جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی و رفع نقص کارت

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 32585

سایت دانا دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی ۱۴۰۳

ورود به سامانه دانا مدیو dana.medu.ir

دانش آموزان کل کشور از طریق سایت دانا دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهاییخرداد 1403 کارت خود را دریافت نمایند. سایت مای مدیو موقتا قطع است و برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان هایی لازم است به سایت سامانه دانا مدیو به آدرس dana.medu.ir مراجعه کنید. دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی بدون محدودیت زمانی از طریق پنجره خدمات وزارت آموزش و پرورش، حوزه اجرای امتحانی و مدرسه محل تحصیل امکان پذیر است.

ورود به سایت دانا دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی

سامانه دانا مای مدیو همان دانا مدیو دانش آموزی به آدرس dana.medu.ir است. برای ورود به سامانه دانا مدیو که همان سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی است می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید:

لینک ورود به سایت

ثبت نام در سایت دانا مدیو 

دانش آموزانی که در خرداد ماه امتحان نهایی دارند، با ثبت نام در سایت دانا مدیو می توانند کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی را دریافت نمایند. سامانه دانا مدیو ورود بسیار ساده ای دارد و مشابه مای مدیو است. 

دانا مدیو اکنون باز است البته به دلیل مراجعه تعداد بسیار زیاد از دانش آموزان که برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی مراجعه کرده اند، ممکن است گاهی اوقات سایت دانا مدیو کارت ورود به جلسه امتحان هایی، قطع شود. ولی جای نگرانی نیست، مجددا برای ورود تلاش کنید تا بتوانید کارت خود را دریافت کنید. توجه داشته باشید که هم اکنون فقط dana medu ir سامانه دانش آموز برای دریافت کارت امتحانات نهایی خرداد 1403 است و سایت مای مدیو کارنامه و کارت ورود به جلسه، موقتا قطع است. 

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور سایت دانا دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی ۱۴۰۳ 1

دانش آموزان عزیز مدارس متوسطه کل کشور می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی از سایت دانا مدیو، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایند. کارت ورود به جلسه امتحان نهایی را از کارشناسان این سامانه بخواهید. بعد از دریافت فایل تصویر کارت ورود به جلسه امتحان نهایی، پرینت کارت و کارت ملی خود را در جلسه امتحان نهایی به همراه داشته باشید.


در ادامه بخوانید: بارم بندی امتحانات نهایینحوه دریافت کارت ورود به جلسه نهایی از سایت دانا

1- پنل کاربری خودتون در مای مدیو: اگر از قبل رمز ثابت تعریف کردید از این طریق می توانید اقدام کنید.
ورود به مای مدیو https://my.medu.ir
2- سامانه دانا به صورت مستقیم: در صورت ورود برای اولین بار با زدن گزینه تعیین رمز عبور، وارد شده و کدملی و شماره موبایل را ثبت کرده و کد ارسالی به شماره موبایل را زده و رمز عبور تعریف کنید(بهتر هست رمز عبور را کدملی تعریف کنید). ورود به دانا  dana.medu.ir
3- ورود از طریق پنل اولیا: از طریق درگاه دولت با شماره موبایل پدر یا مادر و از صفحه اولیا سمت چپ روی فرزند کلیک کنید و وارد صفحه خود دانش آموز شود. ورود به درگاه دولت 👇👇 https://sso.my.gov.ir/login
توجه: چنانچه هر سه روش جواب نداد، در وقت هایی که سایت شلوغ نیست، اقدام کنید.
** تماس از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن ده رقمی 9099071613
راه های دریافت برای گرفتن کارت ورود به جلسه:
 my.medu.ir
 dana.medu.ir
 Sso.my.gov.ir/login
 my.sanjesh.org
متقاضیان ایجاد و ترمیم سابقه تحصیلی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده اند، با مراجعه به اداره آموزش و پرورش، از محل حوزه آزمون خود مطلع مطلع شوند و می‌توانند با ارائه مدرک شناسایی معتبر و عکس دار در حوزه حضور یابند.

ورود به my.medu.ir سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی پایه دهم، یازدهم، دوازدهم 1403

سایت دانا دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی ۱۴۰۳ 2

وزرات آموزش و پروش اعلام کرد، دانش آموزان کل کشور، با ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی 1403 (مای مدیو به نشانی my.medu.ir) میتوانند برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی به صورت غیرحضوری اقدام نمایند. در این مقاله لینک ورود مستقیم به سایت کارت امتحان نهایی را در اختیار دانش آموزان عزیز در سراسر کشور قرار داده ایم؛ همچنین امکان دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی پایه دوازدهم 1403 ، از طریق تماس تلفنی فراهم شده است.


سایت دانا دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی ۱۴۰۳ 3

ورود مستقیم به سایت

****

در صورت قطع بودن سایت مای مدیو، به سامانه دانا مدیو مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه امتحان نهایی را دریافت کنید:

سایت دانا مدیو

 

کارت ورود به جلسه امتحان نهایی سایت مای مدیو

سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی 1403 دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد شاخه نظری و رشته هنر دوره پیش دانشگاهی شاخه فنی و حرفه‌ای به صورت غیرحضوری، سامانه مای مدیو است.

دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی از مای مدیو


کارت ورود به جلسه امتحان نهایی در مای مدیو

سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی 1403

دانش آموزان عزیز پایه دوازدهم کل کشور، برای ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی 1403 به نشانی اینترنتی my.medu.ir سامانه دانش آموزی مای مدیو مراجعه نمایند. با انتخاب لینک زیر میتوانید وارد سامانه مای مدیو شده و کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی پایه دوازدهم دی 1403 را دریافت کنید:

فراموشی رمز سامانه مای مدیو برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی 1403

مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد در صورت فراموشی نام کاربری و رمز عبور سامانه و یا بروز هرگونه مغایرت در کارت ورود به جلسه، سریعاً از طریق شبکه شاد و یا سایر مکانیزم های ارتباطی با مدیریت مدرسه محل تحصیل خود تماس بگیرند.

** درصورتی که رمز عبور سامانه مای مدیو را فراموش کرده اید، نگران نباشید برای دریافت مجدد رمز با شماره تلفن های مندرج در این صفحه تماس حاصل فرمایید. کارشناسان سامانه صدای مشاور راهنمای شما عزیزان برای بازیابی مجدد رمز سامانه مای مدیو هستند.


پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را حتما بخوانید:

مای مدیو سامانه دانش آموزی دریافت کارت جلسه امتحان نهاییسایت دانا دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی ۱۴۰۳ 6

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی 1403

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی 1403 پایه دوازدهم دوره دوم متوسطه روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد شاخه نظری و رشته هنر دوره پیش دانشگاهی شاخه فنی و حرفه‌ای در خرداد ماه 1403 و پایه نهم از 27 اردیبهشت ماه آغاز میشود.

** دانش آموزان می توانند برنامه دقیق امتحانات نهایی خود شامل نام دروس، روز، تاریخ و ساعت امتحانات و آدرس حوزه اجرای آزمون را در کارت ورود به جلسه مشاهده کنند.

** دریافت کارت ورود به جلسه از طریق ورود به my.medu.ir سایت مای مدیو امکانپذیر است.


نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی از مای مدیو

برای دریافت کارت ورود به جلسه دانش آموزان به روش زیر می توان عمل کرد.

🔹روش کار: دانش آموز با کاربری و رمز خود وارد سامانه مای به آدرس my.medu.ir شده و با کلیک بر روی عنوان کارت نهایی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نماید.

⚡️پس از مشاهده اطلاعات و کارت ورود به جلسه با استفاده از عنوان چاپ کارت کارت خود را چاپ می نماید.

  • نکته سوم: کاربری و رمز ورد به این سامانه، کد ملی دانش آموز و سریال ثبت شده دانش آموز در سامانه دانش آموزی سیدا می باشد. در زمان ورود اگر دانش آموزی با خطای اشتباه بودن سریال شناسنامه مواجه شد باید به مدرسه خود مراجعه کرده و سریال ثبت شده در سامانه سیدا را دریافت و از آن استفاده نماید.
  • نکته چهارم: با توجه به اینکه هر کارت دارای کد آر کیو می باشد دیگر نیاز به مهر و امضای مدیر ندارد هر چند اگر مهر و امضاء هم شود مشکلی نیست.
  • نکته آخر: حتما کارت ورود به جلسه توسط دانش آموزان بررسی شود تا در صورت هر گونه اشتباه در انتخاب درس نسبت به رفع آن اقدامات لازم از طرف مدرسه انجام گیرد.

دریافت تلفنی کارت ورود به جلسه امتحان نهایی 1403

باتوجه به اینکه اغلب دانش آموزان برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی دوازدهم 1403 با مشکل یا سوالاتی روبرو شده اند، جهت رفاه حال این عزیزان در سراسر کشور، امکان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی دی 1403 به صورت تلفنی فراهم شده است.

دانش آموزان عزیز پایه دوازدهم می توانند به سادگی از طریق تماس تلفنی فایل کارت ورود به جلسه امتحان نهایی خود را دریافت کنند. توجه داشته باشید که به همراه داشتن این کارت برای حضور در جلسه امتحانات ضروری است.

3.5/5 - (2 امتیاز)
منابع : ٬

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی و رفع نقص کارت

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی