جهت مشاوره در زمینه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 31582

ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir

ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir 1

www.cspf.ir نشانی تنها سایت رسمی دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته است. در این صفحه لینک ورود مستقیم به سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته ، را در اختیار بازنشستگان گرامی در سراسر کشور قرار داده ایم. سامانه فیش حقوقی بازنشستگان همان صندوق بازنشستگی کشوری وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی است. در این صفحه علاوه بر لینک ورود مستقیم، شماره تلفن های پاسخگو برای ورود و استفاده از سایت فیش حقوقی فرهنگیان را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

صندوق بازنشستگی کشوری- سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

تنها نشانی سایت رسمی فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته ، www.cspf.ir است. برای ورود مستقیم به سایت مذکور لینک زیر را انتخاب کنید:


نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته به نشانی www.cspf.ir مراجعه کرده و با استفاده از کد ملی، شماره پرسنلی و رمز همگام وارد پنل شخصی خود در این سامانه شوید. تمامی فیش های حقوقی به صورت ماهانه موجود و قابل مشاهده است. می توانید با ورود به سامانه فیش حقوقی بازنشستگان که همان صندوق بازنشستگی کشور است، از فیش خود پرینت تهیه کنید.

 نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق کد ملیورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir 2

جهت رفاه حال کاربران عزیز و بازنشستگان (فرهنگیان) در سراسر کشور ، امکان دریافت فیش حقوقی به صورت تلفنی فراهم است. برای دریافت فیش خود کافیست با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید. فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته را از کارشناسان سامانه صدای مشاور بخواهید: 9903147066


سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

در این قسمت نحوه نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگیان با کد ملی را بصورت تصویری شرح داده ایم، با مشاهده راهنمای تصویری فرهنگیان بازنشسته، به راحتی می توانند فیش حقوقی دریافت کنند.

ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir 4 ابتدا وارد دریافت فیش حقوق فرهنگیان بازنشسته به نشانی cspf.ir شوید:

ورود مستقیم به سایتورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir 5در این مرحله مطابق با تصویر زیر روی عبارت”خدمات حقوقی” کلیک نمایید:

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی
ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir 6 در این قسمت روی گزینه “دریافت فیش حقوقی” کلیک نمایید تا بتوانید فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته را مشاهده کنید:

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی

ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir 7 مطابق با تصویر زیر،در این قسمت روش شناسایی سه عاملی(دفترکل، کد ملی، شماره حساب) را انتخاب کنید:

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی
ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir 8 در این مرحله برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته ابتدا در کادر شیوه ورود، روش شناسایی سه عاملی را انتخاب کرده، کد ملی ، دفتر کل و شماره حساب را در کادرهای مربوط ب ه خود درج نمایید تا بتوانید فیشی حقوقی را دریافت کنید:

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی

نکات مهم در ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir 9در حفظ و نگهداری رمز عبور خود دقت کنید.

ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir 10نام کاربری و گذرواژه خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir 11از مرورهای مطمئن مانند گوگل کروم و فایرفکس استفاده کنید.

ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir 12رمز عبور خود را در فواصل زمانی کوتاه برای اطمینان تغییر دهید.

ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir 13پس از انجام و اتمام کار حتما از سیستم خارج شوید تا دیگران به اطلاعات شما دسترسی نداشته باشند.دریافت فیش حقوقی بازنشتگان از سه روش امکان پذیر است که عبارت اند از:

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با نام کاربری و رمز عبور

 دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با شناسایی دو عاملی (پیامک)

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با شناسایی سه عاملی (دفتر کل، شماره ملی و شماره حساب).تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir 14

راهنمای تلفنی دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

در این مقاله راهنمای تصویری نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی را در اختیار فرهنگیان در سراسر کشور قرار داده ایم. اگر برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با سوال یا ابهام ربرو شده اید، می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل کنید تا کارشناسان سامانه مشاوره تلفنی شما را در دریافت فیش حقوق فرهنگیان بازنسشته راهنمایی نمایند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 1 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی