سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
کد خبر : 23755
- بازدید

اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99

سازمان سنجش امکان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99 را برای داوطلبان کنکور فراهم کرده است. لینک اعتراض به نتایج کنکور سراسری و ثبت درخواست در قسمت سیستم پاسخگویی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار دارد. پاسخ اعتراض به نتیجه قبولی کنکور سراسری 99 در تاریخ 99/09/05 بر روی سامانه پاسخگویی سنجش قرار گرفت. نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99 نحوه […]

سازمان سنجش امکان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99 را برای داوطلبان کنکور فراهم کرده است. لینک اعتراض به نتایج کنکور سراسری و ثبت درخواست در قسمت سیستم پاسخگویی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار دارد.

پاسخ اعتراض به نتیجه قبولی کنکور سراسری 99 در تاریخ 99/09/05 بر روی سامانه پاسخگویی سنجش قرار گرفت.

نحوه نتایج نهایی کنکور سراسری 99

نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99

نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99 صرفا به صورت اینترنتی و با سیستم پاسخگویی سایت سنجش امکان پذیر است. بنابراین از مراجعه حضوری به ساختمان سازمان سنجش خودداری نمایید. امکان ثبت اعتراض به نتایج اولیه و نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری به دو وجود دارد.

نحوه مشاهده کارنامه کنکور 99

روش اول : داوطلبان بعد از اعلام نتایج نهایی درصورت لزوم اعتراض خود نسبت به نتایج انتخاب رشته را از طریق لینک اعتراض به نتایج کنکور سراسری ثبت کنند. ثبت درخواست اعتراض به نتایج کنکور در قسمت سیستم پاسخگویی سنجش به نشانی sanjesh.org است.

روش دوم: داوطلبان می توانند برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند. کارشناسان این درخواست متقاضیان را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ثبت می کنند و هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی داوطلبان عزیز می باشند:

سامانه صدای مشاور

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

 

مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99

زمان و نحوه اعتراض به نتایج نهایی کنکور سراسری 99

با توجه به اعلام نتایج کنکور سراسری داوطلبان می توانند در صورت لزوم اعتراض نسبت به نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 را ثبت نمایندو لینک درخواست اعتراض در سایت سنجش فعال شده است؛ کافیست مطابق مراحل زیر اقدام کنید:

🔸داوطلبانی که به نتیجه نهایی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ اعتراض دارند از ۱۵ تا ۲۳ آبان فرصت دارند اعتراض خود را به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال کنند.

🔸پذیرفته شدگانی که مدعی هستند در انتخاب رشته خود مرتکب اشتباه شده اند و تقاضای بررسی کدرشته اولویت بعدی در فرم انتخاب رشته و یا مجوز شرکت در آزمون سال آینده (برای قبولین رشته‌های دوره روزانه) را دارند باید پس از انتشار کارنامه نتایج نهایی (در تاریخ ۱۵ آبان) تقاضای خود را منحصراً بصورت اینترنتی از طریق سیستم پاسخگویی در درگاه اطلاع رسانی این سازمان «با موضوع بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای اولویت بعدی» حداکثر تا تاریخ ۲۳ آبان به این سازمان ارسال کنند.

 1. به سایت سنجش مراجعه کرده و از قسمت سمت چپ سایت، لینک سیستم پاسخگویی را انتخاب کنید.
 2. بعد از ورود به صفحه جدید گزینه ورود به سیستم را انتخاب کنید.
 3. در مرحله سوم، وارد صفحه ثبت درخواست خواهید شد، گزینه درخواست جدید را انتخاب کنید.
 4. نوع آزمون را سراسری و سال تحصیلی را 99 انتخاب کنید.
 5. روی گزینه اعتراض به نتیجه قبولی کلیک کنید.
 6. در صفحه باز شده، اطلاعات فردی و شناسنامه ای خود را مشاهده می کنید.لازم است شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری خود را وارد نمایید.
 7. اگر شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را گم کرده اید، برای دریافت مجدد با شماره تلفن ها موجود در این صفحه تماس بگیرید.
 8. در مرحله بعدی ، لازم است نوع اعتراض خود را مشخص نمایید و گزینه تایید را انتخاب کنید.
 9. اگر برای انجام مراحل مذکور با مشکل روبرو شده اید می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه مراحل اعتراض را برای شما انجام می دهند در پایان از کارشناسان مربوطه کد پیگیری دریافت نمایید:

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

نحوه اصلاح انتخاب رشته بعد از اعلام نتایج نهایی!

اگر در انتخاب رشته خود اشتباه کرده اید و مایل به انتخاب اولویت های دیگری از انتخاب رشته خود می باشید، میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاو تماس بگیرید.

کارنامه سبز کنکور سراسری

امکان بررس اولویت های بعدی به دلیل اشتباه در انتخاب رشته کنکور یا صرف نظر از تحصیل در رشته های قبولی ، تغییر دوره قبولی، مجوز شرکت در کنکور 1400 و … برای داوطلبان کنکور وجود دارد. کارشناسان سامانه صدای مشاور راهنمای شما خواهند بود:

در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا مبنی بر اعمال محدودیت در پذیرش حضوری متقاضیان به منظورجلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی شما و خانواده های عزیز، به اطلاع داوطلبان آزمون سراسری سال 1399 می رساند سازمان سنجش آموزش کشور ضمن عذرخواهی از داوطلبان گرامی پاسخگویی حضوری نخواهد داشت و به داوطلبان اکیداً توصیه می شود درصورتی که درخصوص نتیجه این آزمون سوال و یا درخواستی دارند می توانند از روشهای ذیل درخواست خود را به این سازمان ارسال و یا سوالات خود را مطرح نمایند:

1- پذیرفته شدگانی که مدعی هستند در انتخاب رشته خود مرتکب اشتباه شده اند و تقاضای بررسی کدرشته اولویت بعدی در فرم انتخاب رشته و یا مجوز شرکت در آزمون سال آینده (برای قبولین رشته های دوره روزانه) را دارند می بایست پس از انتشار کارنامه نتایج نهایی (در تاریخ 99/08/15) تقاضای خود را منحصراً بصورت اینترنتی از طریق سیستم پاسخگویی در درگاه اطلاع رسانی این سازمان «با موضوع بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای اولویت بعدی» حداکثر تا تاریخ 99/08/23 به این سازمان ارسال نمایند. تقاضاهایی که برای طرح این موضوع از سایر روشها و بعد از تاریخ 99/08/23 به این سازمان واصل گردد قابل بررسی و پاسخگویی نخواهد بود. بدیهی است صرفاً مواردی که اشتباه در انتخاب رشته تشخیص داده شود مورد بررسی قرار می گیرد و در سایر موارد لازم است بعد از ثبت نام در کد رشته اعلام شده در دانشگاه یا موسسه محل قبولی از طریق آئین نامه مربوطه اقدام نمایند.

2- باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظورجلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض به مندرجات کارنامه نتایج نهایی (بجز موضوع ذکر شده در بند 1) می توانندحداکثر تا تاریخ 99/08/23 به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می توانند پس از دریافت شماره و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه، به پرتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس http://rahgiri.sanjesh.orgوارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند. به مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ 99/08/23 واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

سامانه صدای مشاور

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99 ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071611 تماس از سراسر کشور و 9092301612 (تماس از استان تهران)
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.


پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
پیام رسان های خبرینو
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 321
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پیام رسان خبرینو
اپلیکیشن آموزش دروس
اینترنت رایگان دانش آموزی