جهت مشاوره در زمینه استفاده از خدمات سامانه سایت نهضت سوادآموزی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 38349

savad.ir

سامانه نهضت سوادآموزی

لینک ورود مستقیم به سامانه جامع نهضت سوادآموزی به نشانی savad.ir برای سال تحصیلی جدید را در اختیار کاربران گرامی در سراسر کشور قرار داده ایم. شما عزیزان می توانید بعد از ورود به سامانه سایت نهضت سواد آموزی درصورت نیاز به کسب راهنمایی برای استفاده از خدمات این سامانه، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید. 

سامانه جامع نهضت سوادآموزی به نشانی savad.ir  سامانه ای برای ارائه خدمات الکترونیک به کارکنان این سازمان و افرادی که در نهضت سوادآموزی در حال تحصیل هستند می باشد. این سامانه خدمات متنوعی را به افراد ارائه می دهد. برای استفاده از خدمات سامانه سازمان نهضت سوادآموزی، لازم اطت ابتدا اقدام به ثبت نام در این سامانه کنید. در ادامه مقاله نحوه ورود و ثبت نام در سامانه نهضت سوادآموزی و خدمات این سامانه را شرح داده ایم.

سامانه جامع سوادآموزی

سامانه نهضت سواد آموزی savad.ir

برای ورود به سامانه سایت جامع نهضت سوادآموزی به نشانی savad.ir مراجعه نمایید و یا از طریق کلیک روی لینک زیر وارد صفحه اصلی سامانه جامع نهضت سوادآموزی شوید:

** برای ورود نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

** شما عزیزان می توانید بعد از ورود به سامانه سایت نهضت سواد آموزی درصورت نیاز به کسب راهنمایی برای استفاده از خدمات این سامانه، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

برای ورود به سامانه جامع سوادآموزی و استفاده از خدمات آن، لازم است ابتدا اقدام به ثبت نام در این سامانه کنید. سامانه سوادآموزی خدمات متنوعی به کارکنان سازمان و افرادی که در حال تحصیل در نهضت هستند ارائه می دهد. در ادامه مراحل ورود و ثبت نام در این سامانه را شرح داده ایم. ابتدا با کلیک برروی لینک زیر وارد سایت شده و طبق مراحل اقدام به ثبت نام کنید:


ثبت نام سوادآموزان در سامانه سواد آموزی

توجهپس از ورود به سایت، برروی گزینه “ورود به سامانه” کلیک کنید:

ثبت نام در سامانه جامع سوادآموزی

توجهسپس برروی گزینه “کاربر جدید” کلیک کنید:

ثبت نام در سامانه جامع سوادآموزی

توجهدر مرحله بعد کدملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و برروی گزینه “دریافت کد” کلیک کنید:

ثبت نام در سامانه جامع سوادآموزی


توجهپس از دریافت، آن را در کادر کد ارسالی به تلفن همراه وارد کرده و تیک پذیرش شرایط و قوانین را بزنید، سپس برروی گزینه “مرحله ی بعد” کلیک کنید:

ثبت نام در سامانه جامع سوادآموزی

توجهپس از تکمیل مراحل ثبت نام می توانید از خدمات آن به صورت آنلاین بهرمند شوید.


مراحل ثبت نام آموزش دهندگان سامانه نهضت سواد آموزی:

توجهپس از ورود به سامانه، برروی گزینه “ثبت نام آموزش دهنده ها” در  بالای صفحه کلیک کنید:

ثبت نام در سامانه جامع سوادآموزی


توجهسپس کد ملی، شماره تلفن همراه و کد امنیتی را وارد کرده و برروی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید:

ثبت نام در سامانه جامع سوادآموزی

توجهلازم به ذکر است در صورتی ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود که کدملی شما در لیست واجدین شرایط قرار داشته باشد.


استعلام کدملی سامانه جامع سوادآموزی

همانطور که گفته شد، برای ورود به سامانه نیاز است به نام کاربری و رمز عبور خود دسترسی داشته باشید. آموزش دهندگانی که در سال های قبل با نهضت سوادآموزی همکاری داشته اند، برای دریافت اطلاعات، لازم است کد ملی خود را از شماره تلفن همراه به نام خود، به شماره 10008899 ارسال کنند تا نام کاربری، رمز عبور و لینک راهنمایی استفاده از خدمات سامانه برای آنها ارسال شود.


خدمات سامانه جامع سوادآموزی

سامانه جامع نهضت سوادآموزی، خدمات بسیار متنوعی به صورت آنلاین به آموزش دهندگان و سوادآموزان ارائه می کند. افراد می توانند با ثبت نام در این سامانه از خدمات این سامانه استفاده کنند. در ادامه خدمات سامانه جامع سوادآموزی را شرح داده ایم.

  • مشاهده ویدئوهای آموزشی:

تمامی سوادآموزان نهضت سوادآموزی، می توانند به صورت آنلاین با مراجعه به سامانه ویدئوهای آموزشی این سامانه را به راحتی مشاهده کنند.

  • تایید میزان تحصیلات:

سوادآموزان، لازم است با مراجعه به سامانه، میزان تحصیلات خود را تایید کنند.

  • ثبت نام در نهضت سوادآموزی:

سوادآموزان، می توانند با مراجعه به این سامانه، اقدام به ثبت نام در دوره های نهضت سواد آموزی کنند. همچنین امکان ثبت درخواست انتقالی نیز در این بخش وجود دارد.

  • میز خدمات غیر حضوری:

میزخدمات غیر حضوری، از جمله بخش های بسیار مهم این سامانه می باشد.

  • ثبت مدرک تحصیلی آموزش دهندگان:

آموزش دهندگان، برای ثبت مدرک تحصیلی خود، لازم است به سایت جامع سوادآموزی مراجعه کرده و اقدام به ثبت مدرک تحصیلی خود کنند.

  • درخواست سابقه کار و ویرایش آن:

آموزشه دهندگان نهضت سوادآموزی، می توانند با مراجعه به این سامانه برای دریافت سابقه کار و یا ویرایش آن اقدام کنند.

  • منابع آزمون تخصصی نهضت سوادآموزی:

داوطلبان شرکت در آزمون تخصصی نهضت سوادآموزی، می توانند با مراجعه به سامانه، منابع آزمون را مشاهده و دریافت کنند.

متقاضیان شرکت در دوره های سوادآموزی و آموزش دهندگان گرامی، می توانند برای ثبت نام اینترنتی در سامانه نهضت سواد آموزی، سامانه استخدام آموزشیاران نهضت سواد آموزی و استفاده از خدمات آن، از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه هرروز از ساعت 8 صبح تا 12 شب، از طریق سیستم مشاوره تلفنی، آماده ارائه خدمات اینترنتی و پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان در سراسر کشور هستند.

تلفن تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور

خلاصه مطلب

سامانه جامع سوادآموزی به نشانی savad.ir، سامانه ای برای ارائه خدمات آنلاین و غیر حضوری به سوادآموزان نهضت سوادآموزی و آموزش دهندگان می باشد. افراد واجدشرایط می توانند پس از ثبت نام در این سامانه، از خدمات آن به راحتی استفاده کنند. سامانه نهضت سوادآموزی خدمات بسیار متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

در این مقاله مراحل ثبت نام سوادآموزان و آموزش دهندگان را به صورت جداگانه همراه با راهنمای تصویری شرح داده ایم. می توانید با کلیک برروی لینک ذکر شده در مقاله و طبق مراحل اقدام به ثبت نام کنید. همچنین آموزش دهندگان و سوادآموزان گرامی می توانند برای ثبت نام اینترنتی در سامانه جامع سوادآموزی و استفاده از خدمات آن، از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفجه تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه هرروز از ساعت 8 صبح تا 12 شب، از طریق سیستم مشاوره تلفنی، آماده ارائه خدمات اینترنتی و پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان در سراسر کشور هستند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه استفاده از خدمات سامانه سایت نهضت سوادآموزی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 1 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی