کد خبر : 10469
- بازدید

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری دی 1401-1402


جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج کنکور سراسری

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری دی 1402 برای اعلام نتایج اولیه در 9 اسفند ماه 1401 است. نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 تا پایان اسفند اعلام می شود. در این مقاله از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری دی 1402 و انتخاب رشته در اسفند ماه ۱۴۰۱ مطلع می شوید.

نتایج کنکور سراسری دی 1401 در 9 اسفند ماه 

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 99

اعلام زمان اعلام نتایج کنکور سراسری دی 1402

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری دی 1401، در 9 اسفند ماه 1401 است و نتایج بر روی سایت سنجش منتشر شد.

نتایج نوبت اول کنکور اعلام شد‌

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور:
🔹نتیجه علمی نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ هم‌اکنون به صورت کارنامه حاوی نمرات خام بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار گرفته است.


نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 1401

✍️ با چه اطلاعاتی میتوان کارنامه کنکور را دریافت کرد؟!👇🏻

📝شما با داشتن هر یک از اطلاعات زیر میتوانید کارنامه خود را دریافت کنید:

 • روش اول: شماره داوطلبی + شماره شناسنامه
 • روش دوم: شماره پرونده + کد رهگیری
 • روش سوم: شماره پرونده + شماره سریال

❌ کد امنیتی عددی است که در پایین صفحه درج شده است.


ورود به صفحه اعلام نتایج کنکور سراسری دی 1402 :

🔹ثبت نام نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ از ۱۵ فروردین ماه آغاز و تا ۲۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

👤معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشوردرباره جامعه آمار داوطلبان کنکور گفت:
🔹۵۱ درصد داوطلبان برای اولین بار در کنکور شرکت می‌کنند و ۴۹ درصد باقیمانده سابقه شرکت در آزمون ورود به دانشگاه‌ها را دارند.
🔹 بیشترین تعداد شرکت‌کننده مربوط به تهران است و سمنان هم کمترین داوطلب را دارد.
🔹 براساس برنامه‌ریزی‌ها، نمره خام و نتایج اولیه آزمون در اوایل اسفند اعلام می‌شود.
بیشتر بدانید:

دریافت شماره سریال ثبت نام کنکورورود به سایت سنجش برای مشاهده نتایج کنکور سراسری دی 1402 :

نتایج نهایی کنکور سراسری دی 1402 و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سال 1402 اعلام شد. برای مشاهده می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

مشاهده نتایج نهایی کنکور سراسری دی 1402

این لینک به زودی در هفته پایانی اسفند ماه فعال می شود…

اعلام نتایج کنکور سراسری

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری دی ماه 1402 مشخص شد. داوطلبان می توانند از 9 اسفند ماه 1401 کارنامه نتایج اولیه کنکور سراسری را دریافت کنند.

📌 نتایج نهایی کنکور دی تا پایان اسفند اعلام می شود.

🎙 معاون آماری سازمان سنجش شرح داد:

 • ◾️ از امسال کنکور ۲ بار در سال برگزار می‌شود و نتایجی که توسط داوطلبان به دست می‌آید، به مدت ۲ سال و برای ۴ دوره برگزاری آزمون اعتبار دارد. زمان اعلام نتایج کنکور سراسری دی ماه 1401 مربوط به نتایج اولیه آزمونی که دی ماه برگزار می‌شود، تا پایان  اسفندماه سال جاری اعلام می‌شود.

بیشتر بدانید:

افزایش ظرفیت دعوت به مصاحبه فرهنگیان ***

 • 🖥 معاون فنی و آماری سازمان سنجش خبر راه اندازی سیستم و سامانه ثبت نام و اعلام نتایج کنکور سراسری را اعلام کرد. وی با بیان اینکه یک سیستم جامع برای ثبت‌نام کنکوری‌ها در نظر گرفته‌ایم، تصریح کرد: این سیستم به نحوی است که داوطلب برای ثبت‌نام آزمون‌های بعدی نیاز به ثبت اطلاعات ندارد. همچنین تمام اطلاعات مربوط نتایج در این سیستم به اطلاع داوطلبان می‌رسد و کارنامه نهایی داوطلبان نیز در این سامانه درج می‌شود.
 • 🔺 صفحه اول سامانه اعلام نتایج کنکور سراسری شامل اطلاعات هویتی و درج عکس داوطلب است. هنگامی که داوطلبان در سامانه عضو شوند، یک کد ۶ رقمی دریافت می‌کنند. این کد به شماره موبایل اختصاصی هر داوطلب ارسال می‌شود، موبایلی که حداقل باید تا پایان برگزاری کامل یک آزمون، روشن باشد.
 • 🔺 وی درباره گام دوم ثبت‌نام در سامانه جامع آزمون سراسری توضیح داد: دراین سامانه، اطلاعات تماس و سکونت داوطلبان ثبت می‌شود. همچنین در این بخش، اطلاعات حوزه برگزاری از داوطلب پرسیده می‌شود.
 • 📍در آزمون امسال و هنگامی که فرصتی برای ویرایش اطلاعات اعلام شود، ۵ بار فرصت ویرایش اطلاعات برای داوطلبان درنظر گرفته‌ایم و هنگامی که کد ۱۶ رقمی اطلاعات برای داوطلبان ارسال شد، دیگر امکان تغییر و ویرایش اطلاعات وجود ندارد. بنابراین داوطلبان باید در ثبت اطلاعات خود دقت کنند؛زیرا مغایرت در اطلاعات می‌تواند منجر به محرومیت داوطلب از شرکت در آزمون‌ها شود.
 • ➕ نمرات سوابق تحصیلی افرادی که در گذشته در آزمون شرکت‌کرده‌اند، در دسترس است. اگر مغایرتی وجود داشته باشد، می‌توانند برای رفع آن اقدام کنند. همچنین سوابق تحصیلی داوطلبانی که هنوز مشغول به تحصیل هستند، تیر ماه اعلام می‌شود./

نتیجه کنکور

🔺نتیجه نهایی آزمون سراسری در دوره‌های روزانه، شبانه، مجازی، پردیس خودگردان و شهریه پرداز، دانشگاه پیام‌نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی (چه باآزمون و چه بدون آزمون)در وب‌سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

به اطلاع متقاضیان آزمون سراسری می رساند، باتوجه به شرایط فراگیر کرونا در کشور و تعطیلی چندروزه مصوب ستاد ملی کرونا در اوائل شهریور ماه، و ایجاد محدودیت برای تردد بین شهرها و استانها برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی و انجام مصاحبه برای متقاضیان رشته های دارای شرایط خاص (شامل: دانشگاههاي شهيد مطهري، شاهد، علوم قضايي، صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران، علوم‌پزشكي بقيه‌الله (عج)، علوم پزشكي ارتش، رشته دكتري پيوسته بيوتكنولوژي دانشگاه تهران، رشته مديريت بيمه اكو دانشگاه علامه‌طباطبائي، دانشكده غيرانتفاعي رفاه، غير انتفاعي امام رضا (ع)- مشهد، دانشگاه جامع امام حسین (ع)، رشته هاي تحصيلي كارداني و کارشناسی فوريتهای پزشكي پیش بیمارستانی دانشگاههاي علوم پزشكي و كدرشته‌هاي تحصيلي‌ دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيدرجايي –تهران) طبق برنامه ریزی این سازمان در زمان مقرر برگزار نگردید که این موضوع باعث تاخیر در ارسال نتایج به این سازمان شده است.

زمان ورود به دانشگاه برای قبولی های کنکور 1402

مطابق با برنامه ‌ریزی های انجام شده، زمان ورود به دانشگاه برای قبولی های کنکور و شروع به تحصیل پذیرفته ‌شدگان کنکور 1402 بعد از اعلام نتایج سال جاری خواهد بود.

 آخرین رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی


مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 1402

داوطلبان عزیز کنکور سراسری توجه داشته باشید که برای کسب بهترین نتیجه در کنکور ، حتما نیاز به راهنمایی و مشاوره با کارشناسان با تجربه از مرکز تحصیلی معتبر خواهید داشت. با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی می توانید به جای مراجعه حضوری به مراکر مشاوره انتخاب رشته، از طریق تماس تلفنی اقدام نمایید.

به همین منظور قصد داریم اولین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران را با سال ها تجربه موفق در زمینه مشاوره انتخاب رشته کنکور، به شما پیشنهاد دهیم. مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور اولین مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور در ایران است که امکان انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی به صورت تلفنی را فراهم کرده است. برای تماس با کارشناسان مجرب این سامانه می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

 

منابع :

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج کنکور سراسری
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 2 در انتظار بررسی : 3755
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

+ 82 = 83

Reza یکشنبه , 25 اکتبر 2020 - 11:37

سلام امکان داره ب دلیل شیوع ویروس کرونا شروع کلاسهای دانشگاه از بهمن ماه باشه ؟

نصب اپ دانش آموزی
راهنمای مای مدیو