کد خبر : 16739
- بازدید

نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش


جهت مشاوره در زمینه نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش

بهترین نرم افزار انتخاب رشته، نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش است. نرم افزار انتخاب رشته در سامانه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش برای کنکور 1400 در اختیار عموم داوطلبان کنکور قرار دارد.

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری به انجام انتخاب رشته صحیح کمک می کند. مبنای تحلیل و انتخاب رشته این نرم افزار، استفاده از منبع کارنامه های کنکور دوره های قبل است.

نرم افزار انتخاب رشته مجازی سنجش همان سامانه انتخاب رشته مجازی در سایت سازمان سنجش است.

لینک آن در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری برای داوطلبانی که در کنکور ثبت نام کرده اند فعال می شود. باتوجه به اینکه سازمان سنجش به اطلاعات کارنامه داوطلبان دوره های قبل و سایر اطلاعات لازم برای انتخاب رشته دسترسی کامل دارد، نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش بهترین نرم افزار برای انتخاب رشته مجازی است. داوطلبان وارد کرد اطلاعات کارنامه اولیه و تراز و رتبه کسب کرده می توانند انتخاب رشته ای نزدیک به واقعیت انجام دهند. خروجی این نرم افزار بسیار نزدیک به نتایج نهایی انتخاب رشته اصلی کنکور سراسری است. به داوطلبان پیشنهاد می دهیم حتما از امکان انتخاب رشته مجازی که سازمان سنجش برای انجام اصولی انتخاب رشته در اختیار داوطلبان قرار داده است، استفاده کنید.

می توانید به سادگی با استفاده از امکان انتخاب رشته مجازی کنکور، رتبه و تراز لازم برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر خود را تخمین بزنید.

نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش کنکور 1400

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور سازمان سنجش 1400

نرم افزار انتخاب رشته کنکور براساس، گروه آزمایشی، سهمیه ها، درصد و رتبه داوطلب، لیستی از رشته و دانشگاه های دارای پذیرش در نوبت روزانه، شبانه، دولتی، آزاد، غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس و غیرانتفاعی را در اختیار داوطلبان قرار میدهد.

سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1400 امکان استفاده از نرم افزار سامانه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش را برای داوطلبان کنکور فراهم کرده است. داوطلبان با خرید کارت اعتباری در سایت سنجش و پرداخت هزینه انتخاب رشته مجازی کنکور، می توانند پیش از انجام انتخاب رشته کنکور سراسری، احتمال قبولی در رشته و دانشگاه های مورد نظر خود را با به صورت مجازی بررسی کنند. به این صورت می توانند انتخاب رشته ای موفق و نزدیک به واقعیت داشته باشند.

بهترین نرم افزار انتخاب رشته، نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش است. سامانه صدای مشاور نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری را در اختیار عموم داوطلبان کنکور قرار داده است. با استفاده از این نرم افزار ، داوطلبان به سادگی می توانند انتخاب رشته ای صحیح و نزدیک به واقعیت داشته باشند.

سامانه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش

با استفاده از سامانه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش می توانید به سادگی با استفاده از امکان انتخاب رشته مجازی کنکور، رتبه و تراز لازم برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر خود را تخمین بزنید.

توجه داشته باشید که انتخاب رشته این نرم افزار به صورت حدودی و با توجه به اطلاعات کارنامه داوطلبان کنکور و دوره های قبل خواهد بود. سایر معیار های مهم در انتخاب رشته، نظیر تراز داوطلبان کنکور 1400 است. تراز داوطلبان کنکور در هر سال متفاوت خواهد بود و میزان ظرفیت پذیرش رشته های مختلف در دانشگاه ها و … را باید در نظر داشت. بنابراین پیشنهاد می دهیم علاوه بر استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور، برای مشاوره انتخاب رشته با توجه به تراز داوطلبان کنکور 1400 و سایر معیارهای موثر در انتخاب رشته کنکور، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. این سامانه اولین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در ایران است که با داشتن سالها سابقه فعالیت موفق، انتخابی مناسب برای انتخاب رشته کنکور می باشد. برای تماس با کارشناسان انتخاب رشته در این سامانه می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

ورود مستقیم به نرم افزار انتخاب رشته مجازی سنجش (لینک به زودی فعال می شود)

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش کنکور 1400

آخرین رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی

آخرین رتبه قبولی کنکور سراسری ریاضی

 

نحوه استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 1400

مبنای کار نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش براساس تحلیل کارنامه داوطلبان کنکور دوره های قبل می باشد. داوطلبان با وارد کردن گروه تحصیلی کنکور، سهمیه منطقه، نام رشته و دانشگاه هدف و … می توانند به صورت مجازی و بسیار نزدیک به واقعیت انتخاب رشته نمایند.

منبع محاسبات نرم افزار تخمین رشته، اطلاعات کارنامه داوطلبان کنکور در دوره های قبل است. سازمان سنجش با استفاده از این نرم افزار رتبه و تراز لازم برای قبولی در هر رشته و دانشگاه را پیش از انتخاب رشته نهایی، برای داوطلبان کنکور، تخمین می زند. در واقع سازمان سنجش این فرصت را در اختیار داوطلبان کنکور تمامی مقاطع قرار داده است، که پیش انجام انتخاب رشته کنکور سراسری، احتمال قبولی در کدرشته های انتخابی خود را بسنجند.

  برای استفاده از نرم افزار رایگان انتخاب رشته کنکور 1400 سازمان سنجش با سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

انتخاب رشته بر اساس اطلاعات کنکور سال 1400

برای مشاوره انتخاب رشته کنکور کلیک کنید.

نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش کنکور 1400

 

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071611 تماس از سراسر کشور و 9092301612 (تماس از استان تهران)
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.


پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 1 در انتظار بررسی : 277
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

زهرا جمعه , 25 سپتامبر 2020 - 11:37

من تماس گرفتم و خیلی راحت تلفنی انتخاب رشته کردم ، خیییلی ممنونم

نصب اپ دانش آموزی
اینستاگرام