کد خبر : 25548
- بازدید

نحوه برگزاری امتحانات خرداد 1400

نحوه برگزاری امتحانات خرداد 1400

نحوه برگزاری امتحانات خرداد 1400 حضوری یا غیرحضوری ؟

نحوه برگزاری امتحانات در خرداد 1400 مشخص شد. برگزاری امتحانات دانش ‌آموزان در ایام کرونا برای تمامی پایه ها غیرحضوری خواهد بود. اما امتحانات دانش آموزان نهم و دوازدهم به دلیل اهمیت معدل در این پایه، به صورت حضوری خواهد بود. مدیر کل آموزش و پرورش درمورد آزمون ‌های نیمسال دوم خرداد پایه نهم و دوازدهم توضیحات زیر را اعلام کرد:

بارم بندی امتحانات نهایی خرداد 1400

نحوه برگزاری امتحانات خرداد ابتدایی، متوسطه اول و دوم سال 1400 

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری آموزش و پرورش، نحوه برگزاری امتحانات خرداد ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم سال 1400 را به شرح زیر اعلام نمود:

خبر فوری 1400/01/26

 • آموزش و پرورش اعلام کرد امتحانات خرداد پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری برگزار خواهد شد.
 • در سایر پایه‌ها و دروس غیر فنی و پایه فنی، مسئولیت ارزشیابی دروس، برعهده مدیر مدرسه و بر اساس «تصمیم شورای مدرسه» خواهد بود.
 • رئیس مرکز سنجش وپایش کیفیت آموزشی اعلام کرد امتحانات داوطلبان آزاد، جهشی، ایثارگران و بزرگسالان به صورت حضوری است و امتحانات دروس شایستگی‌ های فنی واستانداردهای مهارت، شاخه‌های تحصیلی فنی، حرفه‌ای  و کاردانش نیز به صورت حضوری بوده و سوالات براساس «وضعیت قرمز» طراحی خواهدشد.
 • همچنین در دستورالعمل بهداشتی که برای برگزاری امتحانات حضوری تدوین شده آمده است: در هر مکان یکبار آزمون به عمل آید و در صورت نیاز به تکرار آزمون برای گروه بعدی با فاصله حداقل 2 ساعت پس از ضدعفونی انجام شود.
 • تأمین فاصله‌گذاری مناسب و جلوگیری از تجمع در ورود به محل آزمون. تأمین فاصله‌گذاری مناسب برای صندلی‌ها در محل آزمون. تهیه تهویه مناسب هوا در محل برگزاری جلسه آزمون.
 • از بزرگترین فضاهای موجود برای انتخاب مرکز آزمون و حضور دانش‌آموزان استفاده شود.
 • چینش صندلی‌ها باید به گونه‌ای باشد که فاصله دو متر بین آزمون دهندگان رعایت شود.
 • توزیع مواد خوراکی در محل آزمون ممنوع است.برای آزمون‌های کوتاه‌تر از دو ساعت خوردن هر گونه مواد خوراکی به جز آب آشامیدنی شخصی در زمان امتحان مجاز نیست.

1400/01/24

 • رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد:
 1. 🔹طی ساعات اخیر مکاتبه‌ای با ستاد ملی مبارزه با کرونا داشتیم که از آنها تقاضا کردیم پیش بینی خود را از روند شیوع کرونا در خردادماه به ما اعلام کنند.
 2. 🔹با توجه به اینکه پیش بینی وضع اوج یا افول پاندمی در تخصص وزارت بهداشت و ستاد ملی کروناست، پس از دریافت پاسخ مقامات مسئول، درباره برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی تصمیم گیری خواهد شد.
 3. 🔹تصمیم گیری درباره نحوه برگزاری امتحانات طی یکی دو هفته آینده به انجام خواهد رسید و نتیجه به مناطق آموزش و پرورش سراسر کشور ابلاغ می‌شود.

خبر 1400/01/23

 • وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه برخی از آزمون‌ها در سال‌ های گذشته مانند پایه‌های نهم و دوازدهم حضوری بوده است، اعلام کرد همچنان خواستار برگزاری آزمون حضوری این دوره‌ها هستیم چون اگر خللی در این آزمون ایجاد شود حقوق دانش آموزان تضییع می‌شود.
 • هر آزمونی اجازه داشته باشیم حضوری برگزار شود، ترجیح می‌دهیم آزمون هماهنگ و حضوری برگزار شود مگر اینکه در آن زمان با محدودیت‌های کرونایی مواجه شویم که در آن زمان از روش‌های غیر حضوری استفاده خواهیم کرد.
 • وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: آموزش و پرورش در پایه‌های نهم و دوازدهم موافق حضور دانش آموزان در جلسه امتحانات است مگر اینکه وضعیت کرونایی کشور این اجازه را به ما ندهد.
 • مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که نحوه برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی، بعد از اظهارنظر ستاد کرونا از روند شیوع پیش از برگزاری امتحانات اعلام خواهد شد.
 • بازه برگزاری امتحانات مذکور از مورخه 29 اردیبهشت لغایت 24 خرداد درنظر گرفته شده است.
 • اگر آموزش‌ها به گونه‌ای باشد که تا خرداد 1400 شرایط قرمز باشد و آموزش مجازی را داشته باشیم به جز پایه نهم و دوازدهم سایر پایه‌های تحصیلی آزمون غیر حضوری دارند که ضوابطی برای چگونگی برگزاری آن در نظر گرفته شده و اعلام خواهد شد.
 • برای امتحانات نیمسال دوم و پایان سال شورای عالی آموزش و پرورش مصوبه‌ای را تصویب کرد و اخیرا هم اعلام شد که به موجب آن برگزاری آزمون‌های خرداد پایه نهم و دوازدهم به طور حضوری خواهد بود.
 • خرداد 1400 تمام آزمون ‌های دوره بزرگسالان، جهش تحصیلی و تغییر رشته هم به طور حضوری خواهد بود.
 • قطعا با توجه به اهمیت و تاثیر امتحانات نهایی در آزمون کنکور سراسری،امتحانات نهایی پایه دوازدهم نظری بصورت حضوری و کشوری برگزار می شود.
 •  با توجه به تاثیر گذاری نمرات پایه نهم در تعیین رشته و هدایت تحصیلی دانش آموزان و تاثیر نمرات و معدل پایه نهم در آزمونها و پذیرش مدارس خاص، به احتمال زیاد همانند سال گذشته و سنوات قبل،امتحانات پایانی نوبت دوم پایه نهم نیز بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

 •  نوع برگزاری امتحانات پایه نهم بصورت هماهنگ استانی،شهرستانی و یا مدرسه ای، تابع تصمیمات وزارتی و استانی خواهد بود.
 • نحوه و بازه برگزاری امتحانات سایر پایه ها نیز تابع محدودیتهای خاص کرونایی و تصمیمات ستاد کرونا و تصمیمات وزارتی،استانی و مراجع ذیصلاح خواهد بود.
 • وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد ، تصمیم بر این است که امتحانات پایان ترم سال 1400 مدارس به صورت حضوری برگزار شود! مگر اینکه ستاد مبارزه با کرونا اجازه ندهد… .

امتحانات نهایی مدارس حضوری است:

 1. دفتر سلامت آموزش و پرورش اعلام کرد: در شهر‌های نارنجی و قرمز به هیچ‌وجه بازگشایی حضوری مدارس انجام نمی‌شود.
 2. در شهر‌های با وضعیت زرد و آبی دانش آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی و هنرستانی‌ها آن هم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و حضور حداکثر ۱۰ دانش آموز در هر کلاس می‌توانند به صورت اختیاری در آموزش حضوری شرکت کنند.
 3. مطابق تصمیم گرفته شده و با توجه به اهمیت امتحانات نهایی در انتخاب رشته دانش‌آموزان و کنکور داوطلبان آزمون سراسری با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی به صورت حضوری خواهد بود.

بارم بندی امتحانات خرداد 1400 (دهم-یازدهم-دوازدهم)

 

وزیر آموزش و پرورش شرح داد:

 • امتحانات نهایی در سال1400 حضوری است
 •  ترجیح می‌دهیم امتحانات نهایی را که تاثیرگذار هستند، حضوری باشد، در سایر امتحانات نیز سهم معلمان را در نمره دهی افزایش دادیم.
 •  نمرات امتحانات نهایی پایه دوازدهم سال تحصیلی گذشته بهتر از قبل بود.
 •  امتحانات نهایی 1400 حضوری است.
 •   امسال بر اساس مجوز ستاد ملی کرونا، وضعیت حضوری و غیرحضوری بودن امتحانات تعیین می‌شود.
 •  ارزشیابی از پیشرفت تحصیلی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید مطمئن شویم عمل آموزش با کیفیت انجام شده است

بارم بندی امتحانات خرداد اول ابتدایی تا دوازدهم متوسطه 

 

نحوه برگزاری امتحانات خرداد 1400 برای تمام پایه ها اعلام شد!

 

مشاوره برنامه ریزی قبولی در امتحانات خرداد 1400

دانش آموزان در تمامی پایه ها، ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم، دانش آموزان دوره های برزرگسالان، متقاضیان جهش تحصیلی و تغییر رشته تحصیلی می توانند برای دریافت برنامه اختصاصی مطالعه امتحانات با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه در دوران شیوع بیماری کرونا امکان مشاوره تحصیلی تلفنی را برای دانش آموزان فراهم کرده اند. میتوانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب، حتی در ایام تعطیل با سامانه زیر تماس بگیرید:

منابع :

کانال تلگرام مدارس

جهت مشاوره در زمینه نحوه برگزاری امتحانات خرداد 1400 ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071611 تماس از سراسر کشور و 9092301612 (تماس از استان تهران)
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.


پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
پیام رسان های خبرینو

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : 798 در انتظار بررسی : 6
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مهسا پنجشنبه , 26 فروردین 1400 - 11:58

O:-) O:-)

علیرضا پنجشنبه , 26 فروردین 1400 - 11:03

واقعا که دوستان دارن درست میگن مگه ما حضوری درس خوندیم که حضوری امتحان بدیم آقای وزیر مارو بدبخت نکن اگه حضوری امتحان بدیم فکر نکنم کسی معدلش بالای 15بشه قشنگ دارید گند میزنید به آینده ما نسل سوخته ها اگه لطفاً همه ی امتحانات رو آنلاین برگزار کنید اگه شما درست میگید سال جدید حضوری درس بدید حضوری امتحان بگیرید اگه حضوری امتحان بگیرید قشنگ …زدید به آینده این بچه ها واقعا برای کسی که آنلاین درس خونده خیلی سخته که حضوری امتحان بده مخصوصاً درس های مثل ریاضی لطفاً امتحانات رو آنلاین برگزار کنید ممنون میشم

ترکمن پنجشنبه , 26 فروردین 1400 - 1:02

سلام من یک مادر هستم و اعتراض دارم چرا باید نهم و دوازدهم حضوری باشه مگه ما جوان بچمونو از سر راه آوردیم من دخترم نهم هستش و میدونم امسال هم مهمه اما دخترم ریه هایش مشکل داره این مریضی رو بگیره بیچاره میشیم و همسرم تازه قلبشو عمل کرده یکم خودتونو جای مردم بزارید و درک کنید توی این اوضاع کسی از خونه نمیاد بیرون بعد ما دخترا و پسرای بی گناهمونو بفرستیم بیرون بخاطر ی امتحان
من شخصن نمیزارم ک دخترم بره مدرسه تا وقتی این مریضی نرفته

اتنا پنجشنبه , 26 فروردین 1400 - 0:03

واقعا انصافه یادگیری آنلاین امتحان حضوری شماها فک میکنید دبیرای کشور خیلی به فکر ما هستن خیلی خوب درس میدن نه به خدا به قرآن که اینطوری نیست ما واقعا استرس داریم اگه کرونا بگیریم اگه نمرمون خوب نشه کی پاسخگو هست انصاف نیست ب خدا ماهم انسانی تو این دنیا داریم نفس میکشیم جونمون مهم تره یا درسمون لطفا یکم فقط یکم بفکر ما باشید 😔 پارسال باید حضوری میشد چون فقط دوماه از سال آنلاین بودیم و تقریبا کل کتاب رو بلد بودیم ولی امسال کل سال رو آنلاین و هیچ چیزی هم یاد نگرفتیم توروخدا به فکرمون باشید 😔

سجاد چهارشنبه , 25 فروردین 1400 - 23:34

سلام
من دانش اموزی در تهران هستم و در مدرسه ای درس میخونم که هر سا 15 میلیون از بنده میگیره ولی امسال اصلاااا تدریسشون خوب نبود و من هیچی نفهمیدم و پارسال 20 شدم ولی امسال با این اوضاع 1 هم نمیشم چون واقعا تدریس افتضاح بوده و ناراحتم شب ها خوابم نمیبره و استرس دارم تا اخر عمر به فساد کشیده میشم اگه نمراتم کم بشه و حضوری باشه

ماهان میرزایی چهارشنبه , 25 فروردین 1400 - 21:38

سلام اقا ترو خدا امتحان غر حضوری باشه . الان شما یه سری به شبکه اخبار بزنی تعداد کشته ها خیییلی ترسناکه و داره هی هر روز بدتر میشه . به خدا الان 2 تا معلم هامون
کرونا گرفته و 5 تا بچه های کلاس دارن که فقط 2 تاشون به مدرسه اعلام کردن . خیلی وضعیت ترسناکه به خدا غیر حضوری کنید اخه مگه عدالت کجاست . ما وقتی غیرحضوری درس خوندیم چرا حضوری امتحان بدیم . اونم باید 13 بار برای امتحان مدرسه بریم.
امتحانات باید غیر حضوری باشه .

ناشناس چهارشنبه , 25 فروردین 1400 - 21:08

واقعا متاسفم برای اموزش و پرورش که امتحانات نهایی دوازدهمی ها و نهمی ها را الان به صورت رسمی اعلام ردن حضوری والا خجالت هم خوب چیزی شما که انقدر حرف از عدالت میزنید یکم شرایطو درک کنید هم کافیه ما که نباید جور نداشتن امکانات برای ازمون غیرحضوری رو با جونمون بکشیم به جای تمرکز کردن رو اینکه دانش اموزا و خانواده هاشونو تو خطر بندازید با فکر های بدون برنامتون بهتره دنبال راه حل باشید امسال با پارسال فرق های زیادی داره چون امار کشته ها امروز حداقل 304 نفر بوده و روزانه هزاران نفر مبتلا به این ویروس میشن تازه طبق اخبار خود شبکه خبرویروس جهش یافته کرونا که مال کشور برزیل هم مطئنا به کشور ما میرسه بعد به جای اینکه به فکرجون مردم باشید فقط میخواید که بگید اموزش امسال که بسیار بسیار افتضاح بوده عالی بوده همین فقط دنبال نشون دادن خودتون هستید اونم امسالی که یا معلما انقدر بد درس دادن یا اینترنت مشکل داشته و نصف بیشتر تایم ما اینطوری رفته تازه علاوه بر اینا بیرون نرفتیم تا سالم بمونیم به نظر خودتون میشه با دوتا ماسک و شیلد و دستکش امتان اد اونم وقتی این فکر و وسواس در ذهنمونه که نکنه الان کرونا بگیرم حالا جون خود ادم به درک ادم از اینکه باعث مریضی خانوادش بشه بیشتر هراس داره تازه اونم ما کهکنکوری هستیم و کنکور سرنوشت ساز به قول خودتون ما اینده سازای کشوریم ولی وقتی شرایط و کیفیت خوب مهیا نبوده چجوری میخواید ازمون حضوری بگیرید کاش یکم رک میکردید

𝑺 چهارشنبه , 25 فروردین 1400 - 16:10

مگه نهم و دوازدهم با بقیه چه فرقی میکنن؟؟!!!
حضوریم بخواین بکنین ما نمیایم وضعیت کرونا خیلی بده اونوقت چطوری انتظار دارین بیایم امتحان بدیم؟!!!!

علی چهارشنبه , 25 فروردین 1400 - 11:11

اتفاقا باید امتحان های تهم و دوازدهم حضوری برگزار شه مگر پارسال نهمی ها و دوازدهمی ها چه گناهی کردن بقیه مجازی امتحان بدن اونا حضوری
نهم و دوازدهم پارسال حضوری= نهم و دوازدهم امسال حضوری
بقیه پایه ها پارسال مجازی= بقیه پایه ها امسال مجازی

اریا چهارشنبه , 25 فروردین 1400 - 10:29

به خدا ما گناهی نکردیم که دارین اینجوری می کنید با ما بابا به خدا حجم درسا خیلی زیاده من از کلاس های مجازی هیچی نمی فهمم از اینور پدر مادرم دارن بهم فشار میارن به خدا دهنمون سویس کردین خسته شدید شما فکر کنم متوجه نیستید حلا شما که تو اخبار راست نمی گید که در روز چند نفر میمیرن به خدا اونا هم ادمن ما هم ادمیم خسته شدیم به قران علوم خیلی حجمش زیاده اجتماعی خدا وکیلی من حاضرم ترک تحسیل کنم ولی پیام اسمانی رو حضوری نیام امتحان بدم فقط فکر خودتون نباشید اینارو ما نباید بگیم به شما عزیز پاره شدیم الانم ۲۵ شهریود اخر اردیبهشت می خواید امتحان بگیرید دیگه من می دونم خودتون رو بزارید جای ما

ariya چهارشنبه , 25 فروردین 1400 - 10:16

من خدایی نمی فهمم چیدارن می گن اگه بچه های خودتون بود هم می فرستادینشون تو مدرسه ی الوده نه خدایی می فرستادید شما خودتون هم می دونید بخواید پایه نهم رو بفرستید خیلی روک بگم که مطمئن هستم که هیچ کس درس نخونده اگر حضوری باشه ابرویه کشورمون میره با نمره های گلوبلبل حالا واسه ما فرقی نداره که حضوریه یا غیر حضوری یه سال مدرسه رو می بستید چی می شد مگه دنیا به اخر می رسید از اسمون سنگ می ریخت تو سرمون نه به خدا حلا که جون ما دسته شما هست یه خواهشی که دارم لطفا فکر کنید در این مورد بازم ببخشید ممنونم

هلیا نورانی سه شنبه , 24 فروردین 1400 - 20:07

واقعا تو این شرایط مجازی ما چی یاد گرفتیم یا اصلا معلماتون چی درس دادن به ما؟! بیاید همونایی که بهمون یاد دادن رو س بگیرید. احتمالا بدن پایه نهم و دوازدهم در برابر کرونا مقاومه!!!!
مثلا این عدالته؟ بخدا این بدتر ظلمه
ما نمیایم امتحان بدیم!

علی سه شنبه , 24 فروردین 1400 - 18:43

آموزش و پرورش خیلی خیلی نامردی یه کاری بکن که امتحان غیر حضوری کن 🤬😠😡😤🙌😒😔😭

میثم سه شنبه , 24 فروردین 1400 - 18:41

سلام …
حوزه نهایی کاری به کرونا و…نداره کرونا که سهله جد کرونا هم بیاد باز قطعا امتحان ها حضوری خواهد بود..
ولی خداییش واقعا دور از انصاف هستش چون ما دوره ی آموزشمون غیر حضوری بوده و بهتر هستش که امتحانات هم به صورت غیر حضوری باشه با تشکر …

نهمی سه شنبه , 24 فروردین 1400 - 18:05

عجب روزگاریه
ما نهمیا امسال حتی یک جلسه همدح۱وری نداشتیم که میخوایند شما امتحان بگیرید حدود ۹۵ درصد در سال تحصیلی ۹۹ _ ۰۰ چیزی یاد نگرفتند و دوست هم ندارند امتحان حضوری بدهند ، خب باشه ما میاییم حضوری میدیم اما همه ی ماها یه خواهشی داریم که وزیر آموزش و پرورش و اون مسولان نادانی که با رانت بازی به جایی رسیده اند و نظرشون به درد …. نمیخورد هم با ما آزمون نهایی بدهند چجوریشو الان به شما دوستان گل گلابم میگم ما نهمیا ها که امسال چیزی یاد نگرفتم و باید در این فرصت اندک ( ۱ ماه )کارهای زیر را انجام بدیم
خواندن ۸ فصل دشوار ریاضی که هر فصل دارای ۱ تا ۵ درس میباشد
خواندن ۱۵ فصل علوم
خواندن ۲۴ تا درس اجتماعی
خواندن ۱۰ درس عربی
خواندن ۱۶ درس فارسی
خواندن ۱۰ درس قرآن
خواندن ۱۰ درس دفاعی
خواندن ۱۲ درس پیام های آسمانی
خواندن ۶ درس انگلیسی
خواندن ۷ درس نگارش و املا
انجام مشق های زیاد معلمان
شرکت در کلاس های مزخرفشان
دادن امتحانات زیاد و ….
ما از شما وزیر آموزش و پرورش فقط میخواهیم شما هم با این شرایط در امتحانات پایه ی نهم شرکت کنید و فقط این کتاب ها را بخوانید و اگر معدل شما بالای ۱۲ شد البته باید میگفتیم ۱۴ ولی کمی هم ارفاق میکنیم ، ما نهمی ها با تمام و کمال میلمون هر کاری شما بگید انجام میدیم ولی اگه شما نتوانستی باید به تمام نهمی ها و دوازدهمی ها ۲۰ بدهی

هادی سه شنبه , 24 فروردین 1400 - 13:16

هشتم امتحانات 1400 مجازیه

اریان مهرزاد سه شنبه , 24 فروردین 1400 - 12:53

سلام خدای انصاف نیست که تو این شرایط بد کرونا بخواهید پایه ۹.۱۲ رو حضوری بگیرید ما اصلن حضوری رفتیم تا بخواهیم حضوری امتحان بدیم بعد میگین پارسال حضوری گرفتید نوبت دوم پارسال پایه های ۹.۱۲ تا ۴ اسفند مدرسه رفته بودنند ما که کلن نرفتیم بریم حضوری بدیم

نهم سه شنبه , 24 فروردین 1400 - 12:21

سلام واقا متاسفم براتون من که نمیرم اگهخودم هم برم خوانوادم نمیزاره ستاد مبارزه با کرونا گفته امار ب 1000 میخواد برسه ولی شرمنده من ک نمیرم
اموزش مجازی = امتحانمجازی
حضوری = حضوری

ساینا دوشنبه , 23 فروردین 1400 - 21:29

چرا واقعا باید حضوری باشه مگه مدرسه حضوری بود الان حضوری کنید استرس حضوریش یک طرف استرس این ک کرونا بگیریم و امتحان بیفته شهریور یک طرف دیگ اخه مگ ما الان چیزی بلدیم که حضوری امتحان بدیم یزره شعور درک فهم بخدا بد نیست خدا عقل و داده برای همچین موقع هایی بچه خودتون بود با این وضع کرونا حضوری میکردید

علی دوشنبه , 23 فروردین 1400 - 18:04

سلام دوستان دعا کنید امتحان خرداد ماه پایه نهم غیر حضوری باشه آمین
دوستان پایه هفتم و هشتم غیر حضوری بود و نهم نه به امتحان حضوری

نهم دوشنبه , 23 فروردین 1400 - 17:59

متاسفم تو یک کلام
این همه اعتراض اما به یک دونش گوش نمیدید
حدوقل حجم کتابو کم کنید

ليلا دوشنبه , 23 فروردین 1400 - 13:31

نه به حضوری به خدا انصاف نیست حضوری به داد ما برسه کسی

ادم دوشنبه , 23 فروردین 1400 - 10:04

با سلام و عرض خسته نباشید
خیلی ممنون از وزیر آموزش پرورش عزیز که با یاری دیگر مسئولان عزیز هرچی روح و شادی و احساسات و خیال راحت بود از دانش آموزان گرفتند و ممنون که فکر میکنید با آموزش های مجازی فوق العادتون میتونید حضوری بگیرید و کلی برنامه دارید
من تیزهوشانم ولی حتی به اندازه بقیه مدارس هم یاد نگرفتم که هیچ به علت اظطراب و افسردگی حتی نتونستم بخونم 😚
اونوقت شما بیا با سوالای سخت حضوری تو بگیر
امیدوارم درک کنی که من دانش آموز به اندازه تو میفهمم و الان پنجاه سال پیش نیست که از همگان بیخبر باشم منم مثل شمای بزرگسال خبری به خاطر کرونا درگیری ذهنی دارم🤗
واقعا نمیتونم متوجه بشم چطور با وجود خانواده و بچه ی کوچیکی ک داخل خانواده داریم بزارن بیام حضوری امتحان بدم 😊
امیدوارم درک کنی کرونای انگلیسی که بیشتر نوجوان هارو درگیر می‌کنه منتظر فرصت برای موجش هست و شما داری میزاری کف دستش بعدم فرداش بیای بگی کی بود کی بود من نبودم ، حکمتی توشه،وضع اونقدر خراب نیست ، این موج مال قبل امتحاناته
واقعن امیدوارم واقعااا امیدوارم تموم مسئولینی که یه همچین استرسی رو به ما دانش آموزا وارد کردن به اندازه تمام شبایی که خاب نداشتیم و از استرس گریه میکردیم درک کنند
با تشکر

سحر دوشنبه , 23 فروردین 1400 - 8:17

چرا واقعا باید حضوری باشه ما مگه گناه کردیم که جونمونو دست شما بدیم 😑😒😒😔😔

علی چهارشنبه , 25 فروردین 1400 - 11:13

مگه ما پارسال گناهی کرده بودیم که حضوری امتحان دادیم
حالا هم شما امسال حضوری امتحان دهید تا حس مارا پارسال درک کنید

یک یازدهمی یکشنبه , 22 فروردین 1400 - 23:43

من یه یازدهمی هستم میخواستم بدونم امتحانات ما مجازی خواهد شد؟
دوم اینکه مگه دانش آموزان پایه نهم و دوازدهم آدم نیستند که میخاین امتحانات اونها رو حضوری کنید؟؟؟؟ واقعا چرا هیچ ارزشی براشون قائل نمیشین؟؟؟؟؟؟ من خودم از موقعی که تدریس ها مجازی شد اصن هیچی متوجه نمیشم دبیرا هم بسیار کم کاری میکنن اصن براشون مهم نیست که ما درس یاد بگیریم یا نه همینطوری به موقع برامون زرت و زرت فیلم میفرستن میگن بخونید فردا امتحانه آخه این چه وضعشه؟شما فقط بلدین بگین امتحانا حضوری برگزار میشه؟؟؟؟ من کلاس دهم معدل نوبت اول شد19/71 نوبت دوم شد 18/55…لطفا اینکار رو نکنید همون‌طور که تدریس کردین همون‌طور هم باید امتحانات نهایی رو بگیرین…تدریس مجازی امتحان مجازی، تدریس حضوری امتحان حضوری….

علی ب یکشنبه , 22 فروردین 1400 - 22:55

انسان باید شرم کنه که کشورش روزی ۲۰۰۰۰ به بالا مبتلای ((((جدید)))) داره و بعدا میخواد که امتحانات رو حضوری برگزار کنه
متاسفم…😔

Mj یکشنبه , 22 فروردین 1400 - 20:31

باسلام/کی میخواد جواب جان بچه مردم بده؟
اصلا امسال کمتر کسی تو ایران وجود داره که درس را یادگرفته باشه .
کسی هم که نمیتوانست که در کلاس های تقویتی شرکت کتد چون به دلیل شیوع ویروس کرونا دایر نبود .

کرونا انگلیسی هم که وارد شد /حداقل مدارس را به مدت یک سال تعطیل میکردید تا انشاالله سال بعد اگر ما دانش اموزان زنده ماندیم در امتحانات شرکت کنیم/یا یک تدبری می اندیشیدید
مگه ما کم دانش اموز و معلم از دست دادیم؟
هرچند دانش اموزان ترم اول امسال نسبت به سال های دیگه نمره خوبی کسب نکردند چون هم زمان کم بود و هم سوال های بی مورد اطلاعات شخصی را میخواستند که این اطلاعات بیهوده از نام مادر /نامپدر/نام معلم/شماره شناسنامه /خوب که چی
این وقت کم را میخواستند هدر بدهند تا دانش اموزان نمره کمی را کسب کنند/یا اصلا طوری برنامه ریزی میکردید که اطلا عات را در همان موقع زخیره شود تا دانش اموزی مجبور نشود سر امتحان ترم این اطلاعات را وارد کنند نمامی کاراتون عمدی وگرنه یک مسعول چگونه مسعول شد /یک وزیر چگونه وزیر شد حتی نمیتونن فکر کنند یعنی براتون واقعا متاسف هستم
پس بایددد امتحانات نهایی در تمامی پایه ها غیرر حضوری باشه معلم ها دریغ از یک عکس اموزشی اصلا هیچ فقط حاضری میزنیم و همین
باید به معلم ها پول بدی تا بیان به ما یک تدریس یک ساعته بدن اونم نه یک قرون دو هزار خدا تومن برای هر تدریس مسخره یک ساعته پول میگیرن
خوب این چه وضعی است؟؟
امتحانات به خاطر جاننن هم که شده باید غیر حضوری بشه مگه خود وزیر فرزندشو میفرسته حالا نه وزیر بقیه مسعولین /نه خدا وکیلی میفرستن ؟
یک فکری بکنید خدا وکیلی خیلی داره به دانش اموزان بد میگزره
همون غیر حضوری کنید خیلی بهتره جان حرف اول را میزنه اولویت با سلامتی است . خلاص.
ا

امیر حسین یکشنبه , 22 فروردین 1400 - 15:31

سلام این چه وضعیتی هست نه اعلام میکنن نه حذفیاتی نه غیر حضوری بابا خجالت بکشید والا با جون چند میلیون خانوار بازی نکنید حالا دانش اموزا هیچیشون نشد پدر و مادر که داریم سنشون بالا هست

هشتمي یکشنبه , 22 فروردین 1400 - 12:55

الان من نفهمیدم ایا امتحانات هشتم غیر حضوریه و نهم و دوازدهم حضوری لطفا پاسخ دهید لطفا

Sara یکشنبه , 22 فروردین 1400 - 9:08

اگه میخوان حضوری کنن حداقل سه چهار تا درس رو حضوری کنن اصلا منطقی نیست تو این اوضاع کرونا به خاطر درسی مثل سلامت و بهداشت و مدیریت خانواده بریم مدرسه

علی شنبه , 21 فروردین 1400 - 20:20

سلام دوستان من کلاس نهم هستم میخوام بدونم امتحان خرداد ماه حضوریه یا غیر حضوری است

عرشیا شنبه , 21 فروردین 1400 - 17:34

سلام نهمی ها بهانه در نیاورید خوب می خوندین من نمیخوام نمره من پایمان بشه خوب درس میخوندین قشنگ امتحان میدادین الان اینجوری میخونی بخون نمیخونی نخون داداش گلم bye

امیرحسین سه شنبه , 24 فروردین 1400 - 16:51

ببخشید آقا عرشیا ما مثل شما منطقه یک نیستسم هر روز معلم خصوصیمون بیاد یاد بده یه سوال با ده روش ما هم پول داشتیم درس می خونیدم لطفا شما که خوندی حرف نزن البته اون کلاس ها نبود هیچی نمی فهمیدی

. سه شنبه , 24 فروردین 1400 - 17:46

کفر نگو

++ شنبه , 21 فروردین 1400 - 10:56

وقتی تدریس مجازیه بس امتحانات همه باید مجازی باشه….برای دانش اموزایی که خواهر و برادر نوزاد یا چند ساله دارن سخته رفت و امد ..من خودم زیاد بیرون نمیرم مگه اینکه بخوام کتاب اموزشی بگیرم یا برم دکتر واسه سردردم از این انلاین بودن کلاسا و کم ابی اخرش تومور میگیریم….من خودم داداش کوچیک دارم برم مدرسه تو فضای الوده بعد بیام خونه حتی اگه رعایت بشه بروتکل های بهداشتی بازم حداقل حداقل 1 درصد امکان داره داداشم بگیره و این برام خیلی سخته……..

یک عدد بدبخت شنبه , 21 فروردین 1400 - 10:01

واقعا موندم چی بگم گناه من دوازدهمی بودن منه؟؟؟؟؟!!!!!!
واقعا مارو با دانش اموزای دوازدهم پارسال یکی میکنید؟؟؟؟ دوازدهمی های پارسال قبل کرونا بیشتر درسا تدریس شده بود براشون ب طور حضوری فقر ده بیست درصد آنلاین کلاس داشتن ماعه بدبخت که پارستل یازدهم بودیم هیچی نفهمیدیم امسالم که کل سال رو مجازی بودیم با این تدریس بی کیفیت و مضخرفتون چجوری باید بیایم امتحان حضوری بدیم؟؟؟؟؟ یکم انسان باشیدو فکر کنید لطفا من مادرم فشار خون داره و سریع اگه ناقل باشم خدایی نکرده میگیره مگه جونمونو زندگیمونو از سر راه اوردیم ریدم تو این تصمیماتون تمام!!!!

مهسا شنبه , 21 فروردین 1400 - 0:21

خواهش میکنم امتحان نهاییارو غیر حضوری برگزار کنید و با جون ما دانش آموزا بازی نکنید
خواهش می‌کننمممممم

اولیا نهم جمعه , 20 فروردین 1400 - 22:06

سلام خدمت وزیر نادان بنده اولیا نهم هستم
اقای عزیز بالا برین پایین بیاین من نمیزارم پسرم جضوری بره از سر کوچه پیداش نکردمکه من نمیزارم بره معلمی ک سرکلاس نمیاد خودم شخصا به مدیر مدرسه زنگ میزنم اعتراظ میکنم میگه تمام نمره های فرزند شما به دلیل اعتراظ 0 میباشد واقا نمیدونم چه انتظاری دارید نه تنها بچه من همه بچه های ایران خودت انصاف نداری وژدان نداری بچه پایین نوشته اگ کم بیارم باید ترک تحصیل کنم برم مکانیکی شما میخوای امتحان حضوری بگیرید واقا جای تاسف داره بچه ها دارن ازتون خواهش میکنن ازتون التماس میکنن بعد شما میگی استاندار فلان دار بهمان دار اینا هرچقد ازتون خواهش میکنن شما شوروشو بیشتر در میاری امتحان هاشونو غیرحضوری کنید امسال سال سرنوشت ساز اینا هست این طفلکی ها امسال ایندشونو میسازن زشت عیب واقا انصاف نیست اذیت نکنید اینا هم بچه هستن ناراحت میشن حالا خودتون میدونید وژدانون خدارو خوش نمیاد اصلا

امیرحسین جمعه , 20 فروردین 1400 - 21:40

#نه_به_امتحان حضوری

امیرحسین جمعه , 20 فروردین 1400 - 21:37

این چه وضعشه امتحانات حضوری عادلانه نیست ریدم تو ای کرونا که برای ما درست شده به ولا قسم الان پایه نهم هستم هیچی نفهمیدم از درس دادن های معلمان.

اولیا نهم جمعه , 20 فروردین 1400 - 21:00

خاک بر سرتون کنن ایششالاه من بچه مو از سر کوچه پیدا نکردم ک بره امتحان بده بگین هم نمیشه من نمیزارم والاه بچه من میگه اصلا معلم سرکلاس نمیاد واسه چی برم امتحان بدم نه من نمیزارم بره

محدثه جمعه , 20 فروردین 1400 - 19:53

من یه نهمیم
پارسال ک هشتم بودم وسط سال مدرسه ها مجازی شد و نصف کتاب ها رو نفهمیدم
امسال هم کلا مدرسه نرفتیم و همش و مجازی بود و هیچی نفهمیدم من هیچی از درسام و نفهمیدم
منه نهمی چ گناهی کردم ک باید حضوری امتحان بدم
ن من بلکه همه نهمی ها و دوازدهمی ها چ گناهی کردیم
ن خدایی اگه بچه های خودتون بود زورتون نمیومد؟؟
انصاف داشته باشین ت این وضع کرونا
با این درسا ک ما هیچی نفهمیدیم چه جوری باید امتحان بدیم
درکمون کنین
ماهم آدمیم بخدا
من ک افسردگی گرفتم
هیچی از درسام و نفهمیدم، استرس کرونا، تا میخوام درس بخونم خانوادم میگن بلند شو این کارو کن
خسته شدم دیگه
من الان یک ماهه دارم کل کتابام و میخونم
ولی هیچی نمیفهمم چون درسا مجازی بوده
درسی ک تو دو جلسه یادمون میدادن الان ت یک فیلم نیم ساعته خلاصه میکنن
این چ وضعشه
من نمیتونم مجازی درس بخونم و حضوری امتحان بدم

دهم گیج شده جمعه , 20 فروردین 1400 - 14:00

سلام امتحانات دهم غیر حضوری میشه یا حضوری؟گیج شدم 😐

هانی جمعه , 20 فروردین 1400 - 13:47

ن امتحان حضوری نمی دم

هادی جمعه , 20 فروردین 1400 - 12:56

تورو خدا جواب بدین ترو خدا امتحانات 1400 پایه هشتم چگونه است

Mobina maca جمعه , 20 فروردین 1400 - 8:22

آقای میرزایی چطور فریاد ایییییینهمه دانش آموز رو نمیشنوی!؟؟؟

Mobina maca جمعه , 20 فروردین 1400 - 8:18

این واقعا بی لنصافیه اگه وزیر آموزش و پرورش راست میگه اول خودش بره سرجلسه های امتحان ببینه از فاصله 10 متری کرونا چطور منتقل نمیشه بعدش بیاد ماهارو مجبور کنه که امتحان حضوری بدیم
ما نگران خودمون نیستیم نگران خانوادمونیم
آقای میرزایی یکم توجه کن!!!!

نهم های آواره جمعه , 20 فروردین 1400 - 1:26

سلام یعنی این ته بی ناموسی هس واقا نارحت نشید معلمی که سرکلاس نمیاد درس نمیده اعتراظ کنی ساعت ۱ شب پیام تو میخون اونم شاید ب شرط اینکه ب خودش زحمت بده بیاد شاد بخونه صفر بد ناموسا وژدانن تو ویتونی بری امتحان حضوری بدی اخه بیشرف اخه حروم زاه امسال سال سرنوشت ساز ماسس منی ک قرار امسال انتخاب رشت کنم با این وضعیت به عنم نمیرسم کتاب های ما از اعمال زندگیمون سفید ترع به خدا اگ به هیچ رشته ای نرسم تا اخر عمر نفرین میکنم
اموزش حضوری = امتحان حضوری
مجازی = مجازی
معدلم پارسال ۱۹.۹۸

امسال ۱۱.۲۱
نتیجه اموزش مجازی خواهش یکم شعور فهم داشته باش و ب نتیجه برس

دانیال جمعه , 20 فروردین 1400 - 0:31

سلام و عرض ادب خدمت معلمان و دانش اموزان محترم یادگیری درس دانش اموزان نسبت به سال های قبل پس رفت داشته که برخی از دانش اموزان میخواستند برای یادگیری مطالب درس به اموزشگاه ها و کلاس های تقویتی روی بیاورند که از ان طرف به دلیل شیوع ویروس کرونا دایر نشد پس از ان کرونا انگلیسی وارد بعضی از کشور ها که ایران هم جزع ان میشد امد که وضعیت را به طور کامل بدتر و بدتر کرد از نظر من بهتر است امتحانات در تمامی پایه ها غیر حضوری بشود تا بتوان از شر این ویروس خلاص شد ونیازی به غیر حضوری کردن دانش اموزان محرم نداشته باشیدوکسی هم نمیتواند از روی کتاب ببیند زیرا وقت او به اتمام رسیده و دیگر نمره درخشانی دریافت نمیکند مانند ترم اول امسال که نسبت به سال های قبل دانش اموزان نمره کمتری کسب کردند پس همان غیر حضوری بودن با توجه به شرایط کرونایی می تواند بهتر باشد که همکاران و دانش اموزان درگیر کرونا مانند امسال وسال های قبل نشوند.

علی پنجشنبه , 19 فروردین 1400 - 23:47

امتحان خرداد ماه غیر حضوری کنید

علی پنجشنبه , 19 فروردین 1400 - 23:46

واقعا دیوانگیه آقای آموزش و پرورش لطف کن لطفا غیر حضوری کنید همه ی پسران و دختران استرسشون گرفتند

دهمی پنجشنبه , 19 فروردین 1400 - 16:06

دهم مجازی شد دیگه؟؟؟؟؟

محمدرضا پنجشنبه , 19 فروردین 1400 - 15:12

سلام عزیزان خبر دارید که قرار وزارت آموزش و پرورش بر برگذاری و تشکیل کلاس های جبرانی تابستان امسال ۱۴۰۰ به روش های حضوری و مجازی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، عملی شده است؟

محمدرضا پنجشنبه , 19 فروردین 1400 - 15:08

سلام عزیزان خبر دارید که تابستان امسال ۱۴۰۰ کلاس های جبرانی حضوری و مجازی با رعایت پروتکل های بهداشتی گذاشتند.

فاطمه چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 22:44

چرا حضوریه واقعا نمیشه 😢😢😢😢من از استرس دارم میمرم 6 هفته مونده برای امتحان حضوری خیلی سخته وایییی😯😯😯😯😯

هادی جمعه , 20 فروردین 1400 - 17:39

کلاس چندمی

مهدی خیری چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 15:02

سلام وقت بخیر ببخشید امتحانات نهایی نهم استانی خواهد بود

ا چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 14:48

لطفا یک نفر حتما بهم جواب بده.یعنی الان امتحان نوبت دوم 1400 برای پایه دهم غیر حضوری هست یا حضوری؟تصویب شده؟

جواد از مرند چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 18:53

ببین دوست عزیز منم مثل تو دهمی ام و جویای احوال چگونگی امتحانات ////// حالا نظر و تحلیل من اینه و به تو یقین میدم که مجازی خواهد بود در بناه حق ……. یا علی

نهم استرس جمعه , 20 فروردین 1400 - 9:39

شرایط دانش آموزان امسال کاملا با سالهای قبل متفاوته ، نه فقط مجازی بودن درسها
اینهمه استرس ، بیماری و مرگ و میر عزیزان و درسهایی که هیچی متوجه نشدیم اونهم در دو پایه نهم و دوازدهم که سخت ترین دروس متوسطه اول و دوم رو داره اگ پارسال بود میشه گف بله چون پارسال حدود ۹۰ د صد تو کلاس بودن اما ما چی ب دوستان هم بر نخوره از ۱۵ شهریور زیر پتو ببین ای بیشرفی ک این تصمیم گرفتی ما هرکلاس ۳۵ نفریم ۵ کلاس ۳۵ نفره شیفت الف وبی تو این همه ادم نهم از ۳۵۰ نفر بدون شک تردید ۳۴۹ نفر تژدید میشن اگ ورقه های دانش اموزان رو جناب عالی وززیر ببینی از اعمال زندگیمون سفید تره
اموزش مجاز امتحان مجازی
حضوری حضوری
#نهمی _ ها _ هم آدم _ هستن.

طاها چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 13:40

اینا چقدر بی انصافن.
من که کلاس نهمی ام باید اوج فشار بیاد روم.
این امتحان آخرش عمر مارو پایان میده.

امیرحسین حلوایی چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 12:25

یعنی چی!!!این چه وعضیه؟با آموزش بی کیفیت و به درد نخور مجازی تحصیل کردیم حالا میخواید به صورت حضوری و با سخترین تدابیر امنیتی ازمون امتحان بگیرید؟بابام میگه اگه رفتی مدرسه آزمون دادی خواهشا خونه برنگرد چون نمیخوام این آخر عمری اتفاق ناخشایندی برام بیوفته(یعنی اگه بری مدرسه حتما کرونا میگیری!راست هم میگه توی فضای بسته درو پنجره ها بسته!یه نفر کرونا داشته باشه همه میگیرن دیگه)…مدرسه و آقایون متعالی و وزیر محترم آموزش و پرورش هم که گفتند امتحانات دوازدهما فقط حضوریه و لاغیر…ایا این انصافه؟اگر فرزندان خودتون هم بودن به همین شکل باهاشون رفتار میکردید؟؟؟؟غیر حضوری درس خوندیم غیر حضوری هم امتحان میدهیم.منکه از آموزش مجازی هیچی نفهمیدم هیچی هیچی….
#نه_به_امتحان_حضوری

علیرضا پنجشنبه , 19 فروردین 1400 - 23:12

سلام به ولا ک راست میگه من هم با شما موافقم

Âysan چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 11:55

سلام
این واقعا عین بی انصافیه چطور میشه غیر حضوری درس بخونیم بعد حضوری امتحان بدیم؟!
من خودم سال پیش و پیارسال بهترین نمره مدرسه را می گرفتند ولی الان از کرونا امسال که پایه نهم حتی روی کتاب هم باز کردم توی کتاب انقد تمیز بهار سال بعد میتونم ازش استفاده کنم واقعاً خیلی بی انصافیه که ما توی مدرسه نرویم درس بخونم ولی واسه امتحان بکشین مدرسه اگه منه دانش آموز کرونا بگیرم جوابگوی من کیه وقتی من روی کتاب رو باز نکردن چه جوری می خوام برم امتحان بدم اصلا بحثی نیست که کی زرنگی تنبل نه اینطور نیست زرنگ ترین دانش آموز مدرسه و کلاس بودم الان و زمینه ببینی که بدبخته درس میخونه جون میکنه که انسان قبول بشه چیه من خودم اگه تجربه قبول نشم باید دیگه خودکشی کنم این کلمه فامیلمون توی رشته تجربی تحصیل کردم و من اگه بمونم یعنی افتضاح بار میاد بعدشم تو این چند وقتی که کرونا بود انقد که من از ترس کرونا از خونه بیرون نیومدیم تا الان هی رعایت کن هی رایت کن حالا مثلاً واسه ماها میکرو نیستش واسه هشتمی و هفتمین و نمیدونم دهم و یازدهم هست ما بریم کرونا بگیریم عیبی نداره اون را نگیرند اصلا حالا که اینجوریه حالا که می‌خواهیم امتحان حضوری برگزار کنیم اصلا همه دانش‌آموزان هم و یک بار رد کنید یه پایه برگردیم عقب سال بعد که این کاروان از کشورمان رفت بشیم قشنگ با خیال راحت به سر کلاس با خود معلم درس بخونیم چون اینجوری هم واسه ما بهتره که درس نخوندی مهم واسه اونی که درس خونده و دیگه درست و بلده تمرین و تکرار عالی میشه

میسیز ایکس چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 12:24

# یه یازدهمی اره منم دیگه برام مهم نیست خود کشی کنم بهتره از قبل ام وصیعت نامه رو نوشتم آماده اس دیگه به این زندگی کوفتی هیچ امیدی نیست حالم داره بهم میخوره از همه چی کاش ما نوجوان هارو یه کم درکمون کننن نه درس درست حسابی میدن نه میشه تو خونه با این سروصدا و استرس و افسردگی هزار جور کفت زهرمار درس خوند خانواده ام از انور بهم گیر دادن اگه درست رو خوب نتونی پاس کنی تو خونه میمونی دیگه نمیری مدرسه آخرش ام معلومه دیگه شوهرت میدن ای لعنت به این زندگی آخر من معلوم شد با این وضع خودم میکشم خسته شدم شما ها ام زیاد به خودتون فشار وارد نکنین اینا هیچ وقت به حرف های ما گوش نمیکنن 😑😑😑🤕😒

ابوالفضل چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 11:01

سلام اگر وضعیت شهر هم نارنجی باشه باز میگید باید امتحان حضوری بدیم اخه مگه ما اومدیم کلاس نهم گناه کردیم این چ وضعش دیگه

پریا رضایی چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 10:23

تو رو خدا اخه نهم ها و دوازدهم ها آدم نیستن
تو آنلاین ها هیچی نفهمیدیم به کنار اگه بریم کرونا بگیریم کی جوابگو هست مردیم کدوم امتحان ما رو نجات میده
دو سه تا امتحان از جون ما مهم تره اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

.. چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 7:40

سلام حضوری نکنید چرا چون معلم ها تون خوب درس نمیدم میاد سر کلاس سلام بچه حضور غیاب بعد ی فیلم از اینترنت دانلود میکنه میفرسته تو گروه خب بچه درس ۲۰ تمام شد تازه این معلمی بود که تو کلاس حضوری یک درس را تو ۲ جلسه میداد اونم با جزوه سوال توضیح کامل …بازهم هی بگو حضوری حضوری ابروی کشور را نبر چون مردودی زیاد میشه قبل از کرونا مردودی ۱۰یا ۱۲ نفر بودن الان راحت هر مدرسه ۳۰ نفر مردودی که شهریور باید برن میشن نکن نکن نکن ترخدا امتحان ها را حضوری نکن

نرگس چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 4:18

چرا درکمون نمیکنید ما هم ادمیم فرق ما با بقیه پایه ها چیه من اگه بمیرم تو جواب خانواده منو میدی اگه یکی از اعضای خانوای من چیزیش بشه من شماهارو حلال نمیکنم خاهشا امتحانارو غیر حضوری کنید اگه حضوری باشه یا نه چه فرقی به حال شماها میکنه تروخدا غیر حضوریش کنید من اگه تجربی قبول نشم اگه کسی بهم گف چرا قبول نشدی بهشون میگم که یه عده ادم نشستن حرف زدن و به این نتیجه رسیدن ک مدارس غیر حضوری بشه من به خاطر یه تصمیم غلط توی رشته ای که میخوام قبول نشدم پس چرا ۱۳ بدر گفتن کسی نره بیرون و فلان همش چرت بود
ما مجازی درس خوندیم پس مجازی هم امتحان میدیم اگه میخاستید حضوری امتحان بگیرید از همون اول حضوری هم درس میدادین

مهدی‌ امیدی چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 3:36

جهان سومی شمایید واقعا😏عجیب تر از این نیست که امروز 18هزارتا کرونا مبتلا شدن بازم میگن حضوری بابا رحم کنید دیگه بعدشم مدرسه ی ما هرکلاسش 38نفریم 4تا کلاس 38نفره نهم داریم میشه 152نفر با کلاسایی که حتی یه خدمتکارم دیگه بچه ها نیستن پاشو نمیزاره سالنم که نگم برات انقد دکورو چیزمیزای چرت و پرت هست جا نیست که حتی فاصله اجتماعی رعایت شه لطفا با پارسال هم مقایسه نکنید الکی بهونه نیارید پارسال روزی 200نفر میگرفتن روزی 50نفر میمردن الان

حسین فراوان چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 2:01

#نه به امتحان حضوری

مبینا چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 2:00

ای عادلانه نیست که انلاین درس بدن حضوری امتحان بگیرن امتحاااان نخواهم داد چون سلامتیم برام مهم تره

ندا چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 0:05

واقعا اوج بی انصافیه تصمیمی که وزیر آموزش و پرورش گرفته
شرایط دانش آموزان امسال کاملا با سالهای قبل متفاوته ، نه فقط مجازی بودن درسها
اینهمه استرس ، بیماری و مرگ و میر عزیزان و درسهایی که هیچی متوجه نشدیم اونهم در دو پایه نهم و دوازدهم که سخت ترین دروس متوسطه اول و دوم رو داره
ما چه گناهی کردیم که این حجم استرس رو باید تحمل کنیم و شرایط آزمون هم با سالهای قبل هیچ فرقی نکنه
مطمئنا کسانی که چنین تصمیماتی رو به راحتی میگیرن و اضطراب و دلهره مضاعف برای دانش آموزان بوجود میارن یک روزی پشیمون میشن که خیلی دیره
من و تمام دوستانم از شاگرد اول کلاس گرفته تا بقیه تحت فشار روحی روانی زیادی هستیم واز کلاس درس هم که محروم بودیم
این اخبار و نگرانی برای آینده و شغل و کنکور و… واقعا فشار مضاعفه ..
امیدوارم کمی شرایط ما و خانواده هامون رو درک کنین و تصمیمی گرفته بشه که با توجه به شرایط موجود منصفانه باشه…

😒 سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 23:55

#امتحان حضوری نمیدیممم

ناشناس سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 23:33

من خانواده ام اجازه نمیده به هیچ وج برم حضوری امتحان بدم چه وضعشه آموزش مجازی امتحان حضوری یعنی چی چرا اینطوری لطفا رسیدگی کنید نه به امتحان حضوری من اگه کرونا بگیرم شما پاسخگویی آقای وزیر؟؟ مامانم کرونا بگیر شما پاسخگویی آقای وزیر به هیچ وج نباید امتحانات پایه نهم حضوری باشه من خانواده ام اجازه نمیده برم حضوری امتحان بدم توروخدا توروخدا جان عزیزت با آینده ما بازی نکن آقای وزیر بزار لطفا لطفاااااا امتحانا مجازی باشه

XD جمعه , 20 فروردین 1400 - 14:00

دم خانوادت گرم که شعور و فعم بالایی دارن .

بیچاره سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 22:59

سلام من پایه نهم هستم و این اصلا انصاف نیست حضوری امتحان بدم اگه مریض بشیم شما پاسخ گو هستید

ی دختر بدبخت نهمیم سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 21:38

🚨 #کرونا_ویروس
همه تخت‌های ICU در کشور اشغال شد

▫️عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفته شاهد طغیان کرونا در اکثر مناطق کشور هستیم، تخت‌های بستری و «آی سی یو» بیمارستان ها پر شده و عمده موارد ابتلای جدید در کشور از نوع ویروس جهش یافته انگلیسی است.

▫️گرچه نوع ویروس کرونا برای همه بیماران مبتلا تست نمی شود اما به احتمال بسیار زیاد نوع ویروس جهش یافته انگلیسی است که در کل کشور تاخت و تاز می کند و باعث این وضعیت شده است.

عا اینم ازین
خجالت نمیکشین میگین باید حضوری باشه؟! انصاف ندارین؟!
دوازهمیا و نهمیا هم کرونا میگیرن چرا نمیفهمین چراااااا؟؟؟؟
ینی انقددد ارزش جون دانش آموزا پیشتون کمه؟؟؟؟؟؟
ینی ارزش امتحان حضوری زیاده دیگه؟؟؟
خب چرا نمیخواین خودتونو جای ما بزارین کمی درک داشته باشین ابلفضی چه وضعشه
به شمام میگن مسئولین؟؟؟؟
وقتی قراره دوازدهمیا کنکور بدن و نهمیا امتحان نمونه و تیزهوشان چه اجباریه این امتحانات نهایی حضوری باشههه
معلمم خودش میگه کاش غیر حضوری باشههه
خودشم میدونه خوب تدریس نکردههه چون امکاناتشو نداش
چرا درک ندارین شماها؟؟
ما اصن امسال مدرسه ندیدیم که چه برسه بریم امتحان حضوریی
بهداشتو هرچقدرم رعایت کنیم ولی باز از ی طریقی میگیریم
اصن خود معلم بیچاره بشینه ورقه هارو اصلاح کنه و یه دانش اموز که کرونا گرفته بود و ناقل بود معلم بدبخت میشههه
اصننن میفمینننن یه خانواده از بین میرهههه با این کارتوننن
ما همموننن خواهان امتحان غیرحضوری میباشیمم
حالا شما بشینین بگین حضوری با این تدریس بی کیفیتتون

سارا سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 21:10

تروخدا غیر حضوری کنید بخدا ما کل سال غیر حضوری اموزش دیدیم و شرایط بد کرونا واقعا ترسناکه بچه های خود شما کرونا بگیرن خودتون کباب نمیشین؟بخدا ماهم بنده ی خداییم بهمون رحم کنید یکم درکمون کنید بخدا گناه دارین لطفا غیر حضوری کنید امتحانارو

narges سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 20:58

اقای وزیر لطفا رعایت حال مارو بکنید ما هم ادمیم من مامانم سلطان داره اگه من کرونا بگیرم بیام خونه کل خانواده مبتلا میشه من به درک اگه مادرم چیزیش بشه من شماهارو مقصر میدونم خاهشا یکم انصاف داشته باشید و غیر حضوری کنید امتحانارو ما هم ادمیم جونمونو که از سر راه نیاوردیم ما غیر حضوری درس خوندیم خب اگه میخواستید حضوری امتحان بگیرید از ادلش حضوری درس میدادین ما با این تدریس بد معلما و یه دنیا کلیپ و ویس و پی دی اف نمیتونیم که بریم سر جلسه امتحان من به عنوان یه دانش اموز ازتون خواهش میکنم با جون و اینده ما بازی نکنید

نهمی سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 18:51

من نهمی کرونا نمیگیرم که باید برای امتحانات بیام مدرسه ؟؟؟
خب کرونا که مدت زمان طولانی نمیخواد برا منتقل شدن ، چه یه ساعت چه ده روز .
اگر قرار بود بیایم مدرسه خب از همون اول مدرسه رو باز میکردین .
خب ینی الان تمام مدت به خاطر کرونا مدرسا بستس
و اون روزای امتحان ضد کرونا هستن ؟؟؟؟؟
ینی امکان کرونا گرفتن تو روز های امتحان صفره که میخواید باز کنید ؟؟؟؟

کرونا سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 17:52

آقای وزیر من پدرم قلبش را عمل کرده خدای نکرده من کرونا بگیرم من شاید دوام بیارم ولی پدرم چی میشه جواب من را بدی فقط به فکر خودتان هستید فقط دنبال میز هستی می ترسی اون میز رو از دست بدی به فکر مردم نیستی که 😷😷

ناشناس سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 17:29

تصویب کردن که امتحانات نهم و دوازدهم حضوریه یا نه؟؟؟؟

Elnaz چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 22:48

بله قطعیه

علی پنجشنبه , 19 فروردین 1400 - 23:31

الناز مطمئنی غیر حضوری است

نهمی سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 17:27

من نهمی هستم
من پارسال یا پیارسال معدلم 19/78بوده بعد امسال شده ۱۷ خدا وکیلی انصافه من درس میخونم ولی بازم نمیتونم اصلا بیرون نمیرن به خاطر کرونا
و اگر هم امنحانات آخر حضوری باشه خانواده من نمیزارن برم
حالا خودتون میدونین اگه حضوری باشه من که نمیرم تو کلاس ما هم معلممون میگم اگه حضوری بود نرین بچه ها الان تکلیف من چیه
الان تولیف همه ی بچه ها چیه ما بیچاره شدیم الان من رشته ای که بهش علاقه دارم تجربی هستش ولی اگه حضوری باشه من که نمیرم خب نرمم صفر میشم و رشته نمیتونم انتخاب کنم
ما درک کنین

علی سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 16:48

سلام من کلاس نهم هستم خواهشا امتحان خرداده ماه غیر حضوری کنید همه ی دوستان موافقن خواهشا ۱۰۰ درصد غیر حضوری کنید با تشکر

نهمی بدبخت سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 16:26

باسلام لطفا امتحان ها را غیرحضوری کنید چرا با اینده ی ما بازی میکنید من هر روز انقدر که فکر امتحان دارم و سر درد همش میگیرم اصلا نمیتونم بخونم
بخدا انصاف نیست اموزش غیر حضوری امتحان حضوری
با اینده ی ما بازی نکنید ما خیلی ارزو داریم

نهم سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 16:09

سلام و عرض ادب خدمت شما دانش آموزان و وزیر محترم واقعا جای تاسف داره واقعا من که کلاس نهم هستم و ساکن اهواز هستم لطفا یک کاری کنید با آینده ما بازی نکنید ما اگر کل سال را انلاین درس خواندیم و آن هم به سختی و به بد ترین صورت میخواهید که در امتحانات نوبت دوم حضوری شرکت کنیم وای وای من که سال های قبل معدلم رو همش از 19 با بالا بود و می دانم و مطمئن هم هستم که اگر امتحانات حضوری برگذار بشه معدلم رو 14 هم بگیرم صلوات میفرستم و حتی هم خیلی خوشحال میشم ولی خیر من که همیشه سعی میکنم البته همهء دانش آموزان که تلاش میکنند هم برای خودشون افتخار است هم برای کشورشان اگر امتحانات نوبت دوم حضوری باشد واقعا میگم و 100% به همه دانش آموزان نهم ضرر میرساند به خدا با این شرایط بد با این کرونا ما بیچاره شدیم درد دانش آموزان رو حس نمیکنید به خدا پدرم منو میکشه اگه معدلم اومد پایین منم آیندم خراب میشه فقط من نه خیلیا که آینده شان را دوست دارن من خودم 13 نفر از فامیلآمون جون خودشان را از دست دادند به دلیل این کرونا من واقعا الان نمیدونم چکار کنم از اینور میگن امتحانات حضوری از اینور هیچی بلد نیستیم جز درس انلاین ما حتی با امتحانات انلاین هم افت کردیم بعد انتظار حضوری رو دارین لطفا انلاین باشن امتحانات لطفا لطفا 😷😷😷😭😭😭😭

نیکا سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 16:05

درس دادن غیرحضوریه بد امتحانا حضوریه?
این چه وضعشه
رسما دارید میگید بیایم کرونا بگیریم
با این وضع درس دادن باید حضوری ام امتحان بدیم?????

فاطمه سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 16:03

با جون بچه های مردم بازی نکنید بخدا نمیتونیم حضوری بخدا افسرده شدیم یکی میگه حضوری یکی میگه غیر حضوریه ما نمیدونیم چیکار کنیم روانی شدیم بخدا از بس فشار امتحان ها رو سرمون هست معلم ها هم اصلا بهمون توجه نمیکنن هر ساعتی خودشون خواستن امتحان میگیر ن تا جمعه ها هم ما استراحت نداریم حد اقل جمعه ها امتحان نزارن ما نمیتونیم بخونیم

مهسا سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 15:52

یعنی چی آخه من که نمیرم امتحان حضوری به خاطر یه عده مسئول بی مسولیت جون خودم و خانوادم رو به خطر نمیندازم من پول خریدن نت رو ندارم برای چرت پرت های معلم ها بدم چه برسع خرج بیمارستان دوا درمان رو بدم ما که نسل سوخته بودیم بیشتر از این سوخته نکنین مارو مملکت به درس خون نیاز نداره به مسئول خوب نباز داره
شما آقای حاج میرزایی عزیز یا وزیر بهداشت وقتی میبینی وضع دانش اموزات اینه وضع کرونا ای ته برا چی اصرار به برگزاری امتحان دارین که چی بشه مثلا میخوایین آدم کم کنید با این ویروس ساخته گیتون

یه نهمی بدبخت سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 15:10

این اوج بی انصافیه که آموزش مجازی باشه و امتحانات حضوری‌ اونم وقتی بستر مناسب آموزش مجازی آماده نشده ‌اسکای می ری نت کار نمی کنه شاد می ری پیاما نمی رن واتساپ می ری صدای معلم نمی تونی درست بشنوی و هزار تا مشکلات دیگ اون وقت امتحانات حضورین‌ حالا این زیاد مهم نیست.جون ما چی؟ از اون ور می گید دانش اموزا آینده کشورن از این ور تو اوج کرونا با هزار تا بدبختی می فرستید امتحان بدن؟ واقعا انقدر ضروریه؟ کافیه خدایی نکرده یک نفر کرونا داشته باشه تا به همه منتقل کنه. خدا به شما انصاف بده …

آتنا سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 15:08

این چه وضعشه اگر امتحانات حضوری بود باید حضوری امتحان میگرفتن الان با این وضع تدریس مجازی درست نیس که همچین بکنن😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

فاطمه سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 15:01

خواهش میکنم امتحانات نهم و دوازدهم رو غیر حضوری با این شرایط قرمز من چطور بیام بیرون برای امتحان.من به خاطر کرونا استرس شدیدی دارم اگر قرار باشه تو اون شرایط امتحان بدم قطعا گند میزنم خدارو خوش نمیاد کسایی که امتحان نهایی دارن رو انقد استرس بدین به خدا دوماهه فکر و ذکر من همینه توروخدا غیر حضوری کنید مخصوصا با این شرایط بد کرونا و مجازی بودن درسا که یادگیری خیلی سختتره

ووووووووو سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 14:56

بابا غیر حضوریش کنید ما هیچی بلد نیستیم

مریم غلامی سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 14:54

تروخدا ما ک هیچی بلد نیستیم ….. همه میوفتیم ….. من ک خودم افسردگی شدید گرفتم … اصن تنرکز ندارم و تازشم لصن هیچی نمیفهمم … آموزش مجازی افتضاحه … من حتی انسال نمیتونم کنکور بدم …. همینطور هم ک کورونا داره بیشتر میشع … اگه کرونا بگیریم چی ؟

سعید سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 14:37

نهمی ها و دوازدهمی ها ضد کرونا هستند و کرونا نمیگیرن آخه بقیه پایه ها انسان هستن ولی نهمی ها و دوازدهمی ها نه . اونا باید حضوری امتحان بدن😒😒

ستایش سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 14:32

اخه این چه وضعشه نه درست درس میدن میگن نرید سیزده بدر و کوفت و زهرمار بعد بریم امتحان حضوری این اوج بی انصافیه

#نه_به_امتحان_حضوری

محمد سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 14:27

یعنی امتحانات نهم و دوازدهم حضوریه میشه ؟؟

Elnaz سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 19:02

قطعیه عزیز

ووووو سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 14:21

ایشالا که هرکی میگه حتا خودوزیر یا همکاراش که امتحانای نهم حضوریه کرونا بگیره چه وضعشه آقای وزیرمثل اینکه بهت بگن بیا کار کن ولی یت حقوق ندن

اااااا چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 9:01

واقعا که اصفهان قرمز که چه عرض کنم سیاهه اما نهم و دوازدهم باید حضوری باشه مگه ما رباتیم

سحر سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 13:43

این اوج بی انصافیه اگر امتحانا حضوری باشه اگر بحث شما تاثیر گذاریشه پس چرا سال پیش مجازی بود ☹️#نه_به_امتحانات_حضوری

فاط سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 13:33

ما هیچی بلد نیستیم خواهش میکنم مجازی کنید 😢😢😢😢😢

ناشناس سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 13:23

سلام و خسته نباشید الان من که بیماری دیابت دارم و از پارسال تو خونه قرنطینه هستم باید چگونه امتحان بدم من حتی بخاطره بیماریم امسال نمیخوام کنکور بدم بعد بیام امتحان نهایی بدم واقعا این انصافه من هم از کنکور بمونم هم دوازدهم بیوفتم دوستان من همش بیرون اند اگه یکی شون کرونا حتی خفیف داشته باشه من بگیرم بمیرم شما جواب گو هستین و دوباره منو زنده می‌کنند

🥶🥶😷😷😷😷😷 سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 13:18

داری بدبخت میکنی مارو نکن نکن آقای وزیر آموزش و پرورش از کی بکشیم نسل سوخته کردین مارو این مسئولان بی فکر کی بودن دیگه اومدن دارن حکومت میکنن ابروی اسلام رو بردین امتحان حضوری ….اموزش آنلاین وزیر حاجی میرزایی فکر کن با منطق ازیت نکن ملت رو کمرمون خورد شد زیر این بار گرانی تو دیگه سنگین تر نکن آینده ما همه به دست تو داره خراب میشه وای اگه امتحان حضوری بشه بد بخت میشم معدلم میاد پایین

کورش سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 12:30

آقا سالای قبل ۸۰ درصد درسارو خونده بودن همه و ی دوره فقط لازم بود برا امتحان نوبت دوم،اما الان قضیه فرق داره،دست و پا شکسته همه یاد گرفتن درسارو بیشتر همکلاسیای من و خود من با اینکه آنلاین یاد گرفتن امتحانای آنلاین رو بد دادن،چه برسه که حضوری امتحان بدن،که دیگه همه مردود میشن یا رشته ی مورد نظرشونو نمیتونن قبول بشن،خدایی یکم فکر کنید،مام افسرده شدیم انقدر که میخوایم یاد بگیریم اما هیچی یاد نمیگیریم،یهو صد تا فایل از قبل ضبط شده و….. میادش برامون.یعنی اگه مجازی هستش درس دادنتون خب مجازی بگیرید اگر هم حضوری بود و توی حضوری راحت تر همه یاد میگیرن خب حضوری امتحان بگیرید،اما امسال اصلا باید آنلاین باشه.

هومن سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 12:24

ما از فولادیم!!!!!!🙄😑

Mohadeses سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 12:19

بچه ها این طوری نمیشه که اصلا الان خانواده منم اجازه نمیدن برم امتحان حضوری مگه جونمونو از سر راه آوردیم چه حضوری باشه چه نباشه ما نمیریم مدرسه تمامممممم هیج کسی هم هیچی نمیتونه بگه مگه من جونمو از سر راه اوردم مگه حضوری درس دادن که حضوری هم امتحان میگیدن من خودم معدلم ۱۹/۹۳بوده کلا الانم با این شرایط من والا بخدا به پیر به پیغمبر والا ۱۴ هم نمیتونم بشم خودشم اصلا مگه میزارن خانوادم که برم امتحانم بدم
شما ها هم اگر حضوری شد زنگ میزنیم مدرسه میگیم نمیتونیم بیایم ۲ سال ما پامونو از در خونه بیرون نزاشتیم خود اقای حریر چی مگه شما نیستین میگین توروخدا سفر نرین خونه بمونین الان چی شد ها؟؟؟؟؟خود اون مراقب های امتحان هی از اون میز میرن این میز پیش همه هستن یه نفر آلوده باشه به اون مراقبه سرایت کنه همه آلوده میشن اون همش داره میگرده دیگه خوده معلمای بیچاره که قراره ورقه ها رو تصحیح کنن دست هزار نفر خورده بهش ۱۰۰ درصد همشون کرونایی هست دیگه والا از کلاس خوده ما یه ۶ و۷ نفر گرفتن هنوز از یه کلاس کوچیک ما
چرا این طوری میکنن این وزیرا چرا به هیچ چیزی فکر نمیکنن چرا نسنجیده تصمیم میگیرن خود بچه های شما بیاد بگیره کدونا بمیره خوبه؟؟؟؟چرا با اینده ما بازی میکنین چرا تباه میکنین زندگی ما رو والا یه دبیرستان هیئت امنایی ساده فقط بالای ۱۹ و ۵۰ رو ثبت نام میکنه منم بیام با اینکه همیشه سالای قبل هم ۱۹ و ۹۳ بودم الان هم ۰ خواهم شد من برم به نطر شما ثبت نام میکنه؟؟؟اخه ما دردمونو به کی بگیم ؟بخدا افسرده شدم فقط میخوام بشینم گریه کنم از دست شماها الان ما بریم کرونا بگیریم اونم انگلیسیش اکمده کی جواب گو هست کی؟؟؟؟؟؟؟

نهمی فاکت آپ سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 20:23

خب امتحان ندیم که رد میشیم زور میکنن باید بیاین بعد دوباره باید شهریور بریم😐😐💔منم خودم معدلم هشتم و هفتمم بالای ۱۹ بود ولی امسال حتی تو امتحان انلاین هم خراب کردم چه برسه بخوام حضوری امتحان بدم

دوازدهمی سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 11:53

باسلام
والا پزشکان عزیز که مصاحبه می‌کنند داخل تلویزیون، میگن که وضع خیلی خرابه! ولی نمیدونم چرا میخوان امتحانات نهم و دوازدهم رو حضوری بگیرن! پارسال این موقع وضعیت خیلی بهتر بود و آمار مرگ و میر دو رقمی بود و تحت کنترل بود. که امتحانات به صورت حضوری برگزار شد.

دنیا سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 11:45

سلام…
واقعا با توجه به وضعیت کرونا قرار باز هم امتحانات نهایی رو حضوری کنید؟
اگه رفتیم امتحان دادیم و گرفتیم شماها پاسخگو هستین؟
امسال با پارسال فرق میکنه. پارسال ۸۰ درصد اموزش حضوری بود بعد مجازی شد
اما امسال کلا مجازی بود.خب سطح یادگیرمون اومده پایین. چه جوری قرار با این وضع امتحان بدیم…؟
لطفا یکم به فکر ما هم باشین…

مهسا سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 11:39

پارسال که تا عید مدرسه بود اونا که تا اون موقع بودن حتما چیزی بلد بودن اصلا خودتون قضاوت کنید برای پایه نهم هاتون اون همه کلاس تقویتی کلاس های اضافی میگذاشتند ولی با اون همه اونا بازم کم می آوردند
اگه واقعا کرونا هست برا ما هم نباشه این مملکت اگه به ما نیاز داره منصف باشید لطفا
ما الان هیچ چیز بلد نیستیم هممون رد میشیم
انتخابات هم هست کرونا بیشتر میشه
همه کشور ها از مردمشون مراقبت میکنن شما هم قتل عام من اگه بمیرم هم نمیام امتحان بدم
از روزی که کرونا اومده تو خونه زندانی هستیم خدا رو شکر تعطیلات عید هم نداشتبم به خاطر ترس از کرونا الان با چه رویی میخوایین بیایم امتحان بدیم

ایلیا سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 11:16

با کیفیت پایین درس دادید میکروفون ها خراب اینترنت خراب اموزش بد اموزش کیفیت پایین =با امتحان کیفیت پایین

معصومه سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 11:13

یعنی چی مگه حضوری رفتیم که بخوایم امتحان و حضوری بدیم من اصلا وابدا نمیرم اگه کرونا بگیرم مسئولین پاسخگو باشن میرم

عبداله حیدری سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 10:36

بسم الله الرحمن الرحیم، با عرض سلام و خسته نباشید خدمت وزیر عزیز جناب آقای حاجی میرزایی اینجانب دانش آموز کلاس نهم هستم .امسال از اول سال تمامی دروس را بصورت آنلاین گذراندیم. حالا از شما می خواهم خودتون رو جای ما بگذارید بنده .از سال هفتم معدل کمتر از ۱۹ نداشتم و تمام تلاشم رو کردم که به رشته مورد نظرم برسم باز شما فکر کنید شما امسال بیفتم .بنده از یکی از روستا های نیشابور تحت جلگه شهرستان فیروز که محروم است
زندگی میکنم و شغل پدر من کشاورزی است . از شما خواهش میکنم دراین سال آینده ساز با آینده ما بازی نکنید با تشکر دانش آموز کلاس نهم.

محمدرضا سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 10:34

فقط نهم و دوازدهم حضوری؟

دبیرستان قائم کلاس نهم شهرکرد سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 9:10

اقا په این چه وعضیتیه همه با حضوری تک میشن ما هیچی یاد نگرفتیم فقط صب که میشه معلما ی حاضری و فایل تدریس که از خودشون نیس میفرستن تو گروه حقوق مفت هم میگیرن ما چجوری وقت که هیچی بلد نیستیم امتحان حضوری بدیم حداقل همه کلاس ی تک به بالا مییارن همین جوری میکن حضوریش کنید بره

الهه سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 9:08

واقعا متاسفم
مگه ما نهمیا واکسن کرونا زدیم که حالا میخواید امتحانات حضوری برگزار بشه!!!!
مگه آموزش حضوری بوده که حالا میخواید امتحانات حضوری برگزار بشه!!!!
مگه کیفیت آموزش بالا بوده که حالا میخواید امتحانات حضوری برگزار بشه!!!!
مگه دولت و روحانس از موضع خودشون پایین میان و ‌واکسن میگیرن که حالا میخواید امتحانات حضوری برگزار بشه!!!!
متاسفم واقعا متاسفم!!!

نهمی فاکت آپ سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 20:27

واکسن؟؟ ۳ بارررررر اره واکسن به همین خیال باشین که کشور ما واکسن بسازه آه!

سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 8:51

یعنی چی که امتحان پایه نهم حضوریه؟!بچه ها کرونا بگیرن شما می‌خواین جوابگو باشین ؟!من که اجازه نمیدم دخترم بیاد مدرسه امتحان بده جون بچه ها مهم تره از چهار تا برگه
الان هر کی مدرک داره شاغله؟!امتحان ها مجازی باشه چی ازتون کم میشه

سجاد سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 8:28

درس دادن کامل غیر حضوری امتحانات حضوری

🥶🥶😷😷😷😷😷 سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 8:03

کرونا کرونا ما داریم میاییم با حاجی میرزایی میاییم کرونا کرونا ما داریم میاییم بد بختی سلام ما داریم میاییم شهریور مدرسه ما بازهم میاییم …این مسئولان دکتر دانشمند ما میگه امتحان حضوری جون بچه های مردم به درک هرچی شدن فقط مواظب باشم تقلب نکنن اقا نمیشه کرونا هست نمیگه این آموزش مجازی که اینا داشتن ایا جیزی یاد گرفته ان …
نه دیگه این دانشمند های ما با تفکرشان دارن مارو بد بخت میکنن فقط یچیزی آقای حاجی میرزایی شهریور کولر هارو رو دور تند بزار
وقتی دانشمند تو ایران زیاده کرونا هم زیاد میشه مارو هم با تفکرشان ب

Nm سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 2:56

بعد خواهش میکنم که ببینین ما افسردگی گرفتیم استرس شدید گرفتیم من خودم از استرس دارم برای امتحان و عصبی شدم چون منی که توی این ۲ سال ۷و۸ معدلم زیر ۱۹/۶۰نبوده الان میترسم که بیوفته و نتونم رشته مورد علاقه خودمو ور دارم پس لطفا خواهش میکنم رسیدگی کنین نه من هممون اینجوری شدیم بعد خانواده همون هم نگران هستن و غصه میخورن و دارن ازیت میشن پس لطفا خواهش میکنم رسیدگی کنین و غیر حضوری کنین امتحان های پایان ترم رو چه برای نهم چه دوازدهم

Mm سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 2:48

باسلام من یک دانش آموز پایه نهم هستم ما سال پیش که هشتم بودیم زمانی که کرونا اومد کل کتاب رو بلد بودیم و میدونستی امتحان بدیم فقد یه دوره کافی بود ولی الان از اول سال که غیر حضوری هست نمیشه که بری حضوری امتحان بدی ببینید الان ما اجتماعی سال نهم ۲۲درس هست الان ما تازه ۱۸ تا رو خواندیم الان علوم ما ازش ۳ فصل مانده از معارف ۳فصل و ادبیات ۴درس و عربی ۴ درس و دفاعی ۵ درس ریاضی ۲فصل مونده الان به من بگید که تو این یک ماهی که مونه درس های قبلی رو میشه یه کاری کرد یا خوند اونم شاید آگه ذهنمان با این همه مشغله و درگیری بزاره ولی دیگه این همه درس های مونده رو چی جوری توی یک ماه ما تموم کنیم بعد از اون ور کرونا داره بد تر میشه روز به روز الان چند تا استان که آبی و زرد بودن شدن نارنجی و قرمز که رفتن به اون استان ها ممنوع شد همین امروز گفتن آگه یکی خدای نکرده کرونا داشته باشه بیاد به بچه های دیگه بده ما باید چی کار کنیم بعد ما خدای نکرده بگیریم بدیم به خانواده هامون اون موقع کی پاسخ گو هست بعد مدرسه های بیشتر ما ها جمعیت کلاس های نهم از همه بیشتر پس بدونین که یک یا دو نفر نیست بالای ۱۰۰ نفر هستن که خدای نکرده امکان مریض شدنشان هست یک نفر که کرونا داشته باشه به ۱۰۰نفر که هیچ به ۱۰۰۰۰نفر هم میده بعد شمایی که میگین مدارس کاملا زد عفونی شده و همه چی رعایت شده پس بگین بقیه کلاس ها هم بیان دیگه چون شما دارین رعایت میکنین و زد عفونی میکنین پس خواهش میکنم لطفا رسیدگی کنین و امتحان ها رو حضوری کنونی با تشکر

حسین فراوان سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 1:42

باید به آموزش و پرورش اعتراض کنیم اگه امتحانات حضوری باشه

نهمی بدبخت سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 0:56

واقعا فرق من با یه هشتمی چیه
من واکسن زدم مگه؟
مگه کرونا نامه داده که با من کاری نداره؟
بحث اینکه معلمامون هیچی تدریس نمیکنن و میگن برین از گوگل بردارین به کنار 😐😐
من اگه کرونا بگیرم بمیرم کی پاسخگو هست؟
بخدا ما هم ادمیم ماهم کرونا میگیریم کرونا برا ما هم خطر داره
خانواده من تازه خوب شدن بخاطر کرونا دو عزیزمون از دست دادیم بس نیست واقعا 😐

Exo -L سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 0:37

الان این حتمیه دیگه ؟؟؟
والله من هشتمیم و تا الان هیچی نفهمیدم یه دفعه تو تل دیدم نوشته یود امتحانات همه حضوری فشارم پایین اومد
انگاری خیلللل ایران شاهکاره یا این درساش من سال قبلم هیچیی نفهمیدم هیچی به غیر از مطالب نوبت اول
واقعا دلم برا نهمیا و دوازدهمی ها می سوزه.

پایه نهم دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 23:22

دوستان ی سوال کدوم یکی از شما حاضره امتحان نهایی نهم رو بره حضوری بده وقتی از اوله سال هیجی یا نگرفتیم ….
همه جواب بدن ببینم کیا میخوان حضوری برن

علی فاکت آپ کلاس نهم😭 دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 22:30

انصاف نیست امتحان حضوری خواهش میکنم انلاین برگزار کنید

41 دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 21:16

لصفا امتحانات نهایی سال نهم را غیر حضوری برگزار کنید چون همه رد می شدیم

میسیز ایکس دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 19:38

یه یازدهمی بدبخت بیچاره # به فکر خودکشی بخدا خسته شدم دیگه نمیکشم خسته شدم خسته چرا آخه خدایا بب آخه ماها چه گناهی کردیم اینطوری اذیت میکنین معلم ها هیچ اصلا درست حسابی درس نمیدن که هیچ توقعات شونم زیاده خانواده ام از این ور بهم میگن اگه باز تو درسات افت کنی دیگه نمیزاریم بری مدرسه آخه من چه گناهی کردم خانواده معلم ها چه توقعی دارن با این وضع گرونی کرونا هزار جور مشکلات دیگه چه توقع هاییی دارن علاوه بر خودم از همین جا میگم نهمی ها با دوازدهم ها ام آدم هستن به فکر اونا ام باشین من که دیگه از زندگی سخته شدم خودم میکشم برام مهم نیست 🤕😑

Mobina maca جمعه , 20 فروردین 1400 - 8:43

برای شما غیرحضوریه
بدبخت ما نهایی ها هستیم

نه به امتحانات حضوری دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 19:33

مجازی تدریس می کنن بعد می خوان امتحانات رو حضوری بگیرن خب اگه می خواید این کارو کنید حداقل از اول سال مدارس رو حضوری می کردید تو کلاس مجازی اصلا نمیشه درس خوند الا من از فکر و استرس درس دارم می میرم و از اول سال تا حالا نتونستم تو این به ظاهر کلاسا درس بخوانم

زهرا دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 18:59

مابخدا حضوری درس نخوندیم که حضوری امتحان بدیم ، اصلا اگه هم بخواهیم بدیم چیزی بلد نیستیم ه امتحان بدیم ، از استرس و نگرانی امتحانا به خدا داریم سکته میکنیم یک درک کنید لطفا اگر پارسال نهمی ها امتحان حضوری دادن نصف بیشتر رو حضوری رفتن تا کرون اومدن اونا درسهاشون تمووم شده بود

یه بدبخت نهمی دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 18:58

با سلام. من یه دانش آموز پایه نهم هستم توی این ۷ سالی که درس خوندم یه نمره زیر ۱۸ نداشتم هر طوری هم بخواید میتونید برید تحقیق کنید که چقدر درس میخونم اما امسال واقعا هیچ چیزی یاد نگرفتم به قرآن قسم میخورم که هر روز هم میخوندم الان برم امتحان بدم نمره بیاد پایین رد بشم اون رشته ای که ۷ سال براش درس خوندم تا بهش برسم اگه نتونم برم اون رشته چیکار کنم جدا از اون من مادرم سرطان داره الان داره شیمی درمانی میکنه من اگه برم خونه و کرونا رو بهش انتقال بدم اگه خفیف باشه خدایی نکرده فوت میکنه من چه خاکی تو سرم بریزم از تمام مسئولین خواهش میکنم یه امسالی رو هم بزارید امتحانات غیر حضوری برگزار بشه به خدا که آسمون به زمین نمیاد

. دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 18:56

سلام، لطفا لطفا لطفا بجای اینکه به فکر سخت گرفتن به دانش آموزان تو این شرایط بد روحی روانی و بهداشتی کرونایی باشین به فکر روح و روان و وضعیت کیفیت آموزشی و همینطور وضعیت بد اینترنت و امکانات بد و محدودیتا باشین که بچه ها باهاش دست به گریبان بودن و خیلیا هم تو این مدت و شرایط بد عزادار شدن و دل شکسته ان و هزار و یک مشکل دیگه، بجای اینکه هر روز بدون فکر و تامل یه برنامه ای بچینید و دانش آموزان رو زجر بدین یکم بهشون توجه کنین بهشون امید بدین بهشون سخت نگیرین، تو این شرایط بد باید پشت هم و حامی هم باشیم بجای اینکه دمار از روزگار اعصار و روان هم در بیاریم، نترسین اگه یکم به دانش آموزان توجه ویزه بشه تاثیر بدی نمیذاره و چه بسا این توجه و امتیاز بچه ها رو بیشتر تشویق و ترغیب و امیدوار کنه. ممنونم و امیدوارم حتماحتناحتما یه تجدید نظر در مورد نحوه برگزاری امتحانات حضوری نهایی بشه.متشکرم.🙏

نام دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 18:53

سلام لطف کنید نیم نگاهی به نظرات دوستان بندازین همه میگن غیر حضوری باشه خوب مرد حسابی مگه ما حضوری درس خوندیم که حضوری امتحان بدیم به بچهاتون که کیلویی نمرمیدین این حق الناس استتتتتت شاید تا خرداد ما کرونا بگیریم بله ما رد بشیم به شما چیزی اضافه ی کم نمیشه این دنیا که داره میگذره ما ه چند وقت دیگه با این وضع کرونا میمیریم شماهم حضوری کن ما نمیایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬😡😡🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒😵😵😵😵😵😵🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬😡😡😡😡😡😡😡😡

دوازدهم دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 18:27

تورو جون باباتون دوازدهم رو غیر حضوری کنین ما کنکورم داریم اخه حداقل یه یک ماه بندازین عقب تو تیر دهنمون سرویس شده ای بابا گذاشتیم ۲۹ اردیبهشت

amir. دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 18:19

ما تو کلاس بودیم حضوری این حال و روزمون بود الان که کلاس یک ساعت نیمه تبدیل شده به کلاس نیم ساعته که فقط معلم ی فیلم روخانی از کتاب میفرسته تازه اونم از اینترنت بعد شما انتظار امتحان حضوری هم دارین 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای اگه حضوری بشه که همه نمره ها بیست بدون دو است اهان راستی برداره و خواهران پارسال شما ۵ماه آموزش حضوری داشتین که امتحان حضوری دادین ولی ما چی کل آموزشمون آنلاین که خودتون در جریان هستید چقدر مزخرفه سلام بد بختی سلام کرونا دستانت را باز کن که ما داریم به دستور حاجی میرزایی میاییم

با تصمیمات شما درحال بد بخت شدن دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 18:09

وزیر آموزش و پرورش خیلی جلوی خودمو گرفتم نکن این کارو امتحان نهم و دوازدهم را حضوری نکن که داری مارو بد بخت میکنی از زندگی ساقط داری میکنی چرا ساقط میکنی چون معدل ما میاد پایین و با معدل ۱۳یا ۱۴ چه رشته میشه رفت من کلاس نهم هستم ولی کلاس هفتم و هشتم پایین تر از ۱۸نیاوردم وای اگه الان حضوری بشه ۱۰ هم نمیشم که تا عمر دارم سرکوفت پدرم ویا شاید ترک تحصیل کردن یا فرار از خانواده چون پدرم درسم براش خیلی مهمه اگه معدلم اینجور ببینه بیچارم میکنه

دوازدهمی دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 17:16

اونایی که اومدن گفتن ماپارسال دادیم شماهم باید بدین پارسال کل سال وحضوری رفتین وهمه چی وبلد بودین امسال کلا غیر حضوری بود وبچه ها هیچی بلدنیستن پس چرت وپرت نگین وانقدر عقده ای نباشید😒برای دوازدهمی های پارسال شاتزده نمره از قسمت حضوری درس گرفته بودن بود وچهارنمره از قسمتی که غیر حضوری بودن واجباری برای جواب نبود، تازه بااینکه کلا درس هارو حضوری یادگرفتن بازم بیشتریا تجدید شدن😒بعضیا عقل ندارن نمیفهمن شرایط امسال با پارسال فرق داره اگه پارسال نهمی ها ودوازدهمی ها اعتراض میکردن وامتحان حضوری نمیدادن، امسال برای نهمی ها ودوازدهمی ها غیرحضوری میشد!!! من که برای امتحان حضوری نمیرم

benman دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 16:29

سلام✋🏻
من دانش آموز نهم هستم و یکی هم دوازدهمی داریم!
واقعا حضوری ریسک داره و بعضی از مدارس شرایط اینکه پروتکل هارو رعایت کنن رو ندارن ولی بعضی ها هم دارن😂
خب قطعا وقتی همه امتحانات غیر حضوری بوده و یهو امتحان اصلی بیاد حضوری بشه معلومه گندش در میاد! دانش آموزا بیچاره هستن! سال پیش غیر حضوری بود هیچی نفهمیدیم امسالم عین همین و سال بعد هم معلوم نیست میگن کلا حضوریه! ما انتخاب رشته داریم و خیلی مهمه و تاثیر گذاره! از ما بدتر دوازدهم ها کنکورو سخت تر هم میکنن😂 خنده داره
بخدا دانش آموز برای شکنجه نیست😂🙏🏻☹️
عزیزان ببخشید گاوتون زاییده! اگر نخوندین که هیچی اگر هم خوندین که خداروشکر و اگر هم بین ایندوتا هستین هم خوبه !😂
هر کاری کنید حضوریه و اگر هفت میلیارد نفر هم قربانی کرونا بشن امتحانات حضوری ما لعو نمیشه که هیچ سخت ترش هم میکنن😂 راستی آزمایی میزارن
ولی خواهشمندیم از مسئولین دلسوز دانش آموزان غیر حضوری کنید با اینکه برای شما فرقی نداره!
با تشکر- ارادتمند: دانش آموزی که دوست داره امتحانات غیر حضوری باشه!😂✋🏻👀

افسرده دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 16:20

یعنی چی حضوری؟
مگه ما حضوری خوندیم که بیایم حضوری امتحان بدیم.
قرار نیست چون پارسال نهم ها حضوری دادن ما هم حضوری بدیم
پارسال وقتی مدرسه ها تعطیل شد کتابا تقریبا تموم شده بودن و همه بلد بودن
امسال ما کل سال رو غیر حضوری خوندیم اونم با معلمانی که میان یکی دو تا فیلم میفرستن و میرن.من خودم حتی یه بارم صدای نصف معلمامو نشنیدم.
من خودم هر روز و هر شب استرس دارم همش گریه میکنم به خدا افسرده شدم.نه تنها من اکثر بچه ها اینجوری شدن.
تو رو خدا یه ذره درک کنید.حالا اینا به کنار تو این کرونا انگلیسی بیایم امتحان بدیم؟؟؟؟ما آدم نیستیم؟؟؟؟؟
من مطمئنم۸۰ درصد بیشتر بچه ها با امتحان حضوری اصلا موافق نیستند

roziii دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 16:18

حق ندارن امتحانات وحضوری کنن وقتی که مجازی درس دادن😒من هیچ جا نمیرم نه عروسی نه عزا و… اونوقت چرا برای درسایی که مجازی یادگرفتم حضوری برم امتحان بدم😐کرونا انگاری فقط شب یلدا وسیزده بدر ونوروز و… هست وموقع امتحانات نهایی فرار میکنه یا شایدم نهمی ها ودوازدهمی ها ضدکرونا هستند😑
که کرونا نمیگیرن😐

Alien دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 14:10

من ک مریضم اصن کی میخواد گیر بده بهم 😂✌🏿

نهمی دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 14:08

واقعا رحم کنید من خودم سه بار کرونا گرفتم تورو قرآن حضوری نگیرین تورو ابلفضل من دیگه توانی ندارم کرونا بگیرم

meraj دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 13:06

یعنی چی مشتی مگه ماحضوری درس خوندیم که بخوایم حضوری امتحان بدیم
خودتون میشینیدتوخونه بعد ماحضوری امتتان بدیم آخه این درسته.
اگه خیلی مردین بگید آقایک سال آموزش تعطیله نه مجازی نه حضوری تاکرونا کم شع

امیر دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 11:56

من یه نوجوان ۱۵ ساله کلاس نهمی ام و کل اقوام من کرونا گرفتن من هم که مشکوکم به کرونا.الان من برم مدرسه امتحان بدم به هنه انتقال بدم شما پاسخگویین؟😒
اصن برم همه کرونا بگیرن

:/!!!! دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 11:36

خب ردبشن ،برای اونا مهم نیست برنامه امتحانات نهایی توکانال های تگلرامی داره میچرخه این یعنی این حرفا فایده نداره
مابمیریممم غیرحضوری نمیشه

محدثه سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 10:40

من واقفا موندم من تو سال هشتم معدلم ۱۹/۹۳بوده الان با این وضع کلاسا یعنی ۱۷ بشما صلوات داره واقعا مگه حضوری درس دادن که حضوری امتحانم میخوان حتما انتظارم دارن معدلمون خوب باشه دیگه من نمیدونم دیگه حتی اگر حضوری هم باشه خانواده من اجازه نمیدن با این وضع بیام مدرسه بین اون همه ادم امتحان بدم

M دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 11:14

غیرحضوری درس دادن اگه حضوری امتحان بگیرن همه رد میشن
هرچی بکاری همونو برداشت میکنی

Mahdi دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 9:37

اگ قرار حضوری باشه پس مدارس باید از مهر حضوری می بود اینکه نشد فکر دو نفر میشینن کنار هم برا ۱۰ میلیون نفر تصمیم میگیرن طرف خودش بچه هم سن و سال ما نداره یا اگ داره ام درس ب چپشه والا ما دیگ نمیدونیم باید چ غلطی بکنیم خو لامصبا ما کلا مجازی بودیم الان ی برگه جلومون بزارید باید بنویسیم پی دی اف کلیپ سایت دیگ یکم منطقی باشید
هرچند ک همه چی ب یورتونه و اهمیت نمیدید ولی بازم ما مینویسیم

نسنستستس دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 19:30

مجازی تدریس می کنن بعد می خوان امتحانات رو حضوری بگیرن خب اگه می خواید این کارو کنید حداقل از اول سال مدارس رو حضوری می کردید تو کلاس مجازی اصلا نمیشه درس خوند الا من از فکر و استرس درس دارم می میرم و از اول سال تا حالا نتونستم تو این به ظاهر کلاسا درس بخوانم

امیر دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 8:54

سلام اقا شرایط امسالو پارسال فرق میکنه پارسال ۸۰ درصد نه ۵۰ درصد کلاس ها حضوری بود من خودم پارسال نصف درسارو بلد بودم ولی امسال کل کلاس ها انلاین بوده ما الان چجودی بیایم حضوری بدیم؟ الان اکثرا همه لنگن ک امتحان قراره حضوری باشه من خودم پدر مادرم حساسن من امتحانو بد بدم دهنه منو سرویس میکنن ن من اکثرا همین مشکلو دارن پس لطفا امتحانو غیر حضوری کنین از اینور همه کرونا هس ک همه دارن از بینمون میرن من خودم عموم فوت کرد
الان خدایی نکرده من بگیرم کله خانوادم میگیرن یا من داشته باشم ب یکی بدم اونم کله خانوادش میگیرن خب پس لطفا ازتون خواهش میکنم هم بخاطر کرونا هم بخاطر یادگیریمون غیر حضوری کنین

amir. دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 8:39

سلام وزیر آموزش و پرورش برقراری عزیز سر کیفی مسئولان سلام برسون شما میگید نهم و دوازدهم حضوری ولی وزیر بهداشت میگه کرونا زیاد شده پیام میده ۱۳ بدر نروید بعد تو میگی امتحان حضوری 🤣🤣 بهت قول میدم از ۱۰۰درصد ۸۰درصد مردود میشن چرا ۸۰ درصد تو بیا آموزش آنلاین شاد رو ببین متوجه میشی که بچه های بی گناه مردم چی میگن اعصاب نمیزارین برای مردم یخورده فکر کن با منطق هم فکر کن کرونا هنوز در کمین هست مگه بچه های مردم ضد ویروس زدن این همه میگن روزی ۱۶۱ نفر جان باختن‌. و ازت ممنونم که بچه های نهم و دوازدهم را افسرده و دادن استرس های شدید امتحان حضوری که کسی چیزی بلد نیست و از یاد خدا ناامید کردی چرا چون روزی صد بار آرزوی گرفتن کرونا دارن 😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷

Yasi دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 7:07

مسئولین لطفا یکم به فکر باشید فکر کنید بچه های خودتونن همینکار میکنید؟☹️
معلم یه بار تدریس میکنه برای همه کلاس هاش می‌فرسته تازه اکثرا از گوگل میگیرن میفرستن که ماهم خودمون بلدیم تکلیف ما چیه که امسال حتی با گوش دادن و حل کردن چیزی نفهمیدیم؟ میگیم توضیح بدید میگن واضح هست 😑حضوری شو نفهمیدیم درست، آنلاین شو بفهمیم؟

نهمی دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 3:27

سلام.
من دانش اموز پایه ی نهم هستم و واقعا هیچی بلد نیستم برای منی که نمرات کل سال های تحصیلی ام رو تا سال پیش با معدل ۱۹.۸۹ به بالا رد کردم واقعا برای خودم و خانواده ام که برای من ارزو دارن واقعا جای تاسف میشه که امسال بیافتم و نتونم رشته مورد علاقه مو انتخاب کنم ازتون خواهش میکنم با اینده ی ما بازی نکنید برای ما هایی که اصلا اموزش حضوری ندیدیم چه انتظاری دارید لطفا درک کنید و با ایندمدن بازی نکنید لطفا

متین سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 13:18

سلام من هم با نظر همه شما ها یکی هستم
بابا ما تو مدرسه بودیم بعضی مطلبها یا درس ها رو به سختی یاد میگرفتیم
چه برسه به الان که نه درسی هست و نه چیزی
اهای اداره اموزش و پروش تورو به خدا سوگند یه فکری به حال ما کن
هه ی با اینده ی ما بازی نکنین.ما چه گناهی کردیم که هه ی باید اینطور جوابش رو پس بدیم
وای برما که اخر ما چی خواهد شد

زهرا خورشیدی دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 2:17

#نه -به-مجازی-کرونا
به خدا ما حضوری درس نخوندیم که حضوری امتحان بدیم ، اصلا اگه هم بخواهیم بدیم چیزی بلد نیستیم ه امتحان بدیم ، از استرس و نگرانی امتحانا به خدا هممون افسرده شدیم .

محمد مهدی دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 1:01

من یه نهمی هستم، ما کل امسال رو غیر حضوری خوندیم ، به نظرتون با یه ویدیو میشه درس خوند واقع نمیشه فقط امتحانات پایه نهم و دوازدهم حضوریه بقیه پایه ها به احتمال۹۰٪
غیر حضوریه به خدا ما هم مبتلا میشم الانم موج چهارمه هم درس ها هم با این وضع مجازی خیلی سخته لطفا امتحانات ما رو هم غیر حضوری کنید 😔
ممنون

محمدرضا دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 1:00

درود بر جناب آقایان،آقای حاجی میرزایی و آقای دکتر نمکی و آقای حریرچی و تمامی شما عزیزان که نظر میذارید.خواستم بگم که بنده به عنوان یک دانش آموز پایه هشتمی،اعلام میدارم که در دوسال همه گیری و پاندمی ویروس سمنج کرونا ویروس،آموزش مجازی از هر نظر سخت بود.خدا روح تمامی پرستارانی که در راه سلامت حق شهید شدند،قرین رحمت الهی کند و به تمامی پرستاران و کادر درمان،سلامتی دهد.ویروس کرونای انگلیسی از هر نظر،منحوس تر است .بنده با #امتحان مجازی،موافقم✅باتشکر🌺💐❤.

محمدرضا دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 1:00

درود بر جناب آقایان،آقای حاجی میرزایی و آقای دکتر نمکی و آقای حریرچی و تمامی شما عزیزان که نظر میذارید.خواستم بگم که بنده به عنوان یک دانش آموز پایه هشتمی،اعلام میدارم که در دوسال همه گیری و پاندمی ویروس سمنج کرونا ویروس،آموزش مجازی از هر نظر سخت بود.خدا روح تمامی پرستارانی که در راه سلامت حق شهید شدند،قرین رحمت الهی کند و به تمامی پرستاران و کادر درمان،سلامتی دهد.ویروس کرونای انگلیسی از هر نظر،منحوس تر است به طوری که یک مبتلا در همزمان میتواند دو نفر دیگر را مبتلا کند.بنده با #امتحان مجازی،موافقم✅باتشکر🌺💐❤.

بدبخت بیچاره دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 0:58

تو رو به ابالفضل به ما رحم کنید خواهش میکنم

بدبخت عالم دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 0:52

سلام لطفا دلتون به حال ما به سوزه ماهم جای بچه های خودتون آخه انصافه وقتی که کل سال غیر حضوری بوده امتحانش آنلاین باشه اونم چی معلمایی که تو نیم ساعت از کلاسشون 10 تا فیلم میفرستن خواهش میکنم یک بار هم که شده به فکر ما باشید خواهش میکنم تو رو خدا به ما هم رحم کنید مگر ما چه گناهی کردیم

مهدی دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 0:45

من یه نهمی هستم ، پارسال بهمن ماه کرونا اومد و وسط های اسفند مدرسه ها تعطیل شد ما اون موقع بیشتر کتابامون تموم شده بود شاید یکی دوتا کتاب مونده بود که چند درس بیشتر نمونده بود و ما میتونستیم دوره کنیم بعد امتحان بدیم ولی امسال همه تدریس ها غیر حضوری بود واقعا سخته که با یک فیلم درس یاد بگیریم لطفا غیر حضوری کنید 😔😢

محمد دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 0:15

معلم ها انصاف ندارن نمیدونن ما تو چه شرایطی داریم درس می خونیم
این واقعا نامردیه که انلاین درس بخونی حضوری امتحان بدی.
اگه سطح امتحان آسون باشه یه حرفی
بعضی معلم ها یه سوالاتی میارن که خودشونم بلپ نیستن حلش کنن😐

Mahdi یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 23:48

سلام ، من یه نهمی هستم من پارسال که هشتم بودم قبل از عید همه کتابامون تموم شد که همشو حضوری خوندیم فقط کافی بود دوره کنیم بعد امتحان بدیم ولی امسال همه تدریس غیرحضوری بود لطفا ما یه کم درک کنید 😔😔

زهرا یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 23:41

در حالی که الان تقریبا یه ماه مونده به امتحانات خرداد ما ۶ درس سلامتمون و ۳ فصل ریاضی مون و ۱ونیم فصل فیزیکمون و ۵ درس ادبیاتمون مونده اینا رو معلما کی میخوان تموم کنن کی ما میخونیم با این تدریس های مزخرف میفهمیمشون بابا یکم درک ما بدبختا رو ما افسرده شدیم دیگه از لحاظ روحی توانشو نداریم نکنید این کارارو با ما انصاف نیست به خدا .

نهمی یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 23:41

سلام درس خوندن مجازی واقعا دشواره اونم درس هایی که یاد گرفتن آن ها به صورت حضوری سخته چه برسه به مجازی ما در طول سال به صورت کاملا مجازی درس خوندیم حالا چطوری امتحانمون حضوری باشه! باز سال قبل نصف کتاب هارو به صورت حضوری یاد گرفته بودیم. بعدشم کرونا برای همه هست و اگه کرونا انقدر خطرناک هست برای همه خطرناکه نهمی ها و دوازدهمی ها هم ممکنه دچارش بشن. به نظر من با این درس خواندن های غیرحضوری بهتره امتحانات هم غیرحضوری باشه و در امتحانات غیرحضوری هم باید رعایت حال دانش آموزان مد نظر قرار بگیره.

علیرضا یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 23:19

سلام آقا توروخدا حضوری نکنید امسال رو ما وقتی سر کلاس درس رو بزور می‌فهمیم چطوری تو این وضعیت امتحان بدیم همه مشکلشون اینه خواهش میکنیم امسال رو مجازی بگیرید بعدش هرجور که دلتون خواست حضوری کنید همه میایم ولی خدایی انصاف نیست که منه بدبخت بابام داره هی تهدید میکنه که رد بشی کلامون میره روهم هممون خواهش میکنیم.، ما انتخاب رشته داریم پایه نهم توروخدا یکاری کنید

یه نهمی بدشانس یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 23:13

خداوکیلی این کار درست نیست ما یک سال تمام کلاس هامون مجازی و توی شاد بوده و واقعا در همون حد مجازی بلدیم اینکار دقیقا مثل اینه که ما یک سال فیفا و pes بازی کنیم و فوتبال ببینیم بعد یک سال بریم تو نیوکمپ الکلاسیکو بازی کنیم. لطفا امتحانات نهم و دوازدهم ها رو هم غیر حضوری کنید چون یه نوجوان نهمی فقط یک سال از یک هشتمی بزرگ تر است و یه نوجوان دوازدهمی فقط یک سال از یک یازدهمی بزرگ تر است

Aylar یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 22:14

سلام من از مدیر کل آموزش و پرورش خواهش میکنم که امتحان ترم دوم پایه نهم را حضوری نکنن چون آموزش ها مجازی هست بهتره امتحان هم حضوری برگزار بشه

Asa سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 18:39

هرچند براتون مهم نیست ولی لطفا به جَوونیمون رحم کنید😑 مدرسه و معدل و کنکور و دانشگاه نخواستیم… فقط میخواییم زنده بمونیم شاید از این سن و سالمون فیضی بردیم. جِوونی نکردیم با این حال هزارتا مشکل دیدیم و تحمل کردیم فقط مونده معدل خرداد که آتیش بزنه به کل اعصاب ما دانش آموزا…. نکنید خواهشا. خیلی به کیفیت کلاسای آنلاینتون اعتماد دارین انگاری…

ممد یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 22:02

خدا به دادمون برسه امروز تصویب کردن ک حضوری نمیدونم اصلا با عقل جور در نمیاد معلم های ما اسفند سر کلاس نمیان اخه بی ناموسسسسسسسسسسسس معلمی ک سرکلاس نمیاد چطوری من برم امتحان حضوری بدممممممممممممممممممممممممممممم
من یبار کرونا گرفتم دیگ اخه بسته
#نهمی_ها_هم_آدم_هستن
کتاب من خالی خالی معلم نمیاد سرکلاسسسسس
ب کدوم بیششرفی بگم اخه معدل 19.50 پایین بیاد خوانوادم گفتن ترک تحصیل میکنی بری پیش مکانیک
چون عزیزت بیخیال شو
تورو به قران ولمون کنید من هرچی بلدم بلد نیستم از اینترنت خوندم
تورخدا این قانون وردارید جئت هرکی دوست درای التماس میکنم غیرحضوری کنید من تو کل سال ورقه ندیدم به معاونت یا مدیر ها هم میگیم میگن چیکار کنیم معلم تون دوست داشته نیومده سرکلاس
معلم ریاضی مون میگه برین از اینترنت درس بخونید تورقران جون هرکی دوست دارید غیر حضوری کنید اگ معدلم کم بیاد باید ترک تحصیل کنم برم پیش مکانیک توروخدا ازت تون خواهش میکنم غیر حضوری کنید
پارسال نهم ها تو کلاس بودن از اول سال ولی ماچی با این معلم ها هر روز یه ادایی میدن غیر حضوری کنید

محمد یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 21:55

خدا به دادمون برسه امروز تصویب کردن ک حضوری نمیدونم اصلا با عقل جور در نمیاد معلم های ما اسفند سر کلاس نمیان اخه معلمی ک سرکلاس نمیاد چطوری من برم امتحان حضوری بدممممممممممممممممممممممممممممم
من یبار کرونا گرفتم دیگ اخه بسته
#نهمی_ها_هم_آدم_هستن
کتاب من خالی خالی معلم نمیاد سرکلاسسسسس

😐 یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 21:44

خواهش میکنم التماستون میکنم که لطفا امتحات نهایی ۱۴۰۰ رو مجازی کنید بخداوندی خدا قسم هیچیییییییییییییییییییییی بلد نیستیمممممم چرا نمیهمینننننن هرچی درس میخونیم نمیفهمیممممممم معلم هامونم که درست تدریسسسس نمیکننننننن بخدا ارزو کردم که اگر امتحانا حضوری بود روز قبلش من بمیرم که راحت بشم از دست شماها بخدا اگه حضوری بشه میرم اداره شکایت میکنم ازتون

فائزه دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 17:22

سلام . من یه کلاس نهمی هستم. واقعا نامردی که امسال نهم هارو میخواین حضوری برگزار کنین. پارسال نهمی ها حدود 80 درصد از کتاب هاشون رو حضوری خونده بودن و فقط ۲۰ درصداش رو نخونده بودن و انصاف بود که امتحاناشون حضوری باشه ، اما ما چی وقتی که از اول سال مجازی بودیم با وضع تدریس این معلمامون خب نامردی که حضوری باشه . # توروخدا مجازی کنین امتحانات پایه نهم رو😭😭😭

Bs یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 21:23

توروووخداااا مجازیش کنید..حضوریش ما نمیفهمیدیم دیگ چ برسه ب مجازی.من خودم ب شخصه خودکشی میکنم. من تحملل ندارم این همه فشاارو تحمل کنم😭نمیگم درس نمیخوندم ولی همین دوسالوو پوستم کنده شد بخدا توروخدا فقط فکر خودتون نباشید فکر ماهم باشید…درضمن یادتون نره چطوری باعث مرگ جوونا میشبن

Fatima یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 20:58

واقعا که شما چطور میگین که حضوری باشه وقتی که درس ها رو غیر حضوری خوندیم یکم درک و فهم داشته باشین بزرگ ترین ظلم رو به ما دانش آموز ها میکنین

نهمی یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 20:28

😭😭😭امروز زنگ زدم به یه هنرستان برای رشته گرافیک میگه باید معدل امسالت بالای ۱۸ باشه تا بتونی بیای هنرستان ما
بعد من امسال هیچییییییییی به خداااااا هیچیییی یاد نگرفتم
من پارسال پیرارسال معدلای دیو خردادم بالای نوزدهم هشتاد بوده

الان که دارم فک میکنم میگم ههه چقد الکی درس خوندم

تورو خدا ما نهما رو درک کنین امسالو مجازی کنین
خواهش میکنم
لطفااااا

به خدا ما ها انتخاب رشته داریم
التماستون میکنم 😔

امیر یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 19:24

آقای حاجی میرزایی شما میگوید که پارسال هیج اتفاقی برای دانش آموزان نیوفتاد به نظر شما پارسال کرونای اینگلیسی بود نه نبود به نظر شما پارسال آمار جان بختگان در روز به ۳ رقم میرسید نه نمیرسید.

امیر یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 19:19

سلام در امسال اصلا هیچ دانش آموزی به صورت کامل درسی را یاد نگرفته چون کیفیت آموزش بسیار ضعیف بود معلم ها درس هارو جدی نمیگرفتن که این خیلی بده حالا چرا بده چون ما در زمانی که حضوری داخل مدرسه بودیم به سختی درس را یاد میگرفتیم ولی امسال که همه ی آمورش ها غیر حضوری بوده نباید یک امتحان حضوری برگذار بشه چون عادلانه نیست آقای حاجی میرزایی شما میگوید باید از وضعیت بچه ها با خبر شوید ولی امتحان حضوری راهش نیست خود بچه ها دارن اعلام میکنن که در سال ۹۹ هیچ چیزی یاد نگرفته هستند شما دارید ترس و استرس را در جان بچه ها رواج میدهید بیشتر پدر و مادر این بچه ها از آن ها انتضار نمره ی عالی دارن ولی بچه ها هیچ دانشی را برای امتحان ندارن یا یک بار دیگه سال تحصیلی را برگذار کنید یا امتحان ها را حضوری نکنید چون امسال وضعیت تهران و بیشتر شهر های دیگه قرمز و نارنجی هست اگر بخواهید این همه دانش آموز پایه نهم و دوازدهم را به خیابان ها بفرستید شیوع ویروس کرونا خیلی بالا میره پس با انصاف بگویید که امسال را حضوری برگذار میکنید یا غیر حضوری با سپاس فراوان 🙏🙏

................... یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 19:12

کرونا آماده باش ما داریم میایم به دستور آموزش پرورش به آغوش گرم تو

:( یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 18:33

وای نه نهمی ها حضوری نشه واقعا این وعضیت کرونا خیلی خیلی سخته ب فکر ما دانش اموزا باشید لطفاً 🙏😭

................... یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 18:28

ای وزیران یهو بگید برید بمیرید ایشالله اون دنیا جلوتونو میگیرم اگه امتحان حضوری کنید ن فقط تو آقای حاجی میرزایی کل وزیران کل مسئولان جزع حضرت آقا…تا کی میخاین بتازین اخر یجای خسته میشی ممنونم ازت که مارو افسرده کردی و استرس دادی

هومن سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 12:22

سیزده بدر رو میگین کرونا هست
موقع امتحان ها کرونا نیست!!!؟؟؟؟؟

دوازدهمی یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 18:13

میدونم که همه ناراحت و عصبانی هستین اما واقعا مایی که اینجا خودمون داریم می کشیم هیچ کس اهمیت نمیده و براشون مهم نیس حداقل یه جای معتبر اعتراض کنیم و آرامش خودتون حفظ کنین در ضمن پایه های دوازدهمی امروز برنامه امتحانات مارو منتشر کردن

محمد جواد یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 18:09

سلام ،امیدوار هستم این پیام های ما به گوش جناب وزیر برسد ،بنده حقیر سال دوازدهم هستم ،دقیقا از روزی که این سال تحصیلی شروع شد یعنی همان 15 شهریور نه چیز قابل فهمی از درس ها فهمیدیم و نه گذر زمان را ،معلم های ما روز های اول مدرسه، مکررا به بچه ها میگفتن چرا مدرسه میاین ،تو این وضعیت اصلا اجباری نیست حضور شما ،اتحاد داشته باشید نیاید،چرا بیخودی میاید اینجا ،خطرناکه ،و ….. و انقدر هم از روی رفع مسئولیت درس میدادن که درطی 2 هفته ما 5 درس کتاب جامعه شناسی رو رد کردیم ،و الان هم که ماشالله توی اسفند معلم جامعه ما کل کتاب رو تموم کرد و مسلما راحت راحت شده
کاملا مستحضره که نه برای من دانش آموز ،نه برای دبیر ،نه برای مدیر ،
یادگیری هیچ اهمیتی نداره و مهم فقط اعداد ،نمرات و کارنامه هستند و الان هم که قراره ما دوازدهم های بدبخت رو حضوری بفرستن برای امتحان ها باید گفت نور الی نور شده ،
افتضاح روی افتضاح ….
بابا لامصب شما تمام آموزش های مزخرف تون مجازی بوده ،هرچی درس دادید تو این شاد مزخرف ،کپی شده یک منبع دیگه بود و به عنوان جلسه تدریس امروز به ما میدادین ،نه محتویات کتاب هاتون به درد دنیا آخرت ما میخوره نه نحوه تصمیم گیری و مدیریت تون ،
از خر شیطون بیاید پایین لطفا ،ما دوازدهم ها امسال هرچی داشتیم مجازی بوده ،بیاید نوبت دوم رو مجازی کنید لطفا ،
واقعا من خنده ام میگیره این تصمیم کدوم آدمه ،وقتی ما کل یک سال تحصیلی رو مجازی آموزش دیدیم (که البته آموزششون هم مفت نمی ارزه و پراز چیزهای چرت و پرته )چرا باید بریم آزمون حضوری بدیم ؟
کسایی که پارسال دوازدهم بودن حداقل از 1مهر تا 11 اسفند آموزش حضوری دیدن و قشنگ مطالب براشون جا افتاده بود ،ما چی که امسال تماما مجازی بوده ،
اصلا چرا امسال دوازدهم ها رو قراره هماهنگ کشوری کنند ،
خب مثل نوبت اول کنید دیگه
چه کاریه ؟
مجازی کنید ،مجازی کنید ،مجازی کنید

مهراب آریامنش یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 18:06

مگه ما حضوری خوندیم که نضوری هم امتحان بدیم معلما همشون به چیزشونم نبود ما چجوری درس میخونیم با یه فروارد همه درس ها رو تو یه جلسه میگفتن میرفتن قبل اینکه بگین حضوریه یکمی فکر بکنید ببینین امکان پذیر هستش اصلا؟؟؟؟؟

نهم یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 18:21

راست میگه بخدا معلمان دوتا فیلم میفرستم میگن این و بنویس اون و بنویس پایان خدافظ اذیت نکنید تقاضا داریم مجازی باشه سپاس فراوان بابت این کاری ک انجام بدید واسه ما ک مجازی بشه

با امتحان حضوری بد بخت روزگار میشم یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 17:59

سلام آموزش آنلاین اون فرا گیری رو نداره نکن این کارو آقای حاجی میرزایی روح روان به هم ریخته مردود بشم بابام ریشمو خشک میکنه ب والله از کرونا انقدر ترس ندارم که از امتحان دارم ب قرآن الان دوسال جای نرفتم افسرده شدم بعد بیام امتحان حضوری بدم وای بد بخت دارم میشم نکن نکن نکن نکن نکن نکن ترخدا امتحان حضوری نکن بخدا اگه مردود بشم کل تابستون زهرماره برام مخصوصا سرکوفت های جیگر سوز بابام که کل خانواده رو یکی میکنه درس ما براش خیلی مهمه نکن آقای حاجی میرزایی عزیز اذیت نکن تورو ب همون نمازی که میخونی دارم قسم میدم منم نمیگم درسم ۲۰ بود درسام ۱۸.۱۹ هست امثال معدلم ۱۸ بشه خوبه ولی حضوری نکن که ما داریم بد بخت میشیم

FATEMEH یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 16:39

من یه دانش آموز پایه دوازدهمم رشته تجربی امسال کاملا غیر حضوری بود من و همکلاسیام هیچ کدوم از امسال چیزی نفهمیدیم من امسال وارد مدرسه جدید شدم و با معلما و روش تدریس جدید مواجه شدم روش تدریس افتضاح یکم درک‌کنید ما امسال کنکور داریم امتحانات نهایی داریم اونم حضوری یکم شعور داشته باشین مگه ما چه گناهی کردبم ۴ ماه داریم‌خود خوری میکنیم که هیچی بلد نیستیم استرس کنکور و امتحانات نهایی داریم شماها که هیچ کاری برای ما انجام ندادین اصلا به فکر ما نیستیم حداقل امتحانات غیر حضوری اعلام کنید مگ فرق ما با بقیه پایه ها چیه شرایط ما از اونا سخت تره مطالب سنگین و زیاد و روش تدریس افتضاح بعد امتحانات حضوری خیلی بی انصافی ماهم ادمیم خسته شدیم از این همه استرس و ترس یکم درک کنید شماها که خودتون تحصیل کرده این قطعا باید مارو درک کنید

اسدی یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 16:31

سلام دوستان
امتحانات خرداد پایه هفتم حضوری یا مجازی است
لطفا جواب بدین🙏🙏

غیر حضوری یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 21:03

غیر حضوری

مجازی چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 9:54

مجازی

هفتم یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 15:22

سلام یه سوال داشتم پایه هفتم در خرداد ۱۴۰۰ امتحان ها حضوری است یا غیر حضوری

هفتم یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 15:19

سلام پایه هفتم در خرداد ۱۴۰۰ حضوری است یا غیر حضوری

دهمی یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 15:03

سلام . از ستاد مبارزه با کرونا خاهش میکنم التماس میکنم اجازه حضوری شدن امتحان رو ندن من بهترین رفیقم کرونا گرفت و فوت کرد الان من با این وضعیت چجوری بیام امتحان حضوری بدم اگه منم کرونا گرفتم مردم کی میخاد جواب گوی خانوادم باشه کرونا به کنار الان وقتی از اول مهر تا الان ی بار هم مدرسه نرفتیم ی بار معلم ب خاطر خدا از اون لایو زنده و… شاد استفاده نکرده چجوری بیایم امتحان بدیم وقتی هیچی حالیمون نیست معلم میاد هر جلسه ی فصل ریاضی رو میگه بدونه جواب دادن ب سوالات ما ساعت ۳ شب مینویسه فردا امتحان دارین بخدا کل روزمون رو ازمون گرفتن چشامون از کاسه داره در میاد از بس زل زدیم تو گوشی اینقدر استرس امتحان رو داریم ک هر روز باید آرام بخش بخوریم بخدا ما سنی نداریم ک اینقدر فشار روحی رومونه/= بخدا کم مونده بشینم گریه کنم از دست این معلما خواهش میکنم امتحان رو حضوری نکنین اگه یکم درک دارین اگه یکم شعور دارین نکنین بخدا اگه مردود بشیم تا اخر عمر میکوبن ت سرمون

\:¿¿¿¡ یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 14:54

اخه اوناییی که میگین مادادیم شما بدین چی میشه…
شما سال گذشته ۸۰٪حضوری بودین ۲۰٪هم نیمسال اختیاری بودبراتون یعنی فهمیدن که مجازی چیزی نفهمیدین
باباانصافتو شکر ماکلش مجازی بودبخدامیخوایم بخونیم اما ریاضیات وفیزیک حفظی نیست
که فههههعهمه بابا باید حضوری اموزش ببینین اصن بایدچیزی یادبگیری که بخونی خدایی ده دقیقه برای دروس مفهومی فیلم میفرستن کسی چیزی میفهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب اگه کسی غیرحضکری کسی چیزی می فهمیدچراازهمون ابتدامدرسه ساختن معلم اموزش دادن (والامابایدجااونام درس روبدیم وبخونیم)طلبکارهم هستن
من موندم اگه قراربود خودم درس بدم ،خودم درس بخونم ،خودم نمونه سوال حل کنم ،توخونه درس بخونیم معلم به چه کارم میاد؟؟؟؟
خوب حقوقهم به خودمون بدین…
خودمم به خودم مدرک بدم والا مفت خوردرس کردین
امتحانات باید غیر حضوری باشه چون معلما واقعا توخوده مدرسه بزوردرس میدن وکاهلن وزیرباردررو،بخدا کنفراس درست به عهده دانش اموزه درس پس دادن به عهده دانش اموزه میشه
بدونم وظیفشون چیه؟دیگه مجازی که شدفبهاالمراد،یه لینک نی فرستن اونجافیلم ببینین یه لینک میدن توسایت امتحان بدیم به سایتم پاسخنامه میدن اون تصحیح کنه خداوووکیلی چکارمیکن؟
اقاماچیزی یادنگرفتیم شما بگوحضوری …
وقتی نریم چکارمیکنی ،ازجونمون که مهمترتیست سال دیگه نشدسال دیگه ….
شما هم بجایی اینکا بودجه بذارین خرج پیشرفت نزرودبیرتون کنین خرج خسارات ناشی از کاهلی معلماتون کنین

Saba یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 14:26

سلام من دوازدهمم توروخدا به ما رحم کنید امسال همش مجازی بوده ما یه ساعتم مدرسه نیومدیم حداقل پارسال نصف سالو درس خونده بودن به صورت حضوری ولی ما کاملا کل سال مجازی بوده و ما هیچ مروری نداشتیم تو این اوضاع خواهش میکنیم ازتون امسال با پارسال زمین تا آسمون فرق داره امسال کاملا متفاوته ما قراره واسه امتحانات یه ماه بریم و بیاییم واقعا هم خطرناکه این نوع کرونا هم میدونید سریاتش بیشتر شده مگه چی میشه واقعا نمره ی خودمونه معدل خودمونه چی به شما میرسه اخه، لطفا رو تصمیمتون تجدید نظر کنید کرونا …. مرور نشدن درسا… امسال اینجوری باشه ایشالله سال دیگه کرونا میره راحت امتحانات برگزار میشه ولی امسال خیلی خطرناکه دیگه شما درک کنید توروخدا امسال چون سخت گیری معلم نبوده و دانش اموز همش تو خونه بوده و هیچ نظارتی رو درسش و خوندن نیست واقعا سخته بخوابیم این حجم از کتابارو حفظ کنیم حذفیاتم که…. نگم براتون چقدر هم که ماشالله حذف کردید امـــــــــــــــــــــــــــسال با پــــــــــارسال خیلی فرق داره اینو بفهمید لطفا درک کنید قصدم این نیست از درس در برم ولی واقعا دارم جــــــدی میگم خیلی فرقه

Mohana یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 14:20

ازتون خواهش میکنم که امتحان نهایی دوازدهم رو مجازی کنید چون هیچی یاد نگرفتیم 😢😢

Motarez دوشنبه , 23 فروردین 1400 - 22:51

موافقم

د یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 14:20

چرا باید امتحان آخر سال حضوری باشه من خودم پایه نهم هستم امسال چون مجازی بود هیچی نفهمیدم و لی پارسال چون مدرسه حداقل رفتیم آخر سال مجازی بود حداقل چیزی بلد بودیم ولی امسال هیچ کس هیچی یاد نگرفت چرا بعد میزارین حضوری اگه بچه های خودتون نمره کم بگیرن خیلی راحت با پارتی. نمره 10 و میکنید 20 اون موقع به فکر ما نیستید ممون میشم مجازی کنید

..... یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 14:20

سلام
ما هم انسان هستیم و تو این جامعه زندگی میکنیم .. ما هم واسمون سلامتی خودمون و خانوادمون مهمه .. امتحاناتو حضوری نکنید حداقل واسه ما .. باز ما دوازدهم و نهم نیستیم که امتحانات خرداد اثر گذار باشه ..مقطع و کلاس دیگه امتحانات رو با توجه به شرایط موجود کرونا ک قرمزه غیرحضوری کنید … تا وضعیت کشور و شهر ها قرمزتر از این نشده دانش اموزارو راهی مدرسه نکنید .. لطفا درک کنید

:/ یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 14:18

شما بگو حضوری من که نمیرم ،پدرومادرهاهم نمی فرستن بچه هاشون رومثله ۱۵شهریور۹۹
پس تموم کنین

MOHAMMAD REZA یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 12:31

امسال کامل مجازی بود آخه منه دهم چی یاد گرفتم که بیام حضوری امتحان بدم؟

میسیز ایکس یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 14:53

اره واقعا منم که امسال یازدهم هستم هیچی یاد نگرفتم واقعا آخه انصافه بیچاره دوازدهمی ها یا نهمی ها اینا نمیگن این امتحان هایی که حضوری میدن اگه نمره شون کم بشه به آینده شون بستگی داره؟؟؟؟بیچاره ها میخوان انتخاب رشته کننن یا دوازدهمی ها کنکور بدن

Elnaz یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 16:05

دهم حضوری نیست

..... یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 12:21

خواهشا یکمی ما رو درک کنید امسال رو با پارسال مقایسه نکنید پارسال دانش آموزا حداقل نصف کتاب رو یاد گرفته بودن اما ما چی؟ چطوری مجازی درسایی رو یاد بگیریم که حتی سر کلاس حضوری هم به سختی یادشون می‌گرفتیم من امسال نهمم و باید انتخاب رشته کنم اگه نمره هام بد باشن نمیتونم برم رشته ای که میخوام مطمئنم مشکل خیلی از دانش آموزای دیگر هم هست درکمون کنید و امتحانات پایانی نهم و دوازدهم را مجازی کنید

کاکتوس🌵 یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 12:15

سلام خدمت همه دوستای گل
من یه دانش آموز کلاس دهمم که امسال وارد یه مدرسه جدید با معلم های جدید درسهای جدید و کتاب های جدید و البته همکلاسی های جدید که اگه یروز غایب باشی نتونن بهت بگن آقا امروز چه اتفاقایی افتاد
دیگه داستان ما علوم و اجتماعی و هنر نیست
درسا بسیار سخت و زیاد
و آدم وقتی که وارد دبیرستان میشه مجبوره بخونه چون هر چی که میخونه واسه کنکورش میخونه و گرنه معدل اونقدر مثل قبل مهم نیست
من پارسال خیلی سختی کشیدم هر یه خطی که درس میخوندم ۱ ساعت گریه میکردم می ترسیدم از کرونا از امتحان از خراب کردن و از همه مهم تر از نرسیدن به رشته مورد علاقم
من با معدل ۱۹/۹۳نمیتونستم برم انسانی مدرسه میگفت متقاضی زیاده باید برین غیر انتفاعی خدا شاهده اینارو نمیگم که شما ها استرس بگیرین اصلا
ولی من هر چی کرونا اومده افسردگی گرفتم. از یه طرف تنهایی از یه طرف دوری از رفیقام یه طرفم درک نکردن خانواده بعد از کلاس های آنلاین ساعت ۱۲ به بعد اگه گوشی دست بگیرم میگن همش سرت تو گوشیه
آقا درک کنید بخدا معلما درس زیاد میدن و در واقع نمیدن
درسی که در حالت عادی ما تو دو هفته باید بگیریم تو یه روز ۲ درس میدن هفته بعد هم سریع امتحان
بعد ۲ .۳ تا فیلم طولانی میفرستن میگن ببینین امتحانه هفته بعد
همش هم امتحان از طریق تماس تلفنی
آقا بخدا خسته شدیم
بخدا مریض شدیم
بخدا توان نداریم
کشش نداریم
عذاب وجدان از الان دیوونم کرده مادرم بیماری زمینه ای خاص
برادر و پدرم مشکل ریوی دور و برم هم پر از افراد باردار و شیمی درمانی شده
اگه خدایی نکرده یکیشون بخاطر من مشکلی واسش پیش بیاد من با این عذاب وجدان چکنم
فقط یک دقیقه فقط یک دقیقه خودتونو جای ما بزارید
نهمی هام دوازدهمی ها من درکتون میکنم ولی درک کردن من فایده ای نداره
تازه کار شما خیلی سخت تره چون کلا غیر حضوری بودید

pantea یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 12:02

من میدونم درس خوندن خیلی مهمه مخصوصا تو این دوره ولی تا چقدر مهم یعنی مهم تر از جونمونه و از طرفی معلمامون تو کلاس های آنلاین اصلا خوب درس نمیدن هیچ کسی چیزی نمیفهمه من که از اول سال صدای معلم دینیمون رو نشنیدم معلم اجتمایی مون هم که یه فیلم میزاره میگه اینم درس امروز فردا درس جدید میدم • واقعا چه انتظاری از ما دارید که با این وضع درس دادن معلما ما حضوری هم امتحان بدیم و اینکه گفتن کرونا جدید نوجوانان رو هدف گرفته پس لطفا لطفا یکم دررررررررک داشته باشید

مدی!/: یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 11:33

عجب
کل سال رو غیرحضوری برگزار کردید با معلمایی که فقط تو کلاس درس سلام کردن بلدن وقتی ام میخوایم سوالی ازشون بپرسیم میگن دست یه مشت دانش اموز احمق افتادیم

لطفا امتحانات پایه نهم رو غیرحضوری کنید اعتراف می کنیم شاید تقلبی اتفاق بیوفته ولی تنها دلیلش اینه که کل سال واقعا چیزی یاد نگرفتیم خواهشا درک کنید!

نهم سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 16:07

سلام و عرض ادب خدمت شما دانش آموزان و وزیر محترم واقعا جای تاسف داره واقعا من که کلاس نهم هستم و ساکن اهواز هستم لطفا یک کاری کنید با آینده ما بازی نکنید ما اگر کل سال را انلاین درس خواندیم و آن هم به سختی و به بد ترین صورت میخواهید که در امتحانات نوبت دوم حضوری شرکت کنیم وای وای من که سال های قبل معدلم رو همش از 19 با بالا بود و می دانم و مطمئن هم هستم که اگر امتحانات حضوری برگذار بشه معدلم رو 14 هم بگیرم صلوات میفرستم و حتی هم خیلی خوشحال میشم ولی خیر من که همیشه سعی میکنم البته همهء دانش آموزان که تلاش میکنند هم برای خودشون افتخار است هم برای کشورشان اگر امتحانات نوبت دوم حضوری باشد واقعا میگم و 100% به همه دانش آموزان نهم ضرر میرساند به خدا با این شرایط بد با این کرونا ما بیچاره شدیم درد دانش آموزان رو حس نمیکنید به خدا پدرم منو میکشه اگه معدلم اومد پایین منم آیندم خراب میشه فقط من نه خیلیا که آینده شان را دوست دارن من خودم 13 نفر از فامیلآمون جون خودشان را از دست دادند به دلیل این کرونا من واقعا الان نمیدونم چکار کنم از اینور میگن امتحانات حضوری از اینور هیچی بلد نیستیم جز درس انلاین ما حتی با امتحانات انلاین هم افت کردیم بعد انتظار حضوری رو دارین لطفا انلاین باشن امتحانات لطفا لطفا 😷😷😷😭😭😭😭

mobina_mff یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 11:27

سلام ، لطفا توروخدا امتحانات رو مجازی کنید ، وضعیت بدتر شده و واقعا خیییییییلییییی خطرناکه ، هم من هم خیلی های دیگه بیماری زمینه ای داریم و دکترم به من گفتن که خیلی برام خطرناکه ، ما جونمون رو از سر راه نیووردیم که بخوایم بیایم امتحان بدیم ، قطعا خوانواده ها هم نمیزارن ، بیماریه و شوخی نداره ، اگر خدایی نکرده چیزیمون بشه کی جوابگوئههههه؟؟؟؟؟

علیرضا زاهدانی یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 11:12

سلام به جناب آقای مهندس
اگه مردین اگه خودتونو دلسوز مردم میدونید اگه یکم حتی ی ذره وجدان تو ی شما مونده اگه ی ذره از غیرت و عدالت حاج قاسم دارید که میدونم ندارید ی فکری به حال ما بکنین به خدا امسال ما از درس مجازی هیچی نفهمیدیم کتاب هامون سفیده مثل روز اولش چون چیزی نمیفهمیم که بنویسیم معلم های…. که کار خودشونو راحت کردن ی فیلم از آپارات میفرستنو تمام بابا با آینده ما بازی نکنید ما جوونا آرزو داریم بابام هر روز میگه اگه نوبت دوم کم بگیری از خونه بیرونت میکنم هر شب از استرس امتحانات حضوری خوابم نمیبره ترسی نداشتیم اگه تدریسمون هم حضوری بود مگه هر سال حضوری امتحان نمیدادیم ولی امسال هیچی بلد نیستیم ناموصا فکری به حال ما بکن من از علیرضا از محروم ترین نقطه کشور یعنی استان سیستان و بلوچستان از شما آقای وزیر خواهش میکنم با آینده کشور بازی نکنید کاری نکنید که کل جوون ها از کشور فرار کنن یا خدایی نکرده سر نمره از خونه هاشون بیرون انداخته بشن و به اعتیاد ، دزدی و هزار تا کوفت و زهرمار دیگه آلوده بشن از ما گفتن بود .
حالا درس مجازی امتحان حضوری کممون بود این کرونا لعنتی هم اضافه شد…
من دیگه رََررررررد دادم افسرده شدیم رفت آرزو هامون هم به باد رفت
فقط تنها چیزی که ما میتونیم از این تیریبون به شما بگیم اینه که کمکمون کنید قبل از اینیکه دیر بشع امتحان رو مجازی کنید🙏🙏اگه ی ذره از غیرت شهید سلیمانی رو دارید کمکمون کنید ..

خداوند عاقبت هممون به خیر کنه که تنها امید ما جوونا فقط به خودت تو خدا نه به بنده هات دستمون بگیر تو حضرت عباست 😔😭🙏

ندا یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 11:08

سلام
باید ب عرضتون برسونم ک ماهم انسانیم ،جون داریم،داریم تو این مملکت زندگی میکنیم ، ماهم کرونا میگیریم
ب شخصه خود من ک در ماه آذر گرفتم و دردی غیر قابل توصیفه
من موندم با حضوری کردن امتحانا چی بهتون میرسه جز ….ف*ش بچها و خانوادها
بابا یکم انصاف داشته باشید چ فرقی بین نهم و دوازدهم و پایه های دیگه داره
مگه این دو پایه اموزش حضوری دیدن؟
ک حالا امتحان حضوری بدن
ماهم میدونیم ک سال سرنوشته واسه هر دو پایه و میگید تقلب میشه و حق ضایه میشه
خب ی نگاه ب معدل سال قبل ک حضوری بندازید و قضاوت کنید
بالاخره این حق من و بقیه دانش آموزان پایه نهم و دوازدهم نیس
لطف بفرمایید برای ی دقیقه خودتونو ب جای من بزارید تا ب درک برسید
همه ما ممنونتون میشیم ک تو این ی مورد رحممون کنید
حالا بقیه مشکلاتمون پیشکشتون
با تشکر.

محمد یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 10:54

آقا دیگه کار دانش آموزان پایه نهم و دوازدهم تمومه امتحانات صد در صد حضوریه😢😢😢😔😔😔

Maede یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 10:49

بچه ها بگین دهم حضوریه یا نه

. یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 10:06

امتحان حضوری نمیدیم مگر این که واکسن بزنند بمون

سحر یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 23:51

نههههه نههههه نههههه واییی

مبینا دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 9:25

اقا یعنی چی حضوری
کلاس آنلاین امتحان حضوری
یکم انصاف خوب چیزیه ، پارسال بچه ها همش سره کلاس بودن که حضوری امتحان دادن
ما بدبختا که همش مجازی بودیم داغون مبشیم

اميرحسين اسعدی یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 9:48

آقا یعنی چی ! مگه حضوری درس دادین که حضوری امتحان بخواین . اگه امتحانات رو حضوری میکنید حداقل مدارس رو هم حضوری کنید . مجازی درس خوندیم باید امتحان هم مجازی باشه

هشتمی یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 9:19

سلام به همه. اگه میشه امتحانات نوبت دوم سال 1400 رو مجازی کنید خواهش میکنم. آخه معلما هیچ خوب درس نمیدن. یه کلیپ میفرستن میگن اینم درس امروز. هفته آینده امتحان. 😭😭😭😭 کلیپ هم خوب توضیح نمیده آخه چطوری ما نوبت دوم امتحان رو حضوری بدیم.
یه کم درک کنید

آیسان.aysan یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 16:25

واااااااااااااییییییییییییی تو رو خدا مجازی کنید دختر ۱۵ شهریور رفت مدرسه کرونا گرفت کلاس هفتم هم هست

z یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 9:17

سلام به همه. اگه میشه امتحانات نوبت دوم سال 1400 رو مجازی کنید خواهش میکنم. آخه معلما هیچ خوب درس نمیدن. یه کلیپ میفرستن میگن اینم درس امروز. هفته آینده امتحان. 😭😭😭😭 کلیپ هم خوب توضیح نمیده آخه چطوری ما نوبت دوم امتحان رو حضوری بدیم.
یه کم درک کنید

یک عدد نهمیه بدبخت یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 8:58

واقعا نمیفهمم ما نهمیای بدبخت چرا باید حضوری باشیم دهم و یازدهم که از ما بزرگترن غیر حضورین بعد اگر بخاطر نهاییه که ما ترم اول هم نهم بودیم ولی غیر حضوری بودیم من که بمیرمم حضوری نمیرم مگه رباتم مجازی درس بخونم بعد حضوری امتحان بده حتی به زبون اوردنشم خنده داره چه برسه عملی بشه
#نهمی‌ها_دوازدهمی‌ها_هم_انسانند

دانش آموز یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 19:32

شما میگید دهمی ها حضوری بشه
ما هم‌پارسال تو ایام کرونا رفتیم‌ امتحان نهم رو حضوری دادیم پس لطفا سنگ دهمی ها را به سینه نزنید
من هم‌می خواهم امتحان همه پایه ها غیرحضوری شود 🙏

نهم بد بخت یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 20:25

واقعاً راس میگی خدا کنه کمی انصاف داشته باشن

Dorsa یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 8:43

واقعاا یعنی چیییی هیچکدومتون درک ندارییینن هیچکدومتون
هرشب باید با گریه و استرس بخوابم واقعا براتون متاستفم واقعا کههه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
واقعا متاستفم

مهدی یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 8:40

پس معلوم شد نمره اهمتیتش از جون ما بیشتره

Dahomi یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 8:30

واقعا امسال باید مجازی تموم شه هم بخاطر کرونا ک واقعا خطر ناکه همه دور و اطرافشان میبینن ک توی آشناها و دوست و فامیل خیلیارو از دست دادن و هم معلما اصلن درس نمیدن ک امتحانا بخواد حضوری شه با کیفیت پایین درس میدن و از ما میخوان ب بهترین نحو امتحانات رو حضوری بدیم

هانیه شهبازی یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 7:38

امتحان غیرحضوری♦️
امیدوارم غیرحضوری باشه

Dorsa دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 9:57

اموزش پرورش گفت حضوریه

Ehsan دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 11:54

کدوم پایه رو میگی؟؟؟

هانیه عسگری یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 7:35

من الان دوازدهم هستم از پارسال که ما یازدهم بودیم از بهمن دیگه غیر حضوری شد آخه واقعا ما چطوری میتونیم تو این شرایط کرونایی بریم؟ مدرسه و امتحان بدیم مگه ما حضوری یاد گرفتیم آخه امتحان چه ربطی داره به کنکور شما فقط کنکور رو حضوری برگذار کنید خدایی انصاف نیست به ما غیرحضوری درس دادن و ما هیچی یاد نگرفتیم فقط میگن سلام و خسته نباشید
امیدوارم وزارت آموزش و پرورش ما رو درک کنه و تصمیم درست بگیره آخه واقعا چرا جون بچه ها رو به خاطر چند تا دونه سوال که اون هم میتونن غیرحضوری جواب بدن به خطر میندازید من خودم کرونا گرفتم هنوز هم دارم سرفه میکنم آخه من یا خیلی های دیگه چه جوری میتونیم امتحان حضوری بدیم طبیعتا کسی نمره خوبی نمی گیره
وقتی که همه چیز غیرحضوری بوده باید امتحان خرداد هم غیر حضوری باشه

یا زهرا یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 1:29

سلام خدمت شما بزگواران
من یک دانش آموزم جدا برا ینکه پای سلامتی ما در خطر هست که اکثر بچه ها همینه دلیل شون برا امتحان حضوری اینکه خدا میدونه چند تا از اطاف خودم به ۷خاطر اینکه هیچی از درسا نمیدونن تا بیمارستان رفتن از استرس این حرفا کری نیست واقیعیت و اکثر بچه ها قاطعانه گفتن بلد نیستن چیزی، من از همین جا دت تک تک بزگوران را میبوسم و قدردان تک تک معلمان کشورمان هستم خواش میکنم به حرف دلمون رسیدگی کنید بخدا اگر امتحانات حضوری شه دل کهله دانش آموزان شاد میشه
ولیکن ما هم باید تلاش خودمونو کنیم چون درس خوندن برای خومان نفع دار نه کسانی دیگر
حالا شما هستید این همه درد دلای دانش آمزان که این باعث شده تا بیمارستان از استرس زیاد راهی بشن
منتظر اعلام خبر خوبتون هستیم من به شما یقین دام مطمئنم به حرف دل ما گوش میدید

دوازدهمی یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 1:29

سلام
بالا بریم پایین بیاییم حضوری میگیرن چرا ؟
چون نمیخوان بفهمن ما هیچی یاد نگرفتیم!
تدریس مجازی را با حضوری یکی کردن
اینطوری نیست آقا من خودم یه دانش آموز دوازدهمی هستم
به شخصه الان هیچی از دوازدهم یاد نگرفتم!
آقا اینو بفهمین من امسال امتحانام خراب میشه
امتحانم خراب بشه آیندم خراب میشه
چرا واقعا براتون مهم نیست؟
#نه به امتحان حضورییییییی

ـ.. یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 1:14

تا امتحان انلاینـو پس نگیریم آروم نمیگیگیریم
بچها بیاید زنگ بزنیم اموزش پرورش شکایت کنیم بلکه خجالت بکش
کیا با من موافقن

شعار یادتون نره ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊

Elnaz یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 0:11

سلام
دانش آموزان نهمی و دوازدهمی اینقدر غر نزنید از الان بخونید میتونید جواب بدید
با غر زدن هیچی درست نمیشه
چقدر پارسال نهم و دوازدهم شکایت کردن ولی کار خوشون رو کردن ما رو حضوری فرستادن
و هیچیمون هم نشد
مطمئن باشید شما اگر از الان بخونید خیلی خوب نمره میارین
تازه پارسال به ما یک هفته یا دو هفته قبل اعلام کردن امتحانات حضوریه ما چه دلی داشتیم پس😑
رفتیم امتحان دادیم و هیچی نشد پس شما ک ۲ ماه وقت از الان بخونید
باور کنید با غر ردن هیچی درست نمیشه
پارسال شما امتحان ندادین ولی ما نهمی های بدبخت رفتیم دادیم امسال هم شما باید برین بدین دیگ🙄

soraya یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 14:42

شما پارسال کلا حضوری درس گرفتید دوازدهم درساش تا عید تموم میشد که شما کلا فقط یکماه غیرحضوری بودید امتحاناتتون هم از جاهایی بود که حضوری بود، کرونا امسال خیلی بیشتر از پارسال هست وپارسال هم چندنفر کرونا گرفتن، اینمه شما کرونا نگرفتی یعنی کسی کرونا نگرفته😒پارسال کلا حضوری درس هارو یادگرفتید میخواستی امتحانتون هم غیرحضوری باشه؟! درضمن میخواستین بیشتر اعتراض کنید این دیگه به نهم ودوازدهمی های دیگه مربوط نیست همین امسال مدارس چندروز باز شد چندتادانش اموز کرونا گرفتن ومردن، هیچ فرقی بین پایه ها نیست وقتی دهمی ویازدهمی و… کرونا میگیرن نهمی ودوازهمی هم کرونا میگیرن!!! بچه ها امسال اعتراض میکنن چون درس ها کلا مجازی بود کرونا هم خیلی زیاده چیزی که پارسال نبود😒

Elnaz یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 21:36

شما هم میخواستین از اول سال بخونین به من ربطی نداره به هر حال هر چه قدر اعتراض کنید حضوری بودن قطعیه پس بیخودی حرف نزنید😐😐
شما هم ک میدونستین نهم حضوریه میخواستین از اول سال بخونین راحت هشتم امتحان ندادین دلتون میخواد امسال هم مجازی باشین😏
یک تکونی بخورین هم بعد نیست اینقدر تو خونه نشستین و به فکر مجازی بودنین😒
خب از الان بخون به من ربطی ندارع ماهم دادیم شما هم باید بدین دیگ مگر اینکه ترک تحصیل کنی😂😒

soraya دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 16:14

عزیزم به تو ربطی نداره پس دهنتو ببند من نهم نیستم ودوازدهم هستم امتحان های همه ترم ها هم حضوری دادم به غیر از امسال وپارسال، شرایط امسال وپارسال باهم فرق داره،ربطی به تنبلی نداره چون کنکور هم دارم بچه های امسال نمزارن حقشون خورده بشه، هیچ چیز قطعی نیست، امسال کل سال غیر حضوری بوده برای همین هم باید امتحانات غیر حضوری برگزار بشه😏یا کل پایه ها حضوری میشه یا غیر حضوری!!!

مهدی یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 18:52

شما پارسال کلا دو ماه مجازی درس خوندید ما امسال کلا مجازی درس خوندیم چجوری درسی که مجازی یاد میدنو حضوری امتحانشو میگیرن مگه میشه هی میگن اهمیت داره و فلان و بیسار خب اگه اهمیت داشت باید تدریسشم حضوری میشد نه اینکه بعد چند ماه مجازی درس دادن یهو امتحان حضوری بگیرید بخدا این انصاف نیست ذره ای شرف تو وجود مسئولین نیست الان مثلا میگن دانش آموز دوازدهمی میخواد دیپلم بگیره پس حتمن حضوری باید امتحان بده خو نفهما اگه این دانش آموز طوریش بشه خدایی نکرده کلا آیندش نابود میشه

نهم بد بخت😵 یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 20:40

سلام سر کار من الان نهمم بخدا اگه سال قبل که هشتم بودم حضوری بود مشکل زیادی نداشتم چون تقریبا ۲/۳ درس رو بلد بودم ولی الان هیچی بلد نیستیم شما خودتون الان دهمین طبیعیه که خیالتون از درساتون راحته ولی ما چی؟!
ما که ۱۰۰٪ حضوریه چکار کنیم.
به عبارتی آب از سر شما گذشته ولی ما چی؟!

Elnaz سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 7:26

عزیزدلم اولا اصلا نگران نباشید نگران باشید بدتر میشه امتحان خوب نمیدین😕

نهمی شنبه , 14 فروردین 1400 - 23:44

دوستان مسولین پیر هستن بچه نهمی دوازدهمی ندارن برا همین ما اصلا براشون مهم نیستیم

شادی شفیعی شنبه , 14 فروردین 1400 - 22:21

شما چی فکر کردین پیش خودتون که می خواید امتحانای نهم و دوازدهم رو حضوری برگزار کنید؟؟!!!
مگه دانش آموزای نهم و دوازدهم چه فرقی با دانش آموزای کلاس اولی یا سایر پایه ها دارن؟؟!…….. خب اونا آدمن ما هم آدیمیم دیگه مگه ما آدم آهنی هستیم که کرونا بهمون غلبه نکنه؟؟؟؟
اگه خدایی نکرده یکی از دانش موزا در طول امتحانا کرونا بگیره شما می خواید پاسخگو باشید؟؟؟
حالا چون معدل تو ابن دوتا پایه مهمه دلیل قانع کننده ای نیس که بخواید امتحانای ما رو حضوری کنید و ما رو بیچاره کنید
خواهشا یه کم انصاف داشته باشید…. شما چجور مسئولینی هستید همچین برنامه ریزی ناعادلانه‌ای رو می خواید اعمال کنید
تا زمانی که همه‌ی دانش آموزا واکسینه نشن حق ندارید پای ما رو به مدارس باز کنید

مریم شنبه , 14 فروردین 1400 - 21:59

واقعا که مگه ما حضوری درس هارو یاد گرفتیم که حضوری هم امتحان بدیم حالا ازکرونا علاوبر انصاف داشتن بد نیس ما نمره های پایین بگیریم چی به شماها میرسه- –

مملکت بی فکر شنبه , 14 فروردین 1400 - 21:56

با سلام
لطفا برای حضوری کردن امتحانات نهایی نهمی ها تجدید نظر کنین چون بچها طوری اموزش ندیدن که برای امتحان حضوری نمره خوبی کسب کنن و اموزش مجازی شدن و باید از اوناهم امتحان مجازی بگیرین و اگر حضوری امتحان بدن قطعا یا تجدید میشن یا نمره ای برای رشته مورد انتخاب خود کسب نمیکنن و شرایط الان کرونا خیلی خطرناک تر هست و نباید ریسک‌ کرد . جون جوان های کشورتون مهم تر از یک امتحان هست

کلاس نمهی بدبخت شنبه , 14 فروردین 1400 - 21:47

با سلام
لطفا برای حضوری کردن امتحانات نهایی نهمی ها تجدید نظر کنین چون بچها طوری اموزش ندیدن که برای امتحان حضوری نمره خوبی کسب کنن و اموزش مجازی شدن و باید از اوناهم امتحان مجازی بگیرین و اگر حضوری امتحان بدن قطعا یا تجدید میشن یا نمره ای برای رشته مورد انتخاب خود کسب نمیکنن و شرایط الان کرونا خیلی خطرناک تر هست و نباید ریسک‌ کرد . جون جوان های کشورتون مهم تر از یک امتحان هست

S شنبه , 14 فروردین 1400 - 21:33

بیشتر سطح ها انلاینه نهم و دوازدهم حضوری تازه مدرسه مگه فقط میاد از امتحان نمره بده مستمر و فعالیتی که توی سال داشتیم نمرمون از اون میاد فقط از امتحان نیست

جواد شنبه , 14 فروردین 1400 - 21:24

آقای وزیر دکتر نمکی 😐
شما که میگی ۱۳ بدر نرین جریمه میکنیم و……
جون بچها براتون مهم نیست
خیلی خوب درس دادن معلمان به ما که بخواهیم بریم حضوری امتحان بدیم!!🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

نعمتی شنبه , 14 فروردین 1400 - 21:00

امتحانات پایه دهم رو آنلاین کنید،خاهشا آنلاین امتحان بگیرین

Sara شنبه , 14 فروردین 1400 - 21:00

امتحانات پایه دهم رو آنلاین کنید

Sara شنبه , 14 فروردین 1400 - 20:59

سلام ……..

من پایه دهمم …..تجربی….کرج …
معلمای ما واسمون هیچ ارزشی قائل نیستن ……حتا ی صفحه ام درس ندادن …..
ن امتحانی ، ن جزوه ایی، ن تدریسی …….هی بما میگن ، کنفرانس بدین نمره بگیرین ، تا خودشون درس ندن …..هع ، بیاین قبول کنیم ما ملت همیش بد بختیم ، همیشه ام میمونیم ….. اگ امتحانا آنلاین نشه ما نمیایم امتحان بدیم ……واقن نمیایماااااا واقن ،میدونین چرا ؟ چون هیچیییییی بلد نیستیم ، ن تنها من بلکه کل مدرسهههه انقدم یسریتون نیاین بگین تنبلین و …این چرت و پرت ها ….بحث اینجاس اصلنننن یسری نمیتونن انلاین یادبگیرنننننن اونم با این معلمااااااا ،۳ ساعت صبح پامیشیم الکی حضور میزنیم ، میریم میخابیم همه ، حتا معلم !!!! آقای وزیر واقن جای تاسف داره ……..هیچ ربطی ام ب درس خون بودن و تنبلی نداره ، من خودم سال پیش معدلم ۱۹.۹۰ شد ، با اینک نصف سال انلاین بود ، واقن دیگ هیچ امیدی نداریم ، یسری ام ترک تحصیل کردن …..
#نه_به_امتحان_حضوری
#امتحان_حضوری_نمیدیم
#امتحان_هارو_آنلاین_کنین

Ftm شنبه , 14 فروردین 1400 - 20:57

واقعا متوجه نمیشم ینی جون ما جوونا انقدر بی ارزش شده که شما مسولین میدونین ک جونمون در خطر اما باز امتحانات رو حضوری میکنین؟من متاسفم واسه این کشور و مسولین زشته بخدا یکم به خودتون بیاین خواهش میکنم🤍

مین شنبه , 14 فروردین 1400 - 20:53

درود
لطفا یکم مدیریت
اول اینکه مادوازدهمی ها به قدر کافی واسه اموزش مجازی مسخرتون ضربه دیدیم واسه کنکور و اینکه ماانتی ویروس نداریم که حضوری بریم لطفا شرایط واسه همه یکی باشه

MR.CPT شنبه , 14 فروردین 1400 - 20:02

اقا بیخود زور نزنید این لامصبا به حرفای ما که گوش نمیدن بعدشم خانواده ها از خداشونه ما حضوری امتحان بدیم بعد که نمرمون پایین شد تا یه سال برینن به اعصابمون که چرا نمرت پایین شد اما نمیدونن که کیفیت اموزش انقدر افتضاح هست که اصلا اون چیزایی که بلد بودی هم یادت میره
پس زور الکی نزنیم اینا امتحانو حضوری میکنن چه بخوای چه نخوای -_-

لعنت به همشون که فکر سلامتی ما نیستن))))):

اخه عادلانه است که اموزش مجازی بعد امتحان حضوری ؟؟!!!!!

مذهبتون کجا رفته !!!!

درحال بیچاره شدن شنبه , 14 فروردین 1400 - 19:22

سلام ترخدا این کارو نکنید من اصلا مردود نشدم دوسال قبل ب خاطر ترس از بابام چون گفته اگه مردود بشی آبروی منو پیشه مسئولان مدرسه ببری میکشمت امسال اگه حضوری بشه دوبار میمیرم اول از دست بابام بعد کرونا. به والله این کارو نکنید کل زندگیم شده امتحان حضوری که شما میگیرین انقدر با مادرم صحبت میکنم میگه ولم کن دیگه دیوانه ام کردی از بس گفتی امتحان امتحان ..ب خدا انقدر از کرونا ترس ندارم که که از بابام دارم الان حتما میگین چه دانش آموز خاک بر سری هست که باباش اینجور بهش میگه من حریف بابام نمیشم چون انقدر قد هیکل ندارم که حریفش بشم یک نو جوان ۶۰ کیلویی

Mehrshad شنبه , 14 فروردین 1400 - 19:18

خداوکیلی فازتون چیه من دیگه دارم فیوز می پرونم همه چیو تعطیل می‌کنید بعد خرداد حضوریه!!؟ درسته وظیفه ما درس خوندنه خودمون باید یاد بگیریم ولی این راهش نیست درک کنید یکم ،اونچنان تدریس آنلاین خوب نبوده . همونطور که تو سطح آنلاین به ما تدریس شده تو سطح آنلاین هم باید امتحان گرفته شه (امتحان نهایی)
انقد اذیت نکنید حالا دیدید من رفتم مدرسه امتحان دادم اگه به ویروس آلوده شدم چی ؟ کی پاسخ گو هست ؟
از ستاد مبارزه با کرونا خواهش مندم یکم جدی بگیرن ، کرونا شوخی نیست تازه کرونا انگلیسی هم هست دیگه بد تر .حالا امتحان آنلاین باشه مشکلی پیش نمیاد، حداقل یه امیدی دارم بگم آقا اینا به فکر جون ما هستن .
خیلی ممنون

امیر محمد نهمی شنبه , 14 فروردین 1400 - 18:20

هیچ کس با حضوری بودن امتحانات نوبت دوم نهم و دوازدهم راضی نیست بفهمین

ناهید شنبه , 14 فروردین 1400 - 17:06

چه طور امتحانات نهایی حضوری بودنشون مهمه ولی درس دادن برا بچه ها ی دوازدهمی و نهمی مهم نیست شماها اگه ادم بودین که یه شاد مزخرف تحویل ما نمیدادین الهی بمیرین راحت شیم یا خدا ما رو بکشه از دست شما 😑من یه دوازدهمی بدبختم و امسال هیچی یاد نگرفتم لاقل اگه حضوری میکنین فقط اختصاصی ها رو حضوری کنین درس های چرت و پرت رو هم حذف کنین اگه زحمتتون نمیشه
یکی نیست بگه اخه من اگه هویت و سلامت و مدیریت حفظ نکنم اسمون به زمین میاد ؟!!!!!!!!!!!!!

یه یازدهمی شنبه , 14 فروردین 1400 - 16:58

واااااااااای مرسی از این همه لطفتون امسال فقط همینو کم داشتیم که اونم جور شد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

یک عدد دهمی نگران/: شنبه , 14 فروردین 1400 - 16:56

دهمیا مجازین دیگه/:؟!

Sahar شنبه , 14 فروردین 1400 - 16:41

یعنی چی حضوری؟
مگه ما حضوری درس خوندیم الان حضوری امتحان بدیم؟؟
خیلی کیفیت آموزشی بالا بوده که ما چیزی یاد بگیریم!!
شما ها راضین بچه ها بمیرن از کرونا ولی مجازی نشه؟؟مگه دانش آموزان نهایی آدم نیستن که جونشونم کرونا گرفت بگین به جهنم!!
دانش آموزان پارسال نصف حضوری بودن اما الان ما چیکار کنیم؟؟؟

آتی شنبه , 14 فروردین 1400 - 16:27

تموم شد دیگه🙂 حضوری شد بدبختانه
حالا ما خودمونم بکشیم مهم نیس دیگه تمومممم

نهم شنبه , 14 فروردین 1400 - 16:12

چرا آخه مگه ما چ گناهی کردیم ک باید توی این کرونا و تدریس مجازی بریم امتحانامونو حضوری بدیم لطفااااا یکم مارو هم درک کنید😭😭😭😭😭😭😭😭

محمد شنبه , 14 فروردین 1400 - 16:04

فکر کنم ما نهمیا و دوازدهمی ها جونمون از فولاده کرونا نمیگیریم.
ولی بقیه پایه ها جونشون خیلی لطیفه نباید حضوری امتحان بدن.
آقا یکم به خودتون بیاین ما هیچی از این آنلاین یاد نگرفتیم چه برسه به امتحان نهاییش.
والا اگه امتحانات حضوری بشه من قدم تو مدرسه نمیزارم.

محمد شنبه , 14 فروردین 1400 - 16:01

#ںه_به_حضوری_شدن_امتحانات

محمد شنبه , 14 فروردین 1400 - 15:59

آقای حاجی میرزایی مگه خودتون نگفتید که همانگونه که کلاس ها برگزار می شوند امتحانات هم همانطور باید برگزار شوند.پس باید امتحانات غیر حضوری برگزار شوند.
مرد باش و پایه حرفت وایسا

هادی شنبه , 14 فروردین 1400 - 14:18

ترو خدا جواب بدین پایه هشتم هم مجازیی

پایه دهمی شنبه , 14 فروردین 1400 - 18:29

بله پایه هشتم هم مجازیه

ثمینم :/ شنبه , 14 فروردین 1400 - 19:53

نه باو غیر حضوریه هشتم خیالت تخت

. یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 9:51

آره

محمد رضا یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 12:27

تکلیف ما با این گرونی اینترنت و آموزش مجازی چیه؟
بنظرتون مایی که آموزش مجازی دیدیم بیایم آزمون حضوری ببینیم درسته؟
انقد جون نوجوونا و جوونا بی ارزش شده که بخاطر یه آزمون بندازیم بیایم داخل شهر و یک ماه هی رفت و آمد کنیم؟؟


امسال کامل غیر حضوری بود و ما هیچی یاد نگرفتیم، آخه چیرو بیایم امتحان بدیم؟؟
ما دبیرستانی ها خسته شدیم انقد از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۲ ظهر آنلاین بودیم.
ابن درسته که ساعت ۱ ظهر صبحانه بخوریم؟؟؟؟
وزیر آموزش پرورش لطفا یکم به فکر نوجوانا و جوونای کشورت باش.

دوازدهمی شنبه , 14 فروردین 1400 - 14:17

عجب..
وقتی مجازی با کیفیت پایین یاد گرفتیم امتحانات نوبت دوم هم باید مجازی برگزار شه:/..منت هم میذارن..

ابوالفضل یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 12:36

راست میگه

Mïm شنبه , 14 فروردین 1400 - 12:59

الان وضعیت شهر ما قرمز چطوری بریم امتحان حضوری بدیم
یعنی اینقدر جون بچه های کشورمون بی ارزش شدع¡¡¡¿
الان معلم لیست حضور و غیاب میزارع بعدم ۲تا درسو پشست سرهم کیلیپ اموزشیشو از ی جایی دیگع میفرستع و تمام
اینم از نحوع اموزششون
حضوری ک میرفتم ۱درس ریاضی و حداقل حداقلش توی ۲جلسع اموزش میدادن اما الان دارن دوتا درسو توی ۱ جلسع اموزش میدن این انصاف¡¿¿
اینم از نحوه اموزششون اخع بنظر شما ما چیزی یادمیگریم¡¿
بعدم باکلی منت دیگع ک ارع ما وقتمونو میزاریم واسع شما ها چشامونو کورکردیم ک مجازی ب شما اموز بدیم و ….

شماها تدریستون مجازی بودع بعد میخواین حضوری از ما امتحان بگیرین؟؟

جونمون مهمترع

حالا درستع ک ما داریم نظر میدیم اما شما ها ک توجهی ندارین
لطفا خواهش میکنم درک کنین
اگر ک وضعیت شهر بهتر شد مسلما شما پا فشاری میکنین ک حضوری بریم امتحان بدیم
اخع امکانات و تجهیزات ضدعوفونی کنند و … مدرسع ها ب صورت نیاز ندارن
#لطفا درک کنین🙌🏿🚶🏿‍♂️

امیر یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 18:26

تازه دو درس تو یک جلسه خوبه،معلم مطالعات ما گاهی اوقات سه درسو پشت سر هم میفرسته😑گاهی هم پنج درس

حسین فراوان شنبه , 14 فروردین 1400 - 11:46

# امتحان حضوری نمیدیم

Mmmm شنبه , 14 فروردین 1400 - 11:42

سلام اگه حضوری بشه من اسم رو می نویسم تحویل میدم ممنون اموزش پرورش با این همه لطفی که به ما داری و داری کاری میکنی که آرامش ی خانواده به هم بخوره آقای حاجی میرزایی شما پدر های ما رو نشناختی هنوز حاضرم کرونا بگیرم بمیرم سرکوفت زدن های درد ناک پدرم را نشنوم فقط ازت سپاس دارم که جوان های آینده را از خدا نا امید کردی

نهمی های شانس نداشته شنبه , 14 فروردین 1400 - 11:36

سلام و خسته نباشید خدمت شما
خواستم یادآوری کنم که تمام کلاس های ما امسال غیر حضوری بود و ما هم هیچیزی یاد نگرفتیم
حالا شما میخواین امتحان حضوری هم بگیرین؟؟؟؟؟؟
انگار اصلا دانش آموزای مملکتتون براتون مهم نیستن ما ام مثل شما آدمیم
یه لحظه خودتون رو بزارین جای ما ببینین چی میکشیم
معلمامون تو کلاس مجازی فقط سلام و خسته نباشید بلدن
ما اصلا نمیدونیم چجوری کتاب رو سوالبندی کنیم
فقط داریم حفظ میکنیم ک اونم فورا یادمون میره
چجوری تو این دو ماه به همه کتابا برسیم😭😭😭😭😭

خواهش میکنم امتحانای ما رو هم غیر حضوری کنین

یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 10:07

الان اگه بریم مدرسه ببینیم یکی کرونا گرفته بعد با اون شرایط میاد سر امتحانو میره ما با خیال راحت میتونیم بریم امتحان بدیم؟

مریم شنبه , 14 فروردین 1400 - 11:08

اصلا چرا حضوری برگزار می کنن مگه جونمون رو از سر راه آوردیم

صبام دهم ☹️ شنبه , 14 فروردین 1400 - 10:42

دهم حضوریه بچه ها ؟؟؟
البته لنگرود نارنجی هست

پایه دهمی شنبه , 14 فروردین 1400 - 18:30

خیر دهم هم امسال به احتمال زیاد مجازیه من هیچوقت دروغ نمیگم عزیز باور کن

صبام دهم ☹️ یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 19:36

باشد 😐

Elnaz یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 0:12

نه

Ehsan یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 12:49

چرا نه؟؟؟؟

Elnaz یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 16:12

دهم حضوری نیست دهم و دوازدهم حضوریه
چون همه رو که نمیتونن بفرستن😑

احمدبسطامی شنبه , 14 فروردین 1400 - 10:35

من دیابت دارم دکتر گفته نرو بیرون بعد من تا حیاط خونه نمی زارن برم الان برم مدرسه امتحان بدم اخه این کاره که اموزش پرورش بر سر ما میاره خوب انلاین درس میدین انلاین امتحان بگیرید مثل ترم اول مجازی بود تروخدا مجازی بگیری

Sana شنبه , 14 فروردین 1400 - 9:49

نه ترو خدااااا این کارو با ما نکنید… من هر روز استرس اینو دارم که با این تدریس مجازی، امتحان های ترم حضوری بشه.
سال بعد هر چقدر خواستید امتحان بگیرین اصلا مدارس را باز کنین همه را حضوری بیایم. ولی امسال را بیخیال بشین. 😞💔💔استرس درس تا کیییییی 😭

مهدی شنبه , 14 فروردین 1400 - 9:30

وزیر بهداشت پیام میده ۱۳ بدر نروید مسافرت نروید ماسک بزنید تردد ممنوع ملت رو جریمه میکنید تا کرونا زیاد نشه‌..حالا باز میگید امتحان حضوری آخه مردک به غیر از کرونا به فکر معدل بچه های مردم نیستی تو نمیگی که آخه این بچه های مردم آموزش آنلاین بدرد نخور داشتن بچه های نهم و دوازدهم پارسال ۴ماه آموزش حضوری داشتن که از دو اسفند مدارس تعطیل شد تا بعد از عید یعنی ۱۳۹۹ شما تازه شروع کردید به درست کردن اپلیکیش
شاد یعنی تقریبا یک ماهو خورده ای آموزش آنلاین داشتن حالا ما چی از اول سال تا الان آموزش غیر حضوری یخورده منطق داشته باشید شما که میگید همه پروتکل ها رعایت میشه ایا خارج از مدرسه یا بعد از امتحان چی همینجور رعایت میشه بعد ی چیز د یگر از ۱۵شهریور مدارس را که باز کردید من یک روز رفتم معلم اصلا انگار جونشو میخاستن بگیرن هی میگفت چرا میایید یخورده متهد باشید .نکنید با ما این کارهارو خداروخوش نمیاد

ثمینم :/ شنبه , 14 فروردین 1400 - 9:27

بابا کمی انصاف داشته باشین ما هم ادمیما مثلا
حضوری کنین که چی بشه؟؟شما یه درصد فکر کنین فقط یه نفر کرونا بگیره
خانوادش حیف میشن
اصن یکی اولیاش کرونا داشته باشه و خودش ناقل باشه بیاد مارو بدبخت می‌کنه
من خودم به شخصه یبار گرفتم کرونا
ولی تو نهایی هم بگیرم مدرسه کی پاسخگوئه؟؟؟
ببینین چه یه درسو امتحان حضوری بگیرین چه ده دوازده تا کتابو فرقی نداره
حتی یکی سرما خوردگی ساده هم داشته باشه چن نفرو یجا بدبخت می‌کنه حتی با رعایت پروتکل های بهداشتی
تدریس مجازی=امتحان مجازی
نهمیا و دوازهمیا هم کرونا میگیرن
ضمنن نوبت اول هم مثل نوبت دوم مهمه پس چرا غیر حضوری کردین
حضوری میکردین تا ما بیشتر نگا میکردیم درسا رو تا از الان از استرس افسرده نشده بودیم
یادمون باشه ما یه سال مجازی خوندیم با محدویت های کناریش
پس باید غیر حضوری بشه مخصوصن که اوج چهارم کرونا هم اومده انصاف داشته باشیم
مسئله ی مرگ و زندگیه 🙂

هانیه شهبازی 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 7:42

امتحان غیرحضوری♦️
امیدوارم غیرحضوری باشه

مهرانه شنبه , 14 فروردین 1400 - 9:04

این چه کاریه عاااا
کلیک و تاکید روی نهم و دوازدهمم دارنا :/
همه پایه ها غیر حضوری جز دوازدهم و نهم
خب ما چه گناهی کردیم نیازی نکرده شما بفهمید که عمل آموزش با کیفیت انجام شده یا نه ما خودمون میفهمیم چطوری انجام شده 😐
یه جوری میگه سهم معلما توی افزایش نمره رو بیشتر کردیم انگار که چی
چقدر حالا اگ مثلا یکی بیاد دو سه و یکی دیگه بیاد نه ده بگیره چقدر مثلا میخواد کمکش کنن
نمیفهمن یا خودشونو زدن به نفهمی
عاخه کی مجازی میتونه بخونه 😕
حالا من که دوازدهمم نهمیا چه گناهی کردن که انتخاب رشته دارن
یکی از درساشون نمره کم بگیرن کلا آیندشون خراب میشه
واقعا … 😐💟
اگه کرونا بگیریم بمیریم آیا این درس توی قبر به درد ما میخوره!؟!؟

Ali یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 11:43

شهید گمنام سلام😂

مهرانه شنبه , 14 فروردین 1400 - 9:01

این چه کاریه عاااا
کلیک و تاکید روی نهم و دوازدهمم دارنا :/
همه پایه ها غیر حضوری جز دوازدهم و نهم
خب ما چه گناهی کردیم نیازی نکرده شما بفهمید که عمل آموزش با کیفیت انجام شده یا نه ما خودمون میفهمیم چطوری انجام شده 😐
یه جوری میگه سهم معلما توی افزایش نمره رو بیشتر کردیم انگار که چی
چقدر حالا اگ مثلا یکی بیاد دو سه و یکی دیگه بیاد نه ده بگیره چقدر مثلا میخواد کمکش کنن
نمیفهمن یا خودشونو زدن به نفهمی
عاخه کی مجازی میتونه بخونه 😕
حالا من که دوازدهمم نهمیا چه گناهی کردن که انتخاب رشته دارن
یکی از درساشون نمره کم بگیرن کلا آیندشون خراب میشه
واقعا … 😐💟

یادگار شنبه , 14 فروردین 1400 - 7:07

سلام خدمت شما من یه سوال داشتم مال یازدهم امتحان ها چطوری برگزار میشه حضوری یا غیر حضوری؟؟؟ آیا مدرسه می‌تونه خودش امتحان ها رو حضوری کنه ولی مال جا های دیگه غیر حضوری باشه

S شنبه , 14 فروردین 1400 - 21:35

نه اون موقع در مدرسه تخته میشه یا جریمه میدن یا مدرسه رو میبندن

میسیز ایکس یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 14:40

والا من خودم یازدهمی هستم یه امتحان داریم معلم گفته بیاین حضوری امتحان بدین میگه آموزش پرورش گفته امتحان های حضوری برگزار میشه

میسیز ایکس جمعه , 13 فروردین 1400 - 22:23

معلوم نیست یه بار میگن یه شهر ابیه وضعیتش یه بار میگن قرمزه یه بار میگن زرده الان توی شهر ما زنجان سه شنبه ابی بود الان جمعه ۱۳ فروردین به خاطر روز طبیعت یه روز قلبش یعنی پنجشنبه نارنجی اعلام کردن آقا اگه به خاطر بیرون رفتن شد نارنجی پس به خاطر مدرسه ها ام اینطور وضیعت کل شهر هارو قرمز اعلام کنین به خاطر یه بیرون رفتن اینطوری حساس هستین برای ما دانش آموز هام تعصب داشته باشین😑😑واقعا که!!!! ببین دیگه از شبیه باز میشه ابی جالب واقعا 😅🙌

نهمی جمعه , 13 فروردین 1400 - 21:01

ی سوال اصلا ما اینارو داریم ب کی میگیم کی میبینه کی حواب مارو میده یا اصلا مهمه این حرفای ما…… ن اصلا ن کسی میبینه ن چیزی واسه دلخوشیه خودمون همش میگیم ولی کسی نیس جوابمونو بده یا یخورده مارو درک کنه

نهم ! جمعه , 13 فروردین 1400 - 20:01

سلام خدمت وزیر !! وزیری که جون بچه های مردم براشون ارزشی نداره وزیری که تو متن بالا چهل بار گف دوس داره حضوری باشه امتحانا و مدرسه ها …
ی سوال.. واقعا چطکر میشه انقد بی عدالتی؟؟ ما امسال صد در صد دروس رو مجازی یاد گرفتیم البته ب ظاهر یاد گرفتیم چون چیزی متوجه نشدیم وقتی معلم فیلم تدریس دیگرانو میزاره میگه برید حل کنید بیاید امتحان فلان موقع میگیرم !! ما چیزی یاد میگیریمم؟؟؟
واقعا جای تاسف داره اینطور تفکر ها..
حالا پارسال نصف تدریس ها حضوری بود نصف بیشتررر رفتن امتحان دادن ولی خب شما نگاه کنین من الان یک نهمی برم امتحان حضوری بدم درواقع برگه خالی تحویل میدم دیگه چ رشته ای منو راه میدن هااا؟؟ واقعا جواب میخاممم چ رشته ای حتی من گرافیک نمیتونممم برممم..
دخترخاله من پارسال ک ۶ ماه حضوری درس خوخوند دو ماه مجازی امتحان ک داد معدلش نرسید ب اینکه بره رشته انسانی .. من ک کلا محازی خوندم چی؟؟؟
واقعا من الان هیچی بلد نیستم … این ب کناررر
تو این وضعیت کرونا خانواده ها چ گناهی دارن حالا ما کرونا بگیریم ولی بدون علامت بیایم بدیم ب خانواده تکلیف چیه؟

ثمین جمعه , 13 فروردین 1400 - 17:52

.

سونیا جمعه , 13 فروردین 1400 - 16:41

با اینکه خودم دهم هستم و به احتمال زیاد امتحانات ما غیرحضوریه ولی خودم پارسال امتحانات نوبت دوم رو حضوری دادم و میدونم چقد استرس و فشار رو دانش آموز داره حالا اینم در نظر داشته باشیم که ما بیشتر ماه هارو حضوری و توی مدرسه درس خوندیم ولی نهمی ها و دوازدهمی ها واقعا گناه دارن لطفا انصاف داشته باشید

سارا نعمتی جمعه , 13 فروردین 1400 - 15:20

سلام
امتحانات پایه دهم نوبت دوم ۱۴۰۰ حضوریه، یا مجازی ؟

حمید شنبه , 14 فروردین 1400 - 18:03

به احتمال زیاد مجازیه نگران نباش

مهرداد جمعه , 13 فروردین 1400 - 12:26

تورو جون اون بچه هاتون ما هیچی یاد نگرفتیم که بخوایم حظوری بدیم آخه انصافتون کجا رفته به ولله بچه خودت بود نمیکردی

نهم جمعه , 13 فروردین 1400 - 11:37

با سلام به تمامی مسعولین شجاع کشور من نمی‌دونم وقتی میخواستین ازمون ها رو حضوری بگیرید پس چرا آنلاین درس دادین من که با حضوری کاملا مخلافم مطمئنم 90%یچه ها از درس میفتن چقدر شما بی فکر هستین

مهدی جمعه , 13 فروردین 1400 - 10:11

من خودم پایه دوازدهم تجربی هستم… کلاس ما 30 نفر جمعیت داره… از این 30 نفر 20 نفر به طور جد میگن ما پامونم نمیزاریم…یعنی چی آموزش مجازی دادین حالا امتحان حضوری هم میخواین بگیرین؟؟… واقعا مسخرس… من مطمئنم از کلاسی که 30 نفره و 20 نفر میگن ما نمیریم حالا دیگه خودتون حساب کنین… تو کل کشور چه خبره… اوناییم که میرن نصفشون سفید میدن نصفشونم تجدید میشن…. پس اگ میخواین آبروتون تو سطح جهان نره… از اینکه نتونستین یک سال مجازی برگزار کنین کلاسارو بهتره حضوری بگیرید…. با این درس دادن معلمای چرتتون… پامونم نمیزاریم…. حالا آقای وزیر تو هی بیا بگو حضوری…. مهم اینه که ما پامونم نمیزاریم… اگ حضوری کنین گند میخوره به سیستم آموزشی تون… آبروتون تو سطح جهان میره….

هستی پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 23:47

من خودم پارسال خیلی سختی کشیدم
گفته بودن امتحانا آنلاین هس
ولی من همش رفتم حضوری دادم
از درس هم هیچی بلد نشدم
همش هم خراب کردم 😔

حمید( پایه دهم) شنبه , 14 فروردین 1400 - 18:22

آره آره
خیلی عذاب آور بود پارسال حقمون ضایع شد
ولی امسال دیگه فرق میکنه ما به امتحان حضوری نمیریم

دوازدهمی پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 23:26

سلام واقعا بی انصافیه که امتحانات به صورت حضوری برگذار بشه چون ما تا الان همه چیو مجازی یاد گرفتیم و اگه بخوایم حضوری امتحان بدیم اصلا نمیتونیم نمره قبولی رو بگیریم چون امتحانامون نهاییه و سخته . مگه ما از آهنیم که کرونا نگیریم؟ اگه قراره پایه های دیگه مجازی بشه امتحاناشون ما هم باید مجازی بشه مگه ما چه فرقی با اونا داریم؟ خودتونو فقط یه لحظه بزارین جای ما اخه ما چجوری باید وقتی مجازی درس خوندیم امتحان حضوری داریم کاش یکم درک و شعور داشتین واقعا متاسفم واسه مسئولین که حرف دانش اموزا اصلا واسشون مهم نیست و کار خودشونو میکنن .
التماس تفکر

دانش آموز بدبخت پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 23:17

اگه امتحان ها رو آنلاین نکنید از شمر هم بدترید واقعا یه امتحان ارزشش بیشتر از جون ماست
واقعا درک و شعور ندارید دارید بچه ها رو با استرس میکشید
بخاطر یه امتحان بی ارزش 🙂💔
باید امتحان ها رو آنلاین کنیددد

سما پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 22:14

مطمینید حضوریه من کلاس هفتمم ولی مدرسمون گفته برا ما حضوریه چرا🤔😥

حمید شنبه , 14 فروردین 1400 - 18:16

نه بابا اونا اشتباه میکنن
به احتمال زیاد خرداد امسال پایه هفتم هم مجازیه به من اعتماد کن عزیز 🙂

پایه دهمی پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 20:53

سلام،خدمت کسایی که پیام می فرستند،و میگن امتحانات را حضوری کنید،تا حق ما ضایع نشه،آقایان و خانم های درس خون،شما درس خودتون رو بخونید و در امتحانات سعی،کنید که تقلب نکنین،تا بهترین نتیجه رو کسب کنید،اصن به شما چه ربطی داره،که کسی که معادلش ۱۴تا۱۶ بوده حالا شده ۲۰،من جزو دانش آموز های درس خون مدرسه بودم،و معدلم ۲۰ بود،اما الان که می بینم،یه تعداد از هم کلاسی هام،که معدله شون افتضاح بوده،اما الان،۲۰،۱۹ می گیرن، اصلا برام مهم نیست چون می دونم،اوانا هستن که در آخر ضرر می کنن،پس من درس خودم رو می خونم،شما هم درس خودتون رو بخونید،و مثل من کاری به کسایی نداشته باشید که با تقلب بهترین نمره رو می گیرن.امتحانات باید به خاطر کرونا مجازی باشه
با تشکر از توجه شما🙏🙏🌹🌹

BiNava پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 20:19

دوستان راست میگن به عنوان جوان بایدلبخندبه لب میداشتیم وشادسرزنده باشیم اماکارمون شده ،شب روزبیداری پرخاش کردن باخانواده افسردگی ،سردرگمی

S پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 17:33

واقعا من نمیفهم چرا این آموزش و پرورش اینجوری میکنه مگه ما نهمی ها و دوازدهمی ها جونمونو از سر راه اوردیم که باید نوبت دوم امتحان حضوری بدیم . مجازی تدریس کردن باید مجازی هم امتحان بگیرن
پس اگه قرار ما بریم بابد تمام پایه هاهم برن امتحان حضوری بدن مگه چه فرقی ما با اونا داریم .
بخدا تمام بچها توی امتحانا تقلب کردن و چیزی بلد نیستن
انقدر معلم ها سریع تدریس میکنن که ما وقت نمیکنیم حتما اونارو بخونیم
معلم ها هم گناهی ندارن چون نمیشه با یک گوشی سی و خورده دانش اموز روبراشون تدریس کرد
توی مدرسه بچها هم چیزی نمیفهمیدنچه برسه به مجازی
تروخدا اگه میخواین مارو سکته بدین رو بکشین این رسمش نیس
بخدا من هیچی بلد نیست از این درسا
ولی این اموزش و پرورش خیلی بدجنسه که داره جون ماهارو فقط برای یک امتحان به خطر میندازه
#امتحان حضوری نمیدیم

فاطمه پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 15:32

قشنگ معلومه بد بخت شدن نهمی ها و دوازدهمی ها براتون پشیزی ارزش نداره
حضوری کردم امتحانا مساوی با بد بخت شدن ماست
من مطمئنم ۹۰ درصد بچه های این مملکت هیچی از درسای امسال نفهمیدن
من خودم پارسال یادمه که نصف بیشتر کتاب حضوری تدریس شده بود و بقیش مجازی با این وجود بازم مجازی بودن امتحانا و فقط از بخش‌های تدریس شده امتحان گرفتن
انصافتون کجا رفته ؟
چرا جون بچ های این کشور براتون انقدر بی ارزشه؟
چرا ؟
چراااااااا؟؟،؟؟؟🥺🥺😭😭😭😭😭😭

zynb پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 20:34

کاش یکی بفهمه😓😓

دوازدهمی پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 14:21

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولان نابغه آموزش و پرورش / واقعا نمیدونم که آیا شما چیزی به اسم مغز هم در سر خودتون دارید؟ شما واقعا حجم درسی کتاب های 12 رو نمی بینید. امسال ما دوازدهمی ها که کلا نابود شد با آموزش مجازی و قطع و وصلی مداوم اینترنت و … حالا میخواین حضوری هم امتحان بگیرین و معدل دیپلم ما رو به گند بکشید؟؟؟ تازه معلوم نیست چه کنکوری هم در انتظار ماست!!!!! خدا به دادمون برسه فقط!!! تازه مسئولین عزیز لطف کردن بخش هایی که ارزش سوال دادن نداره رو حذف کردن! تازه هزارتا منت هم میذارن!!!!!!!!! نمیدونم واقعا باید ما دوازدهمی ها چیکار کنیم؟ پارسال که 80 درصد مطالب حضوری آموزش دیده شد. دوازدهمی ها کلی اعتراض داشتن که ما بدبخت شدیم و اینا…… حالا نمیدونم اگه اونا بدبخت بودن ما چی هستیم الان؟؟؟؟؟؟؟؟

zynb پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 20:32

دقیقا👌🤕

ثنا پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 13:31

من به سلامت فرزندانم اهمیت میدهم و نمیزارم که حضوری بیان
تازه مگه بچه ها حضوری یاد گرفتن که حضوری امتحان بدن

محدثه پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 13:23

من ترجیح میدم اینم مجازی باشه چون همه چی مجازی بوده ماهم چیزی یاد نگرفتیم که بخوایم بریم حضوری امتحان بدیم
واینکه من حاضر نیستم بع خاطر امتحانات برم مدرسع کع کرونا بگیرم لطفا غیر حضوری کنید

محمد پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 13:09

“ارزشیابی از پیشرفت تحصیلی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید مطمئن شویم عمل آموزش با کیفیت انجام شده است” کیفیت عمل آموزش برابر با کیفیت عمل یادگیری و تدریس از طریق سامانه شاد می باشد! وقتیکه یادگیری به صورت مجازی انجام شده و با هزار مشکل و محدودیت همراه بوده چطور میتونن انتظار خروجی حضوری اون هم با کیفیت رو داشته باشن. وای به حال ما که نسل سوخته ایم.

نهم های بد بخت پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 12:44

سلام منی که پارسال معدلم 19.50 بود الانم شده 17 چطوری اخه سر کلاس مجازی اموزش دیدم امتحان حضوری بدم معلم های ما میان سر کلاس لیست حضوریس غیاب میزارن میرن میگیرن میخوابن ساعت 12 شب میسنویسه دانش اموزان عزیز خسته نباشید نه درس میده نه چیزی از اول مهر تا همین الان حضور غیاب معلم ریاضی مون میگه برین از اینترنت درس بخونید هفته بعد از تون امتحان میگیرم اخه هر معلم یه رویشی داره معلم های دیگ روش دیگ ای اخه منی که با معلم های دیگ ای درس یادگرفتم ب معلم خودمون چطوری امتحان حضوری بدم این اصلا اصلا انصاف نیست
پارسال باید از نهم ها امتحان میگرفتین چون 85 درصد توکلاس بودن فقط دوماه اخر نبودن اموزش دیده بودن منی ک از اول مهر اموزش مجازی دیدم با این معلم های ننگ چطوری امتحان حضوری بدم شرافتا چطوری امتحان حضوری بدم تو رو ب قران تو اموزش پرورش خودت یه دقیقه بزار جای ما تو اموزش مجازی دیدی بامعلم های دیگ نه مال خود کلاس شرافتا ناموسا میتونی بری امتحان حضوری واقا من منتظر پاسخ تون هستم
اون هاییم ک میگن تنبل تنبل اره ما ت نبل شما خوبی پارسال از هوای شهاب سنگ هم میومد باید میرفتن حضوریی چون از اول تو کلاس بودن اما ما چی؟؟؟؟؟
یه کمی هم به فکر سلامتی ما هم باشد ماهم ادمیم
اموزش مجازی = امتحان محازی
حضوری = امتحان جضوری
#نهمی_دوازدهمی_ها هم_کرونا_میگیرن

نهمی پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 18:19

باید غیر حضوری باشه ما کل سالو غیر حضوری درس خوندیم با تمام بدبختیاش یکی سر کلاس حضوری هیچی نمیفهمه باید چند بار معلم تکرار کنه با کلی تمرین حل کنه یکی تو همین غیر حضوری بازم نمیفهمه از معلم درخواست میکنه معلم بهش بر میخوره دیگه کاری به کار این دانش اموز بدبخت هم نداره یا اگرم میده با اکراه میگه اخرشم میگه وقت کلاسو گرفتی میخوام اینو بگم که ما همینجوری تو حضوری به مشکلات زیادی بر میخوردیم الانم دیگه غیر حضوریه دیگه نور الا نور میشه ما تمام امتحاناتمون رو غیر حضوری دادیم و حق انتخوابی نداشتیم لااقل برای این یکی یه حق انتخواب بدید هرکی خواست حضوری هرکی نخواست غیر حضوری یا حق ما دانش آموزان بدبخت تر از بدبخت رو نخورید و برامون امسالمونو از این بدتر و سخت ترش نکنید کلا غیر حضوری امتحاناتمونو بدیم
خواهش میکنم یکم بیشتر منطقی باشید و تو این منطقتون یکم احساسات اضافه کنید چون واقعا سخته و روحیه ی ما خراب میشه
خواهش میکنم حق انتخواب نمیدید غیر حضوری کنید ممنون 🙏🏻

نهم های بد بخت پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 12:39

سلام منی که پارسال معدلم 19.50 بود الانم شده 17 چطوری اخه سر کلاس مجازی اموزش دیدم امتحان حضوری بدم معلم های ما میان سر کلاس لیست حضوریس غیاب میزارن میرن میگیرن میخوابن ساعت 12 شب میسنویسه دانش اموزان عزیز خسته نباشید نه درس میده نه چیزی از اول مهر تا همین الان حضور غیاب معلم ریاضی مون میگه برین از اینترنت درس بخونید هفته بعد از تون امتحان میگیرم اخه هر معلم یه رویشی داره معلم های دیگ روش دیگ ای اخه منی که با معلم های دیگ ای درس یادگرفتم ب معلم خودمون چطوری امتحان حضوری بدم این اصلا اصلا انصاف نیست
پارسال باید از نهم ها امتحان میگرفتین چون 85 درصد توکلاس بودن فقط دوماه اخر نبودن اموزش دیده بودن منی ک از اول مهر اموزش مجازی دیدم با این معلم های ننگ چطوری امتحان حضوری بدم شرافتا چطوری امتحان حضوری بدم تو رو ب قران تو اموزش پرورش خودت یه دقیقه بزار جای ما تو اموزش مجازی دیدی بامعلم های دیگ نه مال خود کلاس شرافتا ناموسا میتونی بری امتحان حضوری واقا من منتظر پاسخ تون هستم
اون هاییم ک میگن تنبل تنبل اره ما ت نبل شما خوبی پارسال از هوای شهاب سنگ هم میومد باید میرفتن حضوریی چون از اول تو کلاس بودن اما ما چی؟؟؟؟؟
یه کمی هم به فکر سلامتی ما هم باشد ماهم ادمیم
اموزش مجازی = امتحان محازی
حضوری = امتحان جضوری
#نهمی_دوازدهمی_ها هم_کرونا_میگیرن

رومینا 14 پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 12:10

من هم با امتحان حضوری موافق نیستم
ولی اگر فقط درس های مهم رو مثل ریاضی و علوم و عربی و زبان رو امتحان حضوری بگیرن و بقیه غیر حضوری ،خوب هست

مهدیه پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 12:09

پایه هشتم مجازیه؟

محدثه پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 12:08

اقا تورو خدا بگید دهم انسانی چطوریه مجازیه یا حضوری🥺😭

Alien دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 14:11

غیر حضوریه نترس

رومینا 14 پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 12:01

من هم با امتحان حضوری موافق نیستم
ولی اگر فقط درس های مهم رو مثل ریاضی و علوم و عربی و زبان رو امتحان حضوری بگیرن و بقیه غیر حضوری خوب هست

نگار پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 23:25

الان مثلا تواون امتحان ها کرونا میره تواین یکی درس ها کرونا هست😐چرا نمیفهمین جون بچه ها مهمه!!!! اگه کرونا بگیرن چی

امیری پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 2:10

همه بزن آموزش پرورش اعتراض بزنن چرا حضوری

علی سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 18:19

آقای آموزش و پرورش لطف کن امتحان خرداد ماه غیر حضوری کن خواهشا همه ی دوستان ناراحت میشن با تشکر

حسین فراوان پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 0:42

امتحانات نهایی هم قطعا غیرحضوری خواهد بود چون اگه حضوری باشه نود درصد دانش آموزا امتحان نمیدن

Elnaz پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 23:15

خیر امتحانات پایه نهم و دوازدهم قطعی حضوریه

دوازدهمی چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 23:57

باسلام واقعیتش برای مدرسه بسیار دلتنگیم برای روز های استرس امتحاناتی برای عکس رتبه های برتر در سالن امتحانات برای گفتگو با دوستان درمورد کنکور در زنگ تفریح و… امسال کاملا بی انگیزگی ، پرخاشگری و افسردگی همه دانش آموزان درخانواده ها در میان دوستان و درفضای مجازی به چشم میخورد.
یک سال کامل را در خانه با یک موبایل به دست گرفتن ساده گذراندیم در واقع کاملا به صورت غیرحضوری بود
واقعیتش امتحانات نوبت دوم درتمام پایه ها (هم نهم وهم دوازدهم) باید به صورت غیرحضوری همانند نحوه گذراندن آن سال تحصیلی باشد
این روزا بسیار استرس داریم مواظب دانش آموزان کشورمان باشید
ماهم خدایی داریم

دوازدهمی چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 23:50

باسلام به راستی که امسال بی انگیزگی ویرانگری د

امیرحسین چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 22:59

من کلاس نهمی هستم از وقتی غیر حضوری شده خیلی افت کردم و شاید بشه حفظیات رو تدریس کرد اما برای ریاضی باید یک تخته سفید بود و در اونجا حل کرد بخدا معلممون انقدر رو صفحه فرممول مینویسه قاطی میشه قابل خوندن نیست شاید بشه حفطیات رو جبران کرد اما تو ریاضی نمیشد وسط درس اینترنت قطع میشه حالا باید یک ربع صبر کرد کلا عقب میوفتی بخدا من تا اینجا خیلی تلاش کردم و هیچوقت معدلم کمتر از 19 نمیشد امسال بخاطر غیر حضوری خیلی افت کردم این انصاف نیست هر جور که بشه باید غیر حضوری کنین بخدا اگه حضوری باشه امیدی به مسعولین اینده کشورمون نیست از هامبال گرفته تا گدا دیگه از من گفتن

نهمی چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 22:05

خواهشمندم امتحانات نهم و دوازدهم هم غیر حضوری کنید واقعا تو این شرایط خیلی سخته ما اصلا وقت نکردیم خیلی خوب درس ها رو بخونیم معلما تند تند درس میدادن وقت برای مطالعه نداشتیم از طرفی تهران کلا نارنجی شده لطفا درک کنید خواهش میکنم امتحانات رو غیر حضوری کنید خدا خیرتون بده🥺😞

H پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 15:59

بهتون قول میدم هرگز نهم و دوازدهم مجازی نمیشه. ماهم پارسال حضوری دادیم با اون شرایط وحشتناک

مهدیه شنبه , 14 فروردین 1400 - 9:27

ما قرمزیم امتحانمونم حضوری چ شود😂

ملیسا چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 21:16

شما ک انقدر نگران نمرات ما هستید این هم باید در نظر بگیرید ما در این چند ماه ک مجازی در کلاس حاضر بودیم هیچ چیز یاد نگرفتیم ینی چی ما غیرحضوری درس و بیا موزیم اما حضوری امتحان بدیم واقعا این عادلانع نیست چون امسال هیچ کس نتونست درس را بیاموزد ب خصوص در درس ریاضی ک خیلی سخته

پایه دهمی چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 19:06

سلام،خدمت کسایی که پیام می فرستند،و میگن امتحانات را حضوری کنید،تا حق ما ضایع نشه،آقایان و خانم های درس خون،شما درس خودتون رو بخونید و در امتحانات سعی،کنید که تقلب نکنین،تا بهترین نتیجه رو کسب کنید،به شما چه ربطی داره،که کسی که معادلش ۱۴تا۱۶ بوده حالا شده ۲۰،من جزو دانش آموز های درس خون مدرسه بودم،و معدلم ۲۰ بود،اما الان که می بینم،یه تعداد از هم کلاسی هام،که معدله شون افتضاح بوده،اما الان،۲۰،۱۹ می گیرن، اصلا برام مهم نیست چون می دونم،اوانا هستن که در آخر ضرر می کنن،پس من درس خودم رو می خونم،شما هم درس خودتون رو بخونید،و مثل من کاری به کسایی نداشته باشید که با تقلب بهترین نمره رو می گیرن.امتحانات باید به خاطر کرونا مجازی باشه
با تشکر از توجه شما🙏🙏🌹🌹

امیرمحمد چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 18:29

سلام من موندم چجوری میتونید از دلتون میاد که دانش آموزی با گوشی درس خونده امتحان حضوری بگیرد به اون خدایی که بالا سرتونه قسم باید امتحان مجازی سه چون هیچی دانش آموزان نفهمیدن
تدریس حضوری=امتحان حضوری
تدریس مجازی=امتحان مجازی

علی چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 17:14

سلام ببخشید عجیبه که فقط ما ۹همیا و ۱۲ باید حضوری باشیم
۱_باید بگم که مدارس انلاینه حد اقل ترم ۲ مارو حضوری کنین
۲_از طرف همه دانش اموزا میگم که حق ما داره خورده میشه
۳_چرا فقط ما شما که این همه جون مردم براتون

ناشناس چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 17:07

آقای محترم وزیر آموزش پرورش.آموزش مجازی هیچکس چیزی یاد نمی گیره حتی اگر دانش آموز ضریب هوشی بالایی داشته باشه و معلمم به بهترین شکل درس بده کسی چیزی یاد نمی گیره.من خودم به شخصن نهم و هشتم و هفتم فول هستم ولی دهم یک کلمه هم بلد نیستم.دانش آموزان امتحان غیر حضوری آنلاین با تقلب به ضور بالا 15 می شن .چه برسه که امتحانا حضوری بشه

ناشناس چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 17:09

تصحیح می کنم (زور)

! چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 16:21

بخدا دانش اموزان گناه دارن درک کنید فقط همین

یه بدبخت نهمب چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 14:25

تروخدامجازی کنید نهمو….

علی چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 13:35

حضوری خوبه دوسش دارم مرسی اموزش پروش دمتون گرم

نازی چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 13:56

شما حضوری برو ولی نباید حضوری اجبار باشه!

پایه دهم چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 14:47

مگه امتحانات خرداد امسال برای همه حضوری شد ؟😐

.. چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 23:38

حضوری خوبه دوسش دادی 😒😒😒😒😒کرونا هم بگیری بری اون دنیا معلوم میشه

Fateme چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 12:57

من به نوبه ی خودم اجازه نمیدم که سلامتی بچه هام و خانوادم به خطر بیفته فقط برای امتحان.حداقل امسال که کل تدریسها مجازی بود امتحان هم باید مجازی باشه

@-@ چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 12:36

سلام عرض خسته نباشید ببخشید ترا خدا جواب بدین بقیه پایه ها چی مجازیند یا حضوری ؟

.. چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 23:41

۹۸درصد غیر حضوری

نهمی بد بخت چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 12:05

سلام ترخدا غیر حضوری کنید دیوانه شدیم تیک عصبی گرفتم لکنت زبان گرفتم انقدر استرس دارم به قرآن قسم راست میگم ترخدا غیر حضوری کنید ما هیچی مدرسه نرفتیم پارسالیها حضوری تدریس داشتن که امتحان حضوری دادن ب همون نمازی که میخونید مارا هم آنلاین کنید من تا حالا شهریوری نشدم که اگه امسال بشم دنیا انگار رو سرم خراب شده حاضرم کرونا بگیر بمیرم ولی شهریور درس خوندم را نبینم چون بابام تا موقعی که منو زنده ببینه هی میکوبه
به سرم که چقدر خاک بر سری مردود شدی به همون نان که میخورید قسم میدم ترخدا آرامش ی خانواده را به هم نزنید من انقدر از کرونا ترس ندارم که از امتحان حضوری دارم

فاطمه. پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 15:24

آخ دقیقااااا

امتحان آنلاین چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 8:07

سلام وزیر آموزش پرورش
اموزش آنلاین = امتحان حضوری
پارسالی های که حضوری دادن۵ماه مدرسه رفتن پس یعنی تدریس حضوری داشتن ی چیزی بارشون بوده از درس ولی ماچی🤣🤣از اول سال آموزش آنلاین بعد میگید امتحان حضوری
ب ولله بچه خودت بود این کارو انجام نمی دادی

میسیز ایکس چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 2:10

آقایون خانوما لطفا بینه نهمی ها و دوازدهم فرق نزاریم اونا ام مثل ماها هستن البته بهتون بگم معلوم نیست که مال بقیه یعنی به غیر از نهمی ها و دوازدهمی غیر حضوری باشع چون شک دارم والا معلم ماها که اومده میگه ایشالله که حضوری اگه حضوری باشه من بدبخت میشم😑😑😑

میسیز ایکس چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 2:05

معلم اومده داره مارو تهدید میکنه میگه ایشالله که امتحان های خرداد ماه حضوریع هم دیگر میبینیم واقعا که آخه نه اینک که خیلی درس دادی منم مثل انیشتن بیام جواب سوال هارو بگم ۲۰ بگیرم😑🙄 من که والا هیچی یاد نگرفتم با این طور دری دادنتون

ناهید چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 0:34

من دیگه دارم سکته میکنم از استرس مردیم بابا غیر حضوری کنید خیال ما رو راحت کنید دیگه طاقتشو نداریم از لحاظ روحی صفرم درس به چه دردم میخوره. من یه دوازدهمی افسردم که از بس درس خوندم دارم و و هیچی نمیفهمم دارم میمیرم کاش بمیرم راحت شم از این زندگی کار به جاهای بد برسه خودکشی میکنم راحت شم فقط بدونین همش تقصیر شماست 😞
شما غلط میکنیین به فکر سطح معلومات هستین که اگر بودین به این شاد مزخرفتون یه نگاهی میکردید ببینید چع وضعه نه اینکه امتحانات رو حضوری کنید البته انتظار زیادی هم نداریم فهم و شعورتون در این حده نباید توقع دیگه ای نباید داشت. خدا لعنتتون کنه که یه ساله ما داریم از استرس میمیریم از دست این امتحانای نهایی
لاقل بگید سوالا راحت و عین کتابه ما یکم راحت شیم 😒😒😒
حذفیاتتونم مثل خودتون مزخرفن 😑 مثلا چرا اونا رو حذف کردید مگه ما فقط اونا رو غیر حضوری خوندیم در ضمن خیلی حذفیات از قبل هم نمیومد تو امتحانا زحمت شده براتون دوباره اونا رو ذکر کردید 😑خاک تو سرتون کنن با این مدیرییتتون
یه کاری میکنم کرونا بگیرم شاید مردم راحت شدم دیگه تحمل این زندگی رو ندارم که یه دیپلم هم نمیتونم بگیرم این زندگی به چه دردم میخوره 😔😔😔😔‌

حسین فراوان سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 23:32

ممکنه آموزش و پرورش با یه تصمیم غلط جان هزاران نفر رو با کرونا بگیره پس تمام پایه ها باید آزمون مجازی باشع چون تدریس ها هم مجازی بوده اگه امتحانات نهم و دوازدهم حضوری باشه باید خیلی جدی به آموزش و پرورش اعتراض کنیم من دوازدهمی م و اگه امتحان حضوری باشه قطعا امتحان نمیدم
#امتحان حضوری نمیدیم🚫
تامام

..... سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 23:10

مگ ‌حضوری درس خوندیم ک حضوری امتحان بدیم یعنی چی خودتون میدونید دارید چیکار میکنید اصلا ما نهما فقط یه انتخاب رشته دارن دیگ‌چیز‌ مهمی نیست ک به خاطر این جونشون به خطر بیوفته

₩₩₩₩ سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 23:03

اینجا رئیس کیه جواب مارو بده یکی جواب مردم را بده چی برای خودتون میگید امتحان حضوری مردم رو لا منگنه گذاشتین یور میگه کرونا بگیر یور میگه کرونانگیر از اون ور جاده هارا میبندین ۵۰۰ ۵۰۰ جریمه میکنید تا کرونا زیاد نشه از این ور امتحان حضوری میکنید که کرونا زیاد میشه بعد تازه با آموزش کاملا آنلاین خودت فکر کن با عقل جور در میاد

حمید(پایه دهم) سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 18:26

واقعا برای آموزش و پرورش کشورمون خیلی متاسفم که سر یک امتحان
اینقدر به ما استرس وارد میکنه🤦‍♂️
خدا ازتون نگذره از یزید هم بی رحم ترین
شما اصلا مارو درک نمی کنید که
معلما اصلا درس نمیدن موقع امتحان هم سوال هارو سخت میدن
یعنی دیگه چی بگم به شما
اگه قصد دارین امسال ما در لیست مردود ها باشیم
از اول آموزش رو با این شرایط شروع نمی کردین بهتر بود
خدایا به داد ما برس🤲

نیهان سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 18:24

امتحانات غیر حضوری

آرشین سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 18:08

وقتی تدریسای آنلاین هست پس اصلش اینه امتحانات غیر حضوری باشه
آقای وزیر من نمیدونم دقیقا نظر اصلی با کیا هستن اما اینکارو با دانش آموزا نکنید
همونطور که با بدترین تدریسای آنلاین داریم خودمونو بالا میکشیم اجازه بدید امتحانات آنلاین باشه
با این موج از کرونا همونطور که اجازه تدریس حظوری داده نمیشه نباید اجازه امتحان حضوری هم بدید
ممنون!

یه نهمیه بیچاره 😔😕 سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 17:34

بچه های پایه نهم یه لحظه بیاین الان ما باید چی کار کنیم امتحانا ام که به احتمال زیاد حضوریه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
خداوکیلی الان منی که هیچی بلد نیستم چجوری برم امتحانای خردادو بدم؟
چه خاکی تو سرم بریزم😭😢😭😢😭😢😭😢

سارا سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 15:59

واقعا در این شرایط کرونایی اصلا صلاح نیست که امتحانات ما پایه مهمی ها و همینطور دوازدهمی ها حضوری باشه
چرا ما رو درک نمیکنید
واقعا شما چطور فکر میکنید مگه ما چه گناهی کردیم
درس خوندن اصلا در مجازی چیز لذت بخشی نیست
با معلم هوایی که نه حق سوال پرسیدن از اونها داریم
با پیوی نایب که بسته است
با معلم هایی که بعضی هاشون واقعا هیچی بارشون نیست
تو رو خدا ما رو درک کنید
خواهش دارم ازتون

حنا سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 15:19

واقعا متاسفم برای اموزش پرورش …. اموزشا همه غیر حضوری بعد توقع امتحان حضوری دارین؟

نیهان سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 13:24

منم با نظر دوستام موافقم چون امسال اصلا تدریس حضوری نشد مجازی بود به خاطر اون باید غیر حضوری بدیم من میدونم که هیچ کس درس نخوانده و نمیتونه بیاد امتحان بده اگه هم بیان ورقه سفید بهشون تحویل میدن دوستان راست میگن معلما فقط حضور غیاب رو میفرستن بعد تدریس هارو از نت پیدا میکنن میفرستن گروه و ما هم هیچی بلد نمیشیم ما میخواهیم تدریس معلمارو بلد بشیم نکه تدریس از نت و ضمنن تو شاد پخش زنده و تصویری زنگ زدن در اختیار معلما هست ولی استفاده نمیکنن پس چرا تو شاد گذاشتن گذاشتن که از اونا استفاده کنن ولی نمیکنن و ما هم امسال هیچی بلد نشدیم معلما درس هارو تند تند میگن و ما هم وقت حفظ کردن و نوشتن مطلب های مهم رو نداریم چون اصلا وقت نمیدن هر جلسه درس تدریس میکنن و پرسش و غیره در ضمنن معلما هیچ کاری نمیکنن میگن همیار ها از بچه ها درس بپرسین وقتی معلما امتحن میگیرن میگن همیار ورقه هارو شما اصلاح کنین و حتی یه چیزه مهم تو ترم اول گفته بودن همیار ها شما ورقه های ترم اول رو تصیح کنین و هیچ کاری هم نمیکنن و این مارو عصبی میکنه لطفا امتحانات غیر حضوری بشه تورو خدا امتحانات نهم و دوازدهم غیر حضوری تمام
تدریس حضوری :امتحان حضوری
تدریس مجازی :امتحان مجازی
نهم و دوازدهم: غیر حضوری

فروزان سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 20:07

آره توروخدا امتحان نهایی پایه نهم و دوازدهم مجازی کنید وقتی تدریس مجازیه امتحان باید مجازی باشه دیگه😑🥺😭

محدثه سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 12:46

تورو خدا بگید دهم انسانی و هشتم به چه صورت برگزار میشه🥺
خداکنه حضوری نباشه💔

عطا سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 14:21

دکتر فقط نهم و دوازدهم حضوریه

محدثه پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 23:51

اینجا نوشته ک مجازی ولی من خیلی استرس اینو دارم ک یه وقت حضوری بشیم مخصوصا شهرستان ها ک وضعیت کروناش خیلی خوبه و ممکنه مابدبختا بریم مدرسه

حمید سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 18:28

به احتمال زیاد خرداد امسال پایه هشتم و دهم مجازی بشه

نرگس سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 20:21

به احتمال زیاد مجازیه

امیر چهارشنبه , 11 فروردین 1400 - 9:59

من کلاس نهمم
خدارو به سر شاهده ما امسال هیچی یاد نگرفتیم معلما اصن دل نمیسوزونن درس هاییم مث علوم و ریاضی نمیشه ادم خودش یاد بگیره لطفا امتحانات مارو انلاین کنید همه مدارس عین مدارس غیر دولتی نیستن وه معلم زنگ بزنه تصویری یاد بده و اینجور چیزا مدارس ما که دولتیه تو شاد با ویس توضیح میدن هیچ چیزی یاد نمیگیریم
اقای وزیر لطفا انصاف داشته باش

سوگند سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 11:26

آیا امتحانات پایه هفتم نوبت دوم حضوری یا نه لطفا بگید😢

حمید سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 18:27

به احتمال زیاد مجازیه

محدثه سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 9:53

اقا من یه سوال دارم امتحانات پایانی سال دهم انسانی و هشتم به چه صورته ؟
خدا کنه مجازی باشه🥺

بدبخت فلک زده با امتحان حضوری سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 8:30

تدریس حضوری = امتحان حضوری
تدریس بدردر نخور آنلاین =امتحان مجازی یا آنلاین
کرونا‌در کمین است مثلا🤣🤣🤣🤫🤫

سارا سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 3:53

اگه واقعا حضوری باشه من یکی رد میشم هیچی نفهمیدم از پشت گوشی
بعدشم چجوری تو این وضعیت قرمز حضوری امتحان بدیم آخه پارسال وضع خیلی بهتر بود:(

:( سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 0:45

واقعا این انصاف که حضوری کنید دانش آموزا هیچی یاد نگرفتن امسال چطوری بیایم امتحان بدیم واقعا چطوریییی من خودم الان نهمم انقدر امسال استرس امتحان هارو دارم آرزوی مرگ میکنم من سال های هفتم و هشتمم همه رو ۲۰ بودم ولی امسال بخاطر این وضع درس دادن معلم ها افت تحصیلی داشتم لطفا امتحان ها رو حضوری نکنید به اندازه کافی بچه ها استرس دارن انقدر ما رو اذیت نکنید واقعا برای وزیر آموزش پرورش متاسفم خدا لعنتتون کنه
انقدر بچه ها رو اذیت میکنید
که بخاطر یه امتحان افسردگی بگیرن
ما چه گناهی کردیم
یکم ما رو درک کنید 😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺😭😭😭🙁🙁🙁🙁

نیهان سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 18:25

دقیقا

ترلان سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 0:36

واقعا ک .من الان نهمم.اینو میزارم کنار ک کلا کل پایه نهم هیچی یادنگرفتن .الان چندتا از دوستام کرونا دارن.من خودم مادرم کرونا گرفته بود و ناقل بودم.حالا شما فکر کتین روزی چندین نفر میگیرن.خیلیا نمیدونن ک کرونا دلرن ناقلن
بعد بیایم ما نما حضوری امتحان بدیم؟
اصلا جون ما براتون مهمه؟
ب سلامت ما اهمیت میدین؟
بابا چه خبره.پارسال معلما درس میدادن ما یادمیگرفتیم.امسال دوتا کارو باید خودمون انجام بدیم.خییلییی سخته.
میدونین چقدر فشار عصبی داره اذیتمون میکنه؟نه اصلا درک ندارین

بنده خدا دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 23:44

آقای وزیر آموزش پرورش خودت مقایسه کن
تدریس مجازی داخل شاد برای مثال درس تاریخ سلام بچه حضور خودتون را تیک بزنید و بعد از یک ربع یک کلیپ ده دقیقه ای که فقط روخانی از کتاب است میفرسته خب بچه های عزیز این درس به پایان رسید یک درس را تو یک جلسه داد🤣🤣بدون دادن جزوه و حتی یخورده توضیح
بعد تو خونه نشستن عشق حال حقوق هم ماه به ماه بدون کمو کاستی.بعد میگید امتحان حضوری نترسید بچه های مردم با امتحان غیر حضوری دکتر نمیشن . شماها خیلی زرنگید گفتین ستاد مقابله با کرونا اجازه نده ما غیر حضوری میکنیم و اگه خدای نکرده خانواده ای عزادار شد گردنه ستاد مقابله با کرونا بیفته ولی باید غیر حضوری شود 😷😷😷😷

امتحان آنلاین دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 23:27

سلام یک آدم منطقی هست جواب مارو بده خسته شدیم از استرس انقدر تو خونه هی فکر خیال کردیم به قرآن چطور ورودی شهر هارو میبندین مردم بیچاره را پانصد پانصد جریمه می
کنین اینجوری کرونا هست ولی تو امتحان حضوری کرونا وجود نداره… بخدا اگه امتحان حضوری کنید از شمر بد ترین

میسیز ایکس دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 21:23

واقعا براتون متاسفم معلم ما پیام داده میگه بیاین واسه امتحان حضوریع یکی از درس ها حالا خوبه یازدهم هستم ها بیچاره نهم و دوازدهم های بدبخت به خاطر یه پودمان کفتی مجبور م برم مدرسه درد خوندن درس نیست درد اینکه چرا برای چی وقت و بی وقت میریم بیرون مهمونی مسافرت اون موقع ها کرونا هست واسع یه مدرسه رفتن و امتحان دادن کرونا نیست آقا اگه شما خیلی خوب بودین به جای اینکه ما بد بخت بیچاره هارو که نه هیچی بلدیم نه یاد گرفتیم رو اذیت کنین برین اون کسایی که وقت بی وقت تو خیابون هستن رو جمع کنین 😑😑😑 والا دا مدرسه میری هی به هر چی دست میزنی الکل بزن ماسک دوتا دوتا بزن نفس کم نیاریم بعدش ام ماه رمضون هست من باید هفته ای دیگه برم مدرسه واسه امتحان با این وضعیت باید بگم نمیدونم شاید واسه همه ی مدارس حضوری باشع چوننن دم به دقیقه یه حرف رو میزننن!!!!!!!!!!!!

حسين دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 21:15

فقط غیر حضوری .مگه حضوری درس دادید که حضوری میخواهید امتحان بگیرد؟

. دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 20:55

این انصافه؟تو عید هم درس میدن میگه ما چیزی میفهیم این همه کرونایی
دارین نسل کشی میکنین
هروقت چیزی از درسا فهمیدیم میایم حضوری امتحان میدیم

محمد دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 19:17

اقا یعنی چی ما تمام درس ها رو غیر حضوری یاد گرفتیم پس غیر حضوری هم امتحان میدیم ما گوسفند نیستیم که معلما برن تو ارامش خونشون بشینن ما بریم وسط کرونا ارزو تو دلم موند برم قم بخاطر کرونا نرفتم تو خونه اقسرده شدم الان بیام غیر حضوری امتحان بدم نه این رسم مردونگی نیست

ثمین دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 19:13

#ما خواهان امتحان غیر حضوریم
#نهمیا و دوازهمیا ضد کرونا نیستن ما هم کرونا میگیریم
#بیاین_درک_کنیم_که_مجازی_درس_خوندن_سخته
ما امتحان حضوری نمیدیممم با این وضع کرونا
تمامممم

ثمین دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 19:09

#ما خواهان امتحان غیر حضوریم و
#نهمیا و دوازهمیا ضد کرونا نیستن ما هم کرونا میگیریم
#بیاین_درک_کنیم_که_مجازی_درس_خوندن_سخته
ما امتحان حضوری نمیدیممم با این وضع کرونا
تمامممم

علی دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 17:55

.

ثمین دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 17:24

سلام من یه دانش اموز نهمم !-
یعنی چی اخه امتحانو حضوری کنین بخدا عادلانه نیست مجازی بخونیم و حضوری امتحان بدیم وقتی که هیچی نفهمیدیم، منی که معدل ماهانه ام همیشه بیشتر از ۱۹/۵۰ میومد الان بالای ۱۸ میاد بخدا ما نهمیا و دوازدهمیاهم ادمیم
من خودم که ریاضیم همیشه ۲۰ بود رفتم امتحان نوبت اول ۱۴ گرفتم درحالی که امتحانا مجازی بود وقتی ما هیچی نفمیدیم چجوری بیایم بازم ۲۰ بگیریم
بخاطر همون معلم گفت که بیاین حضوری امتحان بدین ریاضیمو منتها فقط من نبودم ۷۶ تا دانش اموز دیگه هم کم گرفته بودن اومدن برا جبرانی و تعدادی ازونا هم کرونا گرفته بودن
و با اینکه خانوادم نگران بود ولی بخاطر نمرم رفتم با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی
حتی قبل اون تست هم میگرفتن از هممون ولی رفتم چیشد؟؟کرونا گرفتم فرداش!
الان من که یبار کرونا گرفتم بازم برم امتحان حضوری هنوزم خوب نشدم پس چجوری بدم امتحانو
برم بازم کرونا بگیرم؟؟ دیگه برام جونی نمیمونه که حداقل خودم هیچ ، خانوادم چی؟؟
بخدا انصاف نیست یک سالو نیم مجازی بخونی و هیچی نفهمی بری امتحان حضوری بدی
معلما هم که ماشالا فقط فیلم ده دیقه ای میفرستادن میگفتن این درس تموم شد
البته اونارو هم درک میکنیم مجازی واقعا سخته با این حال بازم میگین حضوری
الان خود من شبا از شدت استرس و فکر کردن به امتحانات نهایی گریم میگیره و دعا میکنم که کاش میمردم و نمیرفتم حضوری
من که میخوام ریاضی فیزیک وردارم و علومم که هیچی نفهمیدم صد در صد میفتم
اگه حضوری باشه
فقط من نیستم همه اینطورین و بازم تاکید میکنم اگه حضوری باشه بخدا همه میفته چه زرنگ و چه تنبل ، این باعث ابرو ریزیه کشورمونه
#انصاف داشته باشیم مثل کشور های دیگه
#نهمیا_دوازدهمیا هم کرونا میگیرن
تدریس حضوری=امتحان حضوری
تدریس غیرحضوری= امتحان غیر حضوری
پیاممو پاک نکنین و پخش کنین خا
کاش این همه نظر به گوش اموزش و پرورش برسه و درکمون کنن

ثمین دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 17:07

سلام من یه دانش اموز نهمم !-
یعنی چی اخه امتحانو حضوری کنین بخدا عادلانه نیست مجازی بخونیم و حضوری امتحان بدیم وقتی که هیچی نفهمیدیم، منی که معدل ماهانه ام همیشه بیشتر از ۱۹/۵۰ میومد الان بالای ۱۸ میاد بخدا ما نهمیا و دوازدهمیاهم ادمیم
من خودم که ریاضیم همیشه ۲۰ بود رفتم امتحان نوبت اول ۱۴ گرفتم درحالی که امتحانا مجازی بود وقتی ما هیچی نفمیدیم چجوری بیایم بازم ۲۰ بگیریم
بخاطر همون معلم گفت که بیاین حضوری امتحان بدین ریاضیمو منتها فقط من نبودم ۷۶ تا دانش اموز دیگه هم کم گرفته بودن اومدن برا جبرانی و تعدادی ازونا هم کرونا گرفته بودن
و با اینکه خانوادم نگران بود ولی بخاطر نمرم رفتم با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی
حتی قبل اون تست هم میگرفتن از هممون ولی رفتم چیشد؟؟کرونا گرفتم فرداش!
الان من که یبار کرونا گرفتم بازم برم امتحان حضوری هنوزم خوب نشدم پس چجوری بدم امتحانو
برم بازم کرونا بگیرم؟؟ دیگه برام جونی نمیمونه که حداقل خودم هیچ ، خانوادم چی؟؟
بخدا انصاف نیست یک سالو نیم مجازی بخونی و هیچی نفهمی بری امتحان حضوری بدی
معلما هم که ماشالا فقط فیلم ده دیقه ای میفرستادن میگفتن این درس تموم شد
البته اونارو هم درک میکنیم مجازی واقعا سخته با این حال بازم میگین حضوری
الان خود من شبا از شدت استرس و فکر کردن به امتحانات نهایی گریم میگیره و دعا میکنم که کاش میمردم و نمیرفتم حضوری
من که میخوام ریاضی فیزیک وردارم و علومم که هیچی نفهمیدم صد در صد میفتم
اگه حضوری باشه
فقط من نیستم همه اینطورین و بازم تاکید میکنم اگه حضوری باشه بخدا همه میفته چه زرنگ و چه تنبل ، این باعث ابرو ریزیه کشورمونه
#انصاف داشته باشیم مثل کشور های دیگه
#نهمیا_دوازدهمیا هم کرونا میگیرن
تدریس حضوری=امتحان حضوری
تدریس غیرحضوری= امتحان غیر حضوری
پیاممو پاک نکنین و پخش کنین ممنون
کاش این همه نظر به گوش اموزش و پرورش برسه و درکمون کنن

حسین فراوان دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 16:44

آقا هرسال آموزش بود امتحانات هم حضوری میدادیم امسال آموزش مجازیه امتحانات تمام پایه ها هم باید مجازی باشع کرونا هم دیگه جلی خود دارد

مرگ برظلم دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 14:48

اخه یکم وجدان ما غیرحضوری بود امتحانات گند زدیم
میخواین بیایم اونجا تا منفی صفربشیم
شماکه به شرایط واقفین فقط میخوان رسوایی بدبختیمون رو توبوق وکرنا کنین خیالتون راحت میشه
#دوازدهمی ها ونهمی ها امتحان حضوری نمیدن،اصلاحاضرنمیشن

مرگ برظلم دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 14:43

بچه ها همگی لطفا لینک جمع امضا بزنین
و توشادقسمت سخنی باوزیرپیام بدین
انتقادات اینجوری به گوش مسئولین می رسه
باهشتک نه به امتحانات حضوری درهیچ پایه ای
#هیچ پایه ای حضوری امتحان نمیده
#عدالت لطفایاماهم نمیایم خواهید دید عدم حضورمون رو
والدین من به عهده خودم گذاشتن گفتن دوست داری برو,دوست نداری سال دیگه ….
گفتن ازجونت که مهم ترنیست
والدین عزیز بچه هاشون ازنمره براشون ارزشمندتره مانباشیم کی قراره قبولی امسال روباسال هابعدادامه تحصیل بده؟!
وجودمونه که مهمه

مهدی دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 13:53

سلام و روز بخیر
طبق خبرایی ک دارم و چند روزه شنیدم باید بگم که
پایه دوازدهم ب صورت قطعی حضوری
نهم با توجه به شهری ک توش هستین برگذار میشه مثلا من یکی از فامیلامون ک نهمه میگفت تو خوزستان مجازی میگیرن ب احتمال خیلی بالا
و بقیه پایه ها هم به احتمال بالای ۷۰ درصد مجازی

امیر دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 12:31

بابا ما چه گناهی کردیم که حضوری بریم والاه به خدا ما اصلا در گوشی چیزی نمی فهمیم به خدا

/: دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 8:22

اینجا کسی میدونه که امتحانات پایه دهم چجوری برگزار میشه؟؟
لطفا بگین.
مردم از استرس 😞🥺💔

Elnaz دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 13:33

منم دهم هستم فکر کنم با احتمال زیاد مجازیه😅

Ehsan دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 15:03

خداکنع

از کج میدونی اینقد مطمعن؟ دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 21:39

دهم حضوریه؟

Elnaz پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 23:20

خیر امتحانات پایه نهم و دوازدهم فقط حضوریه

Ali سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 20:09

من فقط حاضرم درسای تخصصی حضوری بیام بقیه همرو رد میشم اصلا خداییش همونم نباید حضوری بگیرید اوضاع خراب است😐💔😫

یک نفر دهمی دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 15:35

برای دهم هم بگید دیگه؛ چرا اینقدر نامفهوم حرف میزنین 😂😂

امیر دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 16:47

منم میگم مجازیم 😂

امیر دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 17:40

به نظر منم مجازیم 😂

حمید دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 23:37

به احتمال زیاد مجازیه 🤲

امیرعلی سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 1:51

به نظرم مجازیم 🥰😂

Melika دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 2:50

من الان نهم هستم
پارسال نصف سال حضوری بود و فقط دو سه ماه آخر آنلاین بود و صد در صد داشن اموزا خیلی کامل مطالب رو فهمیده بودن اون دو ماه آنلاین هم دبیرا از اون بخش ها سوال ندادند
حالا امسال کلا حضوری بود دانش اموزا هیچی از اینا مطالب رو بلد نیستن من خودم به شخصه نه مطالعات نه فارسی نه ریاضی و نه فیزیک هیچی بلد نیستم
چون دبیر درست تدریس نمیکنه فقط ی حضور غیاب و املا نوشتن مال فارسی هس دیگه هیچ ارایه با‌‌…… به ما یاد ندادن
حالا شما میخواید نمونه دولتی رو حضوری کنید امتحانش رو
نهایی هم حضوری کنید
ورودی هم حضوری ؟
مگه ما حضوری خوندیم که حضوری بدیم
من خودم امسال به شدت افت داشتم
تمام دوستام و خودم افسردگی گرفتیم دبیرا ما رو با دستگاه کپی اشتباه گرفتن عین جت دارن درس میدن میرن واقعا یعنی چی ؟ فقط بنویس بخون بنویس بخون ما اصلا رو درس ها مرور واسه خودمون نداشتیم پارسال تا الان یک کتاب لااقل تموم شده بود ما هنوز مطالعاتمون ۱۲ درس دیگه داره مال الان تو عیدیم من کی وقت دارم بخونم؟
ادبیات هیچ آرایه‌ای نگفتن الان دبیر ریاضی ۵ فصل دیگه داره و هر روز یا ویدو هس یا اگه تو سایت هستیم سایت به دلیل ضعیف بودن نت از سایت میندازتمون بیرون
دبیرا جای کتاب دارن تیزهوشان درس میدن الان واقعا ما با این شرایط بیایم حضوری بدیم صفر هم نمیشیم یعنی برگه رو سفید سفید میدیم
بابا یکم انصااااااف داشته باشین
بعدشم من نصف دوستام کرونا گرفتن با چه تضمینی من ازشون نمیگیرم؟؟همه تو عید سفرن من با چه تضمینی برم که نگیرم؟ مگه از جونم سیر شدم شما خودتون جلسه هاتون آنلاین هس
حالا ما بریم حضوری بدیم ؟
نا چه فرقی با شما با پایه های دیگه داریم ؟؟؟ هیچ فرقی ما حضوری نمیدیم
حضوری =حضوری
غیر حضوری =غیر حضوری

سارا سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 3:55

دقیقا انگار ما واکسن زدیم بقیه نزدن

نهمی بیچاره پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 15:26

همینو بگووووو

علی دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 0:31

واقعا برااااااااتون متاسفم!!!
هنوز کرونا نرفته اصلا فکر کنید من کرونا دارم اگه برم مدرسه چند نفر دیگه هم میگیرن. نکنه شاید میخواید قبل از امتحان تست کرونا بگیرید ازمون 😂
بابا اگه میخواستید حضوری بگیرید چرا از همون اول حضوریش نکردید
بابا ما امسال مجازی درس خوندیم و به لطف تدریس درخشان معلم ها به خدا اصلا چیزی نفهمیدیم خب البته اوناهم تقصیر ندارن چطوری میتونن از پشت گوشی خوب درس بدن ما چه گناهی کردیم 😐😐😐
اگه بچه خودت هم بود میگفتی بره حضوری امتحان بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خدا اگه چیزمون بشه ازتون نمی‌گذریم هم از نظر افت نمره هم از نظر کرونا
بابا یک ذره ددددددددددررررررررررکککککککککک باشید میدونم براتون سخت ولی اگه یکم به شرایط فکر کنید میتونید درک کنید
#حضوری امتحان نمیدیم
#تدریس مجازی =امتحان مجازی
درک کنید خواهشاً🙏

پایه نهم سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 20:13

آره واقعا درک کنید خواهشا امتحان نهایی پایه نهم مجازی کنید 😔😿

Pani یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 22:25

#امتحان‌غیر‌حضوری‌میدهیم

Pani یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 22:23

من عمرا برم مدرسه:)
شما مارو درک نمیکنید..خودتون فک میکنین به بهترین شکل ممکن درس دادین ولی این طور نیس ما هیچی بلد نیستیم
اگه یکم فهم و شعور داشتین متوجه میشدین که غیرحضوری برای نهم و دوازدهم بهتره!

.. یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 21:44

سلام . آیا پایه هشتم برای خرداد باید حضوری امتحان بده ؟
واقعا این اصلا درست نیست که مجازی درس میدین و میخواین حضوری امتحان بگیرید برای پایه نهم و دوازدهم سخته خیلی سخته ، حتی اگه برای بقیه پایه ها هم باشه سخته و اصلا درست نیست حضوری امتحان بگیرید . من که کاملا مخالف هستم . لطفا جواب بدین که آیا پایه هشتم هم باید حضوری باشه یا نه .

محسن یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 21:32

سلام ترخدا غیر حضوری کنید پایه نهم و دوازدهم را انقدر فکر و خیال کردم تیک عصبی گرفتم

نهمی بیچاره یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 21:26

سلام آخه ما حضوری درس خوندیم که حضوری امتحان بدیم این بود دینی که در موردش حرف میزنید اسلام=برابری .ب والله شماها ابروی دین بردین قانون دین رو زیر پاتون گذاشتین
ایا جور در میاد آموزش مزخرف آنلاین که معلم میاد سرکلاس حضور غیاب بعد ی فیلم از اینترنت دانلود میکنه میفرسته تو گروه خب بچه درس ۱۵ تمام شد درس ۱۶ برای جلسه بعد مطالعه شود خدا حافظ این همین معلمی بود که تو کلاس حضوری قبل از کرونا یک درس را در ۳ جلسه میداد تازه اونم با دادن توضیح کامل و جزوه امتحان …. حالا بازهم بگین امتحان حضوری بعد ی مشکل دیگر خانواده من جوری هستن که نمره کم بیاورم تا آخر عمر سر کوفت را برایم میزنن شمارا به عزیز ترین کسانتان قسم میدم امتحان های مارا هم آنلاین کنید …..😷😷😷😷😷

امیر یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 18:23

سلام لطفا امتحان های پایه نهم و دوازدهم را غیر حضوری کنید چون ما درس هارا از طریق آنلاین خوب یاد نگرفته ایم اگر حضوری امتحان بگیرید ما هیچ چیزی را بلد نیستیم جواب دهیم ترخدا به همین روز های عزیز ماه شعبان ما را هم درک کنید
به پیر پیغمبر قسمتون میدن مارا هم آنلاین کنید مانند تدریس آنلاین
🥺🥺🥺🥺

لیانا یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 16:02

من یه نهمی هستم که از اول سال تمام تلاشمو میکنم خوب یاد بگیرم اما نمیشه معلما درسی که دوسه جلسه طول میکشید تا کامل یاد بدنو الان تو دو دقیقه میفرستن و یه خسته نباشید و ما میمونیم با کلی مبحث که یاد گرفتنش کار حضرت فیله مگه فقط یکی دوتا درسه مگه ما بیکار نشستیم تو خونه مگه ما اصلا چیزی یاد گرفتیم همه کارارو که ما خود دانس آموزا انجام میدیم معلم به خودش میاد سر کلاس از منه دانش آموز میپرسه که این جلسه چیکار باید بکنیم بعد از ما انتظار مثل نهمی های سال های گذشته امتحان بدیم و قبول شیم مگه جونمونو از سر راه آوردیم اگر منه دانش آموز مثل نهمیای پارسال فقط دوماه رو غیر حضوری آموزش میدیدم با جون و دل امتحان حضوری رو قبول میکردم اما الان چجوری اخه با این وضعیت میخواین مثلا دانش آموزان موفقی داشته باشه کشورتون ؟! بدتر دارین با خاک یکسان میکنین مارو نکنین تروخدااااات

Sari یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 12:38

ما حضودی امتحان نمیدیم

نهمی ها

دوازدهمی ها
جوونمووووووننننننننننن و دوس داریمم
واااااااااااا
ی کلمه یاد ندارم یاد نداریم

Elnaz یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 17:12

نهم و دوازدهم فقط حضوریه؟

roziii یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 19:05

دقیقا، هیچکس نمیاد،

Sari یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 12:37

اوههه پایه نهم دوازدهم حضوری مگه حضوری درس خوندیم ک حضوری امتحان بدیم تو ی سال تحصیلی ۱ماه یا ۲ماه تدریس حضوری داشتیم بعد مگه ی دونه کتابه ده تا کتاب یا بیشتر همشون حجمشون از ۱۰۰صفحه بالا شب امتحان چطور بخونیم؟؟بخدا انصاف نداریددددددددد بچه خودتون مگه ندارید؟؟ یکم درک لازمه فقط تصمیم میگیرید یکمم بخدا مارو درک کنید معلم تو تدریس حضوری ی درس و دو هفته میداده الان ی درس و تو نیم ساعت بعد انتظار امتحان حضوری دارید از ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منع دانش اموز حاضرم ی سال دیه تو همین پایه باشم ولییییی حضوری درس بخونم🖤🤍
#درک‌کنید
#امتحان‌غیرحضوری

Fatm یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 12:28

مااا نمیتونیم امتحان حضوری بدیم چون میدونمممممم هیچ دانش اموزی امسال درس نخونده هیچکس بقران سختمونه ی شبه بری امتحان نهایی بدی حضوری تو ی سال ک اصثلن خوب درس نخوندیم ی شبه کله کتاب و چطور یاد بگیریم بخدا انصافتون کجا رفته؟؟؟
نمیتوووونیمممم خیلی سختهه .😷😭درکمون کنید ایندمون ب خدا تو خطره از استرس زیاد سکته کنیم کی جواب میده بخدا که هیپکدومتون عین خیالم نیییییییییییی ماهم جونمونو دوس داریم شماها خودتون بیشتر جلساتتون انلاینه اینترتتیه بعد ما برین حضوری؟؟؟انصاف نییییییییییییییییییییی 😭😭😭😭😭😭😭🖤
#امتحان‌غیرحضوری‌میدیم
#امتحان‌غیرحضوری‌میدیم
#تمام‌پایه‌ها‌۱تا۱۲
#درک‌کنید
#رسیدگی‌کنید‌

Fatm یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 12:20

اوههه پایه نهم دوازدهم حضوری مگه حضوری درس خوندیم ک حضوری امتحان بدیم تو ی سال تحصیلی ۱ماه یا ۲ماه تدریس حضوری داشتیم بعد مگه ی دونه کتابه ده تا کتاب یا بیشتر همشون حجمشون از ۱۰۰صفحه بالا شب امتحان چطور بخونیم؟؟بخدا انصاف نداریددددددددد بچه خودتون مگه ندارید؟؟ یکم درک لازمه فقط تصمیم میگیرید یکمم بخدا مارو درک کنید معلم تو تدریس حضوری ی درس و دو هفته میداده الان ی درس و تو نیم ساعت بعد انتظار امتحان حضوری دارید از ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منع دانش اموز حاضرم ی سال دیه تو همین پایه باشم ولییییی حضوری درس بخونم🖤🤍
#درک‌کنید
#امتحان‌غیرحضوری

nedaaa یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 19:03

دقیقا

محمد هاشم یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 11:08

خب اولا ببینید که این ویروس حالا حالا ها نمیره و احتمالا چند بار جهش پیدا میکنه چون پیدا کردن میزبان براش اسونه خیلی خیلی اسونه پس بهتره که امتحانات رو مجازی کنید و خیلی با دقت نظارت کنید تا کسی حق دیگری رو ضایع نکنه
این ویروس به طور متوسط هر یک سال و یک سال و نیم جهش پیدا میکنه

محیا یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 11:03

من کرونا دارم نمیتونم برم امتحان حضوری بدم دهم هستم
و لطفا غیرحضوری کنید

Elnaz یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 17:10

دهم مگه حضوریه؟
نهم و دوازدهم حضوریه

توگل جعفروند شنبه , 7 فروردین 1400 - 23:07

از اول سال کرونا اومده و تعداد زیادی مدام دچارش شدن بدون اینکه شناسایی بشن و وارد آمار بشن من الآن دانش آموز نهمم و حس بویایی ندارم مدام سرفه می کنم و شدیداً کرونا گرفتم ولی به دلیل ترس و وحم خانوادم بستری نشدم و کلی از درسام عقب موندم حالا این درست نیست که برا همه غیر حضوری و برا ما حضوری بشه از جایه دیگه هم با توجه به شیوع کرونا انگلیسی چه تضمینی برا حفظ جان ما می کنین ؟!

Sara شنبه , 7 فروردین 1400 - 20:11

توروخدا یکی بگه امتحان دهم حضوریه یا آنلاین؟؟؟؟؟؟

roziii شنبه , 7 فروردین 1400 - 17:28

پارسال تدریس بیشترش حضوری بود فقط کمی از درس ها مونده بود غیر حضوری شد ولی امسال کلا درس ها تدریسش غیرحضوری بودحق ندارید تدریس غیرحضوری وامتحان حضوری بگیرید😡

بنده خدا شنبه , 7 فروردین 1400 - 15:38

بچه هاتوروخدا انصاف داشته باشین شماکه پارسال امتحان حضوری دادین تمام سالتون غیرحضوری نبودکه!
بعدشم هموناکه غیرحضوری بود۲۰٪رواختیاری کردن!!!
۸۰٪هم که ترم یک بود….
بااین حال قبولی کنکورنسبت به سال های پیش کمترشد…. اسامی ردی های مدارس بالارفت….
خب شمافرض روبراین بذارین ماکه ازاول سال سرکلاس هاحاضرنبودیم چه باید کرد؟!
اوضاع بدترازسال گذشته خواهدشد،و می افتیم وخردادنشدتیر،تیرنشد،شهریورباید بیایم امتحان بدیم شماهم بایدبودجه بذارین تاجبران کاستی معلماروکنین….
خب امارقبولی هاکنکورونهایی بیادپایین !!!واقعاحال شماخوب میشه؟!!!
پایه های دیگه شماهم بااین شرایط کرونادوازدهم ونهم اینده خواهین بودپس برای هم دیگه تمایز قائل نشیم واقعا دردهمه مایکسان است….
بایدامتحانات غیرحضوری بشه
#دوازدهمی هانهم هاهم کرونامیگیرن
#مشکل برای همه مایکسان است
#همدردی،کنارهم بودن

حسین فراوان شنبه , 7 فروردین 1400 - 15:26

امتحان حضوری نمیدهیم

حسین فراوان شنبه , 7 فروردین 1400 - 15:26

#امتحان حضوری نمیدهیم

zynb پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 20:35

👌👌

رضا........ سه شنبه , 17 فروردین 1400 - 17:07

نهم و دوازدهم. حتما دانشمند هستن دیگ بابا نکنید این کارارو بقران من معدلم 19.83 بوده اگر بخوان حضوری برگزار کنن. 13 هم با کمک معلم نمیشم بخدا مسلمون نیسید پارسال ک حضوری برگزار شد 80 درصد درسا رو داده بودن الان که 100 درصد مجازی که عیچی هم بلد نیسیم اگر حضوری باشه نرید # نه_به امتحان_حضوری._ # وزیر _ کارمون نمیشه

نهم شنبه , 7 فروردین 1400 - 12:06

سلام
اخه یعنی چی منی که پارسال معدلم 19.70 بود الانم شده 17 چطوری اخه سر کلاس مجازی اموزش دیدم امتحان حضوری بدم معلم های ما میان سر کلاس لیست حضوریس غیاب میزارن میرن میگیرن میخوابن ساعت 12 شب میسنویسه دانش اموزان عزیز خسته نباشید نه درس میده نه چیزی از اول مهر تا همین الان حضور غیاب معلم ریاضی مون میگه برین از اینترنت درس بخونید هفته بعد از تون امتحان میگیرم اخه هر معلم یه رویشی داره معلم های دیگ روش دیگ ای اخه منی که با معلم های دیگ ای درس یادگرفتم ب معلم خودمون چطوری امتحان حضوری بدم این اصلا اصلا انصاف نیست خواهش میکنیم که امتحان مون رو غیر حضوری کنید اگه هم حضوری شد یا کسی نمیاد کسی اومد ورقه اش از اعمال خودش سفید تره اون هاییم که میگن تنبل تنبل اره ما تنبل شما خوبی اگه پارسال بود میگفتیم اره 80 درصد تو کلاس اموزش دیدیم می تونیستیم بریم امتحان حضوری بدیم چون تو کلاس بودیم اما از اول مهر تا همین الان که مجازی خوندیم چطوری اخه امتحان حضوری بدیم وجدانن شما خودتون بودید میتونستید بدید امتحان
خواهشا پیام پاک نکن

#دوازدهمی_ها_و_نهمی_ها_هم_کرونا_میگیرن
#دوازدهمی_ها_و_نهمی_ها_هم_کرونا_میگیرن

نهم شنبه , 7 فروردین 1400 - 12:03

سلام
اخه یعنی چی منی که پارسال معدلم 19.70 بود الانم شده 17 چطوری اخه سر کلاس مجازی اموزش دیدم امتحان حضوری بدم معلم های ما میان سر کلاس لیست حضوریس غیاب میزارن میرن میگیرن میخوابن ساعت 12 شب میسنویسه دانش اموزان عزیز خسته نباشید نه درس میده نه چیزی از اول مهر تا همین الان حضور غیاب معلم ریاضی مون میگه برین از اینترنت درس بخونید هفته بعد از تون امتحان میگیرم اخه هر معلم یه رویشی داره معلم های دیگ روش دیگ ای اخه منی که با معلم های دیگ ای درس یادگرفتم ب معلم خودمون چطوری امتحان حضوری بدم این اصلا اصلا انصاف نیست خواهش میکنیم که امتحان مون رو غیر حضوری کنید اگه هم حضوری شد یا کسی نمیاد کسی اومد ورقه اش از اعمال خودش سفید تره اون هاییم که میگن تنبل تنبل اره ما تنبل شما خوبی اگه پارسال بود میگفتیم اره 80 درصد تو کلاس اموزش دیدیم می تونیستیم بریم امتحان حضوری بدیم چون تو کلاس بودیم اما از اول مهر تا همین الان که مجازی خوندیم چطوری اخه امتحان حضوری بدیم وجدانن شما خودتون بودید میتونستید بدید امتحان
خواهشا پیام پاک نکن

مهران شنبه , 7 فروردین 1400 - 11:59

سلام
اخه یعنی چی منی که پارسال معدلم 19.70 بود الانم شده 17 چطوری اخه سر کلاس مجازی اموزش دیدم امتحان حضوری بدم معلم های ما میان سر کلاس لیست حضوریس غیاب میزارن میرن میگیرن میخوابن ساعت 12 شب میسنویسه دانش اموزان عزیز خسته نباشید نه درس میده نه چیزی از اول مهر تا همین الان حضور غیاب معلم ریاضی مون میگه برین از اینترنت درس بخونید هفته بعد از تون امتحان میگیرم اخه هر معلم یه رویشی داره معلم های دیگ روش دیگ ای اخه منی که با معلم های دیگ ای درس یادگرفتم ب معلم خودمون چطوری امتحان حضوری بدم این اصلا اصلا انصاف نیست خواهش میکنیم که امتحان مون رو غیر حضوری کنید اگه هم حضوری شد یا کسی نمیاد به احتمال 50 ب 50 همکسی اومد ورقه اش از اعمال خودش سفید تره وسلام

Mohammad شنبه , 7 فروردین 1400 - 16:18

من نهمی هستم بقیه درسارو کاری ندارم چون حفظی هست ولی ریاضی نهم رو همه میدونن بسیار سخته و آموزش های ما مجازیه ما مجازی معلما درسشون خییلی بده تلوزیون که اصلا ولش کن اونکه فقط وقت میره و پول برق میاد برای درس شاد هم دوماه معلما درس ندادن که حقوق ندادین و بدش هم معلم ریاضی ما خوب نمیتونه درس بده من امسال هیچی از ریاضی نهم نمیدونم امتحانات حضوری هست و از بچه های پارسال پرسیدم که امتحانات رو بسیار سخت گرفتن امسال امتحانات حضوری ریاضی رو نمیتونیم حل کنیم سوالات رو ما ۹ سال درس خونیدم امسال برای کرونا باید آیندمون نابود شه آخه ینی چی!؟😕 ما چه تقصیری داریم !؟😕😕 آقا امسال سوالاتو آسون بدید تورو خدا ما درس خوندیم سالای قبل من هفتم و هشتم معدل نوبت دومم از ۱۹ به بالا بوده امسال من میخام برم تجربی ولی اینجوری که ریاضی درس میگیریم و ریاضی رو امتحان میگیرن محاله من بتونم برم تجربی امسال همه کارودانش و فنی حرفه ای میریم 😕😑

امیری پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 2:07

به درستی که راست میگویی

Poiu شنبه , 7 فروردین 1400 - 5:14

امتحانات خرداد پایه نهم رو غیر حضوری کنید انصاف داشته باشید لطفا

یگانه شنبه , 7 فروردین 1400 - 1:29

به نظر من امتحانات خرداد نباید حضوری باشن مگه معلما حضوری درس دادن که حضوری امتحان بگیرن این اصلا خوب نیست معلما هم خوب درس نمیدن اصلا معلومه چه خبره ؟؟؟ ما رو از مدرسه انداختین کلاسا رو مجازی کردین ما هم که هیچی از کلاس مجازی نفهمیدیم بعدا میگن امتحانات حضوری منم کلاس هشتمم ولی مدیرمون گفته امتحانات حضوری بیخیال شید بابا بعدشم الان تو شمال پر از مسافره یعنی نمیتونی پلاک ماشین خودی رو پیدا کنی چرا راه ها رو باز میکنید که مردم بیان ما رو بدبخت کنن امتحان حضوریم بیخیال شین چون همه رد میشن.

ممد جمعه , 6 فروردین 1400 - 23:27

اول اینکه جون ما دانش آموزان مهم تره چون جامعه رو به پیری داره می ره و جوانا کمتر از پیرها هستن پس اگه خدایی نکرده یکی از بچه ها کرونا داشته باشه و به همه ی دانش آموزان می ده و همه میمیرن تازه شم من که نهم بودم پارسال امتحان حضوری دادم تو یکی از استان در اونجا بچه های نهمی که داشتن حضوری امتحان می دادن تو یکی از مدارس متاسفانه کرونا گرفتن و اون دانش آموزان فوت کردند و از اون موقع به بعدی که داشتم امتحان حضوری نهم رو می دادم با استرس می دادم و خانواده هم خیلی زیاد نگران بودن پس اگه شما نمی خواین که یک پدر و مادر داغدار بچه اش باشه این کار رو نکنین
دوم اینکه وقتی که مجازی درس دادین باید هم مجازی امتحان گرفته شود در تمام پایه ها و نباید فرق بزارین
سوم اینکه من خودم به شخصه از اول تا الان هیچی از درسا یاد نگرفتم پس انتظار نداشته باشید که ما حضوری امتحان بدیم

Elnaz جمعه , 6 فروردین 1400 - 22:47

آیا امتحانات نوبت دوم پایه دهم حضوری هست ؟؟؟اگر کسی میدونه ممنون میشم پاسخ بده🥺🙏

نرگس شنبه , 7 فروردین 1400 - 14:14

به احتماله زیاد مجازیه

Elnaz دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 22:06

مرسی عزیزم❤

Elnaz جمعه , 6 فروردین 1400 - 22:45

امتحانات خرداد پایه دهم حضوری برگزار میشه؟؟؟

یحیی جمعه , 6 فروردین 1400 - 22:05

من ک هیچی بلد نیستم چون تدریس غیز حضوری بوده جان پدرتان غیر حضوری کنید

اتی جمعه , 6 فروردین 1400 - 22:00

ی درصد احتمال این نیس ک امتحان نهم غیر حضوری شه؟😕

خیر شنبه , 7 فروردین 1400 - 23:56

خیر

🥺 یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 20:12

🥺🥺🥺

Elnaz دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 22:09

ناراحت نباشید از الان بخونید امتحانات رو به خوبی پاسخ میدین و نمره ی خوبی میارین

... پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 18:09

اره حتما میتونیم این همه درس و بخونیم وقتی خوب تدریس نکردن چجوری بفهمیم مخصوصا علوم و ریاضی بیچاره شدیم رفت من ک افتادم اگه حضوری بشه خدا ازشون نگذره

. شنبه , 14 فروردین 1400 - 3:28

هست اگه ستاد کرونا اجازه نده غیر حضوریم

هانی جمعه , 6 فروردین 1400 - 20:10

سلام من یک دانش آموزم !
از ساعت ۷ تا۱۲سر کلاس مجازی بدون حتی ده دقیقه استراحت!
دبیرا ما رو با دستگاه کپی اشتباه گرفتن؟
ما با دستامون می‌نویسیم فکر کنم خسته شن!!!
دبیری که سر کلاس درس دو یا سه صفحه رو به زور درس میداد…
حالا سر کلاس مجازی کل درس رو توی یک ساعت میفرسته میگه بنویس!!!بعضی از دبیرا هم اونقدر فیلم یا عکس می فرستن میگن عصر یا شب ببینید! درس ها آنقدر تند تند تدریس شده که ما هیچی بلد نیستیم!!کسی هم نمیتونه اعتراض بکنه!!یعنی کسی نیست که به فکر ما باشه؟!!بله درسته تنها گناه من اینه که یک دانش آموزم!!چرا کسی بالاسر کلاس مجازی نیست؟؟؟با این وضع میخوان امتحان حضوری بگیرن!!به نظر خود دبیر های گرامی دانش آموزشون چقدر موفق میشن؟!!این نحوه درس دادن خیلی بیرحمانه است! درسی رو که حتی بلد نیستی رو باید حضوری امتحان بدی!کجا این ک تدریس آنلاین امتحان حضوری عدالته!!!نکنه سیستم آموزشی فقط نگران نیروی کارشه که یه وقت خدایی نکرده فلان بلایی سر فلان معلم نیاد!مدیر های مدرسه باید سر تمام کلاس های مجازی حضور داشته باشن و به نظر دانش آموزان اهمیت بدن اینجوریه که دانش آموزان حق اعتراض به نحوه تدریس دبیرشون هم ندارن!!

لطفاً این پیام رو آنقدر پخش کنید تا امتحانات غیر حضوری شود.. فقط با کمک و مساعدت دانش آموزان و اولیای عزیز این امر محقق میشود

دانش آموز

مانی جمعه , 6 فروردین 1400 - 19:00

این یعنی چی مثلا؟!
حضوری کنین معلم اصلا عین میگ میگ درس میده ۴ کتاب تموم کردیم
و با پروتکل بهداشتی و اینا همش مسخره بازی هس قبلا مدرسه حضوری بود یکی سرما میخورد همه کلاس در گیر بودن حالا به خاطر این کرونا که تازه جهش یافته هم اومده من از جونم سیر نشدم برم حضوری کنین رحم کنین بچه خودتون بود بخدا اگه حضوری امتحان بده

میسیز ایکس دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 21:15

اره والا توقع هات رفته بالا داداچ 😅😅😑

محمدعلی جمعه , 6 فروردین 1400 - 18:03

تدریس حضوری = امتحان حضوری
تدریس مجازی = امتحان مجازی
واقعا اینقد شما احمقید که می‌خواهید این کارو بکنید و ما رو بدبخت کنید؟ چی با خودتون فکر کردید؟ ما نهمی ها و دوازدهمی ها انگار کرونا نمی گیریم که فقط ما رو دارید حضوری میکنید. خودمم نهمی هستم و اصلا راضی نیستم عقلم رو دست شما بی مصرف ها بسپرم.

śãbá جمعه , 6 فروردین 1400 - 16:21

دهم حضوریه یا نه ؟😑😑

حمید شنبه , 7 فروردین 1400 - 16:36

به احتمال زیاد خرداد پایه دهم امسال مثل پارسال خردادش مجازی بشه
چون نهایی نیست و در اختیار مدرسه هست
منم مثل تو پایه دهمم و خاطره بدی از پارسال دارم
خیلی دلم میخواد خرداد امسال مجازی بشه
والا با این تدریس معلم ها که اصلا درس نمیدن و وضعیت کرونا که هر روز بدتر و بدتر میشه
چه امتحانی میخوان از ما بگیرن آخه 😐😑

Elnaz شنبه , 7 فروردین 1400 - 23:59

فکر نمیکنم

Negin سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 14:30

کلا نباید هیچ پایه ای رو حضوری کنن

śãbá جمعه , 6 فروردین 1400 - 16:14

دهم حضوریه یا نه ؟😑

رزیتا جمعه , 6 فروردین 1400 - 16:00

دوازدهمی_ها_و_نهمی_ها_هم_کرونا_میگیرن

محمد رضا نوری جمعه , 6 فروردین 1400 - 13:42

سلام من یک دانش آموزم !
از ساعت ۷ تا۱۲سر کلاس مجازی بدون حتی ده دقیقه استراحت!
دبیرا ما رو با دستگاه کپی اشتباه گرفتن؟
ما با دستامون می‌نویسیم فکر کنم خسته شن!!!
دبیری که سر کلاس درس دو یا سه صفحه رو به زور درس میداد…
حالا سر کلاس مجازی کل درس رو توی یک ساعت میفرسته میگه بنویس!!!بعضی از دبیرا هم اونقدر فیلم یا عکس می فرستن میگن عصر یا شب ببینید! درس ها آنقدر تند تند تدریس شده که ما هیچی بلد نیستیم!!کسی هم نمیتونه اعتراض بکنه!!یعنی کسی نیست که به فکر ما باشه؟!!بله درسته تنها گناه من اینه که یک دانش آموزم!!چرا کسی بالاسر کلاس مجازی نیست؟؟؟با این وضع میخوان امتحان حضوری بگیرن!!به نظر خود دبیر های گرامی دانش آموزشون چقدر موفق میشن؟!!این نحوه درس دادن خیلی بیرحمانه است! درسی رو که حتی بلد نیستی رو باید حضوری امتحان بدی!کجا این ک تدریس آنلاین امتحان حضوری عدالته!!!نکنه سیستم آموزشی فقط نگران نیروی کارشه که یه وقت خدایی نکرده فلان بلایی سر فلان معلم نیاد!مدیر های مدرسه باید سر تمام کلاس های مجازی حضور داشته باشن و به نظر دانش آموزان اهمیت بدن اینجوریه که دانش آموزان حق اعتراض به نحوه تدریس دبیرشون هم ندارن!!

لطفاً این پیام رو آنقدر پخش کنید تا امتحانات غیر حضوری شود.. فقط با کمک و مساعدت دانش آموزان و اولیای عزیز این امر محقق میشود

حسین فراوان جمعه , 6 فروردین 1400 - 13:39

#نه به امتحانات حضوری

مهدی جمعه , 6 فروردین 1400 - 9:20

چرا فقط حذفیات دوازدهم هست؟
حذفیات نهم کو؟
نکنه حذف نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ali یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 16:24

درسته، ۲۴ درس اجتماعی ۱۵ نمره هم از تاریخ به بعد الفاتحه 😑

دوازدهمی پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 22:30

پارسال امار کرونا خیلی کمتر بود واینکه تقریبا تا نزدیکای عید تدریس حضوری داشتن وچون خانواده هااعتراض نکردن حضوری شد!!! امسال که امار کرونا چندبرابر پارسال هست وکلا غیرحضوری تدریس کردن وهیچ خانواده ای راضی به امتحان حضوری نیست فکر نکنم امتحانات نهم ودوازدهم هم حضوری باشه! بستگی به خود دانش اموزا وخانواده ها داره که اگه جون بچه هاشون براشون مهم باشه مطمئنا نمیزارن بچه هاشون امتحان حضوری بدن! اونم این کرونا انگلیسی که بیشتر نوجوانا ومیگیرن ومیمیرن، باید اعتراض کنیم ونزاریم مثل پارسال امتحان حضوری باشه باهشتگ کردم و… خانواده من که راضی نیستن برای حضوری بودن امتحانات وقتی هیچ جا نمیرم چراباید برای امتحانی برم که به صورت مجازی بوده یعنی کرونا موقع امتحانات بچه ها فرار میکنه ونیست؟! پارسال که بیشتر بچه ها برای کنکور افتادن ودوازدهم ونهم تجدید شدن بااینکه بیشتر مدارس هم حضوری تدریس شده بود!!!

مهین پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 22:10

بابا ما اوناییم که ۱۱ سال درس خوندیم و امتحانات حضوری دادیم دیگه یه سال که چیزی نیست 😅😂شما درمورد ما چی فک کردین ما فقط به فکر سلامتیمون هم هستیم همین اگه خدایی نکرده تو یکی از امتحانات بگیریم یه سالمون رفته رو هوا شما اینا رو هم درنظر گرفتید و امتحان ها رو حضوری میکنین؟!!!!!😑😐

رزیتا پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 21:58

اگه پارسال نهمی دوازدهمی ها اعتراض کرده بودن مطمئنا غیرحضوری میشد! تقصیر مردم هست که باساز شما میرقصن واصن مهم نیست قراره چه بلایی سرشون بیاد وقتی من مراسم عروسی و عزا و بیرون… نمیرم چراباید برای امتحانی که درساشو غیر حضوری یادگرفتم حضوری امتحان بدم؟! برای امتخانات کرونا قایم میشه؟! جون مردم انقدر بی ارزش هست که به خاطر یه امتحان میخواین به خطر بندازین؟! مخصوصا کرونا انگلیسی که بیشتر نوجوانارو تهدید میکنه!!! پارسال سر همون امتحان معلوم نیست چندنفر کرونا گرفتن!!
#دوازدهمی_ها_و_نهمی_ها_هم_کرونا_میگیرن

الناز پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 21:45

امسال ما دوازدهمی ها بدبخت شدیم کاش بمیریم
من یه دوازدهمیم افسرده شدم از بس دارم به نهایی فک میکنم میخوام خودکشی کنم بمیرم به خدا مرگ راحت ترین کاره مسئولین که فقط به فکر اینن که اموزش ها چه جوری بوده اعتراضات ما هم به گوش اونا نمیرسه
اخه ما دوازدهمی ها که قراره کنکور بدیم رو چرا حضوری میکنید با ما اینقدر هم خنگ نشدیم ایندمون رو به فنا بدیم فقط بخوریم و بخوابیم شما که از دوازدهمی ها کنکور رو میگیرید دیگه این نهایی چیه من نمیدونم 😞😞😞
اونایی هم که میگن ما هم پارسال خوندیم و قبول شدیم باید بهشون بگم عزیزان شما تمام سال رو حضوری رفتید ۲ ماه مونده که کلاسا تموم بشن شما مجازی شدید که اونا رم واستون حذف کردن دیگه چی میخواستین میخواستین غیرحضری بشین ؟!!!
ما بیچاره شدیم که یه سال و نیمه داریم مجازی میخونیم حالا هم باید بیایم حضوری امتحان بدیم
ما هم که قبول نمیشیم اون موقع هست که ابروی این مملکت و معلم های بیسوادش میره
ما که امسال درس نخوندیم با این معلما هر چی هم خوندیم فقط زور خودمون بوده خاک بر سر این معلما و کسایی که به اینا حقوق میدن که به والله حرامه میان حضور و غیاب میزارن و چند تا عکس و فیلم از سایت های مختلف بعدشم کلاس تمام تو ده دقیقه یه فصل رو تموم میکنن به خاطر خودشونم امتحانای تستی میگیرن ما هم اینقدر تستی دادیم که دیگه به تشریحی عادت نداریم
حیف ما دانش اموزا که تو ایرانیم 😑

N پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 20:02

وقتی ما حضوری آموزش ندیدیم چطور وجدانتون قبول میکنه امتحان های خرداد حضوری باشه ؟! چطوری میخواین جواب خونواده های مارو بدین اگه ما کرونا گرفتیم مردیم ؟! جون ما انقدر بی ارزشه ؟! من یه نهمی بدبختم که تموم آینده ام به خرداد وابسته اس … بابام منو تهدید کرده اگه تجربی نتونم برم منو میفرسته شاگرد خیاطی شم … این انصافه واقعا منی که تموم نمراتم بیست بوده نتونم تجربی برم ؟! بعداً چطوری میخواین جواب وجدانتونو بدین ؟! من واقعا نمیتونم تجربی برم و آینده ام همون خیاطی میشه … باید از آرزوهام دست بکشم … ممنون جناب وزیر بابت با مسئولیتیتون

هلنا پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 18:07

سلام، من یک دانش آموزم !
از ساعت ۷ تا۱۲سر کلاس مجازی بدون حتی ده دقیقه استراحت!
دبیرا ما رو با دستگاه کپی اشتباه گرفتن؟
ما با دستامون می‌نویسیم فکر کنم خسته شن!!!
دبیری که سر کلاس درس دو یا سه صفحه رو به زور درس میداد…
حالا سر کلاس مجازی کل درس رو توی یک ساعت میفرسته میگه بنویس!!!بعضی از دبیرا هم اونقدر فیلم یا عکس می فرستن میگن عصر یا شب ببینید! درس ها آنقدر تند تند تدریس شده که ما هیچی بلد نیستیم!!کسی هم نمیتونه اعتراض بکنه!!یعنی کسی نیست که به فکر ما باشه؟!!بله درسته تنها گناه من اینه که یک دانش آموزم!!چرا کسی بالاسر کلاس مجازی نیست؟؟؟با این وضع میخوان امتحان حضوری بگیرن!!به نظر خود دبیر های گرامی دانش آموزشون چقدر موفق میشن؟!!این نحوه درس دادن خیلی بیرحمانه است! درسی رو که حتی بلد نیستی رو باید حضوری امتحان بدی!کجا این ک تدریس آنلاین امتحان حضوری عدالته!!!نکنه سیستم آموزشی فقط نگران نیروی کارشه که یه وقت خدایی نکرده فلان بلایی سر فلان معلم نیاد!مدیر های مدرسه باید سر تمام کلاس های مجازی حضور داشته باشن و به نظر دانش آموزان اهمیت بدن اینجوریه که دانش آموزان حق اعتراض به نحوه تدریس دبیرشون هم ندارن!!

لطفاً این پیام رو آنقدر پخش کنید تا امتحانات غیر حضوری شود.. فقط با کمک و مساعدت دانش آموزان و اولیای عزیز این امر محقق میشه

لطفا پیام رو پاک نکنید ممنون

میسیز ایکس شنبه , 7 فروردین 1400 - 12:22

چرا باید پاک کننن؟؟؟؟؟؟ حرف حق همیشه تلخ دیگه والا توی درس مجازی من اصلا هیچی نفهمیدم توی گروه درسی خانم ما گروه رو می بست که هیچ کس نتونه پیام بده میگفت شما پیام دادنی گروه شلوغ میشه درس میداد وقت تایم کلاس مجازی که تموم میشد گروه رو باز میکرد آخر سر هم میگفت بچه ها سوالی دارین ؟؟؟؟؟ یه فیلم میزاشت توقع داشت من اونو نگاه کنم یاد بگیرم آخه وقتی تو گروه بستی من چه طوری ازت سوال بپرسم؟؟؟؟؟۰😑😑 درس رو میداد میرفت اینم شد یاد گرفتن ما خوشا حال ما که میخوایم وارد این جامعه بشیم 😑😑

هلنا پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 18:06

سلام، من یک دانش آموزم !
از ساعت ۷ تا۱۲سر کلاس مجازی بدون حتی ده دقیقه استراحت!
دبیرا ما رو با دستگاه کپی اشتباه گرفتن؟
ما با دستامون می‌نویسیم فکر کنم خسته شن!!!
دبیری که سر کلاس درس دو یا سه صفحه رو به زور درس میداد…
حالا سر کلاس مجازی کل درس رو توی یک ساعت میفرسته میگه بنویس!!!بعضی از دبیرا هم اونقدر فیلم یا عکس می فرستن میگن عصر یا شب ببینید! درس ها آنقدر تند تند تدریس شده که ما هیچی بلد نیستیم!!کسی هم نمیتونه اعتراض بکنه!!یعنی کسی نیست که به فکر ما باشه؟!!بله درسته تنها گناه من اینه که یک دانش آموزم!!چرا کسی بالاسر کلاس مجازی نیست؟؟؟با این وضع میخوان امتحان حضوری بگیرن!!به نظر خود دبیر های گرامی دانش آموزشون چقدر موفق میشن؟!!این نحوه درس دادن خیلی بیرحمانه است! درسی رو که حتی بلد نیستی رو باید حضوری امتحان بدی!کجا این ک تدریس آنلاین امتحان حضوری عدالته!!!نکنه سیستم آموزشی فقط نگران نیروی کارشه که یه وقت خدایی نکرده فلان بلایی سر فلان معلم نیاد!مدیر های مدرسه باید سر تمام کلاس های مجازی حضور داشته باشن و به نظر دانش آموزان اهمیت بدن اینجوریه که دانش آموزان حق اعتراض به نحوه تدریس دبیرشون هم ندارن!!

لطفاً این پیام رو آنقدر پخش کنید تا امتحانات غیر حضوری شود.. فقط با کمک و مساعدت دانش آموزان و اولیای عزیز این امر محقق میشه

لطفا پیام رو پاک نکنید ممنون

هلی پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 18:03

این چ وضشه اخه ینی ک چی تدریس مجازی امتحاناشم باید مجازی باشه وقتی کسی چیزی بلد نیس چطور میخواد امتحان حضوری بده من خودم به شخصه وقتی پارسال معدلم ٢۰بود معدل امسالم شده١٧چ وعضشه ن تدریس خوبی دارن ن چیزی بعد امتحان حضوری هم میخان بگیر اگ امتحانات حضوری باشه کسی نمیاد مدرسه یا اگ کسیم بیاد برگشو خالی میده

. پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 18:02

این چ وضشه اخه ینی ک چی تدریس مجازی امتحاناشم باید مجازی باشه وقتی کسی چیزی بلد نیس چطور میخواد امتحان حضوری بده من خودم به شخصه وقتی پارسال معدلم ٢۰بود معدل امسالم شده١٧چ وعضشه ن تدریس خوبی دارن ن چیزی بعد امتحان حضوری هم میخان بگیر اگ امتحانات حضوری باشه کسی نمیاد مدرسه یا اگ کسیم بیاد برگشو خالی میده

سانی پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 17:57

سلام من یک دانش آموزم !
از ساعت ۷ تا۱۲سر کلاس مجازی بدون حتی ده دقیقه استراحت!
دبیرا ما رو با دستگاه کپی اشتباه گرفتن؟
ما با دستامون می‌نویسیم فکر کنم خسته شن!!!
دبیری که سر کلاس درس دو یا سه صفحه رو به زور درس میداد…
حالا سر کلاس مجازی کل درس رو توی یک ساعت میفرسته میگه بنویس!!!بعضی از دبیرا هم اونقدر فیلم یا عکس می فرستن میگن عصر یا شب ببینید! درس ها آنقدر تند تند تدریس شده که ما هیچی بلد نیستیم!!کسی هم نمیتونه اعتراض بکنه!!یعنی کسی نیست که به فکر ما باشه؟!!بله درسته تنها گناه من اینه که یک دانش آموزم!!چرا کسی بالاسر کلاس مجازی نیست؟؟؟با این وضع میخوان امتحان حضوری بگیرن!!به نظر خود دبیر های گرامی دانش آموزشون چقدر موفق میشن؟!!این نحوه درس دادن خیلی بیرحمانه است! درسی رو که حتی بلد نیستی رو باید حضوری امتحان بدی!کجا این ک تدریس آنلاین امتحان حضوری عدالته!!!نکنه سیستم آموزشی فقط نگران نیروی کارشه که یه وقت خدایی نکرده فلان بلایی سر فلان معلم نیاد!مدیر های مدرسه باید سر تمام کلاس های مجازی حضور داشته باشن و به نظر دانش آموزان اهمیت بدن اینجوریه که دانش آموزان حق اعتراض به نحوه تدریس دبیرشون هم ندارن!!

لطفاً این پیام رو آنقدر پخش کنید تا امتحانات غیر حضوری شود.. فقط با کمک و مساعدت دانش آموزان و اولیای عزیز این امر محقق میشود

سانی پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 15:56

سلام من یک دانش آموزم !
از ساعت ۷ تا۱۲سر کلاس مجازی بدون حتی ده دقیقه استراحت!
دبیرا ما رو با دستگاه کپی اشتباه گرفتن؟
ما با دستامون می‌نویسیم فکر کنم خسته شن!!!
دبیری که سر کلاس درس دو یا سه صفحه رو به زور درس میداد…
حالا سر کلاس مجازی کل درس رو توی یک ساعت میفرسته میگه بنویس!!!بعضی از دبیرا هم اونقدر فیلم یا عکس می فرستن میگن عصر یا شب ببینید! درس ها آنقدر تند تند تدریس شده که ما هیچی بلد نیستیم!!کسی هم نمیتونه اعتراض بکنه!!یعنی کسی نیست که به فکر ما باشه؟!!بله درسته تنها گناه من اینه که یک دانش آموزم!!چرا کسی بالاسر کلاس مجازی نیست؟؟؟با این وضع میخوان امتحان حضوری بگیرن!!به نظر خود دبیر های گرامی دانش آموزشون چقدر موفق میشن؟!!این نحوه درس دادن خیلی بیرحمانه است! درسی رو که حتی بلد نیستی رو باید حضوری امتحان بدی!کجا این ک تدریس آنلاین امتحان حضوری عدالته!!!نکنه سیستم آموزشی فقط نگران نیروی کارشه که یه وقت خدایی نکرده فلان بلایی سر فلان معلم نیاد!مدیر های مدرسه باید سر تمام کلاس های مجازی حضور داشته باشن و به نظر دانش آموزان اهمیت بدن اینجوریه که دانش آموزان حق اعتراض به نحوه تدریس دبیرشون هم ندارن!!

لطفاً این پیام رو آنقدر پخش کنید تا امتحانات غیر حضوری شود.. فقط با کمک و مساعدت دانش آموزان و اولیای عزیز این امر محقق میشود

دانش آموز

زهرا پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 15:44

یعنی چی مسخره شو دیگه در آوردید جونمون مهمتره یا اهمیت معدل پایه های نهم و دوازدهم 😠😠😡😡😤😤متاسفم براتون متاسف خجالت بکشید اراضل ولاش

نرجس پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 22:16

سلام من یک دانش امور کلاس نهم هستم
یعنی چی اخه وقتی تدریس مجازی بوده امتحان هم باید مجازی باشه آخه شما واقعا درک ندارید با این تدریس های ک معلما داشتن ما چیزی باد نگرفتیم ک بخوایم حضوری امتحان بدیم واقعا انصاف هم خوب چیزی هست انسانیت هم خوب چیزی هست بخدا دیگه دیونه شدیم همش داریم استرس میکشیم دیگه اعصاب برامون نمونده وجدان داشته باشید وقتی تدریس مجازی بوده امتحان پایان ترم هم باید مجازی باشه برای تمامی پایه ها….

... پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 13:00

اخه یعنی چی امتحانا حضوری باشه مگه ماها ادم نیستیم
من پایه نهمی هستم و واقعا نا حقیه ک حضوری امتحان بدیم
معلما فکر کردن ما رباطیم و هی رگباری درس میدن
ما ها هم ادمیمممم

دانش اموز پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 22:51

الان فقط ۱۲ و ۹ حضوریه؟

n-m چهارشنبه , 4 فروردین 1400 - 23:50

والا من هشتمم ولی ما سمپادیم و مدیرمون گفته امتحانای ما رو حضوری میکنن. اصلا به سلامتمون اهمیت نمیدن و فقط براشون درسمون مهمه ما نمیتونیم از جونمون بگذریم به خاطر درس
لطفا به ما هم رحم کنید ممنون

فائزه چهارشنبه , 4 فروردین 1400 - 15:52

مگه ما حضوری درس خوندیم که بخوایم حضوری امتحان بدیم

محمد متین جمعه , 6 فروردین 1400 - 16:04

یعنی چی من پایه نهمم و اصلا هیچی از تدریس معلمان بلد نیستم فقد چند درس که خواندنی هست بلدم اصلا ریاضی بلد نیستم از این سال معلم ما یه فیلم میزاشت چیزی بلد نبودیم می‌رفتیم پی وی نمره منفی میداد اگه امتحانات حضوری خشکی نمی ره احتمال داره بریم کرونا بگریم بچه مدرسه ما همش تو کوچه خیابون میگردن من بد بخت فقط تو خونم چی کردم که برم پیش اونا کرونا بگیرم به خانواده انتقال بدم هر کاری میکنین بکنین ولی حضوری امتحان نگیزین

Nazi چهارشنبه , 4 فروردین 1400 - 15:27

دهم هم حضوری هس خرداد ؟

مهدی پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 21:38

اگر وضعیت داخل جایی که هستی ، زرد یا آبی باشد ، حضوریست ! اگر مدیرتون بهتون گفته باشه امتحانات حضوری است ، دروغ گفته ! چون میخاد که در ایام تعطیلات نوروز ، از ترس اینکه امتحانات حضوری است ، بیشتر بخونی !😬😂

.. پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 22:58

نه احتمالا

حمیدرضا عیوضی جمعه , 6 فروردین 1400 - 11:52

امسال هم به احتمال زیاد دهم مجازی میشه نگران نباشید

نهم چهارشنبه , 4 فروردین 1400 - 14:48

سلام معلم ما میاد لیست حضوری غیاب میزاره میگیره میخواب ساعت 12 شب مینویسه با عرض ادب خدمت دانش اموزان گرامی به اطلاع شما دانش اموزان عزیز و اولیا محترم میرسانم جلسه بعد امتحان تصویری نه درس میده به قران گروه شادما از اول تا اخر لیست حضوری غیاب نه درس میده نه توضیح میده اعتراض هم میکنیم که اخه چرا درس نمیدید میگه برین ازاینترنت بخونید معلم ریاضی مون اخه معلمی که درس نداده من چطوری برم امتحان حضوری بدم یکی توروخدا به اینا بگه والاه به لاه امسال سال مهم ماست
اون هایی ام که پارسال نهم حضوری دادن بلد بودن 85 درصد تو کلاس بودن منی که معدلم از 19.50پایین نیومده امسال چطوری ریسک کنم اون هایی که میگن تنبل تنبل ارع ما تنبل شما خوبی شماییی که تو کلاس درس خوندی امتحان حضوری دادی منی که مجازی خوندم چطوری حضوری بدم هرچی هم که ببلدم ازاینترنت خوندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زهرا چهارشنبه , 4 فروردین 1400 - 14:46

آقا بخدا انصاف نیس تدریس مجازی و غیر حضوری ولی امتحانات حضوری ما هیچی بلد نیستیم

مهران چهارشنبه , 4 فروردین 1400 - 14:40

اخه **** معلم ما میاد لیست حضوری غیاب میزاره میگیره میخواب ساعت 12 شب مینویسه با عرض ادب خدمت دانش اموزان گرامی به اطلاع شما دانش اموزان عزیز و اولیا محترم میرسانم جلسه بعد امتحان تصویری نه درس میده به قران گروه شادما از اول تا اخر لیست حضوری غیاب نه درس میده نه توضیح میده اعتراض هم میکنیم که اخه چرا درس نمیدید میگه برین ازاینترنت بخونید معلم ریاضی مون اخه معلمی که درس نداده من چطوری برم امتحان حضوری بدم یکی توروخدا به اینا بگه والاه به لاه امسال سال مهم ماست سال انتخاب رشته هست سرنوشت ایندم امسال دیگغیر حضوری کنیددیگ جون عزیزتون به خدا میترسیم خواهش میکنمم

مهران چهارشنبه , 4 فروردین 1400 - 14:34

سلام
بابا اخه این انصاف نیست به مولا بابا معلم ما میاد لیست حضور غیاب میزاره میگیره میخواب ساعت 12 شب مینویسه دانش اموزان عزیز با عرض خسته نباشید جلسه بعد امتحان تصوریری نه سوال میفرسته به خدا ها گروه شاد ماه از اول تا اخر لیست حضور غیاب یکی به اینا بگه امسال سال مهم ماست سال انتخاب رشته هست سر نوشت زندگیمون امسال جون عزیزتون غیر حضوری کنید

محمد عفتی چهارشنبه , 4 فروردین 1400 - 11:40

سلام من نهم هستم
من با این که حضوری باشه مخالف هستم همه معلم های ما میگن از اینترنت پیدا کن بنویس دو تا از معلم هامون گوشی نوکیا دارن نمیتونن درس بدن الان سال های قبل معدلمم ۱۹ بود امسال نوبت اول شده ۱۶
تبعیض الیه نهمی ها را متوقف کنید

میسیز ایکس سه شنبه , 3 فروردین 1400 - 22:54

درد اونجاست که مشکل همه ی ما ها یه چیزه خودم یازدهمی هستم خواهر بدبخت ام نهم مال اون حضوری مال خودمم نمیدونم اگه حضوری باشع که هیچی بلد نیستم یعنی از اول شروع سال تحصیلی تا الان هیچی بلد نیستم یعنی برگه خالی رو به دبیر پس میدم ویا میفتم‌ و بعد اینکه افتادم ۱ یا ترک تحصیل میکنم ۲ یا خونه نشین میشم ۳ یا شوهر میکنم که نتیجه اش میشه کلفت شدن ۴ یا خودکشی میکنم گزینه ۴ بهترین انتخاب هست خوشا به حال اون کسایی که از این دنیا رفتن مرگ بهتر از این زندگی کوفتی است واقعا حالم داره بهم میخوره تو خونه نشستم اون وقت معلم توقع داره تو خونه با این سرو صدا و نداشتن تمرکز هم درس بخونم هم بشم واسع جامعه یه آدم مفید ههه😏 معلم دوسه تا فیلم میفرستن توی یه زور به اندازه یه هفته درس میده واقعا توقعات زیاد رفته بالا😑😑😑😑

میسیز ایکس سه شنبه , 3 فروردین 1400 - 22:32

من خودم امسال یازدهمی هستم واقعا اصلا هیچی متوجه نشدم خدایی با اینطور درس دادن اونم مجازی خواهرم هم نهم هست خواستم بدونم دوازدهم ها با نهمی ها حضوری هست یا مال همه حضوریع بخدا من خودم هیچی از سال شروع تا تموم شدن درس ها هیچی یاد نگرفتم آخه تو خونه ام درس میخونن و یاد گرفتن اسونه به نظرتون

Dolati سه شنبه , 3 فروردین 1400 - 14:20

سلام من یک دانش اموز پایه نهم هستم که تا سال های قبل معدل ۲۰بودم ولی امسال با کلاس های مجازی و تدریس ضعیف معلمان نتوانستم مثل سال های قبل برای ترم اول معدل خوبی بگیرم اگر شما ترم دوم را حضوری بکنید تلاش های سال قبل ما بیخود می شود و ما نمیتوانیم رشته ای که تا حال برایش تلاش کردیم انتخاب کنیم 😔😔😔😔😔درضمن کلاس مجازی€امتحان مجازی
کلاس حضوری€امتحان حضوری

محمد متین جمعه , 6 فروردین 1400 - 16:07

یعنی چی من پایه نهمم و اصلا هیچی از تدریس معلمان بلد نیستم فقد چند درس که خواندنی هست بلدم اصلا ریاضی بلد نیستم از این سال معلم ما یه فیلم میزاشت چیزی بلد نبودیم می‌رفتیم پی وی نمره منفی میداد اگه امتحانات حضوری خشکی نمی ره احتمال داره بریم کرونا بگریم بچه مدرسه ما همش تو کوچه خیابون میگردن من بد بخت فقط تو خونم چی کردم که برم پیش اونا کرونا بگیرم به خانواده انتقال بدم هر کاری میکنین بکنین ولی حضوری امتحان نگیرین

elahe سه شنبه , 3 فروردین 1400 - 13:54

نهمیای عزیز چطور پارسال من حضوری بؤد از شما نباشه اصلا و ابدا
🙏🙏😑

Soroor جمعه , 6 فروردین 1400 - 12:10

نه عزیزم ماکه خوزستان بودیم امتحانای نهم غیر حضوری بود 🤷😐

ایلار شنبه , 7 فروردین 1400 - 10:15

عزیزم شما ۸۵درصد کتاب رو تو مدرسه بودین تازه کسایی هم که نهم دادن با کتاب دادن تو جلسه امتحان و اینکه سه ماه اخر که تو شاد خوندیم رو مجازی گرفتن ازتون

سارا سه شنبه , 3 فروردین 1400 - 13:14

بچه ها ۱۰۰درصد حضو یم ما نهما؟

Elnaz یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 0:02

بله عزیزم نهمی ها قطعا حضوری ان

عاطفه سه شنبه , 10 فروردین 1400 - 17:12

عزیزم من از معلمم همین سوالو پرسیدم گفتش :باید ستاد کرونا اجازه بده .
اما به احتمال زیاد حضوری میشه 😭😢من هیچی یاد نگرفتم اخه چجوری برم امتحان بدم .برگه سفید بدم؟😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺

ریحانه سه شنبه , 3 فروردین 1400 - 2:48

ما پارسال نهم بودیم حضوری امتحان دادیم هیچی نشد هم امتحانا راحت بود هم نشستیم خوندیم….درسته سخته ولی میشه.البته بخاطر کرونا جهش یافته یکم سخت تر میشه ولی خودتون باید رعایت کنید

ندا جمعه , 6 فروردین 1400 - 16:04

شماپارسال اعتراض میکردی غیرحضوری میشد، پارسال بیشترسال تدریس حضوری بود درصورتیکه امسال کلا غیرحضوری بود وپارسال کرونا کمتر بود ومعلوم نیست سرامتحان چندنفرکرونا گرفتن!!! همین امسال چندروز مدارس بازشد داخل خوزستان چندبچه مردن اونوقت شماعقده این ودارید چون پارسال امتحان حضوری دادید امسال هم بچه ها حضوری بدن؟! جان دانش اموز ها مهمتر از یه نمره بی ارزش هست اگه چنددانش اموز مردن چی؟! کی جواگو هست

خدیجه دوشنبه , 2 فروردین 1400 - 23:07

یعنی چی؟چرا نهما و دوازدهمی ها باید حضوری برن مگه چیع؟؟؟وقتی دبیرا آنلاین درس میدن پس باید امتحانات هم آنلاین باشه اگه غیر این باشه دانش آموزان کل کشور نمیرن مدرسه امتحان نمیدن تا ببینیم تا کی میخواید به این ظلم ادامه بدن
خب آخه مگه خون هفتما و هشتما، دهمیا و یازدهمیا رنگی تره؟
ما حضوری نخوندیم که بخوایم حضوری امتحان بدیم
#دوازدهمی_ها_و_نهمی_ها_هم_کرونا_میگیرن
یکم به فکر ما هم باشید #عدالت

نرگس دوشنبه , 2 فروردین 1400 - 12:35

فقط پایه های نهم و دوازدهم امتحان حضوری میدن؟؟؟

یکشنبه , 1 فروردین 1400 - 18:21

واقعاانصاف‌نیست
ماهم‌مریض‌میشیم
ماهم‌آدمیم
خون‌بقیه‌پایه‌ها‌رنگی‌ترازمانیست‌که
بحث‌اینده‌و‌زندگی‌ما
مسخره بازی نیست که
بااین‌روش‌تدریس‌معلم‌ها‌بیشتر‌مبحث‌هارو‌متوجه‌نمیشیم
#دوازدهمی_ها_و_نهمی_ها_هم_کرونا_میگیرن

Zara یکشنبه , 1 فروردین 1400 - 15:22

دوستان فکر کنم ما نهمیا و دوازدهمیا ضد کروناییم و واکسن زده
بخاطر همین باید بریم حضوری امتحان بدیم عجب بابا عجب :/

پارسا پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 22:57

آقا منم الان دهمم سال پیش نهم من بدبخت رفتم حضوری

Zara یکشنبه , 1 فروردین 1400 - 15:17

بابا تورووووقرآن بیخیال شید
ما دوازدهمی ها توی بدترین شرایط ممکن قرار گرفتیم اخه ی بچه ۱۸ ساله تا چقدر تحمل درد رو داره
کنکور داره روز ب روز بیشتر بهمون فشار میاره دیگه این امتحان نهایی کوووفتی چیه
اخه ما توی این چند ماه چی یاد گرفتیم که امتحانات حضوری قراره بشه!!!!
کل سالو آنلاین بهمون درس دادن بعد از ما امتحان حضوری میخوایین!!!
بابا باریکلا شماها دیگه خیلیی خوبین واقعا حرفی واسه این مملکت ندارم 👎🏻
تمام…

سارا یکشنبه , 1 فروردین 1400 - 15:17

بابا تورووووقرآن بیخیال شید
ما دوازدهمی ها توی بدترین شرایط ممکن قرار گرفتیم اخه ی بچه ۱۸ ساله تا چقدر تحمل درد رو داره
کنکور داره روز ب روز بیشتر بهمون فشار میاره دیگه این امتحان نهایی کوووفتی چیه
اخه ما توی این چند ماه چی یاد گرفتیم که امتحانات حضوری قراره بشه!!!!
کل سالو آنلاین بهمون درس دادن بعد از ما امتحان حضوری میخوایین!!!
بابا باریکلا شماها دیگه خیلیی خوبین واقعا حرفی واسه این مملکت ندارم 👎🏻
تمام…

Dorsa یکشنبه , 1 فروردین 1400 - 11:17

شماها که انقد به ما شک دارین همیشه حداقل به خاطر جونمونم که شده با وب کم امتحان بگیرید از دوازدهم و نهم من واقعا جرعت ندارم بیام مدرسه با اون رعایت پرتوکلاتون بعدشم ما کنکورم همینجوریش باید بیایم حضوری بدیم دیگه چی میخواین از جون ما..

پریا یکشنبه , 1 فروردین 1400 - 1:09

تو رو خدا دیگه بسه انقدر به ما بیچاره ها استرس ندین یعنی چی اخه امتحانا حضوری باشه سلامتی ما دوازدهمی ها و نهمی ها نهم نیست ما ها از سنگیم کرونا نمیگیریم ؟! الان واسه دوازدهما مثلا حذفیات گذاشتین صفحه به صفحه حذف کردین یه صفحه رو حذف کردین درحالی صفحه بعدش به همون صفحه ای که حذف کردین مربوطه بعضی درسا هم که کلا حذفیات نداره خدا رو شکر، انگار اونا روحضوری خوندیم 😑 مثلا نمیشه هویت و سلامت مزخرف نباشن تو امتحانا ؟! یه وقت امتحانا رو حضوری نکنین معلوماتمون زیر سوال میره 😐برا خودم و معلما و کشورم متاسفم 🤕 خدا رو ما رو بکشه راحت شیم که یه دیپلم هم نمیتونیم بگیریم از دست شماها 😞

پریا یکشنبه , 1 فروردین 1400 - 1:04

تو رو خدا دیگه بسه انقدر به ما بیچاره ها استرس ندین یعنی چی اخه امتحانا حضوری باشه سلامتی ما دوازدهمی ها و نهمی ها نهم نیست ما ها از سنگیم کرونل نمیگیریم ؟! الان واسه دوازدهما مثلا خذفیات گذاشتین صفحه به صفحه حذف کردین یه صفحه رو حذف کردین درحالی صفحه بعدش

احسان یکشنبه , 1 فروردین 1400 - 0:07

دهم خرداد حضوریه؟

نرگس پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 16:25

مجازیه با احتمال زیاد

Elnaz یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 0:01

مطمئنید؟

asal جمعه , 29 اسفند 1399 - 16:46

ما هیچی از کلاس آنلاین نفهمیدیم
اگه میخواین هممون سال بعد پایه تحصیلینونو ی بار دیگه بخونیم بسم الله حضوریش کنید
تو همه چیز باید بدبخت تر از یایر کشورا باشیم اینم روش

پریا جمعه , 29 اسفند 1399 - 11:55

اخه خجالتم چیز خوبیه برداشتین حذفیات مثلا برا ما دوازدهمی ها گذاشتین تمام اون صفحاتی رو که میتونستیم ازشون نمره بگیریم رو برداشتین حذف کردین با یکم انصاف داشته باشین اینقدر به ما ظلم نکنین الان ما موندیم سر دوراهی بخونیم یا نه اونم چون صفحه به صفحه حذف کردین باید همشو بخونیم معلوم نیست دارین چی کار میکنین 😑😑😑😑😑😑😑😑

ستایش جمعه , 29 اسفند 1399 - 9:31

آقااااا یعنی چه واقعا انصاف نیس چطور بقیه پایه ها غیر حضوری باشه ما نهم و دوازدهمی ها حضوری یعنی سلامت ما اصلا مهم نیس فقط به فکر بقیه پایه هایین واقعا اینم مملکتیه ما داریم همش به فکر خودشونن یکمم به فکر ما باشین بد نیس اگه اینطوری بود خب مدارس رو هم حضوری میکردین حداقل اگه این معلم هایی که شما آوردین و به اینا مدرک دادین یکم بهتر درس میدادن زورمون نمیومد که بریم امتحان حضوری بدیم ولی با این وضع افتضاحی که معلما دارن اصلا آدم متوجه نمیشه بعد انتظار دارین امتحانات حضوری بدیم اگه قراره امتحانات نهم و دوازدهم حضوری باشا باید همه پایه هارو حضوری کنینن خون اونا که رنگی تر از ما نیس😑😑😶😑😶😶😶😶
مدارس غیرحضوری =امتحان غیر حضوری
#دوازدهمی_ها_و_نهمی_ها_هم_کرونا_میگیرن
یکم به فکر ما بدبخت بیچاره ها هم باشین

نرگس یکشنبه , 1 فروردین 1400 - 19:49

چرا پایه های دیگه رو میاری وسط😐ما چیکار کنیم😐😐
ساله قبل هم من نهم بودم ولی همچین حرفی نزدم 🤌🙂

نگار شنبه , 7 فروردین 1400 - 0:53

اینکه شماهااعتراض نکردید به ماربطی نداره ماکه خانواده هامون نمیزارن سرجلسه امتحان حضوری بیایم

محمد دوشنبه , 2 فروردین 1400 - 13:35

بخاطر کرونا ساده میگیرن امتحانو نگران نباش

نرگس جمعه , 29 اسفند 1399 - 8:24

و این که امکان داره امتحانات دهمیا حضوری بشه؟؟؟؟؟🥺😭

عباس چهارشنبه , 4 فروردین 1400 - 1:14

دهم هم مجازیه

Parnia جمعه , 29 اسفند 1399 - 1:38

تروخدا نهمو غیر حضوری برگزار کنید
مگه چه گناهی کردیم ما🙂💔

پری جمعه , 29 اسفند 1399 - 1:34

چرا نهم باید حضوری باشه یعنی ما کرونا نمیگیریم¿
لطفا غیر حضوری برگزار بشه

. پنجشنبه , 28 اسفند 1399 - 22:07

اره بخدا منم اینطورم

انسان پنجشنبه , 28 اسفند 1399 - 9:48

یعنی چی اخه نهم با غیر حضوری بشه واقعا بدترین مملکت رو ما داریم

محمد پنجشنبه , 28 اسفند 1399 - 3:47

با سلام و خسته نباشید خدمت وزیر محترم آموزش و پرورش که واقعا در زمان ایشان ظرفیت های علمی ما بسیار گسترده تر شد و با افتتاح شبکه شاد حجت را برای ما دانش آموزان تمام کرد و تشکر دیگر این که میخواهند امتحانات نهایی خرداد را حضوری برگزار کنند

محمد چهارشنبه , 27 اسفند 1399 - 20:19

کسى میدونه امتحانات دهم چجورى برگزار میشه؟

امیر علی پنجشنبه , 28 اسفند 1399 - 13:27

غیرحضوری

نرگس جمعه , 29 اسفند 1399 - 8:37

ان شاءاالاه که اینطوریه🥺🤲🤲🤲

امیرحسین چهارشنبه , 27 اسفند 1399 - 18:59

تورو به قرآن امتحان نهم رو هم غیر حضوری کنید چون دوساله فقط تستی آزمون میدیم و به اون عادت کردیم از نظر تقلب هم نگران نباشید وب کم روشن میکروفن روشن ضبط صفحه نمایش هم داره یکی تقلب کرد جرش بدین ولی نهم رو غیر حضوری کنید

ارایشونم چهارشنبه , 27 اسفند 1399 - 16:02

#دوازدهمیا_و_نهمیا_هم_کرونامیگیرن
جدا وضع تحصیلیه بچهارو تو این ایام دیدن برادران؟
دارین خودتونو گول میزنین یا به ما احمیت نمیدین؟

زهرا چهارشنبه , 27 اسفند 1399 - 15:19

سلام لطفا جواب منوبدید این خبر مال کل استان هاست هاست یا فقط تهران منظورم همین خبر امتحانات خواهش میکنم جوابمو بدین …..تورو خدا…..

محمد دوشنبه , 2 فروردین 1400 - 13:34

برای کل استان ها

زهرا چهارشنبه , 4 فروردین 1400 - 0:15

کل استان ها

A.. چهارشنبه , 27 اسفند 1399 - 10:51

امتحان هارو غیر حضوری کنید کله مراکز آموزشی آخه کو اون عدالتتون آموزش آشغال آنلاین امتحان حضوری و بد بخت شدن آینده ما دانش آموزان. اره دیگه ما بچه های خودمون آقازاده هامون تو آسایش باشن بچه های مردم ب درک هرچی شدن مردن بازم درک قشنگ حرفتان را بزنید دیگه ی راست مارو به بد بختی آینده و تقدیم به عزرائیل کنید….!! امتحان خرداد ۱۴۰۰ باید غیر حضوری شود

Ehsan چهارشنبه , 27 اسفند 1399 - 0:10

خرداد دهم تهران حضوری شد بالاخره یا آنلاین؟؟ لطفا پاسخ بدین

نرگس دوشنبه , 9 فروردین 1400 - 19:56

به احتمال زیاد مجازیه

..... سه شنبه , 26 اسفند 1399 - 23:12

سلام من خودم یه دانش آموز پایه نهم هستم که از بس پا این کتاب کلاس های آنلاین نشستم گردن درد سر درد گرفتم بعدشم آخرش هیچی یاد نگرفتیم …..ترو قران به ما رحم کنید به خدا ما خیلی بدبختیم درسا سنگین من خودم تا پارسال معدلم ۱۹ به بالا بود آلن تو درسا گیر کردیم ترو خدا امتحان حضورنکید به خدا انتخاب رشته داریم آیندموندخراب میشه هرچی ارزو داریم به باد میره ترو قرآن……داست به دامنتون میشیم این کارو با ما نکنید به خدا جای ما نیستید امسال چه سختی می کشیم به قران چه تنبل چه زرنگ میفتیم بیچاره میشیم …….رحم کنید آقای وزیر 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

حسین پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 1:32

پارسال که مانهمیا سرویس شدیم
شما هشتمین می‌خندید

پایه نهم دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 23:24

خب اخه بیچاره شما هشتاد درصد درسا رو حضوری رفته بودین 😐

..... سه شنبه , 26 اسفند 1399 - 23:05

سلام من خودمم یه دانش آموز بدبخت پایه نهم هستم ترو خدا اینکارو با ما نکنید از بس که پا این گوشی این کلاس های آنلاین کتاب ها نشستیم گردن درد گرفتیم آخرش هم هیچی یاد نگرفتیم ترو خدا به ما رحم کنید من خودم تا پارسال معدلم ۱۹ به بالا بود الان تو کتاب ها گیر کردم ….آقای وزیر ترو خدا به ما یه رحم بکن ثواب داره به خدا اگه این کارو بکنید چه زرنگ چه تنبل میفتیم آیندگان خراب میشه هرچی آرزو داشتیم به باد میره ترو قرآن ترو جون هر کسی که می پرستید این کارو نکنید امتحان هارو غیر حضوری بکنید به خدا بدبخت میشم یه خورده به فکر آینده ما باشید من الان تو فشار خیلی زیادی هستم رحم کنید دست به دامنتون میشم😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

سحر کریمی سه شنبه , 26 اسفند 1399 - 18:23

یعنییی چییییی🤦🏻🙄
چرااا ما نهمای بدبخت حضوری امتحان بدیم چرااا آخعع خدایااا خودت ب فکر ما یدبختا باش این دولت ک به فکرمون نیس😐🕷️

میسیز ایکس سه شنبه , 3 فروردین 1400 - 22:36

درکت میکنم خواهر منم نهم است هیچی نه من خوندم نه اون بدبخت من خودمم یازدهمی هستم آخرش یا میمیریم یا ترک تحصیل میکنیم یا تو خونه میشیم یا به زور تو سن کم ازدواج واقعا تقصیر خودشونه

ناشناس سه شنبه , 26 اسفند 1399 - 17:55

لطفا جون مادرتون به ما نهم ها رحم کنید اخ انتظارتون چیه ترکیدع چشمامون از بس که زل زدیم شاد مجازی من نتونستم درک خوبی ببرم لطفا جون هر کی دوست دارید همه پایه ها را امتحانات غیر حضوری کنید هم همه سلامت هستیم بعدشم تموم میشه میره لطفا ببنید😐حداقل میگید سال اخر حضوری توقع اینکه از شاد بفهیم فول باشیم تداشته باشید مخصوصا درس های ریاضی اینا که خیلی سخته بشینی تو خونه

ایران من سه شنبه , 26 اسفند 1399 - 17:30

باسلام
ببخشید وضعیت استان و شهر ما سیاهه دیگه
بعدش مگه خون اونها که سایر پایه ها هستن و غیرحضوریشون کردین رنگینتر از ماست….کلاس غیرحضوری امتحانش هم غیر حضوری….این یعنی حق خوری محض .تاسف فقط

فاطیما سه شنبه , 26 اسفند 1399 - 16:26

واقعا انصاف نیست

امیر سه شنبه , 26 اسفند 1399 - 15:38

باید همه مقاطع مجازی باشه حتی نهم و داوزدهم بخدا هیچ کس هیچی یاد نگرفته 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😓

Ehsan سه شنبه , 26 اسفند 1399 - 14:24

دهم خرداد حضوریه؟؟

ناشناس سه شنبه , 26 اسفند 1399 - 10:31

کلاس حضوری = امتحان حضوری
کلاس غیر حضوری = امتحان غیر حضوری
چطوری هیچی یاد نگرفتیم حضوریش کنید
معلمان که هیچی درس نمیدم باید بریم از اینترنت سوالای کتاب رو در بیاریم
ما یه چیز دیگه مینویسیم تو امتحان یه چیز دیگه میاد
شما جون ما براتون مهم نیست
فقط براتون این مهمه که ما تقلب نکنیم
یعنی واقعا برای این مملکت متاسقام

شادی دوشنبه , 25 اسفند 1399 - 23:33

به نظر من اصلا درست نیست آموزش آنلاین امتحان حضوری
یکم به فکر ما هم باشین،من سالهای قبل معدلم بالای5. 19 بود اما با این شرایط کرونا فکر نمیکنم ترم دوم بالای 19بشم اونم سال نهم که انقدر مهمه و انگار همهٔ تلاش های سال قبلم الکی بوده و رشته ای که میخوام نمیتونم برم 😕خواهش میکنم یکم به فکر ماهم باشید از بس که امسال حرص درس هارو خوردم مجبور شدم برم پیش روانپزشک اینجوری شما فقط دارید با روح و روان ما بازی میکنید تازه تو شرایطی که معلما فقط یه فیلم می‌فرستن و جلسه بعد امتحان میگیرن در صورتی که ما سال های قبل یک درسو چند جلسه کار میکردیم ،
لطفا امتحانا و غیر حضوری کنید🙏

یاس دوشنبه , 25 اسفند 1399 - 22:59

تو رو خدا این کارو با ما نکنید، واقعا آموزش آنلاین خیلی سخته، اگه قراره امتحانات حضوری باشه پس باید مدرسه هم حضوری می‌بود، ما چه گناهی کردیم آخه، امسال بخدا داغون شدیم رفت…. یکم انصاف داشته باشید، بعضی معلما هم واقعا کم کاری میکنن، از نت دانلود میکنن میفرستن برا ما،،، شب قبل کلاس ساعت 8و9 درس جدید میدن میگن بخونید فردا بپرسم، واقعا فکر میکنن چون تو خونه هستیم بیکاریم، ما اصلا وقت استراحت نداریم، این انصافه، تورو خدا مسئولین برسی کنید

Mohana دوشنبه , 25 اسفند 1399 - 22:39

امتحان خرداد باید مجازی باشه

.... دوشنبه , 25 اسفند 1399 - 17:37

سلام من دانش آموز نهم هستم آخه برای چی امتحانات حضوری برگزار میشه چی برای خودتون میگید شما فکر نکردید که آموزش مجازی و امتحان حضوری اصلا جور در میاد. برای مثال درس تاریخ معلم تو کلاسه ۱ساعته یک درس را تو دو جلسه میداد ولی الان چی فقط ی حضور غیاب بعد ی فیلم دانلود میکنه میفرسته تو گروه خب بچه های عزیز درس ۱۷ تمام شد درس ۱۸ برای جلسه بعد پیش خوانی شود .یخورده با منطق فکر کنید همین

Zeynab heydari دوشنبه , 25 اسفند 1399 - 1:32

سلام.من سال دوازدهم هستم میخواستم خواهش کنم که تو رو خدا این امتحانات رو حضوری نکنید. خودتون جای پدر و مادر ما باشید حاضرید فرزندان رو امتحان حضوری بفرستید؟

At یکشنبه , 24 اسفند 1399 - 18:33

نه بابا یعنی چی امتحانات حضوری باشه، مگه ما حضوری درس خوندیم که حضوری امتحان بدیم به خدا من راضیم سال بعد همچی حضوری باشه ولی واقعا بی خیال امسال شین من نمیفهمم ما چه گناهی به درگاه شما کردیم که ی بار میگین غیر حضوری آخر ترم میگین حضوری من اصلا کاری ندارم کسی یاد گرفته یا نگرفته ولی شما اصلا به فکر دانش آموزا نیستین اگر بودین همون اول سال میومدین میگفتین حضوریه تا ما حدائقل تکلیف خودمونم بدونیم شما اصلا فازتون با خودتونم مشخص نیست. دیگه خسته شدیم بابا کرونا انگلیسی هم که اومده بریم کرونا بگیریم بمیریم راحت شیم از دست شما من به شدت به درس علاقه دارم ولی با این کاراتون واقعا استرسی که در طول روز میکشم از درس متنفر میشم مگه ی سال چه اهمیتی داره در برابر سلامتیمون ها؟ سال پیش امتحانا رو آنلاین دادیم بگین به من چی شد؟چی شد؟ حالا امسالم ی بار میگین حضوری باز میگین غیر حضوری اه😡😠😷
من به عنوان یک دانش آموز ازتون میخوام که ما رو درک کنید کسی که به درس علاقه داره و برای آیندش ارزش قائل میشه درس و میخونه لطفا ما رو جای خودتون بزارین من پایه هفتم هستم و درس هام به شدت سخته ولی میخونم لطفا لطفااااااااااا یکم درک کنید بابا مارو اه همه دانش آموزا میگن نه شما میگین آره باید حضوری باشه بسه دیگه امتحانات باید غیر حضوری برگزار بشه😷👊

مهدی هوشمندی یکشنبه , 24 اسفند 1399 - 9:22

سلام این چه وضعشه امتحان خرداد باید به صورت مجازی باشه

Ali شنبه , 23 اسفند 1399 - 16:16

نه به امتحان حضوری پایه نهم و دوازدهم و امتحانات نهایی پایه نهم هم غیر حضوری کنین ما مگه چی یادگرفتیم درس مجازی کلاس مجازی امتحان حضوری اصلاََ جور درنمیاد امتحانات پایه نهم و سایر پایه ها هم غیرحضوری کنین. پایه نهم هم غیر حضوری 😐😡

Ali شنبه , 23 اسفند 1399 - 15:44

والا ما تو همین امتحانای انلاین گند زدیم من نهم هستم معدل ترم اولم شد 18.36 حالا وای بحالت اگه ترم ۲ قرار باشه حضوری امتحان بدم جان هر کی دوست دارید یه رحمی به ما بی چاره ها بکنین اخه این انصافه😕😔😔

سما شنبه , 23 اسفند 1399 - 14:01

توروخدا جمع کنید یعنی چی مگه ما حضوری درس میخونیم که حضوری امتحان بدیم ما هیچی یاد نگرفتیم یعنی چی شما نگران سواد ما نیستین میترسین تقلب کنیم واگرنه شما نگران هیچی مردم نیستین ۱۰۰ نفرم بمیره هیچی نمیشه ناراحت نمیشین فقط نگرانین تقلب کنیم هیچ کس از امتحانا که حضوریه راضی نیست هیییییچ کس واقعا متاسفم واس این وضع کشورمون😒😑🤦‍♀️

سمانه شنبه , 23 اسفند 1399 - 11:15

تو رو خدا با ما این کارو نکنید شما با این امتحانات حضوری زندگی ما رو سیاه کردید به خدا دیگه از استرس داریم میمیریم دلمون میخواد بمیریم و از دست شماها راحت بشیم پارسال دوازدهمی ها فقط۲ ماه مجازی خوندن شما هم اونا رو براشون اختیاری کردین چه طور دلتون میاد ما رو با اونا یکی بدونید ما ببچاره ها یه ساله داریم مجازی میخونیم اونم تو مدارس دولتی که واقعا چیزی یاد نمیدن اخه ببینید انصافه ما مجازی بخونیم و حضوری امتحان بدیم شما با این کاراتون فقط روح و روان ما رو ازار میدید تو رو خدا لاقل اگه هم حضوری باشه بگید یه ارفاقی هست یا سوالات راحت هست کنکور به جهنم ما فقط همین دیپلم رو بتونیم بگیریم از سرمونم زیاده

نیکی شنبه , 23 اسفند 1399 - 10:38

من امسال دهمم. از اول سال هیچی یاد نگرفتم هیچیییی. معلما اصلا خوب درس نمیدن. با این شرایط هم که ما تازه وارد دبیرستان شدیم و درسای سنگین تری نسبت به قبل داریم واقعا سخته برامون.
دانش آموزایی مثل من که تا پارسال نمره زیر 19 نداشتن و درسشون خیلی خوب بوده چه گناهی کردن مگه
من واقعا از شیمی هیچی نمیفهمم , فیزیک تجدید شدم و زیست رو هم تا حالا بالای 16 نیومدم! واقعا این حقمون نیست
این فقط حرف من نیست حرفه بیشتر دهمی هایی هست که میشناسم
ما حتی توی امتحانای مجازیمون هم گیر میکنیم اونوقت واقعا ازمون انتظار دارین بریم حضوری امتحان بدیم؟ همین الان توی گروه کلاسیمون گفتن که فروردین باید بریم آزمون حضوری بدیم اونم آزمون جامع! خب الان مثلا منی ک درسای تخصصی رو بلد نیستم با چه رویی میخام نمره بگیرم؟! این واقعا درسته؟! امتحانای خرداد ک دیگه هیچ! از الان هممون استرس امتحان و نمره رو داریم. لطفا یکم به فکر ما باشید. امتحانارو حضوری نکنین ما حتی مجازی رو هم به زور میدیم اونم با سوالایی که انگار از فضا اومدن😕

.... شنبه , 23 اسفند 1399 - 7:46

سلام من یک دانش اموز پایه نهمی هستم کل دروس رو انلاین یاد گرفتم خدایی با عقل جور در میاد حضوری امتحان بدم؟
دوستان برید وارد پیج اینستاگرام وزارت اموزش و پرورش بشید و زیر تمامی پست ها کامت بگذارید که امتحانات نهم و دوازدهم غیر حضوری بشه
یک دست صدا نداره اما چند دست اره

دریا محمدی جمعه , 22 اسفند 1399 - 23:33

واقعا خیلی بی انصافیه معلم کل زنگ رو داره حضور و غیاب میکنه بعدش چند تا کلمه درمورد درس میگه اخر کلاس هم یه فیلم میفرسته میگه ببینید جلسه بعد امتحان…… اون موقع که ما مدرسه میرفتیم معلم ۴ صفحه رو بزور درس میداد الان یه درس رو کامل میده اگه درست و کامل درس میدادن واقعا با جون و دل میومدیم امتحان میدادییم ولی این نوع تدرس امتحان حضوری هم داره عایا خودتون زکم فکر کنین

A پنجشنبه , 21 اسفند 1399 - 22:08

سلام این حرفه شما میزنید امتحان نهم و دوازدهم حضوری حالا ب غیر از کم شدن و پایین آمدن نمرات یک دانش آموز کرونا گرفت فوت شد شما ها عذاب وجدان نمی گیرید ولی فکر نکنم ۱۰۰نفر هم بمیرن شما آب تو دلتون تکون بخوره . بعد هی میگید پروتکل ها رعایت میشه فاصله اجتماعی هم رعایت میشه برای امتحان حضوری داخل مدرسه این کارها رعایت بشه بیرون از مدرسه چی همینجور همه چی مثل مدرسه رعایت میشه..شما فقط از این نگرانین که بچه ها تقلب کنن بعد میاین میگین نگرانی ما سواد آموزش بچه ها است 🤣🤣

هممم پنجشنبه , 21 اسفند 1399 - 13:59

من خودم دیدم که خیلیا میگفتن که امتحانات اگر حضوری باشه سوالات رو خود معلم ها طرح کنن
من خودم مدرسه تیزهوشان درس میخونم..لونایی که تیزهوشان درس میخونن میدونن حجم درس های ما چقدرررر سنگینه الان که ازمون پایه نهم حضوریه اگه معلما سوالا رو طرح کنن ما بیچاره ها واقعاااا بدبخت میشیم یه سری مباحث دبیرستان که ما نهمیا باید بلد باشیم و حضوری که باشه و معلمای خودمونم طرح کنن واقعا بده .. اتفاقا ازمون های هماهنگ خیلی اسونن و من شنیدم جدیدا به خاطر این شرایط میتونیم 2 تا سوال رو هم جواب ندیم از این بهتر چیه؟
خدا کنه پس اگه غیر حضوری نمیکنن که باییدددد باشه این طوری باشه که سواالت هماهنگ استانی باشه که ما مجبور نشیم سوالاتی که یا معلما طرح کردن یا از سمپاد میاد که خیلییی سختن طوری که تصورش رو نمیکنین نباشه.

بنده خدا چهارشنبه , 20 اسفند 1399 - 14:53

یعنی چی مگه نهما آدم نیستن من میترسم بچمو بفرستم خودشم هم که استرس داره توروخدا اینکارو نکنید یه کمی انصاف داشته باشید امتحان نهایی ازجون بچه هامون مهمتره مگه

فاطی چهارشنبه , 20 اسفند 1399 - 14:51

غیرحضوری کنین دیگه واقعادرک ندارین یکمم به ما فکرکنین
اموزش غیرحضوری با امتحان حضوری؟!
واقعاکه چطورانتظاردارین قبول بشیم اینطوری همه میوفتن چه گناهی کردیم ما که کرونااومده

واقعیت چهارشنبه , 20 اسفند 1399 - 8:50

غیر حضوری کنین دیگه پایه نهم رو هم استرس کرونا هم استرس امتحان حضوری که هیچی از درس حالیمون نشد ..پس این همه میگم رعایت پروتکل بهداشتی شهر هارو میبندن الکیه شما امتحان هارو حضوری میگیریم بچه داخل مدرسه پروتکل هارو رعایت کنن بیرون از مدرسه چی همینجور مثل مدرسه رعایت میکنن..امتحان باید غیر حضوری شود.. هرچند که شما ها اهمیت نمیدهید

حق گو سه شنبه , 19 اسفند 1399 - 16:57

تدریس حضوری = امتحان حضوری⁦ಠ_ಠ⁩
تدریس مجازی= امتحان مجازی ⁦ミ●﹏☉ミ⁩
اون وقتی که معلم داره بد درس میده هیچ فکری براش ندارین مثلا به کجا بگیم این معلمه بلد نیست درس بده ….. به مدیر مدرسه بگیم اونم میگه چشم ⁦ಠ﹏ಠ⁩

Melika دوشنبه , 18 اسفند 1399 - 19:48

اصلا یه ذره هم درک ندارید اصلاااا چه گناهی کزدیممم
همه میوفتن که

Melika دوشنبه , 18 اسفند 1399 - 19:47

همچین دوازدهمی هااااا انقدر داربم استرس میکشیم کافی نیس؟؟؟؟؟؟؟؟
تروخدااااااارسیدگی کنیدددددددددددددددددد خواهش میکنممممممممم واقعا هیچی نمیفهمیممممممممممم واقعا خیلی سخته خیلی سختههههههههه
😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶

Arvah دوشنبه , 18 اسفند 1399 - 15:23

سال پیش نصف سال حضوری بود درسارو حذف کردید ما امسال معلم فیززک معلم حسابان و جز شیشمی اصن معلم نداشتیم درسم نمیدادن اصن نبودن که درس بدن من کتابامو جز شیمی نشون بدم بقیه خالین ما امتحان دی هممون افتادیم من فقط شیمی ۱۵ شدم انصاف خداییش بریم‌چی جواب بدیم به اسم نوشتنم نمره میدید بعد الان وضیعت کرونا خراب تر یکم فکر کنید بخدا انصاف نی شما میدونید همه میوفتیمم ما ایندمونو چجوری پس بسازیم کنکور بر دارین حداقل ما هیچی نمیتونیم بدیمم خالی بدیم تروخدا همه چی دست خودتونه درک کنید

امیر دوشنبه , 18 اسفند 1399 - 10:05

سلام چرا شما اصلا درک ندارین به چه دلیل میخواین امتحان های خرداد رو حضوری برگذار کنین اخه ما امسال چه تدریس خوبی دیدیم اصلا من هر سال بهترین درس رو داشتم ولی امسال اصلا هیچی بلد نیستم فقط من نیستم تمام هم کلاسی هام هم هیچی بلد نیستن چرا چون به بد ترین شکل معلم ها تدریس کردن خوب امسال اگه حضوری باشه نصف بچه ها میوفتن به امید یک تدریس خوب و امتحان های خرداد امسال غیر حوضوری باشه

امیر دوشنبه , 18 اسفند 1399 - 5:42

سلام آخه چرا حضوری اون موقعه که مدارس حضوری بود هیچی نمیفهمیدیم حالا الان امتحان حضوری آموزش آنلاین پارسالی ها که حضوری امتحان دادن ۴ماه آموزش حضوری داشتن یخورده منطقی فکر کنید .

.. دوشنبه , 18 اسفند 1399 - 5:36

.

هدیه مروتی یکشنبه , 17 اسفند 1399 - 20:36

یعنی چی
تورو جان جدتون ارواحتون اینکارارو نکنید
بجای اینکه انرژی بدن دارن راه میرن رو اعصابمون
بابا یکم یاد بگیرین از کشورای دیگه

javad یکشنبه , 17 اسفند 1399 - 15:35

سلام منم کلاس نهم هستم غیر حضوری درس میخونیم دیگه یک ساعت پیش از معاونمون پرسیدم امتحان نهم خرداد حضوریه گفت اره اخه چرا یعنی دیکتاتور رو رد دادید باو بعدا اموزش پرورش میگه سال بعد تحت هر شرایطی کلاس ها حضوریه بعد میگه نگران سواد دانش اموزانتان نباشید اخه با انساف نگران جونشون هم نباشن.

تامام

طاها یکشنبه , 17 اسفند 1399 - 10:59

آقا این بی انصافیه ده یعنی چی کل پایه ها حضوری شد آخه یکی نیست بگه ما چه گناهی کردیم مارو بدیخت کردن حضوری چیه آخه من هیچی بلد نیسیتم همه درسا تموم شده تقریبا بخدا ما هم دلمون میخواد حضوری بدیم ولی اون موقع که یه مریضی نیاد کل نسل انسان هارو منقرض کنه …. به این معلمای بیشرف و مدیریت باید فهموند شما اون موقع درس خوندی که این مریضی نبود راحت اومدی خوندی مدرکت هم گرفتی داری تو مدرسه کار میکنی پول هم میگیری
یعنی ببین من باعث و بانی این وضع رو لعنت میکنم لعنت به وزیر آموزش پرورش لعنت به این مدیریتتون که واسه ارتقای پایه دهنمونو سرویس میکنین لعنتتتتتت به همتون آشغالای فاسد

Ali شنبه , 23 اسفند 1399 - 15:19

احسنتتتت

جواد یکشنبه , 17 اسفند 1399 - 9:41

من الان نهم هستم و ریاضی نهم رو اصلا یاد نگرفتم این به کنار معلم ها اصلا خوب درس نمیدن این وزیر آموزش پرورش احتمالا پسرش معلم خصوصی داره میگه باید حضوری برگزار بشه تامام

ایهان یکشنبه , 17 اسفند 1399 - 1:11

واقعا که کسی مثل من که اسم والرژی داره بره امتحان بده درگیر کرونا شد کی میخاد جواب بده
کسی که یک سال تمام غیر حضوری درس خونده بره حضوری امتحان بده واقعا خیلی سخته برای ما من چیزی یاد نمیگیرم لطفا درک کنید

..... شنبه , 16 اسفند 1399 - 23:16

به خدا من امسال هیچی یاد نگرفتم معلما هم که درس نمیدن آخه دانشجوها آنلاین امتحان بدن ما نهم ها حضوری امتحان بدیم بحث سلامتی به کنار اخه معلما درس نمیدن من چجوری بیام مدرسه امتحان حضوری بدم خواهش میکنم امتحانات برای همه ی پایه ها حتی برای نهم ها و دوازدهم ها آنلاین برگزار کنید ممنون میشم ازتون که آنلاین باشه

مهدی شنبه , 16 اسفند 1399 - 18:16

یعنی چی تدریس غیرحضوری و امتحان حضوری واقعا یعنی چی الان میدونید چن هزار دانش‌آموز درگیر استرس خردادن یکم مارو درک کنید خب پارسال حق داشتین که امتحان حضوری‌بگیرین چون که همه تدریسا مجازی نبود فق از ۴ اسفند اینا بود که حضوری درس نخوندیم اونجام که کتابا داشتن تموم میشدن اما امسال همش غیر حضوری خوندیم من خودم یه همکلاسی دارم خونشون آنتن نداره باید تو سرما بارون برف فرقی نداره باید بیاد توکوچه یخ بزنه کلا هر دانش آموزی شرایط سخت خودشو داره بعدش یه همکلاسی دیگه دارم باید بره سرکار از ساعت ۸صب تا ۸شب اینا وقتی خسته برمیگرده خونه چجوری باید درس بخونه بازم خیلی از دانش اموزا هستن پول نت ندارن برای اینکه نتشون تموم نشه نمیتونن ویدیوهارو بازکنن بعدشم معلمای ما توشاد تدریس نمیکنن تو برنامه واتساب تدریس میکنن که فیلم و این چیزا میزارن اینجوری خب نت تموم میشه دیگه لطفا درک کنید و امتحانای خردادو غیر حضوری کنین و‌شرایطو برای ما دانش‌اموزان سخت تر نکنین😞😞😞

ناشناس شنبه , 16 اسفند 1399 - 17:26

الان این متن بالا یعنی ما بمیریم هم مهم نیست فقط نهم ها و دوازدهمی ها بیان امتحان بدن چه کرونا قرمز بود چه سفیده چه کرونا نصف مردم رو کشت چه نوشت سیاستش اینه این وزیر

حمیدرضا عیوضی شنبه , 16 اسفند 1399 - 11:41

من خودم پایه ۹ و ۱۲ رو خیلی درک میکنم چجور در فشار روانی هستند
چون منم تجربش کردم پارسال پایه نهم بودم خرداد ۱۳۹۹ پایه ۹ رو که گفته بودن حضوری هست
خیلی اعصابم خراب شد ولی بالاخره یه جورایی با عذاب و مصیبت تموم شد رفت
الان که پایه دهم هستم نمیدونم چجوری تموم میشه
یه کینه ای از خرداد ۱۳۹۹ پایه نهم در دلم مونده خیلی دلم میخواد امسال من که دهمم خردادش مجازی تموم بشه تا خاطره بد پارسالم تلافی بشه
کاش امسال پایه دهم خردادش مثل پارسال مجازی برگزار بشه
و میخواستم بگم که دوستانی که امسال پایه ۹ و ۱۲ هستند
متاسفانه امسال خردادشون به احتمال زیاد 😔(از روی این ایموجی متوجه میشین منظورم چی هست ) برید خوب بخونید اینا از یزید هم بی رحمن
اینا مارو آدم حساب نمیکنن که فقط در فکر مدرک هستن
چون وزیر مارو درک نمیکنه که معلمامون اصلا خوب درس نمیدن و در امتحانات سوالات در سطح واقعا خیلی بالا میدن این خیلی بی عدالتیه هر روز از استرس این خرداد داغون شدم کلا
#کاش امتحانات خرداد سال ۱۴۰۰ کلا مجازی بشه

دانش اموز شنبه , 16 اسفند 1399 - 22:43

مگر قراره امتحانات پایه های دیگر هم‌حضوری شود؟

حمیدرضا عیوضی دوشنبه , 18 اسفند 1399 - 11:29

هنوز هیچی نگفتن
ولی احتمال داره خرداد امسال مثل خرداد پارسال باشه

Fatemeh یکشنبه , 8 فروردین 1400 - 13:16

واقعا این انصاف نیست که امتحان ها رو حضوری کنید ما امسال آنلاین درس خوندیم و باید امتحان آنلاین بدیم امسال هیچ کسسس،درس ها رو یاد نگرفته چطوری امتحان حضوری بدیم کل زحمات چند سالمون به باد میره من خودمم نهمم انقدر که برای خرداد استرس دارم آرزوی مرگ میکنم چون واقعا نمیدونم این همه درس رو چطوری برم امتحان بدم لطفا امتحان ها غیر حضوری کنید لطفا ما رو درک کنیدددددد واقعا متاسفم برای وزیر آموزش و پرورش 🥺😭

امیر عزیزی یکشنبه , 17 اسفند 1399 - 0:45

سلام
من یک دانش آموز کلاس نهم هستم و امسال اصلا هیچی هیچی هیچی یاد نگرفتم تازه معلم مدرسه کلی آموزش داد. هیچ کس هیچی نمیفهمه شما چون فکر می‌کنید همه 20 هستن راحت میشه حضوری برگزار گرد؟ مطمعن باشید ک حتی درس خون ترین مدرسه هم تقلب میکنه چون چیزی یاد نمیگیره. لطفا کنید پیگیری کنید این همه جون 9 و 12 دارن میگن ما نمیتونیم حضوری بدیم. بعد شما میگی قطعا حضوریه. پارسال هم ک حضوری بود 9 ماه مدرسه رو دانش آموزها نهم و 12 مدرسه درس خوندن تازه اون 3 ماه هم ک مجازی بود در اصلا داخل امتحان حساب نکردن.
#مجازی_درس_خوندیم_مجازی_امتحان_میدیم
#حضوری_امتحان_نمیدیم

نسترن یکشنبه , 17 اسفند 1399 - 17:03

شما پارسال تقریبا کل سال رو حضوری بودین اون قسمت هایی هم که غیر حضوری بود حذف کردن براتون اوضاع کرونا هم انقدر دیگه داغون نبود الان خوزستان شده جنازه رو جنازه
عمرا کسی بره حضوری امتحان بده امسال
واسه دهمم نگران نباش حضوری نیست

حمیدرضا عیوضی چهارشنبه , 20 اسفند 1399 - 16:12

آهان ، ممنون 🙏

دانش آموز بدبخت جمعه , 15 اسفند 1399 - 17:52

مگه ما آموزش حضوری دیدیم که امتحانات رو حضوری برگزار میکنی اصلن سلامتی به کنار حتی اگ تا خرداد کرونا بره حق نداری امتحانات رو حضوری برگزار کنی چون اصلن آموزش حضوری ندیدیم. معلمای ما که خودشونو راحت کردن میگن شما باید درس بدید و بخدا امسال اصلن هیچی یاد نگرفتم اگه حضوری برگزار کنید میوفتمممم.

دانش آموز بدبخت جمعه , 15 اسفند 1399 - 17:46

مگه ما آموزش حضوری دیدیم که امتحانات رو حضوری برگزار میکنی اصلن سلامتی به کنار حتی اگ تا خرداد کرونا بره حق نداری امتحانات رو حضوری برگزار کنی چون اصلن آموزش حضوری ندیدیم. معلمای ما که خودشونو راحت کردن میگن شما باید درس بدید و بخدا امسال اصلن هیچی یاد نگرفتم اگه حضوری برگزار کنید میوفتممم

نسترن جمعه , 15 اسفند 1399 - 16:53

این چه وضعیته
من دوازدهمم هیچی بارم نیست با این تدریس مسخره معلما کنکور بخوره تو سرم دیپلمم نمی تونم بگیرم با این وضع
قبل از اینکه کرونا بکشتم استرس امتحان نهایی میکشتم
یه جوری میگید نهم و دوازوهم حضوری انگار به ما واکسن زدن😂
ما هم مثل بقیه پایه ها غیر حضوری میدیم
تمااااام

محمد پنجشنبه , 14 اسفند 1399 - 20:56

سلام خدمت تمام دوستان به قرآن این انصاف نیست که دانش آموزان امتحان حضوری بدن آخه چرااااا؟؟؟

ایلار پنجشنبه , 14 اسفند 1399 - 8:49

یعنی چه اصلا یعنی شما میخواست بخاطر امتحان که مثلااااا مهمه جون مارو به خطر بندازین ی سوال اگه چنددرصد از بچه ها چه نهمی چه دوازدهمی چه بقیه پایه ها کرونا بگیرن آیا درس می‌تونه زندشون کنه شما تضمین میکنین که ما کرونا نمی‌گیریم تازه معلما خیلی خوب درس دادن حالا ما بیایم امتحان بدیم من خودم به شخصه میفتم اگه حضوری باشه معلم های ما دارن کتاب تموم میکنن دودرس مونده انتظار دارین بیایم امتحان بدیم
#من امتحان_خرداد_نمیدهم

huh دوشنبه , 18 اسفند 1399 - 14:57

دقیقا . ااین امتحان مگه چقدر مهمه بعدشم تو جنوب شهر زندگ نکردی نمیدونی سطح شعور چقدر پایینه ندیدی روی زمینش پر خلت تفه بعد واسه ما دارن چرت و پرتت می گن پ

علی چهارشنبه , 13 اسفند 1399 - 16:44

سلام و عرض خسته نباشید لطفا بگیید امتحانات ۱۴۰۰ خرداد دهم کلانشهر مجازیه یا حضوری ممنون میشوم جواب بدین

حمیدرضا عیوضی چهارشنبه , 13 اسفند 1399 - 12:07

آقا لطفا یکی جواب بده
امتحانات خرداد سال ۱۴۰۰ پایه دهم مجازی خواهد بود؟

امیر علی جمعه , 22 اسفند 1399 - 0:19

بله

حمیدرضا عیوضی دوشنبه , 25 اسفند 1399 - 10:13

آهان🙏

moh چهارشنبه , 13 اسفند 1399 - 2:37

بیاین قبول کنین همتون اینجا دارین سر حضوری بودن غر میزنین که کرونا خطرناکه ولی در اصل واسه اینه که نخوندین نهمیا ک منتظر معجزه ان دوازدهمیام مجبورن بخونن چون امسالم اگه مجازی باشه کنکور گیر میکنن پس تویی که داری میری پایین دلتو خوش کنی پاشو برو بخون :]

.. جمعه , 15 اسفند 1399 - 14:29

عزیزم
اصلا نمیشه خوند
چرا بعضیا درک نمیکنن اصلا نمیشه مجازی خوند
من خودم به شخصه تا پارسال معدلم ۲۰ بوده اما مجازی نمیتونم بخوننننمممممم
اونوقت اموزش پرورشم دلش خوشه که مدرسه ها دارن درس میدن
اخه ریدم بهتوننننننننن چرا نمیفهمیم بعضی از بچه ها اصلاااا نمی‌تونن مجازی بخونن مثه من

f پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 22:13

یعنی چی، مگه مهم نمرست پس جون مردم چی میشه این وسظ؟! اگه کسی کرونا بگیره چی؟؟؟ وقتی هیچ جا نمیریم چرا باید امتحان وحضوری بدیم

فاطمه سه شنبه , 12 اسفند 1399 - 21:57

با این شرایط کرونا میگین حضوری پایه نهم ها مسخره کردین شما و دوازدهمی ها لطفا غیر حضوری باشه تمامی پایه ها

ناشناس سه شنبه , 12 اسفند 1399 - 17:30

سلام منی که هشتمم از اول سال دارم مجازی میخونم ماشالله معلما وه به خودشون زحمت نمیدن یه فیلم میفرستن جلسه بعد امتحان یعنی چی؟
اصلا جونم به درک من که هیچی بلد نیستم چجوری میخوام امتحان بدم اینده من خراب میشه نه شما؟!
این دانش اموز ها چه گناهی کردن
خودتون فقط یه لحضه فقط یه لحضه بزارین جای ما ببین چه حالی بهتون دست میده

محمد عفتی یکشنبه , 10 اسفند 1399 - 13:11

همه درس ها حضوری باشه بجز ریاضی اون هارو میشه حفظ کرد و ریاضی رومه من اصلا بلد نیستم
من سال های قبل نمره کمتر از 18 نگرفتم ولی امسال برای 15 در حسرتم

دینا یکشنبه , 10 اسفند 1399 - 13:01

یعنی چیییییی میفهمین چیمیگین اخه من خودم سال ۹ هستم هیچی بلد نیستم از اول سال تروخدا غیرحضوری کنید وگرنه هیشکی هیچی بلد نیست تروخدا مگ ما گنا کردیم ۹ یا ۱۲ شدیم؟؟؟ک بریم حضوری امتحان بدیم؟؟؟تروخدا صرف نظر کنید هم بخاطر کرونا هم اینکه از اول سال فقط معلما درس دادن تند تند مام دانش اموزیم

M دوشنبه , 11 اسفند 1399 - 1:22

فقط تو نیستی منم کلاس نهمم هیچی بلد نیستم ولی فکر نکنم ستاد اجازه بده نوبت اول هم گفتن حضوری ولی نشد نگران نباش

پرنیا چهارشنبه , 13 اسفند 1399 - 14:34

امیدوارم
منم نهمم یعنی خیلی بده درس میدن تند تند هیچی تازه با این درسای انلاینی که بودی باید امتحانمون حضوری بدیم
وقتی درسا حضوری بود حضوری امتحان میدیم اگرم درسا انلاین بود انلاین امتحان میدیم
واقعا من از این شرایط منی نهمی راضی نیستم
یعنی هیچکس نیس

moh چهارشنبه , 13 اسفند 1399 - 2:18

مام پارسال حضوری دادیم بشین بخون با حرف زدن حل نمیشه

االف جمعه , 15 اسفند 1399 - 0:26

شما از اول سال حضوری بودی و درس های نوبت‌ اول را بلد بودید ولی ما هیچی بلد نیستم .

Yasi جمعه , 15 اسفند 1399 - 11:38

عزیزم شما پارسال حضوری امتحان دادید چون ۸۰ درصد توی حضوری خوندید ۲۰ درصد اسفندو فروردین اردیبهشتم حذف شده ینی فقط از حضوریاتون امتحان گرفتن خیلیم اسون بوده ولی ما از اول مجازی بودیم باید ی فکر درست حسابی کنن

huh دوشنبه , 18 اسفند 1399 - 14:59

ما حضوری درس نخوندیم که حضوری اتحان بدیم بی شرفا

. شنبه , 9 اسفند 1399 - 23:24

سلام
من کلاس هشتم هستم
مطمئنید که امتحانات ترم دوم مجازی است ؟

سنا جمعه , 15 اسفند 1399 - 14:11

بله.خیالتان راحت باشد.

پریا جمعه , 22 اسفند 1399 - 0:19

بله.

Arya شنبه , 9 اسفند 1399 - 18:25

حالا دعا کنید همه پایه ها حضوری نباشه 😂😂
شما شهید دست از جان شسته شید.

Shaghayegh شنبه , 9 اسفند 1399 - 14:38

هفتمو هشتم معدلم ۲۰ شد
حالا الان ترم اول شد۱۹.۵۷
آخهههه این کجاش عدالته
نهم و دوازدهم ها چه گناهی کردن آخه دقیقا سالی که مهمه معدلشون پایین شه
توروخدا مجازی امتحاناتو برگزار کنید

محمدد شنبه , 9 اسفند 1399 - 10:21

هنوز برای نوبت دوم هیچ بخشنامه ای نیومده و اینکه نوبت اول هم مثل نوبت دوم مهم است پس نگویید حضوری هست سال هشتم که بودیم میگفتن نوبت اول نهم حضوری خواهد بود که دیدید چی شد پس ور نزنید هیچ وقت بستگی به کرونا دارد دوم اینکه ما مثل سالقبل نهمی ها نیستیم که ما تمام نهم رو مجازی گزروندیم نوبت اولشم همین طور پس نوبت دومشم همین طور خواهیم گذراند گفتیند داخل بخش نامه که جان دانش آموز ملاک است پس الکی حرف نزنید بگید مهمه این بیماری سرماخوردگی نیست که کرونا س روزی 1000نفر براش میمیرن توی دنیا پس هیچ وقت الکی غوغا نکنیذ

امیر شنبه , 9 اسفند 1399 - 10:20

سلام و خسته نباشید بببخشید مطمئعن هستید که امتحانات دهم مجازیه کلاس ها برگزار میشه واقعا نمی دونیم از یک طرف واکسن از یک طرف کرونا انگلیسی ⁉️

زری شنبه , 9 اسفند 1399 - 9:15

نمیدونم کسی از مسئولین این پیامارو میخونه یانه ولی اگ خودتون جای ما بودیم با این اوضاع کرونا و دروس مجازی ک هیچ یادگیری نداره و دانش آموزان با کتاب و دفتر روبه رو امتحان و پرسش انجام میدن چجوری بیان سر جلسه امتحان بدون کتاب و دفتر پس لطفا این امتحانات نهایی ک حضوریه رو غیر حضوری کنید و یا اجازه بدین کتاب و دفتر دانش آموزان همراهشان باشد و اینقد بچه ها مردم و خانواده هایشان را زجر ندهید

مهدی هوشمندی شنبه , 9 اسفند 1399 - 8:41

..

امیرحسین جمعه , 8 اسفند 1399 - 22:24

سلام من یک دانش آموز دوازدهمی هستم ۱۲ سال درس خوندم هرسال هم نمراتم درحد متوسط و ۱۸ بود ولی امسال واقعا هیچی یاد نگرفتم از آموزش مجازی پارسال دوازدهم ها حق داشتند که حضوری امتحان بدهند چون کلا ۳ ماه تو مجازی بودند ولی ما که ۹ ماه مجازی بودیم بخدا حق نیست بریم و حضوری امتحان بدیم مطمئن باشید اگر حضوری امتحان بدیم قطعا ۹۰ درصد دوازدهمی ها میوفتن

آوینا جمعه , 8 اسفند 1399 - 1:49

راستش من خودم پایه هشتم هستم و خب معدل پارسالم ۱۹ و نیم بود اما الان افت تحصیلی دارم و واقعا نگران درس هام هستم معلم ها هم که ماشالا کم نمیارن سوال هایی میدن که انگار ما دکتریم بعدشم میگن شما کتاب جلوتون بازه بابا مارو دیوانه کردید یکم رحم داشته باشید
و اینو میگم که باید متوسطه سوم هم امتحانات غیر حضوری باشه چون همه در تلاطم و استرس هستن و الان این کرونا اینگیلیسی جهش پیدا کرده بابا من خودم به شخصه میگم ۱۰۰ تا از فامیلامون به خاطر همین کرونا مردن مردم نگرانن خواهشا این کارا رو نکنید حالا میدونم دوازدهمی ها بنده خداها هیچ گناهی ندارن ولی دیگه واسه اونا سال اخره و مهمه پس انقدر شما غر نزنین و درس هاتون رو بخونید واسه کسایی که این نظر و میخونن یه صلوات میفرستم که موفق بشن به امید خدا و اینکه تلاش کنید
شما آینده ما هستین

محمد رضا پنجشنبه , 7 اسفند 1399 - 23:25

خدایی بچه هایی خودتون دارن توی رفاه درس میخونن منی ک هیچی نفهمیدم باید توی امتحان چی بدیم خدایی ب فکر باشید فکر کنین بچه هایی خودتون هستیم
من ب شخصه هیچی بلد نیستم جون من غیر حضوری کنید

راستی دوستان ما بدنمون ضد کرونا ایم ب قول اینا🤣🤣🤣💔من ب شخصه اگر برم امتحان بدم کرونا بگیرن والدینم بیچارتون میکنن خود دانی ن تنها من هنه بچه ها چون جون شون واسشون مهممممممم بفهمید

#####ما هم ادمیم بفهمیدم_ما امتحان حضوری نمیدیم
تمام💔

huh دوشنبه , 18 اسفند 1399 - 15:02

ببین اگه کل مادر پدرای مملکت هم اعتصاب کنن به چپشون نیس خیالت تخت تخت

Mahsa پنجشنبه , 7 اسفند 1399 - 11:58

چرا باید انلاین درس بخونیم ، حضوری امتحان بدیم؟
ویروس کرونا کم بود این جهش یافته هم اضافه شد
با این اوضاع بازم حضوری😒
همینحوری بگید اگه کرونا جلو چشمتونم باشه باید حضوری برید
از کرونا نمیریم از استرس این امتحانا و این سوال دادانشون میمیریم😭😭😭😭

آتی پنجشنبه , 7 اسفند 1399 - 20:21

دقیقااااااااااااا

Mahsa پنجشنبه , 7 اسفند 1399 - 11:56

چرا باید انلاین درس بخونیم ، حضوری امتحان بدیم؟
ویروس کرونا کم بود این جهش یافته هم اضافه شد
با این اوضاع بازم حضوری😒
همینحوری بگید اگه کرونا جلو چشمتونم باشه باید حضوری برید

زری شنبه , 9 اسفند 1399 - 9:09

دقیقا

🤦🏻‍♀️😕 چهارشنبه , 6 اسفند 1399 - 21:05

یعنی چی اخه توروخدا نهم و دوازدهمی هارم غیر حضوری کنید واقعا امسال هیچی متوجه نشدیم من هرشب استرس دارم واسه امتحان خرداد توروخداااا🙁

یه جوری میگین دوازدهم و نهم حضوری انگار روشون ویروس کش نصب کردن نمیگیرن 😐😏 چهارشنبه , 6 اسفند 1399 - 17:19

یه جوری میگین نهم و دوازدهم حضوری انگار روشون ویروس کش نصب کردن خداییش همرو بزنین غیرحضوری دیگه

آوا چهارشنبه , 6 اسفند 1399 - 10:18

اخه این چه عدالتیه مگه شما دولت این مملکت نیستین جان ما مهم نیس بااین وضیعت باید بریم امتحانوحضوری بدیم اخه هیچی بلد نیستیم آموزش اونقدر قوی نیس بخدا توروخداغیرحضورییی کنیننننن

فرزاد چهارشنبه , 6 اسفند 1399 - 9:50

با این شرایط کرونا و گونه جدیدش که اومده میخواید حضوری بگیرید مگه حضوری آموزش دادید تو این کلاسا با این شرایط اینترنت و قطع و وصل ها مگه میشه چیزی فهمید با اون برنامه شادتون باید غیرحضوری باشه

Kiana یکشنبه , 3 اسفند 1399 - 20:44

اگه به‌فکر نمره مایید خدایی حضوری نکنیدددددد
مهم ترین سال باید معدلمون خراب شه که مدرسه واسه دهم‌پیدا نکنیم و رشته مورد علاقمون
نتونیم بریم😐
اون دوازدهمیا چه گناهی کردن که نمره دیپلمشون انقد درخشان شه
درک کنید
جدا از کرونا شما اینجوری از استرس مارو میکشید

علی یکشنبه , 3 اسفند 1399 - 16:33

اگ شرایط کرونا وخیم باشه ممکنه دوازدهم ها هم غیر حضوری بشه؟؟؟

مهدی یکشنبه , 3 اسفند 1399 - 10:27

آقا جان دوازدهم مجازی تمام میکنید یا ن من نمیدونم چرا ادا در نمیارین من ۵ ماه تو کما بودم سال دوازدهم هستم شما میخواین جبران کنید …… تو ……

معصومه یکشنبه , 3 اسفند 1399 - 9:20

آقای وزیر شما آیا به این فکر کردین که چجوری تدریس میشه اصلا براتون مهم هست؟؟؟ این مهمه که ما یاد گرفتیم یا نه؟؟؟ یه عده ای دارن اسم معلم رو یدک میکشن یعنی آدم عارش میاد بهش معلم بگه جون ما براتون مهم نیست؟؟؟؟ بچه های خودتون تو بهترین امکانات هستن اونم با پول ما اون وقت ما رو می‌فرستین جایی که صد در صد کرونا هست اگر کسی مبتلا بشه آیا پاسخگو هستین؟؟؟؟

معيمي یکشنبه , 3 اسفند 1399 - 2:51

جون خودم برام مهم نیست ولی اگر مادرم که یک ساللل تمام تو خونه نشسته و بیماری خاص داره من ناقل بشم و بگیره میام و مدیر ناظم مدرسمو می کشم…فرق دوازدهم و نهم با بقیه پایه ها چیه؟نکنه حکایت الودگی هوا ما ریه ضد الودگی و کرونا داریم …یا شایدم پوستمون کلفت شده ..خلاصه اینکه نمیرمممممممم …معدل یازدهم ١٩/٨٠به درک که یه سال افتادم …ن ری دن تو دانشگاه

゚+*:;;:* *:;;:*+゚ شنبه , 2 اسفند 1399 - 23:33

سلام لطفا امتحانات نهم و دوازدهی هارو غیر حضوری کنید واقعا توی شرایط خیلی بدی هستیم😭😭😭😭😭😭

آتی شنبه , 2 اسفند 1399 - 17:59

من فقط میگم اگه حضوری کنن بیچاره میشم صفر چون هیچی از محازی منو جه نشدم لطفا غیر حضوری کنید

پری شنبه , 2 اسفند 1399 - 14:28

واقعا مشکل اینه ؟ مشکال اینه ک بچه ها تقلب بکنن یا نکنن خودتون خیلی خوب میدوننین ک خییییییلیا هیچی بلد نیستن هییییچی حالا چن نفرم بلدن اینا میان امتحان میدم ۹۰ درصد میوفتن و ۱۰ درصد میرن ۱۰هم خب از اون ۱۰ درصد ۸ درصد دست به کتاب توی تابستون نمیزنن و همچی یادشون میره یعنی با اونی ک اوفتاده هیچ فرقی نداره ما چ بخونیم و نخونیم یکجور واره ۱۰هم میشیم حالا اون ۲ درصدی هم ک توی تابستون خوندن واقعاااا میارزه ک واسه اون ۲ درصد حضوری کنین ک این موضوع کرونا ک کیا بگیرن و نگیرنو بمیرنو نمیرنو اینا

پری شنبه , 2 اسفند 1399 - 14:16

اگر فقط ۱ نفر فقط ۱ نفر توی همین امتحانات خرداد کرونا بگیره و بمیره شمایین که تا اخر عمرتون عذاب وجدان دارین ۱ امتحانی که شاید مهم باشه شایدم نه چ آنلاین و چ حضوری ما باید امتحانو بدیم با یک تفاوت اونم اینکه کرونا بگیریم یا ن ک به احتمال زیاد توی هر کلاس حدعقل ۲ نفر میگیرند و اگر توی ایران حساب کنین خیلی زیاده و ب نظر من اینه امتحاناتو غیر حضوری کنین خیییییلی بهتر از اینه که ۱ نفر از اعضای خوانوادرو کم کنین

امیر شنبه , 2 اسفند 1399 - 13:47

من فقط میخوام اینو بگم اگه خودتون بودین راضی بودین تحت چنین شرایطی برین سر امتحان یا جلسه که جونتون در میونه؟؟؟؟؟

amir جمعه , 1 اسفند 1399 - 20:21

سلام. ما چه گناهی کردم خواهش میکنم امتحانات را مجازی کنید اولا جان ما در خطر هس ثانیه ما که از درس های پایه نهم چیزی بلد نیسیم خواهشا امتحانات را مجازی کنید

ابوالفضل جمعه , 1 اسفند 1399 - 19:34

سلام دوستان امسال قرار بود ک حضوری بریم مدرسه ولی چون خیلیا نیومدن مجبور شدن ک غیر حضوری باشه امسالم نرید امتحان بدید مطمعنن هیچ کاری نمیتونن نمیکنن
الکی هم بگید از اینا کرونا گرفتیمو حالمون خیلی وخیمه
بعدشم ما آدم نیستیم حالا درست ک امسال مهمه ولی مهم تر از جونمون ک نیست

مهتاب جمعه , 1 اسفند 1399 - 18:24

زهرا جان کی گفته که یازدهم امتحان حضوری میدن؟
نهم و دوازدهم….تازه اونم که نهم میخواد انتخاب رشته کنه
دوازدهمیم ک کنکوره دیگه…یازدهم دهم حضوری نیس دیگه

ندا پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 22:08

چه ربطی داره یعنی جون دوازدهمی ونهمی مهم نیست؟! چون قراره کنکور بده یاانتخاب رشته کنه دلیل نمیشه امتحاناتش حضوری باشه!!! اگه یه نفر تواون بین کرونا گرفت واومد به خانوادش و… انتقال داد وچندنفر مردن چی؟! وجدان ندارید

زهرا جمعه , 1 اسفند 1399 - 2:07

سلام.
من یک دانش آموز یازدهمی هستم که رشته ی تحصیلیم انسانیه. اینکه آموزش و پرورش میخواهد آزمون هارا به صورت حضوری بگیرد، به نظرم مقبولا نه نیست 🙁😑مخصوصاً الان که کرونای انگلیسی هم آمده و چه بدتر که بیشتر برای افراد هم سن و سال ما میباشد. لطفاً کمی هم حال ما دانش آموزان را درک کنید، دبیران در منزل پی دی اف های اماده را میفرستند و ما از پشت گوشی واقعا برایمان سخت است. از صبح تا ساعت 2 بعد از ظهر سرمان در گوشی و بعد از آن هم درکتاب هاست. بیشتر چیزهایی هم که یاد میگیریم از تلاش های خودمان است، حالا اینکه شما از 16درس یک کتاب فقط 2درسش راکم میکنید و میگویید آزمون هاهم حضوری، درست است؟
لطفا خودتان قضاوت کنید

مهتاب جمعه , 1 اسفند 1399 - 18:27

سلام..
زهرا جان برا یازدهم فکر نمیکنم امتحان حضوری باشه
برا دوازدهم نهم رو اعلام کردن فقط

مراد شنبه , 2 اسفند 1399 - 13:42

زهرا جان،امتحانات پایه یازدهم مجازیه.

ماهان پنجشنبه , 7 اسفند 1399 - 16:32

اصلا درست نیست با این شرایت بیام مدرسه وامتحان‌بدیم والدین من که نمی زارن میگن باز شه هم نمی زاریم وواقعا با این گونه تدریس شما میخوایین حالا امتحانات رو حضوری کنین واقعا اشتباه چون من به جز اون درس هایی روکه بیرون کلاس میرم بقیش هیچی نمی‌دونم معلم میاد جزوه رو میزاره میره حالا انتظار دارین تو حضوری ما مدل خوب بیاریم نگااگه می خوایین این ترم هم نیایم کمی کم بشه سال بعد همه گی بریم مدرسه والا بازم بیام امتحان بدیم وکرونا بکیریم باید سال بعد هم این بد بختی‌رو داشته باشیم یکی هم اگه ما کرونا بگیریم شما مسولین ما بیایم امتحان رو بدین اکه نه پس همون انلاین بهتره

حانیه پنجشنبه , 30 بهمن 1399 - 18:43

اقا گه نهمی ها و دوازدهمی ها جون سگ دارن که اونا حضوری باین بقیع نه هیچ پایه ای نباید حضوری باشه
این اصلا منطقی نیس تدریس غیر خضوری و امتحان حضوری؟منطقتون کجا رفته؟؟؟

زهرا پنجشنبه , 30 بهمن 1399 - 18:32

چرا فقط برا امتحانات عذاب وجدان میگیرید اگه واقعا به فکر معدل و نمره های بودید تدریس ها باید حضوری میشدن خجالنم خوب چیزیه والا اخه ما تو مدارس دولتی با این معلمای بی سواد چه کنیم به خدا که دیگه خسته شدیم قرنطینه تدریس های وحشتناک مجازی و امتحانات تستی که معلم ها برای راحتی خودشون از ما میگیرن وکلی چیز دیگه واقعا دیگه بسه امتحانات باید غیر حضری بشه ما اگه تو یکی از امتحانا مبتلا شدیم امتحانات بعد یو به نظرتون چه کنیم خوب اگه مهمه یکم وضعیت تدریس هاتون رو درست کنید نه اینکه فقط به فکر امتحانات نهایی باشید با این وضع تدریس و با این وضع کرونا ما نمیتونیم امتحان حضوری بدیم البته که امتحانات مجازی هم کمی از امتحانات حضری ندارن معلما در حد جلبک درس میدن بعد در حد چی از ما امتحان میگیرن واقعا دیگه همچی مون تکمیله😑😐

دختري از كشوری بی عدالت پنجشنبه , 30 بهمن 1399 - 13:53

بچها ولش کنین قصه نخورین بیاین همه دست به یکی می کنیم خرداد نمی رم امتحان بدیم بزار این مسولین پول دولت بگیرن بخورن یع ابم روش اینا اصلا ب فکر بچهای مردم نیستن به درک ماهم هم نمی ریم امتحان بدیم
راستی یه خبر به مسولین بدم
اقایون مسئول ما هیچی از درسای امسال بلد نیستیم خیالتون راحت شد؟؟!؟؟!!!!!.

اقا ما هیچی بلد نیستیم چرا نمی فهمین به چه زبونی بگیم
#######ما هیچی بلد نیستیم از درسای امسال بببببففففههههممممیییین

آریا پنجشنبه , 30 بهمن 1399 - 3:49

سلام
به نظر من که امتحانات نیمه دوم مجازی هست برای اینکه حتی اگر وضعیت هم خوب شه وقتی یکی کرونا داشته باشه تمامی افراد ناقل میشوند !!!
پس در این صورت امتحانات حضوری باعث مرگ کلی افراد بی گناه میشه پس این کار رو نکنید .

.... شنبه , 23 اسفند 1399 - 7:42

اموزش و پرورش میخواد مارو بکشه

سارا چهارشنبه , 29 بهمن 1399 - 19:12

مگه به ما حضوری تدریس کردن که حضوری امتحان بدیم.کرونا بگیریم کی پاسخگو هستش.مثلا غیر حضورتی باشه چی میشه مگه نهمی ها و دوازدهمی ها چه گناهی کردن دی ماه که غیر حضوری بود خرداد هم غیر حضوری کنید دیگه.انگار ما از سنگیم که کرونا نگیریم😐😐😐یذره منطقی باشید مگه ما دستگاه تایپ هستیم.

طاها چهارشنبه , 29 بهمن 1399 - 13:46

ده آقا یعنی چی من دهم انسانیم کلاس انلاینو دیگه همه میدونن چیه هیچکی چیزی ازسن مجازی درس خوندن نفهمیده اذیت نکنین تو روخدا امتحان بدیم میوفتیم شهریور باز باید بیایممن به شخص دارم میگم اموزش مجازیه آخه باید بیای حضوری امتحان بگیری خدارو خوش نمیاد باو یکم رحم کنین
با تشکر
#ما خرداد حضوری امتحان نمیدیم

عاطی😏🤚 یکشنبه , 26 بهمن 1399 - 23:39

سلام
ما چه گناهی کردیم نهم شدیم. میشه بپرسم چرا امتحانارو دارین حضوری میکنین ؟؟؟اولا که ما هیچی از این درسای مجازی این آموزشای چرتو پرتتون هیچی نفهمیدیم.الان شما از ما انتظار دارین بیایم حضوری امتحان بدیم؟؟؟؟😑والا یه کم درکم خوب چیزیه 😑بعدم از امروز که دیگه اعلام شد که کرونای انگلیسی به ایران اومده…اصلا نمره امتحانو اینا به درک …
یه کم به فکر جون ما باشین
الان چیزی ازتون کم میشه ما نهمیا امتحانای خردادو مجازی بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

#ما نهمیا و دوازدهمیاااا حضوری امتحان نمیدیم ✋

محمد رضا یکشنبه , 26 بهمن 1399 - 13:10

امتحانت باید مجازی بشه چون جونمون در خطر هستش
لطفاً فکر کنید

محمد رضا شنبه , 25 بهمن 1399 - 23:34

راستی
دوستان اینا دارن میترسوننمون شایدم مجازی شد چ معلوم اخه وضعیت خیلی بد روزی10هزار نفر مبتلا
روزی100نفر فوتی

من ک شخصاً شاید مامان بابام نزارن برم بگن جونت مهم تر از4تا نمرس
همتونم روی نظر من نظر بدید بهم ممونم

... یکشنبه , 26 بهمن 1399 - 15:32

فعلا ک کم شده روزی ۶۷.۷۰ فوتی

سودا یکشنبه , 26 بهمن 1399 - 22:45

کرونای انگلیسی هم که اومده میگن بیشتر جوون ها میگیرن با این وضع نیریم واسه ی امتحان که بمیریم😏😏

مادر دانش آموز پنجشنبه , 30 بهمن 1399 - 9:55

من از آموزش وپرورش می پرسم که آیا اگه شما یک فرزند داشته باشید بااین شرایط وبحرانی بودن کرونا می گذاشتید فرزند دلبتان امتحان حضوری بدهند ؟
ازنظر آموزش مجازی شاد یا مدیار که برای دانش آموزان گذاشته اید یکبار درس ها را مرور کنید ببنید سر درمی آورید تا میخواهند کتاب رو بازکنند وباآن هماهنگ شوند یا اصلا میخواهند باآن استاد تکرار کنند
درک مفاهیم برای دانش آموزان سخت است و نمی توانند خودشان را وقف دهند ویکسال که از خانه بیرون نرفته اند بچه ها افسردگی گرفته اند شرایط را لطفا درک نمایید
لطفا به درخواست های دانش آموزان احترام گذاشته وامتحان غیر حضوری برگزار گردد

زهرا جمعه , 1 اسفند 1399 - 2:11

دقیقا درسته👋🏻👌🏻

پارمیس سه شنبه , 28 بهمن 1399 - 17:00

مگ پارسال حضوری نبود خب امسالم حضوریه:/اینا اصلا براشون مهم نیست

Atena پنجشنبه , 7 اسفند 1399 - 15:01

خدانکنه اگه پارسال حضوری بود حق داشتن حضوری کنن چون فقط ۲.۳ماه مدرسه نرفتن ما از همون اول مجازی خوندیم من که از مجازی خوندن چیزی متوجه نمیشم فقط فقط امسال همه پایه ها رو هم نهم و دوازدهم رو غیر حضوری کنن امتحانات رو
و از سال دیگه از مهر مدارس باز شه واقعا از استرس دارم دیوونه میشم

یه بنده خدا شنبه , 25 بهمن 1399 - 18:56

خداوکیل حداقل پارسال اگه حضوری بود حق داشتن حضوری کردن چون تا اخرای بهمن پایه دوازدهما و همه پایه ها حضوری رفتن مدرسه یه ۲.۳ ماه غیر حضوری بودن اما این تازه پایه دوازدهما و تازه نهما از همون روز اول که مدرسه شروع شده غیر حضوری خوندن تا خرداد بنظرتون ۹ماه طرف مجازی درس خونده اونم نه مث پارسال ۳.۴ ماه لطفا بهش فکر کنید پارسال خیلی شرایط بهتر بود تا الان لطفا بهش فکر کنید فرق بین کسی که ۲.۳ ماه فقط غیر حضوری بوده با کسی که ۹ ماه نرفته و از اول مجازی بوده خودتون بسنجید.

نهمی شنبه , 25 بهمن 1399 - 17:22

لطفااا لطفا غیر حضوری کنید بخدا چیزی متوجه نمیشیم از تدریس مجازی نمره های من تو این چند سال عالی بوده حالا امسال ک میخام رشته انتخاب کنم نمره هام بیاد پایین لطفا غیر حضوری کنید

لاله جمعه , 24 بهمن 1399 - 18:19

یعنی چی آخه ما اصلا هیچی از درستی معلمامون نمی‌فهمیم من خودم اصلا هیچی بلد نیسم چجوری بیایم ترم دوم حضوری امتحان بدیم مگه ما چه گناهی کردیم نمیشد ی سال تعطیل کنند این همه مدت نمره هامون عالی الان ترم دوم رو بدین ممنون میفتیم یکم انصاف داشته باشین

لاله جمعه , 24 بهمن 1399 - 17:28

باید امتحان ها غیر حضوری باشه همینطور که ما غیر حضوری درس خوندیم

زهرا جمعه , 24 بهمن 1399 - 17:27

#ما امتحان خرداد را حضوری نمیدهیم
#ما امتحان خرداد را حضوری نمیدهیم
#ما امتحان خرداد را حضوری نمیدهیم

دوازدهمی جمعه , 24 بهمن 1399 - 17:11

من یه دانش اموز پایه ی دوازدهمی هستم امسال سخت ترین سال تحصیلی بود اکثر معلم ها بلد نیستن مجازی درس بدن حاظرم شرط ببندم نصف درسا رو بدون کمک معلم خودمون یاد گرفتیم من ریاضی امسالم رو بدون کمک معلم خوندم چون هیچی از تدریسش نفهمیدم …چرا باید امتحاناتمون حضوری باشه مگه ما چه فرقی با بقیه ی دانش اموزا داریم چون امتحاناتمون نهاییه؟مگه امتحان نهایی رو نمیشه مجازی گرفت سختی که امسال ما تحمل کردیم رو هیچ کسی تحمل نکرده خودتون از کاری که با ما کردین پشیمون میشید حتما شهریور بازم ما رو میبینید

پارمیس سه شنبه , 28 بهمن 1399 - 17:02

واقعن موافقم باهات اصلا درک نمیکنن مارو

پویا چهارشنبه , 29 بهمن 1399 - 13:57

واقعا موافقم باید مجازی بگیرن .

مریم پنجشنبه , 7 اسفند 1399 - 18:24

از استرس کارمون به قرص و روانپزشک کشیده شد این همه سال معدل ۲۰ سال آخر واقعا باید بیافتیم؟!😔

فاطیما جمعه , 24 بهمن 1399 - 16:01

ولی بیاین با عدالت برخورد کنیم..و همینطور با منطق..
چطور انتظار دارید تمام درسایی رو که مجازی خوندیم و معلوم نیس یاد گرفتیم یا نگرفتیم، بریم حضوری بدیم؟
آموزش مجازی،امتحان حضوری؟
قطعا اعتراض میکنیم..
اعتراض میکنیم به تدریس زیبای معلم ها که باعث شدن هیچی بلد نباشیم..
اعتراض میکنیم که ما رو با کامپیوتر اشتباه گرفتن..
ایندفعه سکوتی درکار نیست..
ایندفعه معلم ها تماشا کنن..
اعتراض میکنیم!

دهمی جمعه , 24 بهمن 1399 - 1:50

ببخشبد من دهمی هستم و میخام بدونم امتحانات (نوبت دوم)خرداد ۱۴۰۰ مجازی هست یا حضوری باید بدیم

مراد شنبه , 25 بهمن 1399 - 19:38

فقط امتحانات پایه نهم و دوازدهم حضوریه.

دوازدهمی پنجشنبه , 5 فروردین 1400 - 22:15

اگه اعتراض کنیم مطمئنا امتحانات نهم ودوازدهم هم غیر حضوری میشه

حدیثه جمعه , 24 بهمن 1399 - 0:14

آخه یعنی چی ما امسال نهمیا هیچی از درس نفهمیدیم چطوری بیایم امتحان بدیم یکم انصاف داشته باشین امسال انتخاب رشته داریم بیایم حضوری ۳نمیشیم چرا نهم بیاد حضوری وقتی تدریسش مجازی باشه یکم منطقی باشیم!!!!

یونس پنجشنبه , 23 بهمن 1399 - 22:16

سلام تروخدا امتحانات ۱۴۰۰نوبت دوم رو غیر حضوری کنین کن بمیرم توروخدا اصلا هیچی بلد نیستم هیچی تروخدا فقط امتحان رو غیر حضوری کنین من پایه دهم هستم اصلا هیچی نمی‌دونم دهم تجربی هستم بقران هیچی نمی‌دونم اون فیزیک وای بدبخت میشم تروخدا فقط غیر حضوری کنین هیچی بلد نیستم تروخدا من بمیرم غیررر حضوری کنین

کیمیا پنجشنبه , 23 بهمن 1399 - 21:51

سلام وقتتون بخیر
باید امتحان ها غیر حضوری باشه همینطور که ما غیر حضوری درس خوندیم

آیه پنجشنبه , 23 بهمن 1399 - 19:00

من یازدهمم،اگه ستاد مبارزه با کرونا هم اجازه امتحان حضوری بده،من امتحان نمیدم،مگه کلاس درسی حضوری بوده که امتحان حضوری میخوان بگیرن؟الان بچه خودشون باشه تو خونه چیزی یاد گرفتن؟
من که چیزی بلد نیستم خرداد حضوری بدم کلا میوفتم باید باز شهریور برم.
واقعا انصاف نیست حضوری،فقط میگین وضعیت خوب شه حضوری کنیم به فکر این دانش آموزم باشین که با مجازی هیچی بلد نیست باید سر امتحان چی بنویسه.

#ما امتحان خرداد را حضوری نمی دهیم

آیدا پنجشنبه , 23 بهمن 1399 - 16:17

سلام خسته نباشین به آموزش پرورش لطفا مطالب که بچه میزارن رو بخونین شما نباید از دانش آموزهای نهم دوازدهم امتحان حضوری بخواین میدونین چرا نه نمیدونید بزار بگم وقتی که تمام طول تدریس ما انلاین برگزار شده باید انلاینم امتحان برگزار بشه شما فقط به فکر این هستید که دانش اموزها تقلب نکنن نه نمیکن اول از اینکه تایم کنه دوم از این که معدل من امسال آمده پایین و اینکه از مسئولین خواهش میکنم که به فکر ما نیستن فکر پدر و مادمون باشن من که خدای نکرده زبونم لال با این وضعیت کرونا ی بلای سر من و بقیه بیاد با مسئولین این کار برخورد جدی خواهد شد امیداورم که مطالب های دوستان و منو بخونید

دختر ایT_T پنجشنبه , 23 بهمن 1399 - 14:32

چرا امتحانات نهم حضوریع وقتی کلاساش انلاین بوده
نکنه اموزش و پرورش ب فکر کارمنداشع که کرونا نگیرن
بله حتما همینجوره باخودشون گفتن کلاسارو انلاین می کنیم تا معلما سالم بمونن از خطرات کرونا دور باشند
امتحاناتشون رو حضوری می کنیم تا برن امتحان بدن هربلاییم سرشون امد ب ماچه بعد می گیم میخاستین نیاین امتخان بدید حتما همین جوریع تو این ممکلت ما کی بفکر دیگریع یا کی بفکر عدالتع
عدالت رو بر قرار کنید لطفا

دختر ایران زمین پنجشنبه , 23 بهمن 1399 - 14:26

منم اگه طراح خود معلم باشن می رم امتحان میدم در غیر اینصورت.نمی رم امتحان بدم

زهرا جمعه , 1 اسفند 1399 - 2:06

سلام.
من یک دانش آموز یازدهمی هستم که رشته ی تحصیلیم انسانیه. اینکه آموزش و پرورش میخواهد آزمون هارا به صورت حضوری بگیرد، به نظرم مقبولا نه نیست 🙁😑مخصوصاً الان که کرونای انگلیسی هم آمده و چه بدتر که بیشتر برای افراد هم سن و سال ما میباشد. لطفاً کمی هم حال ما دانش آموزان را درک کنید، دبیران در منزل پی دی اف های اماده را میفرستند و ما از پشت گوشی واقعا برایمان سخت است. از صبح تا ساعت 2 بعد از ظهر سرمان در گوشی و بعد از آن هم درکتاب هاست. بیشتر چیزهایی هم که یاد میگیریم از تلاش های خودمان است، حالا اینکه شما از 16درس یک کتاب فقط 2درسش راکم میکنید و میگویید آزمون هاهم حضوری، درست است؟
لطفا خودتان قضاوت کنید

آیسان قلی پور پنجشنبه , 23 بهمن 1399 - 2:31

سلام خسته نباشید ببخشین من پایه نهم هستم از ارومیه
ما تو برمانه شاد موقع امتحان دادن تو لینک با استرس امتحان میدیم الان چطور بریم مدرسه خودشم هیچی بلد نیستیم. ما اعتراض میکینم

Sara پنجشنبه , 23 بهمن 1399 - 0:12

امیرعلی به جای ما تصمیم نگیر

طاهری چهارشنبه , 22 بهمن 1399 - 17:33

یعنی نهمیا آدم نیستن؟ کرونا با نهمیا کاری نداره؟ نهمیا بدنشون مقاوم تر از دهم یازدهمیاس؟ 😐
بین ما دانش اموزا فرق میزارین

امیر علی چهارشنبه , 22 بهمن 1399 - 13:21

سلام،من دانش آموز پایه نهم هستم،و از اینکه امتحانات رو حضوری کردین،خیلی ممنونم.به نظرم نمرات نوبت دوم پایه های نهم و دوازدهم خیلی مهمه،و حتما باید،حضوری باشه.ولی پایه های دیگه مهم نیست،و خیلی خوبه که غیرحضوری باشه.اگر آموزش و پرورش یک تصمیم درست گرفته باشه،همینه،ممنونم.🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

عاطی😏🤚 دوشنبه , 27 بهمن 1399 - 19:26

عزیزم شما میشه …شی

الهام شریفی چهارشنبه , 22 بهمن 1399 - 12:21

سلام دوباره خرداد ماه و امنحانات نوبت دوم میاد و همه استرس میگیرن😐
آخه این چه وضعیه 😐😖 همش به بچه ها استرس میدین😖😐
نهم و دوازدهم حقه شونه باید برن مدرسه😐😂
ولی ما متوسطه اول و پایه دهم و یازدهم و پیش دبستانی و دبستانی ها چه گناهی کردند😐
اگه امتحانا نوبت دوم حضوری بشه من نمیرم حالا خوددانید😐

درک میکنم عزیزم پنجشنبه , 30 بهمن 1399 - 15:57

عزیزان نمهم و دوازدهم را درک میکنم

N جمعه , 6 فروردین 1400 - 19:56

میشه بگی چرا نهم و دوازدهم حقشونه ؟! ما انسان نیستیم ؟! جون نداریم ؟! کرونا نمیگیریم ؟! خودت اگه نهم یا دوازدهم بودی بازم همینو میگفتی ؟!

... سه شنبه , 21 بهمن 1399 - 0:30

طراح امتحانات ترم دوم نهم باید خود معلما باشند چون معلم ندرسه ماهم مثل معلم اون دوست دیگه که گفته بودن بعضیارو تدریس نکردن و گفتن تووی امتحان نمیارن اما شنیدم میگن سوالات کشوری یا استانیه برای نهم خواهش می کنم نظرتونو عوض کنید بزارید مثل پارسال طراحذ خود معلما باشن تا فشاری کمتری ب ما وارد بشع الان چندین سوال از کتابو تدریس نکردن ما الان باید چکار کنیم خدایا منو کرونا بگیره بمیرم راحت شم از دست تصمیمات این مسولین اخه چکار کنم من از استرس دارم میمیرم اگه امسال یه رشته خوب قبول نشم ایندم تباه می شع و تا عمر داشته باشم از مسولین گله مندم اخه مگه ادم چقد عمر میکنه ک چندسال دارم مثل چی میخونم معدلمو به بیست رسوندم اما امسال شدع معدلم۱۷ ک بخاطر این تصمیماتون اینده مارو خراب می کنین

. سه شنبه , 21 بهمن 1399 - 0:34

باشه من دختر می فرستم امتحان حضوری بده اما بدونین اگه مشکلی براش پیش بیادمسولین باید پاسخگو باشن حداقل ب فکر بچهای دچار بیماری های تنفسی باشین مثل آسم و تنگی نفس اون موقع باید جواب بدین اقایون مسئوووووووول

زری دوشنبه , 20 بهمن 1399 - 17:29

اشکال ندارع امتحاناتو حضوری برگزار کنید
اما بزارین حداقل طراح سوالات امتحان نهم خود معلمای مدرسه خودمون باشند چون بدونن حداقل از کجا سوال نیارن و کجارو تدریس نکردن
توروخدا به فکر ما باشید من مطمنم اک سوالات هماهنگ و کشوری یا استانی باشع من خودم به شخصه مطمنم روفوزه می شم و پدرمم گفته اگه نمره زیر۱۷ باشع دیگه نمزاره درس بخونم و باید ترک تحصیل کنم بخدا افسردع شدم هیچی بلد نیستم امسال بیاین به دادم برسید توروخدا بزارین حداقل خود معلمای خودمون طراح باشن

امیر یکشنبه , 19 بهمن 1399 - 23:19

به خدا من اگه جای شما بودم .مثال میزنم. امتحانات همه رو غیر حضوری میکردم به خاطر اینکه شرایط خیلی بده و خانواده ها بسیار نگران هستند و در آخر تدریس غیر حضوری است و ما چیزی یاد نمیگیرم.

امیر یکشنبه , 19 بهمن 1399 - 23:14

سلام حالتون خوبه امیر هستم دانش آموز پایه نهم.
ببخشید چرا امتحانات ما حضوری است وقتی که تدریس غیر حضوری باشه امتحانات حضوری است؟
ببخشید ما اصلا خیلی از درس هارومتوجه نمیشیم . بعد ما که میخوایم امتحان بدیم تو امتحان چی بنویسیم برگه سفید تحویل بدیم اینطوری که نشد امتحان دادن.
به خدا خیلیا خیلی استرس دارن خودمم جزع همون خیلیا هستم.
لطفا به فکر ما هم باشید.
لاغل با توجه به فعالیت ها و امتحانات غیر حضوری نوبت اول …….نمره رو باتوجه به اینا بزارید .

زهرا یکشنبه , 19 بهمن 1399 - 14:22

خواهش می کنم ازتون التماس می کنم ازتون مارو بد بخت نکنید تا پارسال معدلم 20بوده اما از وقتی مجازی شده معدلم اومده16خب خودتون بگید چه خاکی تو سرم بریزم امسال که امتحان نهم نهایی بنظر شما با این معدل چه رشته یه بدرد نخوریو میارم شما فقط به فکر این هستید که یه وقت بچهاا تقلب نکنن بو انتظار دارین ما خودمونو اینده مو یا شایدم زندگیمونو فدایی خواسته های شما می کنیم شما که می خواین امتحانات نهم رو حضوری برگزار کنید باید کلاساهم حضوری برگزار بشع چطور دارین میگین معدل مهمه خب می ترسین یکی یک نمره بالاتر بشه معدلامون ولی نگران نباشین بالاتر نمیشه چون امسال ما یعنی کل بچها از درسا هیچی بلد نیستن و چه حضوری چه انلاین معدل بالایی کسی کسب نمی کنه با این وضع تدریس معلما واقعا که ما که یعنی بچهای مدرسمون تصمیم گرفتیم نریم امتحان بدیم چون چیزی بلد نیستیم
یا حداقل بخدا قسمتون می دم یه کاری بکنین که امتحانات رو مثل پارسال خودمعلم ها طرح کنن چون ما که الان معلممون هر صفحه ک دوست داره درس میده هرچیم دوست ندارع درس نمی ده میگه حجم فیلما زیاد میشه یعنی هم ریاضی که هیچی بلد نیستیم توروخدا حداقل بزارین طراح سوالات خود معلم های مدرسه خودمون باشن تا حداقل بدونن کدومارو درس ندادن نیارن تو امتحان اگه امتحانات رو خود معلم ها طرح کنن بهترع و بخدا میریم امتحان میدیم فقط بزارین خود معلما طرح کنن
افسره شدیم با این همه درس ک هیچی بلد نیستیم

هعی! 😪 شنبه , 18 بهمن 1399 - 10:22

چرا بین دانش آموزا فرق میزارین؟ اگه امتحان ما نهما و دوازدهمارو حضوری برگزار میکنید حداقل بعد عید بریم مدرسه یچی یاد بگیریم

آیلار اکبری چهارشنبه , 15 بهمن 1399 - 9:48

یعنی چی آخه ما اصلا هیچی از درستی معلمامون نمی‌فهمیم من خودم اصلا هیچی بلد نیسم چجوری بیایم ترم دوم حضوری امتحان بدیم مگه ما چه گناهی کردیم نمیشد ی سال تعطیل کنند این همه مدت نمره هامون عالی الان ترم دوم رو بدین ممنون میفتیم یکم انصاف داشته باشین

دانش آموز بدبخت سه شنبه , 14 بهمن 1399 - 11:48

من دهم ام و هیچی از درسای معلما نمیفهمم تا پارسال معدلم از ۱۹.۵پایین تر نمی رفت الان فقط دارم تلاش میکنم مردود نشم کاشکی کلا امسال رو تعطیل میکردن یک سال دیر تر بیکار و اسنپی بشیم چیزی نمیشه

samin شنبه , 11 بهمن 1399 - 11:14

بخدا ما استرس کنکور و از یه طرف داریم این امتحانات نهاییم خودش یه درده بابا با آموزش مجازی که کسی چیزی نمیفهممه چجور باید امتحان بدیم تورو خدا یکم درک خوب چیزیه کرونا هم که هیچ کلا نهم و دوازدهما ضد کرونان خیلی دلتون خوشه معدل مهمه بدونید که هیچکی چیزی یاد نگرفته از مجازی

مطهره جمعه , 10 بهمن 1399 - 18:46

واقعا وقتی فکر میکنم اصلا اموزش غیر حضوری بدرد نمیخوره ومجبوریم ادامه بدیم ولی خدمت شما من به عنوان یک دانش اموز میگم اموزش مجازی امتحان هم مجازی هرچی باید به خودش ربط داشته باشه 😐😐

راستگو یکشنبه , 26 بهمن 1399 - 8:59

امتحانات نهم ها حضوریه یا نه

Soroush سه شنبه , 7 بهمن 1399 - 23:04

سلام ببخشید من نمیدونم واقعا. امتحانات نوبت دوم کلاس هشتم سال 1400 حضوریه یا غیر حضوری

مریم دوشنبه , 20 بهمن 1399 - 14:49

فقط پایه نهم و دوازهم حضوریه،بقیه پایه ها غیرحضوری.

Atena سه شنبه , 7 بهمن 1399 - 22:30

یعنی چی اخه ما چه گناهی کردیم که نهم شدیم مگه ما چه فرقی با بقیه پایه ها داریم خیلی خوب اخه درس میدن حالا ما خرداد امتحان حضوری بدیم من دوساله همه ی نمره هام عالیه معدلم همش بالای ۱۹ حالا برم ترم دو کلا خراب کنم نامردیه

طاهری چهارشنبه , 22 بهمن 1399 - 17:34

👌👌👌👌

امیرحسین سه شنبه , 7 بهمن 1399 - 0:02

بایددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد نوبت دوم نهم و دوازدهم غیررررررررررررررررررررررررررررررر حضورییییییی باشههههههههههههههههههههه یعنی چه حضوری وقتی تدریس غیر حضوریه پس اینم باید غیر حضوری باشه یکم عقل داشته باش اموزش و پرورش گوج

Amir دوشنبه , 6 بهمن 1399 - 1:49

سلام من الآن پایه نهمم ببینید وقتی تدریس غیر حضوری باشه باید امتحانات هم غیر حضوری باشه. یعنی چی شما فقط میخاید ما رو دیوونه کنید.
نگاه کنید نوبت دوم فقط یک امتحان برای هر درس است پس همون یک امتحان رو غبر حضوری بگیرید ازتون کم میشه ؟
اگه امتحانات ما حضوری باشه پس امتحانات بقیه پایه ها هم باید حضوری باشه. برای رشته ها پیاه های هفتم و هشتم هم محاسبه میشه.پس اینطوری نکنید.
به این موضوع بیشتر فکر کنید.
ل

Mobina یکشنبه , 5 بهمن 1399 - 20:18

واقعا یعنی چی حضوریه من دوساله معدلم بالای نوزده و نیم هس بعدا حالا بیام خرداد مردود بشم ببینین الان این انصافه واقعا

حمیدرضا عیوضی پنجشنبه , 2 بهمن 1399 - 23:58

سلام ببخشید امتحانات خرداد ماه سال ۱۴۰۰ پایه دهم حضوری خواهد بود یا مجازی ؟
چون پارسال خرداد سال ۱۳۹۹ ، پایه دهمی ها مجازی امتحان دادند
لطفا جواب بدید 🙏

Iliya پنجشنبه , 2 بهمن 1399 - 15:18

الان من پایه دهمم مدرسم تو شهریاره امتحان های خرداد حضوریع یا نه؟

افسرده یکشنبه , 19 بهمن 1399 - 19:26

شمارو بخدا حداقل بزارین طراح سوالات امتحان ترم دوم نهم و دوازدهم معلمای خود مدرسه ها باشین با اینده ما بازی نکنید چون بیشتر صفحات کتابمون معلما تدریس نکردن و گفتن حجم فیلما زیاد میشع و ماهم هیچی بلد نیستیم طراح باید خود معلم ها باشین

ف سه شنبه , 30 دی 1399 - 18:27

امتحانات خرداد ماه ۱۴۰۰برای پایه ی هشتم حضوری است یا غیر حضوری ؟

.... شنبه , 27 دی 1399 - 11:57

یعنی چی؟
مجازی درس میدین میخواین حضوری امتحان بگیرین؟ اصلا معنی میده؟ با این معلم ها و چرت و پرت درس دادنشون که هیچی یاد نمیگیریم حضوری هم امتحان بدیم؟ 🤨😒😐
اصلا کرونا مهم نیس برم بگیرم بمیرم راحت شم از دست شما ها از دست این زندگی و مملکت یعنی چه؟ یا بمیریم یا غیر حضوری امتحان بدیم همین😬

Atena چهارشنبه , 24 دی 1399 - 16:05

آموزش مجازی بود باید امتحانشم مجازی باشه درس ندادن که ما قشنگ یاد بگیریم حضوریی امتحان بدیم ما چه فرقی با بقیه پایه ها داریم درسته نمرمون مهمه ولی کم از نظر مریضی هم از نظر تدریس نباید حضوری باشه

اتنا چهارشنبه , 24 دی 1399 - 15:55

غیر حضوری درس میدیدن حضوری امتحانمیگیرین اینم انصافه مخصوصا اینکه معلما زود تن تن درس میدن مبحث بعدی هیچ چیزی متوجه نمیشم اونوموقعوشما فقط نهم و دوازدهم حضوری امتحان بگیرین اون موقع هممون بخاطر اموزش های چرتی که دادن مردود میشیم

یاسین دوشنبه , 22 دی 1399 - 19:27

ناموسا غیر حضوری درس میدید حضوری امتحان میگیرید؟؟
الان همه معلما اندازه 15 دقیقه درس میدن توی شاد. این نامردیه که امتحان ها حضوری باشه. این که میگید به جز پایه دوازدم و نهم امتحان ها مجازیه خب مگه ما با اونا چه فرقی داریم. حیوان که نیستیم. انسانیم
نفس میکشیم جونمون رو سر راه نیاوردیم که به خاطر چهار تا مسئول اسکل صفت از دستش بدیم
من میخوام بدونم اونی که تو مجلس گفته که مدرسه ها توی ماه بهمن برگزار بشه فقط میخوام بدونم که ساقیش کی بوده؟
اگه امتحان ها حضوری باشه نصف بیشترینمون تجدید میشیم

Mahsa دوشنبه , 22 دی 1399 - 14:01

چرا اینطوری میکنید آخه…
اگه قراره حضوری شه خب همه حضوری امتحان بدن تو درس خوندن تفاوتی باهامون نداشتن که تو امتحان، فرررررق باشه بینمون
اگه این تصمیمو دارین مدارسو واسه ماها(نهم و دوازدهم) باز کنین ازینجا ب بعدشو حضوری بریم

... دوشنبه , 22 دی 1399 - 14:00

چرا اینطوری میکنید آخه…
اگه قراره حضوری شه خب همه حضوری امتحان بدن تو درس خوندن تفاوتی باهامون نداشتن که تو امتحان، فرررررق باشه بینمون
اگه این تصمیمو دارین مدارسو واسه ماها(نهم و دوازدهم) باز کنین ازینجا ب بعدشو حضوری بریم

Ayda دوشنبه , 8 دی 1399 - 16:52

خدایی چطوری انتظار دارید قبول بشیم درصورتی که همه اموزش ها مجازی بوده و معلما با سرعت تمام درس دادن وهیچ چیزی الان متوجه نیسیم
اگه هم با هزار زور بیایم امتحان بدیم بازم همه مردود میشن و همون اش و همون کاسه
دوباره امتحان
و تینجوری میخواید جلوی شیوع کرونا رو بگیرید!!؟؟؟؟
اخه چرا یه دقیقه منطقی و منصفانه فکر نمیکنید
#یامرگ_یاغیرحضوری

ابولفضل سه شنبه , 2 دی 1399 - 20:32

آخجون نهم تهران غیر حضوری هس هوووووورااااااااااااا ولی برای شهرستانی ها دلم میسوزه که آنلاین درس خوندن هیچی حالیشون نشده و الان میخوان حضوری بگیرن به نظر من هیچکدومتون نرید و اعتراض کنید

Zahra چهارشنبه , 26 آذر 1399 - 10:09

واقعا ینی چی ک حضوری مگ ما ها از اهن ساخته شدیم که حضوری بیایم
چطور مجازی درس میدین ولی ازمونا حضوری همینطور که میگید امتحانا با گروه های سه چهار نفره برگذار میشه کلاس ها هم با گروه های چن نفره و رعایت تمام پروتکلللللللل های بهداشتی برگذار شه😐
گفته باشم من یک ماه پیش کرونا گرفتم اگر خدای نکرده دوباره داخل این سیرک مسخرتون کرونا گرفتم دَمار از روزگارتون دَر میارم یه تنهههههه مفت خورای حروم زاده😒

مجتبی یکشنبه , 16 آذر 1399 - 16:19

من ناراحتیم از این نیست که کرونا بگیرم چون میمیرم راحت می شوم
ناراحتی من این هست که مجازی درس دادین بعد حضوری میخواین امتحان بگیرین واقعا فازتون چیه؟ تدریستون درسته یا اینترنتتون
اینده ما سیاه هست سیاه ترش نکنید
#آروم نمی گیگیریم

بردیا قاسمی نیا یکشنبه , 16 آذر 1399 - 18:16

همه حرفات حقه

مهران پنجشنبه , 20 آذر 1399 - 19:13

والا به قران مجازی درس میدن حضوری امتحان میگیرن اصلا به قفر دانش اموزا نیستن

امیر حسین خاکپور یکشنبه , 16 آذر 1399 - 11:56

با سلام به شما ما در دوره ای که کنکور داریم و همه درس هایی که دارن بهمون درس میدن چیزی نمی‌فهمیم درست و حسابی خودمون میریم بزور پیدا می‌کنیم می‌خونیم باز نمی‌فهمیم کامل بعد حالا میخوان حظوری کنن پارسال که خوندیم آنلاین امتحان گرفتن نمره کم دادن چون تو سایت تستی بود و ما از درس ها چیزی به طور دقیق نفهمیدیم خواهش مندم که به اطلاع اون کسانی که میخوان ما رو با این کار هاشون بندازن زمین و الکی نظر میدن برسونین و بپرسین وقتی ما از درس ها چیزی نمی‌فهمیم چطوری حظوری امتحان بدیم همین تستی تو سایت رو بزور قبول میشیم چون واقعا…. چی بگم

امير جمعه , 14 آذر 1399 - 22:03

کلاس نهم ها چه گناهی کردن که حضوری شه یعنی چه معدل درس این چیزها مهمه یا مرگ مادرو پدر هزارن نفر اینجوری میخواید جلوی کرونا بگیرید این حرفم پخش شه

حمید رضا افضلی زاده چهارشنبه , 12 آذر 1399 - 11:05

باید غیر حضوری باشه غیر از این اعتراضصص

نهمی پنجشنبه , 12 فروردین 1400 - 18:11

باید غیر حضوری باشه ما کل سالو غیر حضوری درس خوندیم با تمام بدبختیاش یکی سر کلاس حضوری هیچی نمیفهمه باید چند بار معلم تکرار کنه با کلی تمرین حل کنه یکی تو همین غیر حضوری بازم نمیفهمه از معلم درخواست میکنه معلم بهش بر میخوره دیگه کاری به کار این دانش اموز بدبخت هم نداره یا اگرم میده با اکراه میگه اخرشم میگه وقت کلاسو گرفتی میخوام اینو بگم که ما همینجوری تو حضوری به مشکلات زیادی بر میخوردیم الانم دیگه غیر حضوریه دیگه نور الا نور میشه ما تمام امتحاناتمون رو غیر حضوری دادیم و حق انتخوابی نداشتیم لااقل برای این یکی یه حق انتخواب بدید هرکی خواست حضوری هرکی نخواست غیر حضوری یا حق ما دانش آموزان بدبخت تر از بدبخت رو نخورید و برامون امسالمونو از این بدتر و سخت ترش نکنید کلا غیر حضوری امتحاناتمونو بدیم
خواهش میکنم یکم بیشتر منطقی باشید و تو این منطقتون یکم احساسات اضافه کنید چون واقعا سخته و روحیه ی ما خراب میشه
خواهش میکنم حق انتخواب نمیدید غیر حضوری کنید ممنون 🙏🏻

. دوشنبه , 10 آذر 1399 - 13:50

اگه اموزش مجازیه حتما باید امتحانشم مجازی باشه ،مگه ما نهمیا دوازدهمیا با بقیه فرق داریم که فقط ما امتحان بدیم چون سرنوشت سازیم ،همه دارن مجازی میخونن همه هم باید امتحان بدن اگه قرار اینجور باشه همه باید مث هم باشن،ما حضوری چیزی از درس متوجه نمیشدیم الان که دیگه مجازیه،بعدم اینقد معلما سرعت تدریسشون رفته بالا اصلا وقت نمیدن مطالعه کنیم،چخبره فک میکنن ما یادمیگیریم همه امتحانارو خراب میکنیم چون چیزی یاد نگرفتیم دلشون خوشه درسشون جلوهس

عاطی یکشنبه , 7 دی 1399 - 18:57

😭😭😭😭اخه ما نهمیا چه گناهی کردیم که میخواین ازمون خرداد حضوری امتحان بگیرین.. والا به خدااا این رسمش نیست 😭من تا پارسال معدلم ۱۹ /۹۳ بود اما امسال فقط میگم ۱۹ ام بشم کافیه .. این چه وعضه درسه اخه این همه معلما دارن تند تند درس میدن اصلا معلوم نیست چی از جون ما میخواین به ولله ما هیچی یاد نمیگیریم تامام 😭امتحاناام گند میزنیم .

فاطمه یکشنبه , 26 بهمن 1399 - 16:04

ما هم پارسال حضوری دادیم

امیدوارم امسال حضوری نشه😭😭😭

پشتیبان پنجشنبه , 30 بهمن 1399 - 16:01

مگه چندمی

پشتیبان پنجشنبه , 30 بهمن 1399 - 16:02

نگران نباش
امید داشته باش

ممد دوشنبه , 10 آذر 1399 - 11:30

بحث جون نیست،بحث اینه که مجازی درس دادن میخوان حضوری امتحان بگیرن،نمیدونم فازشون چیه

هانا شنبه , 8 آذر 1399 - 10:38

ما نهمی ها و دوازدهمی ها چه گناهی کردیم مگه همه غیر حضوری ما حضوری یهو بیایید بگین وقتی نهم یا دوازدهم باشی از فولاد ساخته شدی دگ:| رسما دارم جوون های مملکت رو بدبخت میکنین:| هر چقدر مواظب باشیم بازم با ویروس برمی گردیم خونه همین کار هارو میکنن کرونا تموم نمیشه دیگه به خدا نیازه سرش اعتصاب کرد:|کلا شانس ما بود تا نهم شدیم بدبختی هاش باهامون اومد الان هر پایه ای بودم همون حضوری میشد:|||||خداا

. سه شنبه , 4 آذر 1399 - 22:15

هر وقت حضوری تدریس کردید اون وقت حضوری امتحان بگیرید

عاطی یکشنبه , 7 دی 1399 - 19:28

👍

Mahi سه شنبه , 9 دی 1399 - 11:15

👌

نهمی😏😏😏💔 جمعه , 13 فروردین 1400 - 14:09

سلام خسته نباشید
من دانش اموز کلاس نهم هستم و به ما گفتن قطعا امتحانات حضوری هست چون سال پیش هم حضوری شده الانم هست خب اصلا مشکلی نیست
ولی خودتون شاهد بدتر شدن وضعیت هستید یعنی امسال مثل پارسال نیست که بگیم چون پارسال رفتن امسالم برن هیجی نمیشه ولی این کرونای انگلیسی اینطوری نیست و قطعا سرو کارش با نوجوان های امثال من هست پس ایندفعه قطعا وضع فرق داره
و اینکه امسال تمام درس ما مجازی بود بعد الان امتحان ما حضوری بشه اصلا درست و عادلانه نیست😞💔🙂
#یکم_عقل_داشته_باشید

نهم یکشنبه , 15 فروردین 1400 - 18:20

سلام و عرض ادب خدمت شماها،من مخالف امتحان حضوری هستم چون چیزی در این سال یاد نگرفتیم و انتظاری هم نداریم حضوری باشه ولی میدونید سال قبل ک نهمی ها حضوری بودن چون نیم سال و حضوری درس خوانده بودند ولی ما نهمی های جدید کلا مجازی بود م چیزی یاد نگرفتیم و هم این ک چیزی یاد نگرفتیم و ب دلیل شرایط کرونا ما تقاضا داریم مجازی باشه امتحانا و این تصمیمی ک گرفتین اصلا عادلانه نیست و بی‌رحمی ب ما هست و شما فقط ب فکر خودتونید و ب ماهم فکر کنید تشکر و سپاس 🙂

. سه شنبه , 4 آذر 1399 - 22:14

بگید برید بمیرید دیگه رو در وایسی دارید دیگه چرا!!؟؟؟؟؟

. سه شنبه , 4 آذر 1399 - 22:01

باید این تصمیم عوض بشه بچه ها یک سال ع تو قرنطینن بی حوصله ان از بس تو خونن دارن افسردگی میگرن از یع طرف دیگه هم فشار اقتصادی رو دارن این بچ ها تحمل میکنن کمر خانواده ها هم شکسته بچه ها هم می‌فهمن درد میکشن اون وقت شارژ اینترنت هم اضاف شده و این همه جزوه ک وقت خوندنشون رو هم ندارن بچه ها حضوری یاد نمیگرفتن چ برسه مجازی بد شما میگید ک نهم ها و دوازدهم ها ک ب قول خودتون امسال براشون سرنوشت سازه میخواین خراب کنن هر وقت حضوری تدریس کردید بعد اعلام امتحان حضوری کنین مگه بقیه پایه ها هم مجازی درس نمیخونن پس اون ها هم باید بیان حضوری امتحان بدن مگه چ فرقی با اون دو پایه بدبخت داران ک میخواین سال مهم تحصیلی‌شان رو نابود کنید.

ستایش شنبه , 4 بهمن 1399 - 14:52

بله کاملا حرف شما درسته

Robita سه شنبه , 4 آذر 1399 - 2:47

ماواقعا مجازی متوجه نمیشیم’اگه بناست اموزش مجازی باشه تا اخرش نهایی میوفتیم

روبیتا سه شنبه , 4 آذر 1399 - 2:43

اخه مجازی کی درس میفهمه که مابفهمیم نهایی رو حضوری کردین بامجازی هیچی یاد نمیگیریم وافعا

Mahdi دوشنبه , 3 آذر 1399 - 15:49

این چه تصمیمیه ما که از جون مون سیر نشدیم بیایم سر جلسه به فکر ما هم باشید ما جون مون رو از سر راه نیاوردیم

لارا سه شنبه , 4 آذر 1399 - 7:26

کسی به جون ما اهمیت نمیده سال قبل هم من نهم بودم اما مجبورمون کردن امتحان بدیم.
و هنوز شعور این هم ندارن امتحان حضوری باید درس خوندنش حضوری باشه.

زهرا یکشنبه , 17 اسفند 1399 - 7:49

پارسال روزی ۱۵ نفر میگرفتن تهش ۲ نفر میمردن امسال روزی ۱۰۰۰ نفر میگیرن روزی بیش از ۱۰۰ نفر هم میمیرن …من غیر حضوری درس خوندم غیر حضوری هم امتحان میدم والسلام ….ما چ گناهی کردیم؟ دو سال مدرسه نرفتیم کدوم معلمی به ما حضوری درس داده که حالا توقع نمره حضوری داره واقعا برای خودم متاسفم که توی همچین کشور بی فکری به دنیا اومدم 🙁 ما حتی اگه کرونا هم نگیریم اینا ما رو سکته میدن….

دانش آموز سه شنبه , 3 فروردین 1400 - 14:17

آره واقعا ما تو کلاس های انلاینمون نصف بچه ها و دبیرا میگن تو بیمارستان هستند و کرونا دارن بعد ما با اونا تو یه کلاس امنیت جانی نداریم…

زهرا شنبه , 14 فروردین 1400 - 1:36

الان فرض بر اینکه یعنی یکی خرداد کرونا داشته باشه خب الان اونو مثلا می خواست چکار کنید هان بگید مسیولین محترم بفرمایید پانزدهم شهریور که به لطف شما مدیر آموزش و پرورش مدارس باز شد یک نفر که خانودش کرونا داشته و خودشم ناقل بوده تو مدرسه بنده همینطور می چرخید الان مدیر آموزش و پرورش تو می خوای چکار کنی هان تو هر چقدر یکی رعایت کن برخی دانش آموزان نمی کنن بعد ما حضوری مگه خوندیم هان بگو ببینم خوندیم نه نخوندیم پس زحمت بکش اون دکمه وجدان رو فعال کن و امتحانات خرداد سال ۱۴۰۰نهمی هارو غیر حضوری کن چون فقط یه انتخاب رشته مسخرس که هیچ تاثیری بر سال آینده ما نداره و ما مجازی درس خوندیم نه حضوری پس لطف کنید بخاطر بچتون بخاطر مادر و پدرتون امتحانات نهایی خرداد سال ۱۴۰۰را غیر حضوری و مجازی بر قرار نمایید چون نکنید آه همه کسانیکه با دانش آموز ردی بشه یا دیپلمی که قبول نشه آهش بچه ها و خود شما و همسرتون و خانوادتون را خواهد گرفت پس امتحانات نهایی پایه نهم خرداد سال ۱۴۰۰ را آنلاین (غیر حضوری برگزار کنید

با تشکر

علیرضا بدری یکشنبه , 2 آذر 1399 - 23:34

سلام اینطوری عالی

احمد پنجشنبه , 6 آذر 1399 - 10:53

باید امتحانات دی و خرداد،غیر حضوری باشه

. پنجشنبه , 6 آذر 1399 - 15:06

بله ما نهم ها دوازدهم ها ن از فولادیم ک کرونا نگیریم و آنلاین هم نمیشه درس خوند.

افرین سه شنبه , 12 اسفند 1399 - 17:31

افرین واقعن

ناشناس جمعه , 7 آذر 1399 - 15:22

یعنی چی عالی حداقل دی ماه مجازی کنند تا خرداد ماه کرونا تموم میشه

محمدرضا دوشنبه , 25 اسفند 1399 - 14:14

نمیشه تازه کرونا انگلیسی اومده نمیشه من تنگی نفس دارم باید خرداد هم غیر حضوری باشه

نهمی جمعه , 13 فروردین 1400 - 14:06

سلام خسته نباشید
من دانش اموز کلاس نهم هستم و به ما گفتن قطعا امتحانات حضوری هست چون سال پیش هم حضوری شده الانم هست خب اصلا مشکلی نیست
ولی خودتون شاهد بدتر شدن وضعیت هستید یعنی امسال مثل پارسال نیست که بگیم چون پارسال رفتن امسالم برن هیجی نمیشه ولی این کرونای انگلیسی اینطوری نیست و قطعا سرو کارش با نوجوان های امثال من هست پس ایندفعه قطعا وضع فرق داره
و اینکه امسال تمام درس ما مجازی بود بعد الان امتحان ما حضوری بشه اصلا درست و عادلانه نیست😞💔🙂

user1 جمعه , 13 فروردین 1400 - 17:54

کلیه مخاطبان عزیز توجه داشته باشند که کامنت های دارای محتوای توهین آمیز منتشر نمی شود.

امیر محمد نهمی شنبه , 14 فروردین 1400 - 18:19

سلام من یه نهمی هستم از شهر مراغه… یه دقیقه به گفته های ما دانش آموزان هم توجه کنید. معلم میاد کلاس یه ویدیو از چند سال قبل می‌فرسته تو گروه میگه یه ربع بعد ازتون میپرسم.. من برای هفته بعد ۸ تا امتحان دارم آخه ما چه گناهی کردیم که میگین امتحانات نوبت دوم رو باید حضوری برن شهر من الان نارنجی هست وضعیتش .. شما کل سال نهم رو به صورت آنلاین برگزار کردید با این معلما که زبونشون رو هیچ کس نمی‌فهمه و باید امتحانات نوبت دوم نهم و دوازدهم رو هم به صورت غیر حضوری برگزار کنید ……. آموزش و پرورش بیاد یه نظر سنجی بزاره من مطمئنم که ۹۷ درصد دانش آموزان با حضوری بودن امتحانات نوبت دوم نهم و دوازدهم مخالف خواهند بود

زهرا چهارشنبه , 18 فروردین 1400 - 23:45

لطفا امتحان های دوازدهم و نهم رو انلاین برگزار کنید وضع کرونا واقعا بده با این وضع و شرایط چجوری میخواییم حضوری ازمون بدیم اگر یه نفر الوده باشه این ویروس به ما هم منتقل میشه و جون خانوادمون ب خطر میوفته

سارا دوشنبه , 23 فروردین 1400 - 11:27

ما اگه بخوایم بریم سر جلسه امتحان نصف وقتمون فقط برای استرس کرونا از دست میره با اون همه ماسک و دستش کی میتونه امتحان بده که ما بتونیم اصلا یکذره فکر ندارید
اگه حرف برای پایمال شدن حق باشه دانش آموزی زرنگ و درسخون بوده باشه بقیه پایه ها هم موفق هس پی الکییی دلیل نیارین
ما نمیتونیم حضوری امتحان بدیم

صالح دوشنبه , 16 فروردین 1400 - 15:06

چرا عالیه فکر کنم دوست داری ما گند بزنیم تو امتحانمون

امیر حسین جمعه , 20 فروردین 1400 - 16:09

امتحانات حضوریه؟؟؟؟؟
۶ هفته دیگه مونده تا امتحانات برگزار بشه من که خیلی استرس دارم
این امتحان هم عادلانه نیست غیر حضوری درس دادن بعد میخوان حضوری امتحان بگیرن 😭😭😭

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات
برنامه ریزی درسی
ارتباط با مشاور