جهت مشاوره در زمینه استفاده از خدمات سامانه منادا برای دانشجویان دانشگاه های آزاد کل کشور

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 38032

سایت منادا

سایت منادا 1

در این مقاله لینک ورود مستقیم به monada.iau.ir برای ورود به سامانه منادا دانشگاه آزاد، را در اختیار کاربران عزیز قرار داده ایم. می توانید برای استفاده از خدمات الکترونیک سامانه منادا ویژه واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی سراسر کشور استفاده نمایید. شما عزیزان می توانید در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه نحوه ورود و ثبت و پیگیری درخواست هایی نظیر نقل و انتقالات دانشگاه های آزاد و …، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.


ورود به سایت منادا دانشگاه آزاد اسلامی 

برای ورود به سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی، به نشانی monada.iau.ir مراجعه کرده و یا از طریق انتخاب لینک زیر به طور مستقیم وارد صفحه اصلی سامانه سایت منادا دانشگاه آزاد شوید:

 • 🔹مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد شرح داد: نتایج نقل و انتقالات و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد در سامانه منادا قابل مشاهده است.
 • 🔹تمامی متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از نتایج نقل و انتقال و میهمانی به سامانه منادا به نشانی monada.iau.ir مراجعه کنند.
 • 🔹تمامی مراحل فرآیند رسیدگی به درخواست‌های نقل و انتقال و میهمانی از طریق سامانه منادا قابل پیگیری بود تا دانشجویان نیازی به تردد بین واحدهای دانشگاهی مبداء و مقصد جهت پیگیری درخواست خود نداشته باشند.

سامانه منادا دانشگاه آزاد monada.iau.ir

ترم تابستان در منادا
🔵 مهمانی در ترم تابستان و مهمانی و انتقال در ترم مهر دانشگاه آزاد اسلامی.
🔹برای مهمانی در ترم تابستان، نیازی به ثبت درخواست در سامانه منادا نیست و صرفا با گرفتن معرفی نامه از دانشگاه محل تحصیل (واحد مبدا) و مراجعه به واحد مقصد امکان پذیر می‌باشد.
🔹برای نقل و انتقال یا مهمانی در ترم مهر ، سامانه منادا به نشانی monada.iau.ir جهت ثبت درخواست دانشجویان، در روزهای آینده فعال می‌گردد.
🔹نداشتن منع ادامه تحصیل به دلیل شرایط آموزشی، انضباطی و نظام‌وظیفه و سپری کردن حداقل یک نیم‌سال در واحد مبدا ثبت‌نام (به‌ جز واجدین شرایط مهمانی یا انتقال از بدو پذیرش) جزء شرایط عمومی در نظر گرفته شده است.
🔹انتقال صرفا برای پذیرفته‌شدگان با آزمون و با توجه به ضوابط امکان‌پذیر است و انتقال و مهمانی دانشجویان دوره‌های خودگردان فقط به واحدهای مجری دوره‌های خودگردان امکان‌…
لطفا با توجه به مطالب ذیل، پس از مطالعه دقیق آیین نامه نقل و انتقال دانشجویی نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه منادا اقدام نمایید.
 • 1-  ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی از بدو پذیرش می توانند از شهریورماه، نسبت به ثبت درخواستهای خود اقدام فرمایند .
 • 2- با اطلاع کامل از مفاد آیین نامه میهمانی و انتقال دانشجویان، متناسب با شرایط خود، ماده درخواستی را انتخاب نمایید. (تغییر نوع درخواست در زمان مقرر ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی در سامانه منادا، حداکثرتا 24 ساعت پس از ثبت درخواست، بدون پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان پذیر خواهد بود و پس از آن صرفا در زمان مقرر با پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان ثبت مجدد درخواست وجود خواهد داشت.)
 • 3-بعد از مرحله هزینه درخواست، مقتضی است برای تکمیل فرایند و دریافت کدرهگیری نسبت به تایید نهایی و دریافت شماره پرونده درخواست خود اقدام نمایید.
 • 4- ثبت درخواست با شماره داوطلبی ( شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی) و کدملی امکان پذیر است.
 • 5-  از سپردن ثبت درخواست به افراد دیگر خودداری نمایید.
 • 6- آخرین وضعیت درخواست های مواد ثبت شده بر اساس مفاد آیین نامه نقل و انتقال دانشجویی به صورت آنلاین در سامانه قابل مشاهده خواهد بود.
 • 7- واجدین شرایط ماده های 2-1، 3-1، 6،7 و 11  آیین نامه نقل و انتقالات دانشجویی، از بدو پذیرش امکان ثبت درخواست خواهند داشت.
 • 8- واجدین شرایط سایر ضوابط آیین نامه پس از گذراندن یک نیمسال تحصیلی امکان ثبت درخواست خواهند داشت.
سایت منادا 4
 • تذکر مهم 1:پس از اتمام زمان ثبت درخواست نقل و انتقال، امکان ویرایش تبصره و ماده انتخابی وجود ندارد. لذا قبل از انتخاب ماده مورد نظر شرایط موجود در آیین نامه را به دقت مطالعه نمایید.
 • تذکر مهم2:صحت کلیه مدارک و مستندات بر عهده دانشجو می باشد و در صورت عدم صحت مدارک ارایه شده در هر مرحله از فرایند رسیدگی کان لم یکن تلقی خواهد شد.
 • تذکر مهم 3: در صورت عدم امکان ورود با اطلاعات هویتی و مشاهده خطای ” اطلاعات شما در بانک موجود نمی باشد”  از طریق   ارسال پیام   به مدیر سیستم موضوع را گزارش فرمایید.
 • تذکر مهم 4:پذیرفته شدگان واجد شرایط انتقال از بدو پذیرش ماده های 2-1، 6،7 و 11 نیازی به ثبت نام در واحد مبدا نخواهند داشت.
 • لازم به ذکر است کلیه دانشجویان متقاضی، می بایست دارای شرایط عمومی مندرج در شیوه نامه باشند.
به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه استفاده از خدمات سامانه منادا برای دانشجویان دانشگاه های آزاد کل کشور

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی