد از ورود به پنل شخصی خود در سایت My.medu.ir برای گرفتن کارنامه تحصیلی، روی آیکن “دریافت کارنامه” کلیک کنید تا بتوانید دریافت کارنامه نیمسال تحصیلی مورد نظر خود را انجام دهید:My.medu.ir دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی
مرحله 3

دریافت کارنامه از سایت مای مدیو، پس از مشاهده صفحه زیر، سال تحصیلی مورد نظر را انتخاب کرده و سپس “ضمن سال” را انتخاب نمایید و در پایان روی عبارت”جستجو” کلیک نمایید:

My.medu.ir دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی


مرحله 4

در این مرحله مطابق تصویر زیر کارنامه دانش آموز قابل مشاهده است که می توانند با انتخاب گزینه “چاپ” نسخه چاپی کارنامه تحصیلی را دریافت نمایند.


My.medu.ir دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی


مای مدیو کارنامه 4سایت دریافت کارنامه ترمیم معدل، کارنامه دبستان و دبیرستان شامل کارنامه دوازدهم و همه پایه و سایت دریافت کارنامه نهایی در مای مدیو به نشانی My.medu.ir است.

مای مدیو کارنامه 4دریافت کارنامه از سایت مای  مدیو صرفا به کد ملی و شماره سریال شناسنامه نیاز دارد.


فیلم طریقه ورود به My.medu.ir و گرفتن کارنامه

مسئولین محترم مدارس اولیای گرامی دانش آموزان و کلیه دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی و پایه های ابتدایی، متوسطه اول و دوم می توانند با مشاهده فیلم طریقه ورود به سایت My.medu.ir برای گرفتن کارنامه اقدام کنند.

فیلم زیر از زبان ساده توسط یکی از مسئولین مدارس استان خوزستان شرح داده شده است و راهنمای جامع برای مدارس کل استان های کشور، جهت  دریافت کارنامه دانش آموزان My.medu.ir می باشد:
ورود مدیران به My.medu.ir برای گرفتن کارنامه با کد ملی

💠جهت ورود مدیران به My.medu.ir :

✅ انتخاب نقش فرهنگی از منوی انتخاب نقش.
✅ کاربری : کدملی مدیر را برای دریافت کارنامه با کد ملی وارد کنید.
✅ رمز : رمز رتبه‌بندی

💠 در my.medu.ir می توانید با انتخاب دسترسی دانش آموز و کد ملی و سریال شناسنامه دانش آموز وارد شده و به نقل و انتقالات ،گواهی اشتغال ،…. دسترسی پیدا کنید .

💠 اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید:


بیشتر بدانید:

مای مدیو کارنامه 3 بازیابی رمز سامانه my.medu.irدریافت کارنامه My.medu.irبیشتر بدانید:

مای مدیو کارنامه 3 سایت فیش حقوقی فرهنگیان شاغلراهنمای تلفنی My.medu.ir – گرفتن کارنامه

دانش آموزان عزیز در تمام مقاطع و پایه ها، اولیای گرامی و مسئولین محترم تمامی مدارس کشور در تمامی مقاطع تحصیلی و پایه های ابتدایی، متوسطه اول و دوم می توانند در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه نحوه دریافت کارنامه با کد ملی و طریقه ورود به سایت My.medu.ir برای گرفتن کارنامه، از طریق شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه با سامانه مشاور تحصیلی تماس بگیرند.

کارشناسان این سامانه به صورت تلفنی، پاسخگو و راهنمای شما عزیزان هستند. علاوه بر این می توانید برای گرفتن فوری کارنامه تمام پایه های ابتدایی، متوسطه اول و دوم، با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید و کارنامه خود را بگیرید.

4.6/5 - (37 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه گرفتن کارنامه دانش آموزان ابتدایی، متوسطه اول و دوم

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی