جهت مشاوره در زمینه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته (حکم حقوقی)

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 54504

sabasrm.ir – سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

sabasrm.ir – سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

sabasrm.ir سایت دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

در این صفحه، لینک ورود به سایت دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته به آدرس sabasrm.ir را به همراه راهنمای تصویری، در اختیار فرهنگیان بازنشسته در سراسر کشور قرار داده ایم. سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته، همان سایت خدمات الکترونیک صندوق کارگزینی کشور است.

علاوه براین، جهت رفاه حال فرهنگیان بازنشسته، شماره تلفن پاسخگو، برای  رفع ابهامات و مشکلات احتمالی در استفاده از خدمات سامانه دریافت حکم کارگزینی را در اختیار فرهنگیان عزیز قرار داده ایم. بازنشستگان فرهنگی، می توانند به راحتی از طریق تماس تلفنی، حکم کارگزینی خود را دریافت کنند.


ورود به سایت دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته- sabasrm.ir

دریافت حکم فرهنگیان بازنشسته فقط به صورت اینترنتی امکانپذیر است. سایت دریافت حکم فرهنگیان بازنشسته این امکان را فراهم کرده است.

برای ورود به سامانه سایت دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته می توانید روی لینک زیر کلیک کنید و وارد تنها سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته به آدرس sabasrm.ir شوید. توجه داشته باشید که قبل از ورود، حتما فیلترشکن خود را خاموش کنید تا با اختلالات احتمالی برای دسترسی به سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته، روبرو نشوید:

sabasrm.ir - سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته 1

sabasrm.ir - سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته 3

توجه تنها سایت رسمی برای دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته، که تحت نظارت وزارت آموزش و پروش، فعالیت دارد، سامانه دریافت حکم کارگزینی به آدرس sabasrm.ir است.

توجه سایت Cspf.ir، سایت صندوق بازنشستگی است و از طریق این سایت نیز می توانید روی دکمه خدمات الکترونیک کلیک کنید تا به آدرس sabasrm.ir هدایت شوید.

توجه سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته، همان سایت خدمات الکترونیک صندوق کارگزینی کشور است.

توجه فرهنگیان بازنشسته در سراسر کشور توجه داشته باشند که شما عزیزان برای استفاده از خدمات این سامانه نیاز به مراجعه به کافی نت ها ندارید، در صورت نیاز می توانید به سادگی با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید و حکم کارگزینی خود را دریافت نمایید.

توجه سامانه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل و بازنشسته با هم متفاوت است. فرهنگیان نشسته گرامی جهت انجام امور مربوط به دریافت حکم کارگزینی خود باید به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه نموده و پس از وارد کردن شماره دفتر کل، شماره ملی و شماره حساب مراحل لازم برای دریافت حکم را طی نمایند.

توجه این سامانه علاوه بر ارائه حکم کارگزینی برای بازنشستگان عزیز، خدمات دیگری را نیز ارائه می‌کند که شامل موارد زیر است:

 • ارائه آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های تامین اجتماعی، قانون کار و سایر مقررات مربوط به وزارت کار
 • ارائه آیین‌نامه‌های استخدامی یا دستورالعمل‌های اداری مربوط به هر سازمان
 • اطلاعات مربوط به چارت سازمانی و جایگاه فرد استخدام شده
 • سوابق، تحصیلات، سن و سایر اطلاعات شغلی و هویتی فرد


بیشتر بدانید:

sabasrm.ir - سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته 4 آدرس سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته


(راهنمای تصویری)

نحوه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

برای دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته به سایت خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به یکی از دو آدرس www.cspf.ir و www.sabasrm.ir مراجعه نمایید و مراحل لازم را طی نمایید. می توانید به طور مستقیم از ابتدا در مرورگر خود آدرس www.sabasrm.ir را جستجو کنید و یا از طریق سایت cspf.ir وارد سایت www.sabasrm.ir شد و فیش حقوقی و حکم کارگزینی دریافت کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید:


بیشتر بدانید:

sabasrm.ir - سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته 4 معرفی سایت cspf.ir
مراحل دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

گام اول: 

توجه با ورود به سایت صندوق بازنشستگی کشوری  cspf.ir ، در قسمت بالای صفحه گزینه‌ای به نام درگاه خدمات الکترونیکی به رنگ نارنجی وجود دارد که با کلیک ‌کردن روی آن وارد سامانه خدمات الکترونیکی سازمان بازنشستگی کشوری خواهید شد. این دکمه شما را به سایت sabasrm.ir هدایت می کند. بنابراین می‌توانید از ابتدا به صورت مستقیم از طریق وارد کردن آدرس اینترنتی sabasrm.ir به این درگاه وارد شوید.


گام دوم: 

توجه پس از بازشدن سایت به منوی حقوق رفته و سپس گزینه دریافت حکم حقوق را انتحاب نمایید.

سایت دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته (حکم حقوقی)، sabasrm.ir

گام سوم: 

توجه بعد از انجام این مراحل به صفحه ورود هدایت می‌شوید. در این قسمت باید اطلاعات درخواستی را که دارای سه فیلد است وارد نمایید.

 • فیلد یا کادر اول شامل شماره دفتر کل است که باید به صورت صحیح و کامل آن را در اولین قسمت وارد نمایید.
 • فیلد دوم شامل کد ملی است که باید آن را به طور صحیح در این کادر وارد نمایید.
 • در فیلد سوم شماره حسابی که حقوق بازنشستگی شما به آن واریز می‌شود وارد نموده بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.
 • با انجام این مراحل ساده شما می‌توانید به دریافت حکم کارگزینی بازنشستگی خود بپردازید.

دریافت حکم حقوق صندوق بازنشستگی کشوری:

دریافت حکم حقوق صندوق بازنشستگی کشوری به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود و بازنشستگان محترم می‌توانند با اطلاعات زیر، حکم حقوقی خود را مشاهده و دریافت نمایند:

اطلاعات لازم برای دریافت حکم حقوق

 • شماره دفتر کل
 • کد ملی
 • شماره حساب

شیوه‌ی دریافت حکم حقوق

دریافت حکم حقوق با ۲ روش زیر امکان‌پذیر است:

روش اول: 

 دریافت حکم حقوق (سرور اول) 

sabasrm.ir - سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته 6


روش دوم: 

دریافت حکم حقوق (سرور دوم)

sabasrm.ir - سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته 6

sabasrm.ir - سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته 8


گام چهارم: 

با وارد کردن اطلاعات درخواستی شامل شماره دفترکل، کد می و شماره حساب می توانید حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته را دریافت کنید. اگر شماره دفتر کل یا شماره حساب خود را به در دسترس ندارید و یا گم کرده اید، می توانید روی دکمه سمت چپ پایین صفحه یعنی “ورود از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند کلیک کنید” به این ترتیب با وارد کردن کد ملی و شماره موبایل که به نام فرهنگی بازنشسته است، می توانید وارد پنل کاربری خود در سایت دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته شوید.

توجه: 

* اگر برای انجام مراحل مذکور نیاز به کسب راهنمایی بیشتر دارید، می توانید با شماره تلفن مندرج در این صفحه (سامانه مشاوره تلفنی)، تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه راهنمای شما هستند و تمام مراحل دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته را برای متقاضیان انجام می دهند:


تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور sabasrm.ir - سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته 9تلفن پاسخگو برای سایت دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل

کاربران گرامی درصورتی که برای ورود به سایت https://my.medu.ir با سوال یا مشکل روبرو شده اید، می توانید با کارشناسان سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی سوالات شما عزیزان در سراسر کشور هستند:

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 امکانپذیر است.


مدارک لازم برای دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

اطلاعات و مدارک لازم برای دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته شامل موارد زیر است:

توجه شماره دفترکل: شماره دفتر کل کد شما در سازمان بازنشستگی کشوری است که در واقع جایگزین کد پرسنلی شما شده است و پس از ورود به مرحله بازنشستگی به جای کد پرسنلی به شما داده می‌شود.

توجه شماره ملی: شماره ملی درج ‌شده روی کارت ملی شما از مواردی است که برای ورود به سایت و دریافت حکم کارگزینی خود نیاز دارید.

توجه شماره حساب: شماره حسابی که حقوق بازنشتگی شما به آن واریز می‌شود در هنگام دریافت حکم کارگزینی شما نیاز است.

لازم به ذکر است که تمامی موارد ذکر شده به صورت شماره وارد سایت می‌شود و نیازی به کارت فیزیکی نیست.تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور sabasrm.ir - سایت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته 9


تلفن پاسخگو برای سایت دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل

کاربران گرامی درصورتی که برای ورود به سایت https://my.medu.ir با سوال یا مشکل روبرو شده اید، می توانید با کارشناسان سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی سوالات شما عزیزان در سراسر کشور هستند:

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 امکانپذیر است.


توجه فرهنگیان بازنشسته در سراسر کشور می توانند برای دریافت حکم کارگزینی، به آدرس sabasrm.ir مراجعه نمایند و درصورت نیاز به کسب راهنمایی و برای رفع هرگونه ابهام و سوال، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایند.

توجه علاوه براین می توانید به سادگی از طریق تماس با این مرکز مشاوره تحصیلی، حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته را دریافت کنید.

توجه پیشنهاد می کنیم دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته را به افراد ناشناس و کافی نت ها واگذار نکنید و از قراردادن اطلاعات شخصی خود در اختیار افراد دیگر خودداری نمایید. ممکن است از حکم کارگزینی شما از طریق جعل سند جهت استفاده‌ شخصی و موارد دیگر سوءاستفاده قانونی شود.

توجه متأسفانه به دلیل سادگی افراد بازنشسته امکان سوءاستفاده از آن‌ها زیاد بوده و افراد زیادی هستند که با گرفتن اطلاعات شخصی آن‌ها و دریافت حکم کارگزینی یا جعل آن مشکلات بسیاری را برای این قشر عزیز به وجود آورده‌اند.

توجه اقدامات انجام‌ شده در سایت‌های اعلام ‌شده قابل ردیابی و پیگیری است؛ بنابراین در انجام مراحل لازم دقت لازم را داشته باشید.

توجه امکان تماس هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب فراهم است. می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید. این تماس رایگان نیست و شامل هزینه مشاوره بر روی قبض تلفن ثابت است.

توجه یکی از مواردی که در بازنشستگی ممکن است برای فرهنگیان مورد نیاز باشد دریافت حکم کارگزینی یا همان حکم حقوقی است که امروزه به صورت غیرحضوری و از طریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری قابل دریافت است و دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای دریافت آن و انجام امور اداری نیست. شما با در دست داشتن اطلاعاتی از قبیل شماره دفتر کل، شماره ملی و شماره حساب حقوق خود می‌توانید شخصا و یا به کمک افراد دیگر به دریافت حکم کارگزینی خود بپردازید. حکم کارگزینی بازنشستگی شامل اطلاعات حقوقی شما است و کاربردهای مختلفی از جمله دریافت وام و تسهیلات، ضمانت و … دارد.

توجه برای دریافت آن باید از طریق سایت www.cspf.ir وارد درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری شد و یا این‌ که به صورت مستقیم از آدرس اینترنتی www.sabasrm.ir اقدام کرد. در صورت استفاده از سایت صندوق بازنشستگی کشوری باید وارد درگاه خدمات الکترونیکی شده و سپس اطلاعات خواسته‌ شده را در کادرهای مورد نظر وارد کرد.

توجه اطلاعات لازم برای ورود به سایت شامل شماره دفترکل، شماره ملی و شماره حساب حقوق است که باید به صورت صحیح آن‌ها را در قسمت مربوطه وارد نمایید. پس از آن بر روی دکمه ورود کلیک کرده و سپس حکم کارگزینی را دریافت نمایید.

توجه پیشنهاد می کنیم دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته را به افراد ناشناس و کافی نت ها واگذار نکنید و از قراردادن اطلاعات شخصی خود در اختیار افراد دیگر خودداری نمایید. ممکن است از حکم کارگزینی شما از طریق جعل سند جهت استفاده‌ شخصی و موارد دیگر سوءاستفاده قانونی شود.

توجه متأسفانه به دلیل سادگی افراد بازنشسته امکان سوءاستفاده از آن‌ها زیاد بوده و افراد زیادی هستند که با گرفتن اطلاعات شخصی آن‌ها و دریافت حکم کارگزینی یا جعل آن مشکلات بسیاری را برای این قشر عزیز به وجود آورده‌اند.

توجه اقدامات انجام‌ شده در سایت‌های اعلام ‌شده قابل ردیابی و پیگیری است؛ بنابراین در انجام مراحل لازم دقت لازم را داشته باشید.

توجه امکان تماس هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب فراهم است. می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید. این تماس رایگان نیست و شامل هزینه مشاوره بر روی قبض تلفن ثابت است.


حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته چیست؟

هر سازمانی از جمله وزارت آموزش و پرورش، اطلاعات مهم مربوط به افراد زیرمجموعه خود را در فایلی به نام حکم کارگزینی نگه‌داری می‌کند. به بیان دیگر اختیارات قانونی فرهنگیان و افراد کارمند بخش‌های دولتی و خصوصی در چارت سازمانی در حکم کارگزینی نگه‌داری می‌شود. حکم کارگزینی هر فرد پس از شروع رسمی کار در هر سازمان توسط مافوق فرد یا بالاترین مقام سازمان صادر و امضا می‌گردد.

طبق حکم کارگزینی، کارمند استخدام ‌شده باید وظایف خود را بر اساس اختیارات قانونی که به او داده می‌شود انجام دهد. در مقابل، کارفرما متعهد می‌شود که با انجام وظایف حقوق وی را تمام و کمال پرداخت نماید.

از نظر حقوقی این حکم ارزش بالایی دارد؛ زیرا قرارداد کاری بین طرفین محسوب می‌شود. برخی از موارد شامل افزایش حقوق، تغییر سمت یا ترفیع و مواردی از این قبیل نیز در حکم کارگزینی ذکر می‌گردند.

نکات مهم در دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته 

 • یکی از موارد مهم مربوط به حکم کارگزینی افراد از جمله بازنشستگان فرهنگی اطلاعات فردی و هویتی آن‌هاست که شامل: شماره ملی، شماره حساب، اطلاعات شناسنامه‌ای و … می‌شود.
 • مورد بعدی که در حکم کارگزینی افراد درج می‌شود اطلاعات حقوق و افزایش حقوق آن‌هاست.
 • مورد سوم درج ‌شده در حکم کارگزینی اطلاعات مربوط به هویت شغلی و جایگاه فرد در سازمان است.

احکام کارگزینی برای انجام یک سری امور در خارج از سازمان نیز کاربرد دارند؛ مانند دریافت تسهیلات، ویزای خارج از کشور و غیره.

بعد از بازنشستگی فرد، حکم کارگزینی بازنشستگی دیگر اطلاعات مربوط به سمت و … را ندارد و شامل اطلاعات مربوط به حقوق بازنشستگی و تغییرات آن می‌شود.

4/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته (حکم حقوقی)

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی