سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
کد خبر : 16452
- بازدید

سایت اعلام نتایج مدارس شاهد

این مقاله راهنمای ورود به سایت اعلام نتایج مدارس شاهد 99-1400 و ورود مستقیم به سایت اعلام نتایج مدارس شاهد اول، هفتم و نهم می باشد. داوطلبان عزیز می توانند از طریق این صفحه وارد سایت نتایج مدارس شده و نتایج قطعی ثبت نام را مشاهده نمایند. – saja.medu.ir سایت اعلام نتایج مدارس شاهد 99-1400 سایت اعلام نتایج مدارس شاهد در سال 99-1400 به نشانی […]

این مقاله راهنمای ورود به سایت اعلام نتایج مدارس شاهد 99-1400 و ورود مستقیم به سایت اعلام نتایج مدارس شاهد اول، هفتم و نهم می باشد. داوطلبان عزیز می توانند از طریق این صفحه وارد سایت نتایج مدارس شده و نتایج قطعی ثبت نام را مشاهده نمایند.

saja.medu.ir سایت اعلام نتایج مدارس شاهد 99-1400

سایت اعلام نتایج مدارس شاهد در سال 99-1400 به نشانی saja.medu.ir است. درمواقع این نشانی برای دسترسی داوطلبان در هر سه پایه اول، هفتم و نهم در نظر گرفته شده است. داوطلبان با ورود به سایت سجا و انتخاب گزینه ورود به سایت اعلام نتایج ، می توانند وارد سایت اعلام نتایج مدارس شاهد شوند.

نحوه ورود به سایت اعلام نتایج مدارس شاهد

مراحل و نحوه ورود به سایت اعلام نتایج مدارس شاهد برای پایه اول ، پایه هفتم متوسطه اول و پایه نهم متوسطه دوم به صورت زیر است:

گام اول : تمام داوطلبان پایه اول، هفتم و نهم برای ورود به سایت اعلام نتایج شاهد ، به نشانی saja.medu.ir مراجعه نمایند. بعد از جستجو ،مطابق تصویر زیر گزینه های ورود را مشاهده خواهید کرد:

  1. گزینه ورود مسئولان
  2. گزینه ورود دانش آموز
  3. گزینه ورود مدارس

سایت اعلام نتایج مدارس شاهد

 

گام دوم: برای ورود به سایت اعلام نتایج مدارس شاهد، نیاز به کد ملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز خواهید داشت. بعد از ورود به سامانه مذکور می توانید وضعیت قبولی و یا عدم قبولی دانش آموز را مشاهده کنید.

مطابق تصویر زیر هم اکنون نتایج پایه هفتم در حال اعلام است. در زمان اعلام نتایج پایه اول و پایه نهم، در این سایت، گزینه های مشاهده نتایج پایه اول و نهم را نیز مشاهده خواهید کرد:

اعلام نتایج پایه هفتم مدارس شاهد

راهنمای ورود به سایت سجا نتایج مدارس شاهد

 ورود مستقیم به سایت اعلام نتایج مدارس شاهد

مدارک لازم برای ثبت نام مدارس شاهد 99-1400

برای اطلاع از مدارک لازم برای پایه اول، هفتم و نهم مدارس شاهد ، جهت ارائه به سامانه سجا، نحوه تشکیل پرونده حضوری و احراز هویت مدارس شاهد با شماره تلفن های مندرج در این مقاله تماس حاصل فرمایید. کارشناسان سامانه صدای مشاور راهنمای شما جهت ارسال مدارک لازم برای ثبت نام تمام پایه های اصلی و ثبت نام میان پایه مدارس شاهد می باشند.

 مشاهده مدارک ثبت نام مدارس شاهد 

شهریه مداس شاهد سال 99-1400

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

نویسندگان :
پیام رسان های خبرینو
چه امتیازی می دهید؟
5 / 4.00
[ 1 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 179
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پیام رسان خبرینو
اپلیکیشن آموزش دروس