جهت مشاوره در زمینه سامانه برپا

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 53255

✔️ ورود به سامانه برپا دانش آموزی

سامانه برپا دانش آموزی

سامانه برپا دانش آموزی، (برپاتایم) برای دانش آموزان کل کشور در تمام مقاطع، توسط آموزش و پرورش طراحی و راه اندازی شده است. آموزش و پرورش از سامانه برپا به عنان سامانه ای برای کمک به دانش آموزانی که به خدمات آموزشی دسترسی ندارند، رونمایی کرد. بعد از برنامه شاد، سامانه برپا، یک پلتفرم آموزش از راه دور است که بستر مناسب برای آموزش در تمام مقاطع را فراهم می کند.

✔️ ورود به سامانه برپا دانش آموزی 1

سامانه برپا مانند سامانه شاد، برای دانش آموزان کل کشور در تمام مقاطع طراحی شده است.

دانش آموزان عزیز، اولیای گرامی و مسئولین محترم مدارس می توانند جهت اطلاع رسانی، خبر رونمایی سامانه دانش آموزی برپا را به اشتراک بگذارند. 

آموزش و پرورش

ورود به سامانه برپا دانش آموزی- برپاتایم

هم اکنون سامانه برپا دانش آموزی با مشارکت آموزش و پرورش راه اندازی شده است. به زودی لینک ورود به سامانه برپا در همین صفحه فعال می شود، دانش آموزان عزیز، اولیای گرامی و مسئولین محترم مدارس، لطفا این خبر را جهت اطلاع رسانی به اشتراک بگذارید.


سایت سامانه برپا چیست؟

سامانه برپا، یا همان برنامه پشتیبان آموزشی، راه اندازی شد. راه‌اندازی سامانه برپا برای جبران افت کیفیت تحصیلی دانش‌آموزان کل کشور است که به هر دلیلی دچار افت تحصیلی شده اند.

✔️ ورود به سامانه برپا دانش آموزی 4

این افت تحصیلی ممکن است به این دلیل باشد که دانش آموز در مناطق حاشیه ای و فقیر تحصیل می کند. علاوه براین ممکن است دانش آموزان به دلیل تعطیلی مدارس، بیماری، نداشتن امکانات مناسب آموزشی و کلاس های تقویتی با افت تحصیلی روبرو شده باشد. سامانه برپا دانش آموزی به منظور جبران افت کیفیت تحصیلی دانش آموزان کل کشور در تمام استانها و مناطق شهری و روستایی راه‌اندازی شده است.

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تعداد معلم ها و گروه‌های جهادی باانگیزه کم نیست گفت: در قالب  «سامانه برپا» که امروز رونمایی می‌شود می‌خواهیم ظرفیت‌ها و نیازها را به یکدیگر متصل و این ظرفیت‌های جهادی را توسعه دهیم. تعداد زیادی از معلمان در این فرایند مشارکت می‌کنند تا به دانش آموزانی که به هر دلیل دچار مشکل در تحصیل هستند و دسترسی به آموزش ندارند کمک کنند.

معاون وزیر آموزش و پرورش آموزش و پرورش در مراسم رونمایی از طرح “سامانه برپا” ( برنامه پشتیبان آموزشی) که در دفتر مرکزی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، با بیان اینکه 11ماه از شکل گیری قرارگاه عملیاتی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر می‌گذرد در مورد هدف از طراحی سامانه برپا شرح داد که آموزش و پرورش به دنبال حل مسئله است نه انجام کارهای روتین و منظمی که به بخش های مختلف محول می‌شود.

✔️ ورود به سامانه برپا دانش آموزی 5

هدف از راه اندازی سامانه برپا چیست؟

رونمایی از سامانه «برپا» و کمک به دانش‌آموزانی که دسترسی به آموزش ندارند معاون وزیر آموزش و پرورش:

 1. در قالب  «سامانه برپا» که امروز رونمایی می‌شود می‌خواهیم ظرفیت‌ها و نیازها را به یکدیگر متصل و این ظرفیت‌های جهادی را توسعه دهیم. تعداد زیادی از معلمان در این فرایند مشارکت می‌کنند تا به دانش آموزانی که به هر دلیل دچار مشکل در تحصیل هستند و دسترسی به آموزش ندارند کمک کنند.
 2. راه‌اندازی سامانه برپا برای جبران افت کیفیت تحصیلی دانش‌آموزان
 3. سامانه برپا به منظور جبران افت کیفیت تحصیلی دانش آموزان راه‌اندازی شد.
 4. وزیر آموزش و پرورش گفت: سامانه «برپا» برای جبران افت کیفیت تحصیلی و حل مشکل دانش‌آموزانی که به هر علتی دسترسی به تحصیل ندارند، راه‌اندازی شد.
 5. ایشان در آیین افتتاحیه سامانه «برپا» (برنامه پشتیبان آموزشی) در وزارت آموزش و پرورش اظهارداشت: این سامانه‌ بر اساس دانش روز طراحی شده و در آن از آخرین فناوری‌های در حوزه فنی و مدل کسب و کار استفاده شده است.
 6. وی ادامه داد: در سامانه «برپا» تلاش شده است تا از ظرفیت جوانان، اولیا، دانشگاه‌ها، حوزه‌ها، پژوهشگاه‌های علوم پایه استفاده مناسب شود و این کار خیر را نشر و افزایش دهند.
 7. وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در آموزش و پرورش از هر دو کلاس درس یک کلاس درس را خیرین می‌سازند، به ظرفیت فراهم شده در سامانه «برپا» برای جبران افت کیفیت تحصیلی و حل مشکل دانش‌آموزانی که به هر علتی دسترسی به تحصیل ندارند، اشاره کرد.
 8. وی تاکید کرد: دانش آموزان، آموزنده دانش هستند و باید مسیر خود را پیدا کنند و هر دانش آموز باید یک مهارت را بیاموزد و این موضوع به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود.
 9. سامانه «برپا» شروعی برای به حداقل رسیدن افت آموزشی
 10. در ادامه این مراسم، رئیس سازمان نوسازی، تجهیز و بازسازی مدارس درباره سامانه «برپا» گفت: یکی از اتفاقات برای توسعه گستره کار جهادی، سامانه برپا است که بسیاری از معلمان در آن حضور می‌یابند.
 11. ایشان اظهارداشت: در سامانه برپا، ظرفیت‌ها به یکدیگر متصل می‌شود تا دانش آموزانی که به هر دلیل مشکلات آموزشی دارند از آن بهره‌مند شوند و امیدواریم که زیرساخت‌های آن هم ایجاد شود.
 12. وی افزود: امیدواریم سامانه برپا دانش آموزی با دقت نظر به سرعت آماده باشد، این یک کار مشترکی است و همه ظرفیت مشخص شده است و امیدواریم شروعی برای به حداقل رسیدن افت آموزشی باشد.
 13. مسؤول قرارگاه جهادی عدالت تربیتی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: با مشارکت ستاد توانمندسازی و تحول اجتماع محور ۲۰۲۰ محله کشور، سامانه «برپا» به منظور پشتیبانی آموزشی از دانش‌آموزان نیازمند طراحی و با حضور وزیر آموزش و پرورش و جانشین وزیر کشور فعالیت خود را آغاز کرد. هدف اصلی راه‌اندازی این سامانه، شناسایی و حمایت علمی از دانش‌آموزان نیازمند است.
 14. وی افزود: قرارگاه جهادی با کمک معاونت‌های آموزش ابتدایی و آموزش متوسطه تلاش می‌کند فاصله دانش‌آموزان با دسترسی‌های آموزشی را کاهش دهد و بستر را برای بهره‌مندی مستمر دانش‌آموزان از روش‌ها و محتواهای به‌روز آموزشی فراهم آورد.
 15. سامانه (برپا) صرفاً یک سامانه شناسایی و اتصال مدیریتی است و محتوا و کلاس‌های آموزشی در بستر شبکه (شاد) تبادل می‌شود؛ معلمان شاغل و بازنشسته‌ای که علاقه‌مند به تدریس هستند می‌توانند بخشی از وقت خود را برای کمک درسی به دانش‌آموزان نیازمند اختصاص دهند، با ورود به این سامانه آمادگی خود را اعلام می‌کنند و دانش‌آموزان نیز در طرف مقابل از ظرفیت این معلمان بهره‌مند خواهند شد.
 16. وی افزود: این فعالیت یک اقدام خداپسندانه و یک نوع نذر فرهنگی است که با اختصاص زمانی محدود، اجری نامحدود نصیب مشارکت کنندگان خواهد شد.

اخبار سامانه سایت برپا دانش آموزی- برپاتایم

در این قسمت جدیدترین اخبار سامانه سایت برپا دانش آموزی را می خوانید:

 • معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: از ابتدا همکاری با ستاد توانمندسازی و تحول اجتماعی محور ۲۰۲۰ محله مطرح و کمتر از دو هفته تفاهمی برقرار شد.
 • وی افزود: اقداماتی در این زمینه انجام شد، به عنوان مثال دانش آموزانی که به دلایل نداشتن لوازم التحریر از تحصیل باز می ماندند تحت پوشش قرار گرفتند. همچنین فهرست مدارس با پیشرفت فیزیکی بالاتر از 70 درصد احصاء شده است و در پی تکمیل این فضاها هستیم و قرار شد به ما در این زمینه کمک کنند.
 • معاون وزیر آموزش و پرورش و مسئول قرارگاه عملیاتی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر  با بیان اینکه حوزه پرورشی و تربیتی و حوزه آسیب‌های اجتماعی نیز در دستورکار قرار گرفت گفت: بحثی با عنوان  «بانک زمان» در جلسات ابتدایی مطرح و قرار شد به نقطه‌ای برسد که امروز نهایی شده و شاهد افتتاح آن با عنوان  «سامانه برپا» در روز جاری خواهیم بود.
 • ایشان ادامه داد: تعداد معلم ها و گروه‌های جهادی باانگیزه کم نیست. در قالب سامانه برپا می‌خواهیم ظرفیت‌ها و نیازها را به یکدیگر متصل و این ظرفیت‌های جهادی را توسعه دهیم و امیدواریم زیرساخت‌ها به خوبی فراهم شود.
 • وی با بیان اینکه این سامانه در راستای ارتقای کیفیت آموزش بسیار کمک کننده است گفت: تعداد زیادی از معلمان در این فرایند مشارکت می‌کنند تا به عنوان مثال به دانش آموزانی که به هر دلیل دچار مشکل در تحصیل هستند و دسترسی به آموزش ندارند کمک کرده و مشکلات آنها را برطرف کنند.
 • معاون وزیر آموزش و پرورش و مسئول قرارگاه عملیاتی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر
 • ادامه داد: این یک شروع است و امیدواریم به سرعت آماده ارتقاء و زیرساخت‌ها فراهم شود تا افت کیفیت تعلیم و تربیت و با این سامانه در محلات حاشیه‌ای به حداقل برسد.
به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه سامانه برپا

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی