جهت مشاوره در زمینه ورود به سایت تیزهوشان پادا 1402-1403

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 50455

ورود به سایت تیزهوشان پادا 1402-1403

ورود به سایت تیزهوشان پادا 1402-1403 1

سایت پادا تیزهوشان برای پایه نهم به دهم و ششم به هفتم فعال شد؛ سایت تیزهوشان در سال تحصیلی 1402-1403 از azmoon.medu.ir به pada.medu.ir تغییر کرده است. به همین دلیل است که با جستجوی آدرس قبلی تیزهوشان به سایت پادا به نشانی pada.medu.ir هدایت می شوید. این به دلیل تغییر آدرس سایت تیزهوشان و انتقال تمامی خدمات این مدارس شامل ثبت نام تیزهوشان، اعلام نتایج، دریافت کارنامه و … به سایت پادا است.

سایت تیزهوشان پادا، سایت نتایج تیزهوشان پادا، سایت پدا تیزهوشان ششم به هفتم،سایت پادا تیزهوشان اعلام نتایج، نتایج آزمون تیزهوشان سایت پادا، ثبت نام تیزهوشان سایت پادا

ورود به سایت تیزهوشان پادا 1402-1403 2  آدرس جدید سایت تیزهوشان :

در سال تحصیلی 1402-1403 آدرس سایت مدارس تیزهوشان کل کشور pada.medu.ir  است. آدرس جدید سایت تیزهوشان، همان سامانه دانش آموزی پادا است. در این صفحه لینک ورود به سایت پادا تیزهوشان را در اختیار کاربران قرار داده ایم. 

آموزش و پرورش


ورود به سایت تیزهوشان پادا

تنها سایت رسمی کل مدارس تیزهوشان کشور، سایت پادا دانش آموزان است. کلیه خدمات الکترونیکی شامل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم، نهم به دهم، ثبت نام میان پایه، دریافت کارنامه دانش آموزان مدارس تیزهوشان، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و … در سایت پادا انجام می شود. می توانید برای ورود به سایت تیزهوشان پادا روی لینک زیر کلیک نمایید:

مراحل ورود به سایت تیزهوشان پادا 

برای ورود به سایت تیزهوشان پادا، می توانید به ترتیب زیر اقدام کنید:

مرحله 1 :

  • در مرورگر خود نشانی pada.medu.ir را جستجو کنید.
  • دو عبارت “آموزشی” و “پرورشی” را مشاهده می کنید.
  • روی عبارت آموزشی کلیک کنید تا وارد صفحه درخواست اول سایت تیزهوشان پادا شوید.
  • سپس روی آیکن مربوط به مدارس تیزهوشان کلیک کنید.
  • با توجه به موعد ثبت نام یا اعلام نتایج، آیکن مربوط به مدارس تیزهوشان در این صفحه فعال می شود.
  • با کلیک بر روی عبارت تیزهوشان می توانید نام کاربری و رمز عبور سایت تیزهوشان پادا را وارد کنید.

تصویر 1:

ورود به سایت تیزهوشان پادا 1402-1403 4

نکته:

** توجه داشته باشید که نشانی قبلی سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir بوده است که به نشانی جدید pada.medu.ir تغییر کرده است. همانطور که در راهنمای تصویری زیر مشاهده می کنید، با جستجوی آدرس قبلی تیزهوشان به سایت پادا دانش آموزان به نشانی pada.medu.ir هدایت می شوید. این به دلیل تغییر آدرس سایت تیزهوشان و انتقال تمامی خدمات این مدارس شامل ثبت نام تیزهوشان، اعلام نتایج، دریافت کارنامه و … به سایت پادا است.

** بنابراین تنها آدرس جدید سایت تیزهوشان همان “سایت پادا دانش آموزی” است.

تصویر 2:

ورود به سایت تیزهوشان پادا 1402-1403 5

مرحله دوم:

نام کاربری و کلمه عبور سایت پادا را وارد نمایید . اگر رمز عبور پادا را فراموش کرده اید، روی عبارت “فراموشی کلمه عبور” کلیک کنید تا بتوانید از رمز عبور جدید استفاده کنید. اگر برای دریافت رمز عبور سایت تیزهوشان پادا با مشکل روبرو شده اید، می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید و رمز عبور سایت تیزهوشان پادا را دریافت کنید.

مرحله سوم: 

بعد از ورود به پنل شخصی در سایت تیزهوشان پادا، می توانید در زمان تعیین شده برای ثبت نام مدارس تیزهوشان، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان، ثبت نام ششم به هفتم، نهم به دهم، میان پایه، دریافت و مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان، دریافت کارنامه مدارس تیزهوشان و … اقدام کنید.

راهنمای تلفنی برای سایت تیزهوشان پادا

دانش آموزان عزیز و مسئولین محترم کلیه مدارس تیزهوشان سراسر کشور می توانند جهت کسب راهنمایی در زمینه استفاده از خدمات سایت مدارس تیزهوشان پادا در مقاطع تحصیلی ششم به  هفتم، نهم به دهم و سایر پایه ها از راهنمای تلفنی استفاده کنند.

جهت تماس با سامانه مشاور تحصیلی تلفنی می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی مندرج در سایت خبرینو تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان این سامانه مشاوره، پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان هستند و اقدامات الکترونیکی سایت مدارس تیزهوشان در پادا را برای متقاضیان انجام می دهند.

می توانید انجام تمام مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان، ثبت نام ششم به هفتم، نهم به دهم، میان پایه، دریافت و مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان، دریافت کارنامه مدارس تیزهوشان و … را به کارشناسان این سامانه بسپارید.


در ادامه بخوانید:

راهنمای سایت پادابه این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ورود به سایت تیزهوشان پادا 1402-1403

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی