کد خبر : 37898
- بازدید

سامانه صورت وضعیت اعضا صندوق ذخیره فرهنگیان


جهت مشاوره در زمینه تحصیلی فرهنگیان در تمام مقاطع

saham.tadbir-atlas.ir | سامانه صورت وضعیت اعضا صندوق ذخیره فرهنگیان

سامانه صورت وضعیت اعضا صندوق ذخیره فرهنگیان

این مقاله راهنمای ورود به سامانه صورت وضعیت اعضا صندوق ذخیره فرهنگیان به نشانی saham.tadbir-atlas.ir است. با ورود به سامانه صورت وضعیت اعضا صندوق ذخیره فرهنگیان می توانید از خدمات آنلاین استفاده نمایید:


ورود به سامانه صورت وضعیت اعضا صندوق فرهنگیان 

برای ورود به سامانه صورت وضعیت اعضا صندوق فرهنگیان می توانید به نشانی saham.tadbir-atlas.ir مراجعه کرده و یا برای ورود به صفحه اصلی سامانه صورت وضعیت، لینک زیر را انتخاب نمایید:

ورود مستقیم به سامانه صورت وضعیت بورس فرهنگیان و شاغلین بعد از سال 1395 ورود مستقیم به سامانه صورت وضعیت بورس فرهنگیان و شاغلین از طریق این سامانه امکانپذیر است.

سامانه ثبت اطلاعات بورسی اعضاء خروجی موسسه صندوق ذخیره کسانی که قبل از سال ۹۵ بازنشسته شدند نیز میتوانند با مراجعه به نشانی اینترنتی saham.tadbir-atlas.ir از طریق سامانه صندوق ذخیره فرهنگیان نسبت به ثبت کد بورسی اقدام کنند.
افرادی که قبل از سال ۹۵ بازنشسته شده اند می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی saham.tadbir-atlas.ir “سامانه صندوق ذخیره فرهنگیان” نسبت به ثبت کد بورسی اقدام کنند.فرهنگیانی که کد بورسی نداند می توانند جهت دریافت کد بورسی اقدام نمایند. در مهلت باقی مانده کد بورسی خود را در سایت صندوق ذخیره فرهنگیان وارد نمایید.

منابع :

جهت مشاوره در زمینه تحصیلی فرهنگیان در تمام مقاطع
پیام رسان های خبرینو

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : 8 در انتظار بررسی : 3755
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

5 + 4 =

نصب اپ دانش آموزی
راهنمای مای مدیو