جهت مشاوره در زمینه ثبت نام اینترنتی کلاس اولی ها

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 31769

زمان ثبت نام کلاس اول ۱۴۰۳-۱۴۰۴

زمان ثبت نام کلاس اول 1400-1401

در این صفحه از زمان ثبت نام کلاس اولی ها برای سال تحصیلی 1403-1404 و سایت سامانه ثبت نام کلاس اول ابتدایی در نیمه دوم اردیبهشت 1402 مطلع می شوید.


زمان ثبت‌ نام دانش‌ آموزان کلاس اولی 1403-1404

 ثبت نام کلاس اولی ها کی شروع میشه؟ زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان کلاس اولی در دبستان های سراسر کشور به صورت الکترونیکی از 15 اردیبهشت در سامانه مای مدیو انجام می شود و تا خرداد ماه ادامه دارد. زمان ثبت نام حضوری برای متولدین 97 از اواخر شهریور تا اوایل مهر ماه است. زمان آغاز غربالگری کلاس اولی‌ها در خرداد است. بر اساس پیش بینی معاون وزیر آموزش و پرورش، امسال حدود ۱.۵ میلیون دانش‌آموز کلاس اولی در مدارس ثبت نام خواهند کرد. ثبت نام اولیه پایه اول ابتدایی از یکم خرداد به صورت حضوری نیز قابل انجام می شود. بدیهی است بعد از مراجعه دانش آموزان به پایگاه های سنجش  در بدو ورود، ثبت نام قطعی خواهد شد.

 دانش آموزان متولد نیمه اول سال که تا مهر ماه 1402، ۶ سال تمام هستند، می ‌توانند برای ثبت نام کلاس اول ابتدایی 1403-1404​​ اقدام کنند. متولدین نیمه اول سال 97 به قبل مشمول ثبت نام در مقطع اول ابتدایی می باشند.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش اعلام کرد:

زمان ثبت‌نام کلاس اولی‌ها را با توجه به اینکه سنجش سلامت نوآموزان قبل از سال و در نیمه پایانی سال گذشته و از بهمن ماه آغاز شده و قرار است تا خرداد به اتمام برسد، از نیمه دوم اردیبهشت آغاز می‌کنیم.

آغاز ثبت‌نام کلاس اولی‌ها از ۱۹ اردیبهشت معاون وزارت آموزش و پرورش گفت بت‌نام کلاس اولی‌ها از ۱۹ اردیبهشت آغاز می‌شود و والدین باید برای پیش ثبت‌نام الکترونیک به سامانه خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش مراجعه کنند.

☀️ثبت‌نام کلاس‌اولی‌ها آغاز شد/ ثبت‌نام میان‌پایه‌ها به صورت الکترونیک است.

⚡️مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش از آغاز ثبت‌نام کلاس‌اولی‌ها خبر داد و گفت: ثبت‌نام میان‌پایه‌ها نیز به طور کامل به صورت الکترونیک و بعد از ثبت نمرات دانش‌آموزان انجام می‌شود.
⚡️مجتبی هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه دستورالعمل ثبت‌نام دانش‌آموزان با توجه به وعده سرپرست وزارت آموزش و پرورش در روز شنبه، نهم اردیبهشت ماه به استان‌ها ابلاغ شد اظهار کرد: تمام تلاش ما این بوده است که با توجه به هماهنگی‌هایی که در سطوح مختلف اتفاق می‌افتد و به ویژه با توجه به فراگیری که امر ثبت‌نام دانش‌آموزان دارد امسال شاهد شکلی از اجرای دستورالعمل باشیم که شرایط را برای والدین سهل‌تر کند.
وی افزود: ثبت‌نام میان‌پایه‌ها به طور کامل به صورت الکترونیک و بعد از ثبت نمرات دانش‌آموزان انجام می‌شود.
⚡️مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش با اشاره به ثبت‌نام پایه‌ اول ابتدایی گفت: امسال سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان از بهمن ماه سال گذشته شروع شد و خیلی جلو هستیم. باتوجه به اینکه ثبت‌نام کلاس‌ اولی‌ها منوط به انجام سنجش سلامت بود و تا به امروز نزدیک به ۶۰ درصد دانش‌آموزان سنجش را انجام داده‌اند، ثبت‌نام پایه اول هم از روز شنبه این هفته آغاز شده و فعالیت‌های ساماندهی نیز به تناسب در حال شکل‌گیری است.
⚡️هاشمی افزود: امیدواریم امسال بتوانیم به شکل بهتری به مردم خدمت کنیم.

ثبت نام کلاس اول ابتدایی کی شروع میشه 1403

 • 📌توجه
  شروع ثبت نام متولدین مهرماه 1397 در شهریور آغاز می شود و تا مهر ادامه دارد.
  اجرای تبصره ۱ ماده ۲۹ آیین نامه اجرایی مدارس :
  ثبت نام در پابه اول ابتدایی برای متولدین مهرماه و با تشخیص شورای مدرسه مشروط به وجود ظرفیت و امکانات پذیرش، بلامانع است.
  در این راستا اهتمام و توجه لازم به نکات زیر بعمل آید.
  ۱-معاونین آموزشی ،کارشناس ابتدایی ،مدیران مدارس مجریان طرح می باشند و نظارت بر حسن اجرای طرح بر عهده ی آنان می باشد
  ۲-معاونین آموزشی ،کارشناس ابتدایی و مدیران مدارس در نظر داشته باشند اولویت با ثبت نام دانش آموزان ۶ سال تمام می باشد.
  ۳-تشکیل کمیته ثبت نام دانش اموزان متولدین مهرماه 1397 در سطح منطقه .
  ۴- تشکیل جلسه ای با حضور مدیران مدارس در راستای شناسایی و پیش بینی ظرفیت مدارس به طور دقیق و آمارو اطلاعات لازم مکتوب از مدیران دریافت گردد
  ۵-در صورت تکمیل ظرفیت یک مدرسه ،مدیران به نحوی برنامه ریزی نمایند که دانش اموزان مشمول طرح جهت ثبت نام به مدارس همجوار هدایت شوند.
  ۶-در صورت وجود موارد خاص ، ابتدا درکمیته منطقه مطرح و سپس در مورد آن تصمیم گیری کند.
  ۷ -مدیران محترم اجرای عدالت آموزشی و رعایت قانون و مقررات سرلوحه کار خود قرار دهند .که اجرای این تبصره می بایستی براساس تائید شورای مدرسه و با توجه به داشتن فضا و امکانات صورت گیرد
  ۸_در تمام مدارس اولویت ثبت نام با دانش آموزان قبل از یکم مهرماه 97 می باشد .ولی به منظور اجرای قانون و جلوگیری از ضایع شدن حق دیگران .مدیران محترم بر اساس روز تولد ثبت نام نمایند .یعنی اولویت اول با دوم مهرماه و به ترتیب تا سی ام مهرماه مدنظر قرار گیرد
  ۹-در مدارس دارای تراکم پایین ،روستایی و عشایری و مدارس غیر دولتی ثبت نام این دسته از دانش آموزان در صورت داشتن ظرفیت و تایید شورای مدرسه بلامانع است.
  ضمنا مسئولیت اجرای دقیق این تبصره به عهد مدیر می باشد

مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی کلاس اولی ها (بخوانید)

زمان ثبت نام کلاس اول ۱۴۰۳-۱۴۰۴ 1


زمان ثبت نام کلاس اول 1400-1401


معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد:

 • 🔹 در مناطق محرومی که زیرساخت‌های فناوری را نداریم و در آنجا امکان مراجعه حضوری برای ثبت‌نام وجود دارد، مشکلی از این جهت نخواهد بود؛ اما در اکثر شهرها با توجه به آماری که از کاربران شاد داریم اکثریت امکان دسترسی به فضای مجازی را دارند. در عین حال هیچ کودکی به دلیل اینکه زیرساخت فناوری ندارد از ثبت‌نام جا نمی‌ماند.
 • 🔹 خانواده‌ها برای ثبت‌نام نگرانی و عجله نداشته باشند؛ امسال بازه زمانی وسیع تر است و همه تلاش ما این است که سلامتی و حفظ شرایط ایمن برای ثبت‌نام اولویت نخست باشد.
 • 🔹 کلاس اولی‌ها باید برای غربالگری به پایگاه‌های سنجش سلامت مراجعه کنند از اردیبهشت ماه اکثر مدارس فضایشان خالی است برای شروع غربالگری طی توافق با سازمان و آموزش وپرورش استثنایی می توانیم از اوایل خرداد کار را شروع کنیم؛ بنابراین مشکل تراکم زیاد در یک زمان معین را نخواهیم داشت.
 • برای مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس ،انتخاب بهترین مدرسه نزدیک محل سکونت، اطلاع از میزان شهریه مدارس، زمان ثبت نام، شرایط ثبت نام ، زمان آغاز کلاس ها ، نحوه شرکت در کلاس، نحوه استفاده از اپلیکیشن شاد برای دانش آموزان کلاس اولی، با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید:

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام کلاس اول ۱۴۰۳-۱۴۰۴ 4

سامانه و سایت ثبت نام کلاس اول ابتدایی در سال 1403-1404

برای ثبت نام در سایت ثبت نام مدرسه ابتدایی شهر خود و مشاوره انتخاب بهترین مدرسه با سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید. امکان تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 از ساعت 8 صبح تا 12 شب فراهم شده است.

زمان ثبت نام کلاس اول 1400-1401

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام اینترنتی کلاس اولی ها

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی