جهت مشاوره در زمینه اعتبارات نظام رتبه بندی فرهنگیان در سال 1401

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 29571

اعتبارات نظام رتبه بندی فرهنگیان در سال 1401

اعتبارات نظام رتبه بندی فرهنگیان در سال 1400

اعتبارات نظام رتبه بندی فرهنگیان در سال 1401 مشخص شد. رأی کمیسیون تلفیق به افزایش سه برابری اعتبارات رتبه ‌بندی فرهنگیان در بودجه ۱۴۰۰ اعلام شد. در ادامه از جزئیات کامل خبر مطلع می شوید.

مقرر شده اعتبارات مد نظر رتبه بندی فرهنگیان تخصیص ۱۰۰ درصدی داشته باشد تا رتبه بندی فرهنگیان در سال ۱۴۰۰ به صورت کامل اجرایی شود.


اعتبارات نظام رتبه بندی فرهنگیان در سال 1401

آموزش و پرورش اعتبارات نظام رتبه بندی فرهنگیان در بودجه سال 1401 را اعلام کرد. رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون تلفیق بودجه از افزایش سه برابری اعتبارات برای اجرای رتبه بندی فرهنگیان از مبلغ 5 هزار به حداقل 15 هزار میلیارد تومان بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق خبر داد. مقرر شده اعتبارات مد نظر رتبه بندی فرهنگیان تخصیص ۱۰۰ درصدی داشته باشد تا رتبه بندی فرهنگیان در سال ۱۴۰۰ به صورت کامل اجرایی شود.


رأی کمیسیون تلفیق به افزایش سه برابری اعتبارات رتبه‌بندی فرهنگیان

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس از افزایش سه برابری اعتبارات برای اجرای رتبه بندی فرهنگیان از مبلغ ۵ هزار به حداقل ۱۵ هزار میلیارد تومان بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق خبر داد:

  • کمیسیون تلفیق بودجه با توجه اهمیت آموزش و پرورش اقدامات مهمی را در این حوزه صورت داد.
  • عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس یکی از محورهای مهم سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را توجه به وضعیت معیشتی معلمان برشمرد و گفت: سال‌های سال است که معلمان درخواست اجرای کامل نظام رتبه بندی معلمان را دارند تا با اعمال مدارک خود در بتوانند از حق و حقوق کافی برخوردار شوند.
  • در لایحه اولیه‌ای که دولت به مجلس ارائه کرد، مبلغ قید شده در بودجه فقط یک سوم نیاز معلمان در زمینه رتبه بندی فرهنگیان را پوشش می‌‎داد، افزود: بر همین اساس پس از اصلاحیه بودجه در تلفیق رقم ۵ هزار به ۱۵ هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.
  • بر این اساس، رتبه بندی معلمان در فهرستی که در بند «و» تبصره ۲ لایحه بودجه ۱۴۰۰ آمده است، گنجانده شد و این پیشنهاد پس از تصویب در کمیسیون تلفیق راهی صحن علنی مجلس برای تصویب نهایی خواهد شد.
  • عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس تصریح کرد: همچنین مقرر شد اعتبارات مد نظر رتبه بندی فرهنگیان تخصیص ۱۰۰ درصدی داشته باشد تا رتبه بندی فرهنگیان در سال ۱۴۰۰ به صورت کامل اجرایی شود.

** برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع هرگونه سوال و ابهام در زمینه نظام رتبه بندی معلمان در سال 1401 میتوانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

به این مقاله امتیاز دهید
منابع :
کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی