کد خبر : 13885
- بازدید

سایت ثبت نام کتاب درسی مدارس


جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام کتاب درسی مدارس

با ورود به سایت ثبت نام کتاب درسی مدارس به نشانی www.irtextbook.ir و www.irtextbook.com میتوانید درخواست خرید کتاب درسی مدارس را ثبت نمایید.

سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با هدف توزیع کتاب های درسی مدارس کلیه کشور به طور هم زمان در شروع سال تحصیلی، اعمال نظارت های دقیق تر بر نحوه توزیع و بهبود فرآیند توزیع کتاب های درسی مدرسه می پردازد. توزیع کتاب های دوره ابتدایی از اول تا ششم، متوسطه اول از هفتم تا دهم و متوسطه دوم  از دهم تا دوازدهم از طریق سایت ثبت نام کتاب درسی مدارس انجام می شود.

سایت هدایت تحصیلی پایه نهم--

راهنمای ورود به سایت ثبت نام کتاب درسی مدارس

برای ورود به سایت ثبت نام کتب درسی مدارس کل کشور لازم است به نشانی www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.Com مراجعه کنید. ثبت نام کتاب های درسی مدرسه در تمام پایه ها مطابق با جدول زمانی انجام می شود.

قبل از ورود فیلتر شکن خود را خاموش کنید:

قیمت خرید کتاب درسی 

برای ثبت سفارش در سایت کتاب درسی و مشاهد قیمت خرید کتاب درسی مدرسه لینک های آبی زیر را انتخاب کنید.

زمان سفارش کتاب های درسی مدارس

ثبت سفارش کتاب درسی مدرسه و توزیع کتاب های درسی تمامی دوره های تحصیلی از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com و برابر جدول تقویم زمانی زیر انجام می شود. برای مشاهده زمانبندی لینک زیر را انتخاب کنید:

 مشاهده مهلت زمانی ثبت سفارش کتاب درسی


لازم است مدارس ضمن اطلاع رسانی به دانش‌آموزان به شرح جدول تقویم زمانی زیر نسبت به ثبت سفارش کتاب های درسی سال تحصیلی 1401-1402 بر فرض قبولی دانش‌آموز در سال تحصیلی جاری اقدام نمایند. در صورت عدم موفقیت دانش آموز در پایه فعلی در زمان اصلاح سفارش امکان تغییر پایه وجود خواهد داشت.

مدیران مدارس و اولیای محترم دانش آموزان، اگر برای ثبت نام در سایت کتاب درسی با مشکل روبرو شده اید، می توانید از طریق تماس تلفنی سفارش خود را در سایت کتاب درسی مدارس کل کشور و سایت سجا ثبت نمایید:

سامانه مشاوره تحصیلی صدای مشاور برای ثبت نام کتاب درسی

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

 برای اطلاع از جدیدترین اخبار مدارس اینجا کلیک کنید.

مهلت ثبت سفارش خرید کتاب درسی 

  • زمان فروش اینترنتی کتاب‌ های درسی مدرسه آغاز شد. دانش آموزان همه پایه‌های تحصیلی به جز پایه‌های اول، هفتم و دهم، از فروردین می ‌توانند با مراجعه به سامانه irtextbook.ir و درج کد ملی و شماره سریال شناسنامه، کتاب‌های درسی سال آینده خود را خریداری کنند. (و یا از طریق تماس با شماره تلفن های مندرج در انتهای این صفحه برای ثبت سفارش خرید کتاب درسی اقدام نمایند).
  • برای اطلاع از تمدید مهلت با شماره تلفن های مندرج د راین صفحه تماس بگیرید.

شيوه ثبت نام و ثبت سفارش خريد كتاب درسی

  • دانش‌آموزان و اولیاء آنان، در صورت تمایل می توانند از طریق سامانه مذکور نسبت به ثبت سفارش انفرادی اقدام کنند و برای ورود به سامانه کد ملی دانش‌آموز، نام کاربری و شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش‌آموز، “رمز عبور” ورود به سامانه می باشد.
  • کتاب های درسی دانش‌آموزان دوره های تحصیلی آموزش ابتدایی، متوسطه دوم شاخه های فنی و حرفه ای، کاردانش، رشته معارف اسلامی و کتاب های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه ویژه دانش‌آموزان استعدادهای درخشان، از طریق مدرسه محل تحصیل آنان که در سفارش دانش‌آموز قید شده است، توزیع می شود.

کانال تلگرام مدارس


جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام کتاب درسی مدارس
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 1 در انتظار بررسی : 3775
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 74 + = 75

محمدتوانا پنج‌شنبه , 15 آوریل 2021 - 21:00

سبتنام کتاب درسی هشتم

نصب اپ دانش آموزی