جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 36271

کد دسترسی به انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

پیگیری انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد- کد دسترسی انتخاب رشته

این مقاله راهنمای نحوه دریافت کد دسترسی به انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد در سال  ۱۴۰۰ است. داوطلبان به سادگی با استفاده از این راهنما، می توانند کد دسترسی برای انجام مراحل انتخاب رشته و اولویت بندی کد رشته محل های دانشگاه آزاد را دریافت نمایند:

دریافت کد دسترسی به انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 1401

نحوه دریافت دسترسی به انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 1401، بسیار ساده است. کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد یک شناسه 7 رقمی است که در انتهای کارنامه اولیه کنکور سراسری است. داوطلبان بعد از وارد شدن به سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1401 به آدرس azmoon.org و پرداخت هزینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ با خرید کارت اعتباری، می توانند برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد اقدام نمایند. با وارد کردن اطلاعات درخواستی و کد دسترسی انتخاب رشته می توانید در گروه آزمایشی خود، حداکثر 100 رشته محل را از بین رشته محل های مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 1401 انتخاب کنید.
توجه داشته باشید که در زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیازی به پرداخت هزینه مجزا نمی باشد. این انتخاب رشته بدون نیاز به پرداخت هزینه و صرفا با خرید کارت اعتباری است.

زمان استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد

در زمان انتخاب رشته در سایت دانشگاه آزاد، برای انتخاب کد رشته محل های 20گانه، کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد از شما خواسته می شود. این شناسه انتخاب رشته عدد 7 رقمی است که در انتهای کارنامه کنکور سراسری شما درج شده است.

پیشنهاد می دهیم برای مشاوره انتخاب بهترین رشته و واحد دانشگاه آزاد ، با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه راهنمای شما برای ورود به سایت دانشگاه آزاد و نحوه اولویت بندی کد رشته محل های دانشگاه آزاد هستند:

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی