جهت مشاوره در زمینه کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 77974

ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری ۱۴۰۳


ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری ۱۴۰۳ آغاز شد. در این صفحه از جزئیات کامل درباره زمان ثبت نام، شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری، نحوه ثبت نام، سایت ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری، زمان برگزاری، توزيع كارت اينترنتي و محل آزمون را می خوانید. علاوه براین نکات مهم درباره ثبت نام، دستورالعمل و نحوه تكميل تقاضانامه ثبت‌نام اينترنتی را شرح داده ایم. اگر قصد ادامه تحصیل از مقطع کاردانی به کارشناسی را دارید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را به دقت مطالعه کنید. طبق اطلاعیه اخیر دانشگاه سراسری، شرایط و ضوابط، تاریخ، نحوه ثبت‌نام و انتخاب رشته برنامه پذیرش كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1403 به اطلاع شما عزیزان می رسد:


زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری ۱۴۰۳

به اطلاع متقاضيان ثبت‌نام و شركت در برنامه پذيرش كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1403 مي‌رساند که زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری 1403 از روز يکشنبه به تاریخ 1403/03/27 تا روز يکشنبه به تاریخ 1403/04/03 خواهد بود.

ضمناً متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه سراسری اسلامی لازم است برای پذیرش در رشته های با آزمون این دانشگاه در درگاه اطلاع رسانی سازمان ملي سنجش و ارزشيابي نظام آموزش کشور ثبت نام نمایند. زمان انتخاب‌رشته برای رشته محل‌های با آزمون دانشگاه سراسری اسلامی متعاقباً از سوی دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

داوطلبانی که علاقه‌مند به پذیرش در رشته‌های پذیرش با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) دانشگاه سراسری اسلامی هستند لازم است از روز یکشنبه به تاریخ 1403/03/27به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه مذکور مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


دفترچه راهنمای ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سراسری

 دفترچه راهنمای ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری و انتخاب رشته هم‌زمان با شروع ثبت‌نام از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دسترس است. متقاضيانی‌كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته هستند، مي‌توانند در اين برنامه پذيرش ثبت‌نام نمايند.

با توجه به اینکه اغلب داوطلبان هنگام مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام از مقطع کاردانی به کارشناسی با سوالات و ابهامات متعدد روبرو می شوند، پیشنهاد می کنیم از کمک و راهنمایی مشاور تحصیلی استفاده کنید. برای استفاده از خدمات مشاوره می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایید.


شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری

شرايط ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری برای علاقه‌مندان به تحصيل در مقطع كارشناسي ناپيوسته به شرح زیر است:

 • داوطلبانی که واجد شرايط عمومي و اختصاصي، مقررات وظيفه عمومي، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غيرايراني و توضيحات مربوط به سهميه که در دفترچه ثبت نام درج شده است، می توانند برای ثبت نام اینترنتی اقدام کنند.
 • داوطلبان می‌توانند منحصراً در يك مجموعه ثبت‌نامی (طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته) متقاضي شوند. لازم به توضيح است پذيرش در برخی از رشته هاي امتحاني مذكور بدون آزمون و براساس سوابق تحصيلي (معدل کل مقطع كارداني) صورت خواهد پذيرفت.
 • همه متقاضيان، اعم از اينكه پذيرش در رشته امتحاني آنان با آزمون يا بر اساس سوابق تحصيلي (بدون آزمون) باشد، لازم است مطابق ضوابط دفترچه راهنما و توضيحات اين اطلاعيه، ثبت‌نام و انتخاب رشته نمايند.
 • در صورت عدم ثبت‌نام در تاريخ مقرر، پذيرش متقاضي پس از پايان مهلت تعيين شده امكان‌پذير نخواهد بود.

کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

نحوه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سراسری

نحوه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود. برای ثبت‌نام‌ در این برنامه پذيرش باید اقدام‌های زیر انجام گیرد:

 1. مطالعه دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته.
 2. ثبت‌نام از طریق درگاه اطلاع‌رساني سازمان ملي سنجش و ارزشيابي نظام آموزش كشور‌ به نشاني: www.sanjesh.org در زمان مقرر (1403/03/27تا 1403/04/03).
 3. آماده نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز برای ثبت‌نام.
 4. خرید کارت اعتباري ثبت نام و پرداخت مبلغ 2/560/000 (دو میلیون و پانصد و شصت هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌‌نام شركت در اين برنامه پذيرش.
 • یادآوری 1: چنانچه علاقه مند به شركت در گزينش رشته هاي تحصيلي موسسات آموزش عالي غير دولتي- غيرانتفاعي باشید، لازم است علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت نام، نسبت به پرداخت مبلغ 576/000 (پانصدوهفتاد و شش هزار) ريال ديگر نيز براي دوره‌هاي مذكور به صورت اینترنتی اقدام نمايید.
 • یادآوری2: با توجه به اينكه مقرر شد در مراحل مختلف فرآيند پذيرش، خدماتي از طريق ارسال پيام كوتاه به متقاضیان ارائه شود، مبلغ 100/000(صد هزار) ريال به عنوان هزينه استفاده از خدمات پيام كوتاه دريافت مي‌شود.

نحوه تکمیل فرم ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سراسری

لازم است تکمیل فرم ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری مطابق با دستورالعمل تكميل تقاضانامه ثبت‌نام اينترنتی انجام شود. برای تکمیل فرم ثبت نام به نکات زیر توجه داشته باشید:

یادآوری 1
 • به متقاضیان توصيه مي‌شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته، ابتدا فرم پيش‌نويس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذكور را تكميل نمایید.
 • سپس بر اساس فرم پيش‌نويس با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اطلاعات لازم را در برنامه نرم‌افزاري ثبت‌نام وارد نمايند.
یادآوری 2
 • ضمناً متقاضیان لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نامی و انتخاب رشته دقت نمايند.
 • در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در موارد قيد شده در تقاضانامه ثبت‌نام با مدارك متقاضي در صورت پذيرفته شدن، مطابق مقررات و ضوابط رفتار خواهد شد.
یادآوری 3
 • چنانچه متقاضی در مرحله ثبت‌نام اطلاعات اشتباه ارائه نمايد يا در ارسال عكس خود مرتكب اشتباه شود (اعم از اينكه سهواً يا عمداً باشد) به عنوان متخلف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.


جدول زمانی آزمون کاردانی به کارشناشی ناپیوسته دانشگاه سراسری

بر اساس برنامه زماني پيش‌بيني شده ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری سال 1403 (براي آن‌دسته از مجموعه‌هاي ثبت‌نامي كه پذيرش آنها با آزمون است)  زمان برگزاری، توزيع كارت اينترنتی کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری مطابق جدول زیر است:

زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سراسری
 • در روز جمعه به تاریخ 1403/06/02برگزار خواهد شد.
زمان دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سراسری
 • متقاضیان لازم است از روز سه‌شنبه به تاریخ 1403/05/30 تا روز پنجشنبه به تاریخ 1403/06/01 است.
 • با مراجعه به درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان نسبت به تهيه پرينت كارت و راهنماي شركت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سراسری اقدام نمايند.

کاردانی به کارشناسی ناپیوسته


محل برگزاری آزمون ناپیوسته کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری

محل برگزاری آزمون ناپیوسته کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری برای متقاضیان بر اساس استان و شهرستان حوزه امتحاني مندرج در بند 31 تقاضانامه تعيين مي‌شود. بنابراین  لازم است متقاضیان با مراجعه به دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته و درج كد مربوط به استان و شهر تعيين شده در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام نمايند.

اگر برای پیدا کردن محل برگزاری آزمون باتوجه به دفترچه راهنمای ثبت نام،  نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید. کارشناسان تحصیلی از طریق سیستم مشاور تلفنی پاسخگوی شما عزیزان هستند.

کلام پایانی

در این مقاله همه چیز درباره زمان، نحوه و شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری را شرح داده ایم. لازم است متقاضیان مفاد دفترچه راهنما را به دقت مطالعه نمایند. داوطلبان در انتخاب كد مجموعه ثبت‌نامي و همچنين شهرستان محل حوزه امتحاني خود (براي رشته پذيرش با آزمون) دقت لازم را بعمل آورند، زیرا پس از دريافت كد پيگيري و پایان مهلت ‌ثبت‌نام، امکان تغییر وجود ندارد.

تاکید مي‌شود متقاضیان پس از تكميل تقاضانامه و دريافت كد پيگيري، يك نسخه پرينت از تقاضانامه تهيه و نزد خود نگهداري نمايند. متقاضیان مجموعه ثبت‌نامي پذيرش با آزمون و پذيرش با سوابق تحصیلی (بدون آزمون)، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع‌رساني این سازمان و مطالعه شرايط و ضوابط هر يك از كدرشته‌هاي انتخابي، نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي خود اقدام نمايند.

هرگونه‌ تغيير‌ در شرايط و ضوابط ثبت‌نام اين آزمون، به صورت اطلاعيه رسمي از طريق‌ درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان و نشريه پيك‌‌سنجش‌ و در صورت لزوم ‌از طريق رسانه‌هاي گروهي ‌اعلام ‌خواهد شد. اگر برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه های سراسری سراسر کشور نیاز به راهنمایی دارید، می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید. کارشناسان تحصیلی از طریق سیستم مشاور تلفنی پاسخگوی شما عزیزان هستند.


سوالات متداول 

 • آیا ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری بدون کنکور است؟

دانشگاه سراسری ثبت نام کاردانی به کارشناسی با سوابق تحصیلی نیز انجام می دهد اما این خبر درباره ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری می باشد.

 • تاریخ و زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سراسری چه موقع است؟

در روز جمعه به تاریخ 1403/06/02برگزار خواهد شد.


 • زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه سراسری چه موقع است؟

داوطلبان از روز سه‌شنبه به تاریخ 1403/05/30 تا روز پنجشنبه به تاریخ 1403/06/01 می توانند کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته را دریافت کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
منابع :

جهت مشاوره در زمینه کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی