جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در سایت رشد وزارت بهداشت، طرح نیروی انسانی و امریه وزارت بهداشت

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 75815

ورود به سایت رشد وزارت بهداشت – tarhplus.behdasht.gov.ir

ورود به سایت طرح رشد وزارت بهداشت
برای ورود به سایت رشد وزارت بهداشت (سامانه جدید طرح) میتوانید به آدرس tarhplus.behdasht.gov.ir مراجعه کنید. داوطلبانی که مشمول طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت هستند می توانند برای انجام ثبت نام و پیگیری نتایج طرح خدمت خود به سایت رشد طرح پلاس وزارت بهداشت مراجعه نمایند. با ورود به آدرس tarhplus.behdasht.gov.ir می توان هر یک از مراحل طرح نیروی انسانی را پیگیری کرد.
داوطلبان رشته های پزشکی و پیراپزشکی توجه داشته باشند که پس از پایان دوره تحصیلی، طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت برای شما در نظر گرفته شده است. این طرح در دو حالت اجباری و اختیاری است و با ورود به سایت رشد وزارت بهداشت می توان ثبت نام طرح وزارت بهداشت در مراکز درمانی و بیمارستانی را انجام داد. آدرس جدید سایت رشد وزارت بهداشت، tarhplus.behdasht.gov.ir است. کلیه مشمولین پزشکان و پیراپزشکان می توانند برای پیگیری مراحل مربوط به طرح نیروی انسانی به سایت رشد وزارت بهداشت مراجعه کنند. در این مقاله نحوه ثبت نام در سایت رشد وزارت بهداشت، طرح نیروی انسانی و امریه وزارت بهداشت را نیز شرح داده ایم.

برای ورود به سایت رشد وزارت بهداشت کلیک کنید:

لینک مستقیم ورود به سامانه رشد وزارت بهداشت

کلیک کنید

شرایط ثبت نام در سایت رشد وزارت بهداشت

شرایط ثبت نام در سایت رشد وزارت بهداشت برای متقاضيان طرح، در صورتی كه شكايتی در خصوص هر يک از مراحل جذب خود داشته باشند، ورود به سایت رشد وزارت بهداشت تا به صورت الکترونیکی و غیر حضوری بتوانند نسبت به ثبت شكايت خود اقدام نمايند.
ورود به سایت رشد وزارت بهداشت - tarhplus.behdasht.gov.ir 1سامانه رشد علوم پزشکی که همان سایت تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است، دارای بخش های متفاوت بوده و تمامی خدمات مربوط به بهداشت و درمان علوم پزشکی دانشجویان و مشمولان طرح خدمت نیروی انسانی از طریق این سامانه انجام می شود.

ورود به سایت رشد وزارت بهداشت - tarhplus.behdasht.gov.ir 1 مشمولین طرح نیروی انسانی می توانند با مراجعه به آدرس سایت جدید طرح خدمت وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir برای ثبت نام مشمولین پزشکی و دندانپزشکی عمومی، ثبت نام پیام آوران بهداشت و … اقدام نمایند.بیشتر بدانید: آموزشی خدمت سربازی چند ماه است؟راهنمای ورود به سایت رشد وزارت بهداشت

برای ورود به سایت رشد وزارت بهداشت، لازم است به ترتیب زیر اقدام کنید:

1- ابتدا مطابق با تصویر زیر روی دکمه “ورود یا عضویت در سامانه” کلیک کنید.

سایت طرح رشد وزارت بهداشت2- برای ورود و عضویت در سایت رشد وزارت بهداشت، می توانیدبه روش های زیر اقدام کنید:

ورود به سایت رشد وزارت بهداشت - tarhplus.behdasht.gov.ir 3

1- اگر قبلا عضو سایت رشد وزارت بهداشت نشده اید، روی دکمه “عضو شوید” کلیک کنید و با انتخاب یک رمز عبور، عضو این سامانه شوید.

2- اگر قبلا عضو سایت شده اید و رمز عبور دارید، روی دکمه “ورود” کلیک کنید.

3- اگر قبلا عضو شده اید ولی رمز عبور خود را فراموش کرده اید، روی عبارت “رمز را فراموش کرده اید” کلیک کنید کنید و یا روی دکمه “ورود از درگاه دولت” کلیک نمایید تا با وارد کردن شماره موبایلی که به نام خودتان است وارد پنل شخصی خود شوید.

ورود به سایت رشد وزارت بهداشت - tarhplus.behdasht.gov.ir 4


ورود به سایت رشد وزارت بهداشت - tarhplus.behdasht.gov.ir 54- از طریق کلیک روی دکمه “ورود از سامانه رشد” نیز می توانید وارد این سامانه شوید.

ورود به سایت رشد وزارت بهداشت - tarhplus.behdasht.gov.ir 6بیشتر بدانید: معافیت پزشکی بخش 5 بند 3 چیست؟معرفی سامانه رشد

سامانه رشد دارای 6 بخش اصلی شامل ثبت نام ها، معافیت ها و نظرسنجی است. ثبت نام طرح پزشکان و پیراپزشکان و ثبت نام پیام آوران بهداشت مهم ترین بخش های این سایت محسوب می شوند که مورد استفاده دانشجویان است. فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و پیراپزشکی لازم است بعد از اتمام دوره دانش آموختگی در سایت tarhplus.behdasht.gov.ir ثبت نام کرده و در موعدی که وزارت تعیین می کند، در خدمت وزارت بهداشت و مراکز درمانی باشند.


بخش های سایت طرح پلاس وزارت بهداشت شامل موارد زیر می باشد:

  1. ثبت نام و تمدید طرح مشمولين غير پزشک و غير دندانپزشک
  2. ثبت نام مشمولين پزشک و دندانپزشک
  3. ثبت نام پيام آوران بهداشت
  4. دريافت گواهی پايان طرح يا معافيت از خدمات
  5. پرسش و پاسخ
  6. نظرسنجی

طرح نیروی انسانی در سامانه رشد وزارت بهداشت چیست؟

متقاضیان ثبت نام طرح نیروی انسانی، لازم است قبل از تکمیل فرم های اینترنتی اعزام به خدمت، با رشته های طرح نیروی انسانی آشنا باشند. زیرا این رشته ها به دو دسته رشته های دارای طرح اجباری و اختیاری تقسیم می شوند.

ورود به سایت رشد وزارت بهداشت - tarhplus.behdasht.gov.ir 1فارغ التحصیلانی که دارای طرح اجباری نیروی انسانی می باشند، لازم است در فرصت معین شده که حداکثر به مدت 3 ماه بعد از دانش آموختگی است به سامانه طرح مراجعه کرده و ثبت نام نمایند.

ورود به سایت رشد وزارت بهداشت - tarhplus.behdasht.gov.ir 1اگر از مشمولان رشته های دارای طرح اجباری هستید اما به هر دلیلی امکان اعزام به مناطق مختلف را ندارید، نگران نباشید می توانید در خواست معافیت از طرح نیروی انسانی را در سایت tarhplus.behdasht.gov.ir ثبت کنید. برای اینکار لازم است گزینه دريافت گواهی پايان خدمت يا معافيت از خدمت طرح نیروی انسانی  را انتخاب کنید.

ورود به سایت رشد وزارت بهداشت - tarhplus.behdasht.gov.ir 1 متقاضیان بعد از ثبت نام در نوبت بکارگیری قرار می گیرند، سپس لازم است منتظر اعلام نتایج طرح نیروی انسانی باشند. نتایج در سامانه طرح پلاس علوم پزشکی اطلاع رسانی می شود، علاوه براین از طریق پیامک نیز به داوطلبان اطلاع رسانی می شود.

ورود به سایت رشد وزارت بهداشت - tarhplus.behdasht.gov.ir 1 داوطلبانی که قصد تمدید طرح نیروی انسانی و یا دریافت گواهی پایان طرح خدمت نیروی انسانی وزارت بهداشت را دارند، می توانند به سامانه رشد طرح مراجعه کرده و برای تمدید طرح پزشکی و یا دریافت گواهی پایان طرح اقدام نمایند.

ورود به سایت رشد وزارت بهداشت - tarhplus.behdasht.gov.ir 1 ثبت نام طرح پزشکی نیز برای داوطلبان مشمول طرح نیروی انسانی از طریق سامانه رشد وزارت بهداشت انجام می شود.


پیام آوران بهداشت در سامانه رشد وزارت بهداشت چیست؟

اصطلاح پیام آوران بهداشت به آن دسته از فارغ التحصیلان مرد گفته می شود که خدمت نظام وظیفه خود را سپری نکرده اند و لازم است بعد از اتمام دوره تحصیلی به خدمت سربازی اعزام شوند. در واقع وزارت بهداشت با کسب توافق از ستاد نیروهای مسلح می تواند بخشی از این داوطلبان را به جای اعزام به خدمت سربازی در مناطقی که ستاد نیروهای مسلح اعلام می کند، به عنوان نیروی امریه بهداشت به مراکز درمانی مناطق مختلف کشور اعزام کند.

فارغ التحصیلانی که می خواهند به جای اعزام به خدمت سربازی در امریه وزارت بهداشت ثبت نام کنند لازم است از طریق ثبت نام در سایت پیام آوران بهداشت اقدام نمایند.

برای ثبت نام پیام آوران بهداشت لازم است به سامانه طرح پلاس وزارت بهداشت مراجعه نمود و گزینه پیام آوران بهداشت را انتخاب کنید. سپس فرم های ثبت نام را تکمیل کرده و منتظر اعلام نتیجه باشند. مدت ثبت نام در این طرح محدود است و فقط 30 رو قبل از تاریخ اعزام به خدمت سربازی فرصت ثبت نام امریه در سایت رشد را دارند.

ورود به سایت رشد وزارت بهداشت - tarhplus.behdasht.gov.ir 12 متقاضیان ثبت نام امریه وزارت بهداشت می توانند برای ثبت درخواست خود، از طریق شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه اقدام نمایند. کارشناسان این سامانه مشاوره، از طریق سیستم مشاور تلفنی مراحل ثبت درخواست و ثبت نام را برای متقاضیان عزیز انجام می دهند.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در سایت رشد وزارت بهداشت، طرح نیروی انسانی و امریه وزارت بهداشت

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی