جهت مشاوره در زمینه سامانه ال ام اس فرهنگیان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 21338

lms.cfu.ac.ir | سایت سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان

lms.cfu.ac-ir_ سایت سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان

ازطریق این مقاله می توانید وارد سایت سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان lms.cfu.ac.ir (سامانه ال ام فرهنگیان) شوید. راهنمای ورود به سامانه ال ام اس فرهنگیان و تلفن کارشناسان برای پشتیبانی، در اختیار کابران گرامی قرار داده شده است. با توجه به اینکه اغلب کاربران برای ورود و استفاده از سایت مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان با مشکل روبرو شده اند، امکان تماس تلفنی برای ورود و استفاده از خدمات سامانه دانشگاه فرهنگیان فراهم شده است.

lms.cfu.ac.ir | سایت سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان 1

توجه داشته باشید که این سایت تنها مرجع رسمی و قانونی سامانه مدیریت یادگیری فرهنگیان به آدرس اینترنتی lms.cfu.ac.ir می باشد.

-فی

فیلم آموزش ورود به سایت سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان 


سایت مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان lms.cfu.ac.ir

سامانه جدید یادگیری الکترونیکی یا همان سایت مدیریت یادگیری الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان به آدرس زیر فعال شده http://lms.cfu.ac.ir (برای ورود همینجا کلیک کنید)


اطلاعیه مهم:

قابل توجه دانشجو معلمان گرامی:

ضمن شروع نیمسال تحصیلی به اطلاع می رساند دانشجومعلمان ،اساتید محترم پردیس ها و مراکزجهت دسترسی به سامانه lms  به نشانی زیر وارد شوید و استان تهران را انتخاب کنید.

lms.cfu.ac.ir

قابل توجه اساتید گرامی و دانشجومعلمان عزیز:

جهت شرکت در کلاس های آموزشی نیمسال دوم تحصیلی به نشانی lms.cfu.ac.ir  مراجعه فرمایید.

نام کاربری: شماره دانشجوییی
رمز عبور: کد ملی دانشجو معلم


دانشجویان محترم کلاس های آموزشی خود را از این سامانه پیگیری نمایید.

سایت دوره های دانشجو معلمان ضمن خدمت فرهنگیان

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور
سامانه صدای مشاور راهنمای تلفنی ورود به سایت مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

lms.cfu.ac.ir | سایت سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان 3

سامانه ال ام اس فرهنگیان چیست؟

سایت آموزش مجازی و یا سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان که به عنوان سامانه ال ام اس فرهنگیان نیز شناخته می شود به نشانی اینترنتی lms.cfu.ac.ir و یا lms1.cfu.ac.ir سامانه ای است که توسط دانشگاه فرهنگیان راه اندازی شده است. دانشجو معلمان و اساتید این دانشگاه می توانند با ورود به سامانه ال ام اس فرهنگیان از خدمات غیر حضوری آموزشی استفاده کنند.

سامانه ال ام اس دانشگاه فرهنگیان در اختیار دانشجویان و اساتید این دانشگاه در تمام شهرها قرار گرفته و می توانند با ورود به این سامانه مدیریت یادگیری و وارد کردن اطلاعات لازم، در کلاس های خود به طور مجازی شرکت نمایند.

برای ورود به سامانه ال ام اس فرهنگیان لازم است یکی از نشانی های lms3.cfu.ac.ir ،lms2.cfu.ac.ir ،lms1.cfu.ac.ir و یا lms.cfu.ac.ir را در مرورگر جستجو کنید. همه این آدرس ها کاربران را به یک سایت (سامانه ال ام اس فرهنگیان) هدایت می کند. در ادامه توضیحات تکمیلی درباره معرفی سامانه ال ام اس فرهنگیان lms1.cfu.ac.ir پرداخته ایم و توضیحات کاملی در خصوص ورود به سایت lms فرهنگیان شرح داده ایم.معرفی سایت ال ام اس فرهنگیان

در معرفی سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان lms1.cfu.ac.ir باید بگوییم که این سامانه که در میان فرهنگیان به عنوان سایت ال ام اس فرهنگیان نیز شناخته می شود، کاملترین سامانه ای است که این دانشگاه در طی سالهای اخیر داشته است. این دانشگاه سامانه های مختلفی برای ارائه آموزش های غیر حضوری به دانشجویان و اساتید دانشگاه های مختلف راه اندازی کرده بود. سایت ال ام اس فرهنگیان که در دوران غیر حضوری شدن دانشگاه ها راه اندازی شد، جامع ترین سایتی است که تاکنون توسط این دانشگاه راه اندازی شده و هدف اصلی آن ارائه خدمات  آموزشی غیر حضوری و آنلاین در یک بستر مناسب است.

در حال حاضر دو گروه از کاربران می توانند برای ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه فرهنگیان اقدام کنند:

1- اولین گروه که دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان هستند

2- دومین گروه اساتید دانشگاه فرهنگیان می باشند.

** امکان ورود این دو گروه از کاربران به سامانه ال ام اس فرهنگیان و استفاده از خدمات غیر حضوری سایت lms3.cfu.ac.ir ،lms2.cfu.ac.ir ،lms1.cfu.ac.ir و یا lms.cfu.ac.ir فراهم شده است.

لازم به ذکر است که سامانه lms فرهنگیان و یا مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان، سامانه ای برای ارائه خدمات آموزشی به تمامی استان های کشور است. در واقع آدرس های مجزایی برای شهرهای مختلف وجود ندارد و کابران بعد از ورود به سامانه ال ام اس، لازم است استان خود را انتخاب کنند تا به سامانه آموزش مجازی فرهنگیان وارد شوند و از امکانات این سامانه استفاده کنند.


راهنمای ورود به سامانه ال ام اس فرهنگیان

کاربران عزیز می توانند با توجه به این راهنمای ورود به سامانه آموزش مجازی ال ام اس دانشگاه فرهنگیان lms1.cfu.ac.ir از خدمات آموزشی استفاده کنند. سامانه آموزش مجازی دانشگاه فرهنگیان، یک سامانه جامع خدمات غیر حضوری آموزشی به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و اساتید این دانشگاه است. لذا تمامی دانشجو معلمان و اساتید دانشگاه فرهنگیان در هر استانی که باشند، می توانند به سامانه lms.cfu.ac.ir و یا lms1.cfu.ac.ir وارد پنل شخص خود در این سایت شوند و از آموزش های مجازی که در این دانشگاه ارائه می شود، استفاده نمایند. نحوه ورود به ال ام اس فرهنگیان به ترتیب زیر است:

  • 1- ابتدا لازم است نشانی اینترنتی سامانه آموزش مجازی و یا ال ام اس فرهنگیان را به آدرس lms.cfu.ac.ir را در گوگل جستجو کنید، سپس برای ورود به سامانه ال ام اس فرهنگیان در شهر خودتان، استان دانشگاه محل تحصیل خود را یا از روی نقشه و یا از بین گزینه های موجود انتخاب کنید.
  • 2- در این مرحله لازم است که نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به سامانه آموزش مجازی فرهنگیان وارد کرده و روی گزینه «ورود» کلیک نمایید. در صورتی که کاربر قصد ورود به کلاس های مجازی lms فرهنگیان و یا مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان را داشته باشد، لازم است ابتدا به سایت lms1.cfu.ac.ir وارد شده و بعد از انتخاب استان و شهر محل سکونت، مراحل ورود خود را که شامل وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می باشد، انجام دهند.


بیشتر بخوانید : سامانه فیش حقوقی فرهنگیان3- بعد از ورود به پنل شخصی خود در سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان (سامانه ال ام اس فرهنگیان)، امکان ورود به کلاس های مجازی این سامانه را خواهید داشت. برای ورود مستقیم به سامانه ال ام اس فرهنگیان، می توانند بر روی لینک ورود که در ابتدای این مقاله قرار داده شده است کلیک کنید.


اگر برای ورود به ال ام اس فرهنگیان به نشانی lms1.cfu.ac.ir نیاز به کسب راهنمایی بیشتر دارید، می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور
سامانه صدای مشاور راهنمای تلفنی ورود به سایت مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

lms.cfu.ac.ir | سایت سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان 3
5/5 - (1 امتیاز)
کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 26 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

Saeed یکشنبه , 9 می 2021 - 14:54

سلام
سامانه همیشه برام باز می‌شده امروز باز نمیشه مشکل چیه؟
خطای بیش از حد طول می کشد را میاره.

تورج شکری چهارشنبه , 14 آوریل 2021 - 13:14

سلام و عرض ادب خدمت شما …من از مهارت اموزان مرحله دوم هستم دبیری ….. متاسفانه برای نام کاربری و رمز خطا میده علتش چیه؟
چون طبق اطلاعیه دانشگاه از امروز باید وارد کلاس بشیم….

مائده فرجی جمعه , 5 فوریه 2021 - 1:39

سلام سایت ال ام اس واسم وارد نمیشه.من چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amin شنبه , 16 ژانویه 2021 - 9:49

من امروز امتحان داشتم و تمام سوالات رو پاسخ دادم و مطمئن بودم نمره خوبی میگیرم. ولی تو 10 ثانیه آخر اون منویی که تمام سوالات رو با هم نشون میده رو باز کردم و دیدم ای دل غافل نصف سوالا تیک نخورده و جواب داده نشده. الان من این درسم رو افتادم .

یوسف شکوهی چهارشنبه , 28 آوریل 2021 - 12:49

سلام و عرض ادب
علت خطا دادن کلمه عبور رمز دبیری چیست؟

نصب اپ دانش آموزی