جهت مشاوره در زمینه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور کارشناسی ارشد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 58522

سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور talent.cfu.ac.ir

سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور کارشناسی ارشد

در این مقاله، لینک ورود به سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور کارشناسی ارشد را در اختیار داوطلبان بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان در سال 1402-1403 را به همراه راهنمای تصویری، در اختیار داوطلبان بدون کنکور دانشگاه فرهنگیان قرار داده ایم. دانشگاه فرهنگیان در مقطع کارشناسی ارشد، پذیرش دانشجو استعدادهای درخشان، به صورت بدون کنکور دارد.


ورود به سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان دانشگاه فرهنگیان

برای ورود به سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور کارشناسی ارشد که همان سامانه استعدادهای درخشان این دانشگاه است، می توانید روی لینک زیر کلیک کنید تا مستقیم وارد سایت این دانشگاه شوید و یا گوگل، آدرس talent.cfu.ac.ir را جستجو کنید. قبل از ورود، حتما فیلتر شکن خود را خاموش کنید:


راهنمای سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور کارشناسی ارشد

 نحوه ورود داوطلبان استعدادهای درخشان، مطابق این راهنمای تصویری، به صورت گام به گام شرح داده شده است. برای ورود به سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور کارشناسی ارشد، لازم است به ترتیب زیر اقدام کنید:

سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور talent.cfu.ac.ir 2 نگاهی کلی به مراحل ورود:

1- ابتدا وارد سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه فرهنگیان به آدرس talent.cfu.ac.ir شوید.

2- اگر اولین بار است که وارد این سایت می شوید، لازم است برای ثبت نام اولیه اقدام کنید.

3- بعد از ثبت نام اولیه، با نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور، وارد سایت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد فرهنگیان شوید.

4- در این مرحله، با توجه به راهنمای تصویری که در همین صفحه مشاهده می کنید، اطلاعات پرونده الکترونیکی خود را که شامل اطلاعات فردی و تحصیلی، بارگذاری مدارک و …است، تکمیل نمایید.سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور talent.cfu.ac.ir 3 بیشتر بدانید: مزایا و معایب دانشگاه فرهنگیان
مرحله اول- ثبت نام اولیه

توجه داوطلبان پذیرش در دوره های کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه فرهنگیان که دارای سهمیه استعداد درخشان هستند، برای ثبت نام و تکمیل پرونده بایستی از طریق ورود به بخش داوطلبان این سامانه اقدام نمایند. اگر تاکنون در این سامانه ثبت نام نکرده اید، می توانید ابتدا ثبت نام اولیه نموده و حساب کاربری ورود به سامانه را ایجاد نمایید.


سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور talent.cfu.ac.ir 4   داوطلبان ابتدا بایستی در سامانه ثبت نام نموده و سپس با ورود به سامانه نسبت به تکمیل پرونده اقدام نمایند.

سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور talent.cfu.ac.ir 5 اگر قبلا در سامانه ثبت نام نکرده اید از طریق فرم زیر نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایید.

سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور talent.cfu.ac.ir 6 چنانچه قبلا در سامانه ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدو ن کنکور، ثبت نام کرده اید، از طریق بخش ((ورود داوطلبان))  می توانید مطابق تصویر زیر، وارد سامانه شده و نسبت به تکمیل پرونده و یا ثبت درخواست پذیرش اقدام نمایید: 

ثبت نام اولیه در سایت بدون کنکور دانشگاه فرهنگیانسایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور talent.cfu.ac.ir 7 بعد از وارد کردن اطلاعات درخواستی، پیام “ثبت نام اولیه با موفقیت انجام شد” را مشاهده می کنید:

سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور

مرحله دوم- ورود به سایت

ثبت نام اولیه در سایت بدون کنکور دانشگاه فرهنگیان

توجه برای ورود به سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور کارشناسی ارشد، مطابق تصویر بالا، روی ورود داوطلبان استعداد درخشان، کلیک کرده و بعد از وارد کردن کد ملی، رمز ورود و عبارت امنیتی، روی دکمه ورود داوطلب کلیک کنید تا وارد پنل شخصی خود در سامانه ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد (استعدادهای درخشان)، شوید.

مرحله سوم- پنل شخصی 

سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور

توجه وقتی وارد پنل شخصی خود می شوید، پیام زیر را مشاهده می کنید:

“پیام دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه”
 • داوطلب گرامی :  به بخش کاربری سامانه استعدادهای درخشان دانشگاه فرهنگیان خوش آمدید.
 • از منوی سمت راست ، شرایط پذیرش، نحوه تکمیل پرونده و رشته های مورد پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور با استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان را مطالعه فرمایید و سپس از منوی بالای صفحه وارد بخش (پرونده الکترونیکی) شوید.
 • با کلیک روی عبارت(پرونده الکترونیکی) ، فرم زیر را مشاهده می کنید. اگر قبلا اطلاعات خود را تکمیل نکرده باشید، در این فرم اطلاعیه “پرونده را هنوز تایید و ارسال نکرده اید” را مشاهده خواهید کرد.

ورود به سایت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان-2


مرحله چهارم– تکمیل اطلاعات

سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور

توجه تمامی داوطلبان لازم است پرونده الکترونیکی که شامل اطلاعات و مدارک شناسایی، اطلاعات و مدارک تحصیلی، فرم انتخاب رشته و پرداخت هزینه ثبت است را به دقت تکمیل نموده و پرونده را تأیید و ثبت درخواست نمایند، این اطلاعات شامل موارد زیر است:

 1. تکمیل مشخصات فردی
 2. ارسال مدارک شناسایی
 3. ارسا مدارک تحصلیلی
 4. تکمیل اطلاعات تحصیلی
 5. فرم انتخاب رشته

گزینه های تکمیل مشخصات فردی، به ترتیب ، ارسال مدارک شناسایی و تحصیلی، تکمیل اطلاعات تحصیلی و فرم انتخاب رشته که سمت راست پنل قرار دارد. توجه داشته باشید، پرونده هایی که در مهلت مقرر به درستی تکمیل و ارسال شده باشد، در دانشگاه و توسط کارشناس های مربوطه مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورتی که دارای شرایط و امتیاز لازم برای پذیرش باشند، به عنوان پذیرش اولیه به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد. نتایج نهایی از طریق پرتال سازمان سنجش به داوطلب اعلام می گردد.


انتخاب رشته در سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور

راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور 

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور، فقط در مقطع کارشناسی ارشد امکان پذیر است. دانشجویانی که واجد شرایط استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان هستند، می توانند برای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان، اقدام نمایند.

برای مشاوره انتخاب رشته و رفع هرگونه سوال و ابهام در زمینه نحوه ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور، می توانید با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید. مشاوران این سامانه تحصیلی، به صورت تلفنی، راهنما  پاسخگوی سوالات شما عزیزان در سراسر کشور هستند.

علاوه براین، تمامی مراحل ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه فرهنگیان را نیز برای داوطلبان بدون کنکور کارشناسی ارشد، انجام می دهند. امکان تماس هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب، فراهم شده است.سایت ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور talent.cfu.ac.ir 3 در ادامه بخوانید: زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 
به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور کارشناسی ارشد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی