جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در کنکور 1403

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 24349

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در کنکور 1403

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در کنکور 99

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در کنکور سراسری 1403 در این مقاله به اطلاع داوطلبان می رسد. سال قبل ظرفیت حدود 1200 نفر اعلام شد. داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که در کنکور امکان ورود به این دانشگاه در فرصت تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان برای تعداد نفرات اعلام شده در تکمیل ظرفیت وجود دارد. معاون دانشگاه فرهنگیان درباره وضعیت تکمیل ظرفیت توضیحاتی ارائه نمود که دراین صفحه از آن مطلع می شوید.

نتایج نهایی برای دعوت به مصاحبه کد 11 دانشگاه فرهنگیان 

زمان اعلام نتایج تکیمل ظرفیت به زودی در این صفحه اطلاع رسانی می شود.

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در کنکور سراسری

بعد از اعلام زمان ثبت نام از سوی سازمان سنجش ، میتوانید برای ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به سایت سنجش مراجعه کرده و یا از طریق شماره تلفن های مندرج در این مقاله با سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

پیرو اعلام دانشگاه فرهنگیان قرار بر این بود که از طریق کنکور، 20 هزار نفر در این دانشگاه پذیرش شوند. اما اکنون مطابق با اعلام سازمان سنجش 18 هزار و 797 نفر می توانند در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شوند. به این معنی که حدود 1200 ظرفیت این دانشگاه در کنکور خالی مانده است. سوالی که مطرح شده این است که آیا سازمان سنجش مهلتی برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان اعلام می کند:

آیا دانشگاه فرهنگیان تکمیل ظرفیت خواهد داشت؟

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان درمورد تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد، ظرفیت پذیرش مربوط به دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی به شرح زیر است:

  • حدود 20 هزار نفر از  ظرفیت جذب دانشجو به تنهایی به دانشگاه فرهنگیان اختصاص ندارد.
  • هزار نفر از ظرفیت اعلام شده برای دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی است.
  • هم‌اکنون 18 هزار و 797 از ظرفیت پر شده است.
  • ظرفیت خالی دانشگاه فرهنگیان باید از طریق تکمیل ظرفیت پر شود.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد، منتظر هستیم ببینیم آیا سازمان سنجش تکمیل ظرفیت را می‌پذیرد تا این ظرفیت خالی پر شود یا خیر. البته ما پیگیری خواهیم کرد؛ طبق روال عادی اواسط آبان هر سال تکمیل ظرفیت انجام می ‌شود اما امسال با توجه به اینکه نتایج دیر اعلام شده شرایط قدری متفاوت خواهد بود.

درحال حاضر سازمان سنجش درخصوص ثبت نام تکمیل ظرفیت اطلاعیه ای صادر نکرده است. ولی به محض اعلام در سایت خبرینو اطلاع رسانی خواهد شد. البته رئیس سازمان سنجش اعلام نموده است که پیش ‌بینی ما برای سال 1403 این است که برای دانشگاه فرهنگیان و در رشته‌ های سوابق تحصیلی فرصتی را برای تکمیل ظرفیت اعلام کنیم.

برای اطلاع از اخبار مربوط به زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می توانید با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

خبر فوری

⭕️ دانشگاه فرهنگیان درخواست برگزاری تکمیل ظرفیت به سازمان سنجش نداد

فاطمه زرین‌آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش:

  • 🔹ظرفیت پذیرش این دانشگاه در دوره قبل ۱۹ هزار و ۹۹۵ نفر بوده است و تعداد ۱۹ هزار ۱۹۰ نفر در گروه‌های آزمایشی پذیرش شدند.
  • 🔹برای انجام تکمیل ظرفیت، دانشگاه متقاضی باید درخواست تکمیل ظرفیت را به سازمان سنجش اعلام کند.
  • 🔹تاکنون دانشگاه فرهنگیان درخواستی جهت انجام تکمیل ظرفیت به سازمان سنجش ارائه نداده است.

نتایج نهایی برای دعوت به مصاحبه  کد 11 دانشگاه فرهنگیان 

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام اسامی قبولي نهائي براي آن دسته از متقاضیانی كه در زمان اعلام نتايج نهايي آزمون سراسري براي آنها كد 11 اعلام گرديده است:

متقاضیان آزمون سراسري سال 1403 كه جهت انجام مراحل مصاحبه و گزينش رشته‌هاي مختلف تحصيلي دانشگاهها به كدهاي 11 (دانشگاه فرهنگيان) در آزمون سراسري معرفي شده‌اند، بدين‌وسيله به اطلاع مي‌رساند با توجه به نتيجه مراحل مصاحبه و يا صلاحيت‌هاي عمومي افراد از سوي موسسات و يا هيأتهاي مركزي گزينش ذيربط، اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي ‌رشته‌هاي مختلف تحصيلي فوق الذكر بر روي درگاه اطلاع رساني اين سازمان قرارگرفته است. لذا قبول‌شدگان لازم است ضمن فراهم نمودن مدارک لازم برای ثبت نام مطابق مدارک اعلام شده در (بند ج) اطلاعیه درخصوص اعلام اسامی پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی (پذیرش با آزمون) آزمون سراسری مندرج در درگاه اطلاع رسانی این سازمان، برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه محل قبولی مراجعه نمایند. عدم اقدام بموقع پذیرفته شدگان براي ثبت‌نام به منزله انصراف از رشته ‌قبولی اعلام شده خواهد بود.

زمان اعلام نتایج تکیمل ظرفیت به زودی در این صفحه اطلاع رسانی می شود.

یادآوری های مهم:
1- با توجه به عدم وصول نتیجه مصاحبه معرفی شدگان مرکز آموزش عالی تربيت مربي عقيدتي سياسي سپاه-قم مشخصات هیچ فردی به عنوان پذیرفته شده در این مرحله اعلام نخواهد شد.
2- متقاضیاني كه علاوه بر كد‌هاي اعلام شده در اين اطلاعيه داراي كد قبولي قبلي نيز بوده‌اند، قبولي قبلي آنان لغو شده و مي‌بايست در رشته قبولي جديد ثبت نام و ادامه تحصيل نمايند. لازم به توضيح است كه اين افراد براي ثبت نام در رشته قبولي جديد نياز به انصراف از رشته قبولي قبلي ندارند و با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد.
3- همه پذيرفته شدگان رشته هاي تحصيلي دوره روزانه در این مرحله، خواه در رشته قبولي خود ثبت نام نمايند و يا ننمايند حتي با دادن انصراف قطعي از تحصيل، مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون سراسري سال 1403 براي انتخاب رشته هاي تحصيلي دوره روزانه نمي باشند.

برای مشاهده اسامی قبول شدگان نهایی کلیک نمایید

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در کنکور 1403 1

برای اطلاع ازاخبار مربوط به زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می توانید با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در کنکور 1403 2

لیست استان های دارای تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1403 اعلام شد :

مشاهده لیست استان های دارای تکمیل ظرفیت 1403 (کلیک کنید)


لیست رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در کنکور 1403

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در کنکور 1403 3

4.1/5 - (14 امتیاز)
کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 40 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مریم سه‌شنبه , 29 نوامبر 2022 - 18:22

سلام خسته نباشید.تو رو قرآن در مورد تکمیل ظرفیت فرهنگیان پیگیری کنید ،به خدا من رتبم خیلی خوب بود ولی قبول نشدم و همه ی امیدم به تکمیل ظرفیت هست.

پاسخ مشاور چهارشنبه , 30 نوامبر 2022 - 11:49

سلام پیگیر سایت سنجش باشید

حامد دوشنبه , 2 ژانویه 2023 - 1:31

سلام.امکان تکمیل ظرفیت فرهنگیان باتوجه به زمان سپری شده،هست؟

پاسخ مشاور شنبه , 7 ژانویه 2023 - 11:39

سلام هنوزاطلاعیه از طرف ساززمان سنجش اعلام نشده است

فرزان سه‌شنبه , 12 ژانویه 2021 - 8:58

تکمیل ظرفیت فرهنگیآن کی مشخص میشه؟

محمد جمعه , 25 دسامبر 2020 - 23:49

سلام من امسال توی انتخاب رشته برای فرهنگیان مجاز شدم اما نزدم ولی رتبم خیلی خوب بود . اگه تکمیل ظرفیت بیاد میتونم شرکت کنم؟ و چقدر احتمال داره که تکمیل ظرفیت نیاد؟

سجاد پنج‌شنبه , 24 دسامبر 2020 - 8:58

سلام ببخشید
تکمیل ظرفیت ۹۹ کی شروع میشه؟

امیر یکشنبه , 29 نوامبر 2020 - 17:48

سلام من مجاز شدم ولی دعوت نشدم میخواستم بدونم ایا این اسامی که اعلام شده تمام کسانی هستند که عضو تکمیل ضرفیت قرار داده شدند یا خیر ؟

مریم یکشنبه , 15 نوامبر 2020 - 0:09

پس کی میخوان بگن خسته شدیم از این بلاتکلیفی بخدا یا بگن تکمیل ظرفیت هست یا بگن نیست دیگ چ وعضشع

BHR سه‌شنبه , 10 نوامبر 2020 - 18:23

سلام
فقط داوطلبان بومی استان های اعلام شده شانس گزینش در این مرحله رو دارند؟! اگر استان کسی اعلام نشه، عملا شانس این مرحله رو از دست خواهد داد؟!

مریلا سه‌شنبه , 10 نوامبر 2020 - 16:33

سلام ببخشید آیا دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برگزار میشه؟

مهدی دوشنبه , 9 نوامبر 2020 - 14:27

سلام لیست استان های اعلام شده برای تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان فقط همین چند استان هست یا امکان داره استان های بیشتری اضاف بشه؟من استان فارسم

حسین یکشنبه , 8 نوامبر 2020 - 22:11

سلام اصفهان تکمیل ظرفیت داره؟

BHR سه‌شنبه , 10 نوامبر 2020 - 18:22

دقیقا سوال منم هست:/

نسترن یکشنبه , 8 نوامبر 2020 - 11:53

من دیپلم نظام قدیم دارم ایا میتونم ثبت نام کنم در دانشگاه فرهنگیان

سارل جمعه , 6 نوامبر 2020 - 20:32

سلام شنیدم یکی از شرایط قبولی در دانشگاه فرهنگیان اینه که سه سال رو در یک استان درس خونده باشید. ولی یک سال یک جا خوندم و دوسال بعدی رو هم جای دیگه ایا امکان داره اینجا درس بخونم؟ با سوابق تحصیلی هم همون شرایطه؟

Hosna جمعه , 6 نوامبر 2020 - 20:18

با سلام.
من تو کنکور ۹۹مجاز دانشگاه فرهنگیان شدم،دعوت به مصاحبه ومصاحبه هم انجام شد ،ولی وقتی ک جوابای نهایی ک اومد مردود شدم .نه مشکل از انتخاب رشتس نه از مصاحبه .مصاحبم خوب انجام شد خداروشکر ولی بازم مرود شدم درحالی که رتبه هایی که بدتر ازمن بوده یا بالاتر منظورم قبول و پذیرش شدن …اخه این چه وضع سیستم اموزشیه ملت با شرایط سخت درس بخونن و زخمت بکشن اخر اینجوری سرنوشتشون به باد بره…اونم که با سهمیه منطقه سه ک امکانات کمی در دسترس داریم ما….نه خودم نه بقیه نمیدونم مشکل چیه

کاظمی جمعه , 6 نوامبر 2020 - 19:28

معلم بازنشسته هستم بعد از سی سال خدمت بعنوان یک فرهنگی چرا دردانشگاه فرهنگیان هیچ امتیازی برای فرزندان فرهنگی مجاز در دانشگاه فرهنگیان قائل نشدید

امیر جمعه , 6 نوامبر 2020 - 0:47

آیا قبولی شیمی محض در دانشگاه ترببت دبیر رجایی مثل دبیری شیمی در دانشگاه فرهنگیان هست منظورم استخدامی از بدو ورود هست؟

حسین ازفارس چهارشنبه , 23 دسامبر 2020 - 16:03

فقط یک کلمه بگم که امسال خیلی بی عدالتی درپذیرش فرهنگیان وجود داشت چون فرزند بنده هم رتبه خیلی خوبی داشت هم همه کدهای انتخابی اش فرهنگیان بود وازطرفی هن هم متثن فرهنگی هستم هم مادرش هم پدرپزرگش حتی برامصاحبه هم دعوت نشد اینقدر با روح وروان جوان ها بازی نکنید اون دنیا باید جواب پس بدید

امین سبحان پنج‌شنبه , 5 نوامبر 2020 - 22:31

سلام تمام نمرات و معدل من در طول سالهای تحصیلی ۲۰ بود است حالا خبر دار شدم که با سوابق تحصیلی هم قرار که در دانشگاه فرهنگیان تکمیل ظرفیت بگیرن
آیا احتمال دارد که من در تکمیل ظرفیت دعوت به مصاحبه بشم
تازه من دارای سهمیه ۵ درصد هستم ودر کنکور هم مجاز برای دانشگاه قرهنگیان شده بود اما برای مصاحبه دعوتم نگردن
حالا با این تفاصیل من چکار کنم میشه راهنماییی کنید

پاسخ مشاور جمعه , 6 نوامبر 2020 - 16:44

سلام لطفا تماس بگیرید، کارشناسان راهنمای شما خواهند بود.

حانیه پنج‌شنبه , 5 نوامبر 2020 - 19:23

باسلام.میخواستم بپرسم اون کسانی که به مصاحبه مجددفرهنگیان دعوت شده اندودارای کدرشته های11.17میباشند.کی اسامی انهامنتشرمیشود.واون کدرشته کجادرج شده.برای من که محازبودم فقط نوشته مردود.کدرشته ای وجودندارد.یعنی من جز10000نفرنیستم؟

خسته... پنج‌شنبه , 5 نوامبر 2020 - 17:34

سلام ببخشد زمان ثبت نام چ زمانیه؟

مهدی پنج‌شنبه , 5 نوامبر 2020 - 16:31

سلام
کی باید بریم ثبت نام کنیم؟

زارعی پنج‌شنبه , 5 نوامبر 2020 - 16:18

سلام
تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی دانشگاه ازادبذارید

رضا پنج‌شنبه , 5 نوامبر 2020 - 15:35

سلام
از مسؤلین محترم سازمان سنجش و دانشگاه فرهنگیان خواهش میکنم برای فرزندان فرهنگی در پذیرش دانشجو معلم امتیازی قائل شوند. بنده معلم هستم با 30 سال سابقه دخترم در کنکور سراسری دردانشگاه فرهنگیان مجاز شده ولی دعوت به مصاحبه نشد خواهشمندم که امتیازی قائل شوید و مجدداً دعوت به مصاحبه نمایید

مریم دوشنبه , 9 نوامبر 2020 - 2:44

چرا باید امتیاز قائل بشن مگه دختر شما با دخترای دیگه چه فرقی داره شغل شما ربطی به دخترتون نداره همه باید یکسان باشن

سجاد دوشنبه , 9 نوامبر 2020 - 12:55

مریم خانم اگ قرار یکسان باشه پس چرا واسه شهدا و جانبازا امتیاز قائل میشن طرف رتبش ۷۰ هزار شده با سهمیه شده ۷ هزار

هلیا سه‌شنبه , 10 نوامبر 2020 - 8:54

بله موافقم واقعا الزامیه که برای فرزندان فرهنگیان هم امتیازاتی قائل بشن

مهلا یکشنبه , 15 نوامبر 2020 - 18:27

مگه خون دختر شما با خون ما معمولیا رنگی تر و پررنگ تره؟؟؟

مهلا یکشنبه , 15 نوامبر 2020 - 18:28

ببخشد خون دختر شما با مامعمولی ها فرق داره ؟؟

زینب شنبه , 28 نوامبر 2020 - 0:26

من مادرم فرهنگیه و خودمم توقع داشتم سهمیه ای برامون قائل بشن اما وقتی دیدم خودم برا سهمیه خونواده شهدا و ایثارگرلن اینقد دلخورم چرا ی سهمیه الکی ب من بدن ک یه یریا دیگ دلخور بشن منم امیال مجازشدم ولی دعوتم نکردن

کوثر پنج‌شنبه , 5 نوامبر 2020 - 14:47

سلام تکمیل ظرفیت فقط برای افرادی ک کد۱۱براشون اومده؟؟؟؟یا کسانی ک مجازشدن هم میتونندشرکت کنند؟؟ممنون میشم پاسخ بدید

پاسخ مشاور جمعه , 6 نوامبر 2020 - 19:42

کد۱۱با توجه به اطلاعیه ۱۵باید برن مصاحبه تکمیل ظرفزت جدا میاد وهرکس که مجاز شده می تونه شرکت کنه

رضا پنج‌شنبه , 5 نوامبر 2020 - 14:40

با سلام
آیا دانشجویانی که برای دانشگاه فرهنگیان مجاز شدند ولی دعوت به مصاحبه نشدند برای تکمیل ظرفیت پذیرفته میشوند

پاسخ مشاور جمعه , 6 نوامبر 2020 - 19:42

این شانس را دارند

ترابی دوشنبه , 9 نوامبر 2020 - 10:21

سلام من در کنکور سراسری ب دانشگاه فرهنگیان مجاز نشدم و اهل استان فارس هستم متاسفانه استان فارس تکمیل ظرفیت پذیرش نمی کند ایا میتونم برای ی استان دیگه در تکمیل ظرفیت شرکت کنم

نصب اپ دانش آموزی