جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 34298

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳

my.sanjesh.org | کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1403


کارت ورود به جلسه کنکور 1402


دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1403 برای داوطلبان گروه های تجربی، انسانی، ریاضی، هنر و زبان های خارجی از طریق ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی my.sanjesh.org امکانپذیر است. از طریق این مقاله می توانید مستقیم وارد لینک دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد شوید و کارت خود را دریافت نمایید.

کارت ورود به جلسه کنکور نوبت اول سال ۱۴۰۳ از (دوشنبه، سوم اردیبهشت) تا چهارشنبه (پنجم اردیبهشت) منتشر می شود. داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش، کارت ورود به جلسه کنکور را دریافت نمایند.

نوبت اول کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ روزهای پنجشنبه و جمعه (۶ و ۷ اردیبهشت) برگزار خواهد شد و کارت ورود به جلسه این آزمون نیز از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود، داوطلبان تا چهارشنبه (پنجم اردیبهشت) برای دریافت کارت ورد به جلسه مهلت دارند.

آزمون گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح پنجشنبه ۶ اردیبهشت ماه، هنر و زبان‌های خارجی عصر همان روز و گروه آزمایشی علوم تجربی صبح روز جمعه ۷ اردیبهشت ماه در ۴۱۲ شهر، ۶۲۴ حوزه اصلی و ۱۹۹۳ حوزه فرعی برگزار خواهد شد.

نمونه کارت ورود به جلسه کنکور

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1403

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1403 با ورود به کارپوشه خود از طریق درج کدملی/ شناسه یکتا و رمز عبور یک نسخه پرینت از راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند. داوطلبانی که در ۲ گروه آزمایشی شامل یک گروه آزمایشی اصلی (علوم ریاضی، علوم انسانی و علوم تجربی) به همراه یکی از گروه‌های آزمایشی هنر یا زبان‌های خارجی متقاضی شده‌اند دارای ۲ کارت هستند.

برای داوطلبانی که برای پذیرش در آزمون پذیرش دانشجو – معلم اعلام علاقه مندی کرده‌اند نیز در گروه آزمایشی مربوطه منحصراً یک کارت ورود به جلسه منتشر شده است. این دسته از داوطلبان باید علاوه بر پاسخگویی به دفترچه‌های سؤالات آزمون اختصاصی مربوط به گروه آزمایشی انتخابی به دفترچه سوالات اختصاصی آزمون پذیرش دانشجو- معلم نیز پاسخ دهند.

داوطلبان باید طبق تاریخ و آدرس تعیین شده روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم‌چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. فرایند برگزاری آزمون صبح‌ها رأس ساعت ۸ و بعدازظهر ساعت ۱۴:۳۰ آغاز می‌شود و در حوزه‌های امتحانی به ترتیب رأس ساعت ۷:۳۰ صبح و ۱۴ بسته می شود.

برای ورود و دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1403 لینک زیر را انتخاب کنید:

 • 🔹 زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1403 در اردیبهشت ماه آغاز شد با توجه به اینکه آزمون کنکور 1403 در دو نوبت اردیبهشت و تیر برگزار خواهد شد. زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳، دو بار در سال است. کارت ورود به جلسه کنکور 1403 مانند سال های قبل ، چند روز پیش از شروع آزمون قابل دریافت باشد. زمان دقیق دریافت کارت در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.
 • 🔹 کارت‌ شرکت در کنکور سراسری، برای همه داوطلبان از اردیبهشت ماه قابل مشاهده و پرینت از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور است.

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ 3بیشتر بدانید: بعد از اعلام شدن نتایج آزمون، نوبت به انتخاب رشته می رسد، شرکت کنندگان آزمون سراسری می توانند از نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش استفاده کنند. تلفن پاسخگو برای کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1403 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی my.sanjesh.org انجام می شود. اما باتوجه به اینکه اغلب داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه با سوالات و مشکلات متعدد روبرو می شوند، جهت رفاه حال داوطلبان و دریافت فوری کارت کارت ورود به جلسه کنکور، امکان دریافت کارت مذکور، به صورت تلفنی فراهم شده است.

داوطلبان عزیز تمام گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان های خارجی می توانند برای دریافت فوری و راحت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1403، بدون شماره گیری کد از سراسر کشور و از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرند و علاوه بر دریافت کارت ورود به جلسه کنکور، بررسی صحت اطلاعات مندرج روی کارت آزمون را انجام دهند و درصورت وجود نقض، توسط کارشناسان سامانه، برای رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور اقدام نمایند.


سنجش

راهنمای نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1403

سازمان سنجش روش زیر را برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1403 در نظر گرفته است.

 

 
مراحل دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1403 :
 
 

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ 4 ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه سازمان سنجش به نشانی my.sanjesh.org


برای ورود مستقیم به سایت سازمان سنجش روی لینک زیر کلیک نمایید:

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ 5

 

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور


کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ 4 اگر قبلا ثبت نام نکرده اید، روی عبارت ” ثبت نام ” پایین صفحه کلیک کنید و فرم ثبت نام را تکمیل کنید و مطابق مراحل زیر اقدام نمایید. سپس دوباره به صفحه ورود بازگردید و بعد از وارد کردن کد ملی، رمز عبور و عبارت امنیتی روی دکمه ورود، کلیک کنید.

تصویر 1:

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور


تصویر 2: 

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ 8


تصویر 3:  کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ 9

تصویر 4:

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

تصویر 5: 

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ 10

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ 4بعد از ورود اطلاعات کارت ورود به جلسه خود را مشاهده می کنید. می توانید اطلاعات مندرج روی کارت را بررسی کنید و پرینت کارت  کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1403 را تهیه نمایید:

تصویر 1:

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ 12

تصویر 2:

 کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ 13

تصویر 3:

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ 14

تصویر 4:

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

توجه:

** داوطلبانی که به هیچ یک از اطلاعات لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور، دسترسی ندارند، می توانند شماره پرونده، شماره داوطلبی و کدرهگیری ثبت نامی خود را بازیابی کنند. جهت بازیابی اطلاعات با شماره تلفن های مندرج در این مقاله تماس حاصل فرمایید..

توجه:

سازمان سنجش همچنین در اینفوگرافی دیگری وظایف داوطلبان را حین و بعد از آزمون شرح داد. بر این اساس داوطلبان باید به اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص نحوه دریافت کارت ورود به جلسه دریافت و پرینت کارت توجه داشته باشند. مطالعه توضیحات قسمت پایین کارت ورود به جلسه و دقت در مشخصات درج شده در کارت، جمع آوری اطلاعات در خصوص محل برگزاری آزمون با توجه به آدرس مندرج بر روی کارت، آماده کردن وسایل مورد نیاز آزمون مثل مداد نرم، پرینت کارت ورود به جلسه، کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار نیز ضروری است.

هشدار نسبت به عضو نشدن در گروه یا شبکه شبکه‌های مجازی و حقیقی مدعی تقلب و تضمین قبولی در آزمون و توجه نکردن به شایعات و خبرهای حاشیه ساز نیز قبل از برگزاری آزمون مهم است.

همچنین داوطلبان در روز برگزاری آزمون باید شرایط و مسافت منزل تا حوزه امتحانی را بررسی کرده و در محل حوزه امتحانی حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون حضور داشته باشند. همراه نداشتن هرگونه وسیله الکترونیکی مثل تلفن همراه پیجر، ساعت هوشمند و غیره و همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه کارت ملی یا شناسنامه عکس دار هنگام ورود به حوزه امتحانی کارت ملی یا همراه داشتن وسایل مورد نیاز مانند تعدادی مداد نرم پاک کن و ساعت معمولی نیز باید روز برگزاری آزمون به یاد داشته باشند.

بعد از برگزاری آزمون نیز مراجعه به درگاه سازمان سنجش آموزش مراجعه به درگاه سازمان سنجش آموزش کشور و تکمیل فرم ارزیابی و شرکت در نظرسنجی که به منظور ارتقای حوزه های امتحانی جهت برگزاری آزمون‌های بعدی همچنین مطالعه نشریه پیک سنجش جهت نحوۀ انتخاب رشته و اولویت بندی با توجه به علاقه مندی مربوط به رشته شغلی نیز بعد از برگزاری آزمون مهم است.

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ 15

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور 1403

داوطلبان گروه های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان توجه داشته باشند که درصورت وجود هرگونه ایراد و مغایرت در کارت آزمون سراسری، لازم است اطلاعات مندرج اصلاح شود. بنابراین بعد از مشاهده هرگونه ایراد نسبت به رفع نقص کارت ورود به جلسه اقدام نمایید. این نقص اطلاعات کارت ورود وبه جلسه شامل موارد زیر است:

 • درج نادرست اطلاعات هویتی داوطلب
 • نداشتن عکس داوطلب
 • عکس اشتباه از داوطلب دیگر بر روی کارت
 • درج نادرست گروه آزمایشی و …
 • نداشتن مهر
 • و …

آمار تعداد شرکت کنندگان در کنکور 1403

 • در این آزمون در مجموع یک میلیون و ۱۵۲ هزار و ۵۱۸ داوطلب ثبت نام کرده‌اند که ۶۳ درصد آنها زن و ۳۷ درصد مرد هستند.
 • در آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو- معلم نیز ۶۶۰ هزار و ۳۹۳ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۶۶ درصد زن و ۳۴ درصد مرد هستند.
 • گروه علوم تجربی با بیش از ۵۰۱ هزار داوطلب و گروه علوم ریاضی با بیش از ۱۲۸ هزار داوطلب بیشترین و کمترین تعداد داوطلبین در میان گروه‌های آزمایشی اصلی را به خود اختصاص داده‌اند.
 • آزمون گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح پنجشنبه ۶ اردیبهشت ماه، هنر و زبان‌های خارجی عصر همان روز و گروه آزمایشی علوم تجربی صبح جمعه ۷ اردیبهشت ماه در ۴۱۲ شهر، ۶۲۴ حوزه اصلی و ۱۹۹۳ حوزه فرعی برگزار می شود.
 • داوطلبان به منظور کسب اطلاعات بیشتر اطلاعیه اعلام زمان برگزاری، نحوه دریافت کارت و محل رفع‌نقص کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) که در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده را به دقت مطالعه کنند.
 • نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ روزهای پنجشنبه و جمعه ۶ و ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ و نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ روزهای ۷ و ۸ تیر برگزار می‌شود.

سوالات متداول :

نشانی سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1400 چیست؟

✔️ از طریق سایت sanjesh کارت ورود به جلسه کنکور 1400 در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.

مهلت زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1400 چند روز است؟

✔️ زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1400 ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان از 6 تا 8 تیراست. احتمال تمدید مهلت وجود دارد.

️ کارت ورود به جلسه کنکور دانشگاه آزاد توسط سازمان سنجش منتشر می شود؟

✔️ کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد، از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.orh منتشر می شود.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی