کد خبر : 55293
- بازدید

تعیین سطح در سایت مای مدیو


جهت مشاوره در زمینه آزمون تعیین سطح مدارس در سایت مای مدیو

آزمون تعیین سطح مدارس ابتدایی، متوسطه اول و دوم در مای مدیو

گزینه “تعیین سطحدر سایت مای مدیو “my.medu.ir “، فعال شد. فرهنگیان عزیز (مسئولین محترم مدارس آموزش و پرورش کل استان ها)، می توانند مراحل آزمون تعیین سطح را در سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir اجرا کنند. در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه شرایط و نحوه انجام تعیین سطح در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم می توانید با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.


آموزش و پرورش


آزمون تعیین سطح مدارس در سایت مای مدیو 

تعیین سطح مدارس در سایت مای مدیو، انجام میشود. فرهنگیان عزیز می توانند مراحل تعیین سطح را برای دانش آموزان مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم، در سامانه مای مدیو انجام دهند.


ورود به سایت تعیین سطح مدارس

برای ورود به سایت تعیین سطح مدارس، می توانید روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه اول سایت مای مدیو برای تعیین سطح مدارس شوید. قبل از ورود، حتما فیلتر شکن خود را خاموش کنید که با مشکلات دسترسی به سایت روبرو نشوید:

تعیین سطح در سایت مای مدیو فرهنگیان


تعیین سطح برای کدام گروه از دانش آموزان است؟

توجهگروه اول: تعیین سطح برای دانش آموزانی انجام می شود که خارج از کشور به تحصیل پرداخته اند و هم اکنون جهت ادامه تحصیل در ایران، برای ثبت نام در مدرسه اقدام کرده اند. این گروه از دانش اموزان نیاز به تعیین سطح دارند، تا مشخص شود که می توانند در کدام پایه و مقطع به تحصیل خود ادامه دهند.

توجه گروه دوم: دانش آموزانی که نام آنها در لیست وقفه تحصیلی ثبت شده اما غیبت آنها طولانی شده و یا دانش آموزانی که برای مدتی ترک تحصیل کرده اند و هم اکنون قصد ادامه تحصیل دارند، لازم است برای تعیین سطح اقدام کنند تا مشخص شود که آمادگی ادامه تحصیل در کدام پایه و مقطع را دارند.


بیشتر بدانید

معرفی خدمات مای مدیوراهنمای آزمون تعیین سطح مدارس 

در حال حاضر گزینه تعیین سطح مدارس، در حال تکمیل سازی توسط آموزش و پروش در سایت مای مدیو است، به زودی آموزش تصویری مراحل آزمون تعیین سطح مدارس در سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir ، همینجا ارائه می شود.تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور

راهنمای تلفنی برای تعیین سطح مدارس در مای مدیو

مسئولین محترم مدارس اگر در اجرای آزمون تعیین سطح مدارس در مای مدیو، با مشکل یا ابهام روبرو شده اید می توانید با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. دانش آموزان و اولیای دانش آموزان نیز می توانند برای رفع هرگونه سوال و ابهام در زمینه شرایط و نحوه شرکت در آزمون تعیین سطح مدارس در سایت مای مدیو، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایند. کارشناسان این سامانه هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب، پاسخگوی شما عزیزان در سراسر کشور هستند.

کانال تلگرام مدارس


جهت مشاوره در زمینه آزمون تعیین سطح مدارس در سایت مای مدیو
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3799
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 9 + 1 =

نصب اپ دانش آموزی