کد خبر : 35667
- بازدید

بخشنامه ترم تابستان دانشگاه آزاد


جهت مشاوره در زمینه بخشنامه ترم تابستان دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد

بخشنامه جدید برای ترم تابستان 1402 دانشگاه آزاد صادر شد. مطابق قوانین جدید در سامانه آموزشیار، ارور بدهی شهریه، در سامانه دان برای دانشجویان بدهکار دانشگاه آزاد در سال 1402-1403 برای جلوگیری از ثبت نام در ترم تحصیلی مشاهده می شود. دانشجویانی که برای درخواست انتخاب واحد در ترم تابستان وارد سامانه دان شدند با ارور بدهی شهریه مواجه می شوند.

بخشنامه ترم تابستان 1402 دانشگاه آزاد

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، مطابق با قوانین و بخشنامه ترم تابستان 1402 دانشگاه آزاد و روال سامانه آموزشیار، دانشجویان عزیز واحدهای دانشگاهی آزاد سراسر کشور، لازم است برای ورود به سامانه آموزشیار و انجام مراحل انتخاب واحد ترم تابستانی، بدهی پیشین خود در بهمن ماه و شهریه ترم تابستان 1402 را پرداخت نمایند. بعد از پرداخت بدهی شهریه، مجاز به ورود به سامانه آموزشیار و انتخاب واحد، حذف و اضافه ترم جاری خواهند بود:

مسدود شدن سامانه دان برای دانشجویان بدهکار دانشگاه آزاد 1402

  • 💠 مسدود شدن سامانه دان برای دانشجویانی که درخواست مجوز ترم تابستان داده‌اند!
  • 🔹دسترسی برخی از دانشجویانی که برای ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان درخواست مجوز داده بودند، در سامانه دان مسدود شده است و دانشجو برای امتحان با ارور بدهی شهریه مواجه شده و از امتحان محروم می‌شود!
  • 🔹علت این اتفاق این است که بعد از درخواست مجوز ترم تابستان، مبلغ پیش پرداخت شهریه تابستان (نصف شهریه متغیر) در تراز مالی به صورت بدهکار درج می‌شود و سامانه دان به دلیل بدهی مسدود می‌شود!
  • 💠 امکان ورود به آموزشیار محدود شده است.


جهت مشاوره در زمینه بخشنامه ترم تابستان دانشگاه آزاد
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3754
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

76 − = 71

نصب اپ دانش آموزی
راهنمای مای مدیو