جهت مشاوره در زمینه دریافت کد شناسه فرهنگیان و معلمان حق التدریس

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 57532

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان – tid.cfu.ac.ir

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان

در این مقاله لینک ورود به سامانه شناسه تدریس فرهنگیان که سامانه دریافت کد شناسه تدریس است را اختیار کاربران گرامی در سراسر کشور قرار داده ایم. آدرس سایت شناسه تدریس فرهنگیان، tid.cfu.ac.ir است. متقاضیان استخدام معلم حق التدریس دانشگاه فرهنگیان نیز می توانند از طریق این سایت برای ثبت نام اقدام کنند. از دیگر خدمات این سامانه، دریافت شناسه معلمان حق التدریسی است. در ادامه همه چیز در مورد سامانه شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان مطلع می شوید:

معلمان و مدرسان آموزشی واجد شرایط استخدام حق التدریسی، برای استخدام به عنوان معلم، اساتید و انتخاب مدرسان دارای شایستگی های علمی در دانشگاه فرهنگیان در رشته های مورد نیاز، لازم است از نحوه دریافت شناسه معلمان حق التدریسی در سامانه tid.cfu.ac.ir، مطلع باشند و برای تکمیل فرایند نام نویسی برای دریافت شناسه اقدام نمایند.

ورود به سامانه شناسه تدریس فرهنگیان

برای ورود به سامانه شناسه تدریس فرهنگیان می توانید روی لینک زیر کلیک کنید، توجه داشته باشید که قبل از ورود حتما فیلترشکن خود را خاموش کنید تا با مشکلات دسترسی به سایت شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان، روبرو نشوید.

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان - tid.cfu.ac.ir 3

توجه دانشگاه فرهنگیان با هدف استخدام اساتید و مدرسان و همچنین یکپارچه سازی بانک اطلاعاتی متصل به سامانه گلستان اقدام به صدور شناسه برای معلمان حق التدریسی کرده است. افرادی که واجد شرایط دریافت این شناسه می باشند، با ارئه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، می توانند برای بارگذاری فایل اطلاعات و مستندات مربوطه اقدام کنند.

توجه متقاضیان دریافت شناسه تدریس نیروهای حق التدریس دانشگاه فرهنگیان، می بایست پس از مراجعه به سامانه tid.cfu.ac.ir، نسبت به تکمیل فرایند نام نویسی و دریافت کدرهگیری اقدام نمایند. ضمن اینکه تکمیل این فرایند در صورتی امکان پذیر است که هزینه ثبت نام تماما پرداخت شود. به دلیل اهمیت بالای دریافت این شناسه در ادامه این مقاله به بررسی زمان، شرایط و نحوه دریافت شناسه معلمان حق التدریسی پرداخته شده است.

توجه متقاضیان استخدام حق التدریس که واجد شرایط هستند، برای کسب اطلاع از عناوین رشته های تحصیلی مورد نیاز و سایر شرایط شرکت در این فراخوان می توانند مصادف با دهه سرآمدی آموزش به سامانه دریافت شناسه تدریس نیروهای حق التدریس دانشگاه فرهنگیان به نشانی:tid.cfu.ac.ir و یا پورتال دانشگاه به نشانی https://cfu.ac.ir مراجعه کرده و پس از مطالعه دقیق متن فراخوان و اطمینان از احراز شرایط قید شده، نسبت به انجام مراحل ثبت نام استخدام حق التدریس در دانشگاه فرهنگیان اقدام کنند.

توجه ملاک ثبت نام متقاضیان استخدام حق التدریس در فراخوان دانشگاه فرهنگیان، تکمیل اطلاعات و بارگذاری مستندات در سامانهtid.cfu.ac.ir و پرداخت وجه ثبت نام و اخذ کد رهگیری از سامانه مذکور می باشد. متقاضیان قبل از ثبت نام لازم است نسبت به مطالعه دقیق شرایط فراخوان در سامانه و آماده نمودن فایل های الکترونیکی مستندات لازم مطابق با فرم ارزیابی تعیین شده در سامانه اقدام کنند.


شناسه معلمان حق التدریسی چیست؟

دانشگاه فرهنگیان، برای تامین نیروی مورد نیاز خود، اقدام به جذب معلمان حق التدریسی می کند و به دلیل اهمیت شایستگی های علمی برتر در رشته های مورد نیاز برای استخدام این نیروها، این مجموعه از فرهنگیان برای دریافت شناسه معلمان حق التدریسی دعوت به عمل می آورد.

در واقع شناسه حق التدریسی در راستای استخدام دانشگاه فرهنگیان و جذب مدرسان آموزشی واجد شرایط از سراسر کشور است که از دانشگاه های فرهنگیان قارغ التحصیل شده اند. همچنین به این ترتیب برای ایجاد یک بانک اطلاعاتی یکپارچه و متصل به سامانه گلستان دانشگاه اقدام به می کند.

افرادی که تمایل به دریافت شناسه معلمان حق التدریسی دانشگاه فرهنگیان را دارند، می توانند در زمان دریافت شناسه معلمان حق التدریسی به سایت مربوطه مراجعه کرده و مدارک لازم برای ثبت نام را بارگذاری نمایند و در پایان، کد رهگیری خود را دریافت کنند.


نحوه دریافت کد شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان

مراحل ثبت نام در سامانه شناسه تدریس فرهنگیان برای دریافت کد شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان به ترتیب زیر است:

پیش از آغاز مراحل ثبت نام، متقاضیان عزیز به مطالعه دقیق شرایط فراخوان در سامانه بپردازند و برای آماده نمودن فایل های الکترونیکی مستندات لازم مطابق با فرم ارزیابی تعیین شده در سامانه اقدام کنند. متقاضیان دریافت شناسه تدریس نیروهای حق التدریس دانشگاه فرهنگیان، لازم است به سامانه tid.cfu.ac.ir، مراجعه کرده و برای تکمیل فرایند نام نویسی و دریافت کدرهگیری اقدام نمایند. این فرایند زمانی تکمیل می شود که هزینه ثبت نام پرداخته شده باشد.


سامانه شناسه تدریس فرهنگیان - tid.cfu.ac.ir 4متقاضیان دریافت شناسه تدریس پیش از انتخاب گروه درسی آموزشی خود از بین رشته های مندرج در فراخوان که متناسب با محل سکونت و مطابق مدرک تحصیلی با رشته و گروه انتخابی تعیین شده است را درخواست نماید.

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان - tid.cfu.ac.ir 5 ثبت درخواست در سامانه tid.cfu.ac.ir

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان - tid.cfu.ac.ir 6 واریز هزینه ثبت نام و دریافت کد رهگیری در سامانه

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان - tid.cfu.ac.ir 7 در صورت دعوت به مصاحبه، شرکت در مصاحبه علمی کارگروه های تخصصی در زمان مقرر اعلام شده از سوی دانشگاه فرهنگیان، الزامی است. بدیهی است عدم شرکت متقاضی در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص مورد پذیرش نخواهد بود.


مراحل ثبت نام در سامانه شناسه تدریس فرهنگیان

متقاضیان برای تکمیل فرایند نام نویسی و دریافت شناسه تدریس یا همان شناسه معلمان حق التدریسی، لازم است به سامانه شناسه تدریس فرهنگیان و یا پورتال دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنند و بعد از پرداخت هزینه تعیین شده، برای ارسال مدارک مورد نیاز و فایل مستندات اقدام کنند تا فرایند ثبت نام تکمیل شود.

سامانه شناسه تدریس-1

برای ورود مستقیم به سامانه شناسه معلمان حق التدریس دانشگاه فرهنگیان کلیک کنید.

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان - tid.cfu.ac.ir 8

بعد از فعال شدن لینک ثبت نام در سامانه شناسه تدریس فرهنگیان، متقاضیان می توانند تمامی مراحل نام نویسی شناسه معلمان حق التدریسی را از پرداخت هزینه تا تشکیل پرونده الکترونیکی، انجام دهند. آدرس این سامانه tid.cfu.ac.ir است. متقاضیان بعد از تکمیل مراحل، در انتها کد رهگیری خود را دریافت می کنند.بیشتر بخوانید: دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش


مرحله اول

1- در مرورگر خود آدرس سامانه ثبت نام tid.cfu.ac.ir را سرچ نمایید تا وارد سامانه دریافت شناسه فرهنگیان شوید:

سامانه شناسه تدریس-1


مرحله 2 :

2- سپس از نوار بالای صفحه، روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید:

سامانه شناسه تدریس-

لینک ثبت نام اولیه در صفحه ورود به سامانه، در موعد ثبت نام، فعال خواهد شد. و لازم است در این مرحله اطلاعات خواسته شده شامل مشخصات فردی (نام، نام خانوادگی، کد ملی و شماره موبایل) خود را ثبت نمایید.

بعد از تایید ثبت نام اولیه، داوطلب می تواند برای ورود به سامانه شناسه تدریس فرهنگیان از کد ملی به عنوان نام کاربری استفاده کنند و با وارد کردن رمز ورود، به بخش کاربری دسترسی پیدا کنند.

مرحله سوم:

بعد از ورود به پنل کاربری، می توانید مدارک خود را بارگذاری کرده و پرونده الکترونیکی را تکمیل و تأیید کنید. اگر برای دریافت شناسه فرهنگیان، نیاز به کسب راهنمایی دارید، می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. کارشناسان سامانه مشاور، تمام مراحل دریافت شناسه فرهنگیان را برای متقاضیان عزیز در سراسر کشور انجام می دهند.


مدارک مورد نیاز برای دریافت کد شناسه تدریس فرهنگیان

مدارک مورد نیاز برای دریافت کد شناسه تدریس فرهنگیان شامل موارد زیر است:

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان - tid.cfu.ac.ir 9 تصویر تمام صفحات شناسنامه

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان - tid.cfu.ac.ir 10 تصویر کارت ملی

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان - tid.cfu.ac.ir 11 تصویر کارت پایان خدمت (ویژه برادران)

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان - tid.cfu.ac.ir 7 عکس پرسنلی

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان - tid.cfu.ac.ir 13 آخرین حکم کارگزینی (برای افراد شاغل در دستگاه های دولتی و یا دانشگاه ها)

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان - tid.cfu.ac.ir 14 آخرین مدرک تحصیلی

سامانه شناسه تدریس فرهنگیان - tid.cfu.ac.ir 15 مستندات و مدارک مربوط به فرم ارزیابی (کاربرگ شماره 1) که در سامانه شناسه تدریس فرهنگیان مشخص شده است.لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان

 متقاضیانی دریافت شناسه فرهنگیان، لازم است قبل از ثبت درخواست خود، لیست رشته های مورد نیاز را مطالعه نمایند. عناوین رشته های کارشناسی وکارشناسی ارشد نا پیوسته دانشگاه فرهنگیان به شرح جدول زیر است.

ردیف رشته­ های کارشناسی رشته های کارشناسی ارشد
1 آموزش شیمی الهیات ومعارف اسلامی گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی
2 آموزش فیزیک علوم قرآن و حدیث
3 اموزش ریاضی زبان و ادبیات فارسی گرایش آموزش زبان فارسی
4 آموزش زیست شناسی علوم تربیتی گرایش آموزش و پرورش ابتدایی
5 آموزش هنر برنامه ریزی درسی
6 آموزش علوم تجربی آموزش زبان انگلیسی
7 آموزش زبان و ادبیات فارسی آموزش زیست­ شناسی
8 آموزش تربیت بدنی آموزش ریاضی
9 آموزش جغرافیا آموزش فیزیک
10 آموزش تاریخ آموزش شیمی
11 آموزش الهیات رفتار حرکتی گرایش آموزش تربیت بدنی
12 آموزش زبان انگلیسی مدیریت آموزشی
13 آموزش زبان عربی روانشناسی تربیتی
14 آموزش علوم اجتماعی
15 آموزش ابتدایی
16 آموزش دانش آموزان با نیازه های ویژه
17 آموزش کار و فناوری
18 آموزش راهنمایی و مشاوره

گرایش : راهنمایی و مشاوره

گرایش:امور تربیتی


زمان دریافت کد شناسنه تدریس فرهنگیان

زمان دریافت شناسه تدریس فرهنگیان در سامانه اخذ شناسه تدریس متقاضیان حق التدریس و مأمورین آموزشی، در اردیبهشت ماه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، پیرو فراخوان اخذ شناسه تدریس متقاضیان حق التدریس و مأمورین آموزشی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان، به اطلاع متقاضیان محترم می­رساند همزمان با دهه سرآمدی آموزش (17 تا 24 اردیبهشت ) از سامانه  https://tid.cfu.ac.ir رونمایی خواهد شد.

تاریخ دقیق ثبت نام متعاقباً از طریق پورتال دانشگاه فرهنگیان اطلاع رسانی می ­شود.به این مقاله امتیاز دهید
منابع :

جهت مشاوره در زمینه دریافت کد شناسه فرهنگیان و معلمان حق التدریس

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 2 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رها جمعه , 12 می 2023 - 15:56

سلام چرا سامانه دریافت شناسه باز نمیشود؟

پاسخ مشاور یکشنبه , 21 می 2023 - 10:04

سلام ثبت نام درحال انجام هست

نصب اپ دانش آموزی