کد خبر : 48211
- بازدید

rtb.medu.ir | آدرس جدید سامانه رتبه بندی معلمان 1401-1402


جهت مشاوره در زمینه rtb.medu.ir | آدرس جدید سامانه رتبه بندی معلمان 1401-1402

آدرس جدید سامانه رتبه بندی در سال 1401-1402 ،rtb.medu.ir است. نشانی جدید سامانه رتبه بندی معلمان و فرهنگیان rtb.medu.ir بوده و آغاز به کار سامانه «رتبه‌ بندی معلمان» از مرداد ماه ۱۴۰۱ می باشد. در این مقاله از لینک ورد به سامانه جدید رتبه بندی معلمان و نومعلمان و راهنمای نحوه بارگذاری مدارک را در اختیار معلمان کل مدارس کشور قرار داده ایم.


rtb.medu.ir | آدرس جدید سامانه رتبه بندی معلمان 

rtb.medu.ir آدرس جدید سامانه رتبه بندی معلمان 1401-1402 است. سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش‌وپرورش گفت: به منظور حفظ عدالت در ورود اطلاعات و جلوگیری از افزایش بیش از حد بار سامانه، این‌گونه برنامه‌ریزی کرده‌ایم که هر رقم کدملی از سمت راست (اولین رقم سمت راست کد ملی) ۲.۵ روز کاری برای ثبت‌نام فرصت داشته باشد و امروز از صفر شروع می‌شود.

 سجاد سیاح اظهار کرد: سایت باز شده، اما درباره ساعت آغاز به کار سامانه باید گفت که ما از شب گذشته آماده بودیم و هر زمان وزیر آموزش و پرورش دستور رسمی صادر کند، سامانه را در دسترس قرار می‌دهیم.


rtb medu ir– سامانه رتبه بندی معلمان ۱۴۰۱

💢  rtb medu ir- سامانه رتبه بندی معلمان ۱۴۰۱ است. آدرس جدید سامانه رتبه بندی و نحوه بارگذاری مدارک به اطلاع فرهنگیان گرامی در سراسر کشور می رسد.

👤رییس دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش:

 • ▫️ آدرس سامانه بارگذاری مدارک رتبه بندی rtb.medu.ir است و آدرسی که پیش از این اعلام شده بود آی پی تستی سامانه بود که برای برخی استان ها در دسترس قرار گرفته بود.
 • ▫️ همکاران می‌توانند با نام کاربری و رمز عبوری که در سامانه پروفایل داشتند وارد شوند گفت: اگر کلمه عبور را فراموش کرده باشند، دو قابلیت برای بازیابی رمز عبور پیش، بینی شده است.
 • ▫️به منظور حفظ عدالت در ورود اطلاعات و جلوگیری از افزایش بیش از حد بار سامانه، اینگونه برنامه ریزی کرده‌ایم که هر رقم کدملی از سمت راست (اولین رقم سمت راست کد ملی) ۲.۵ روز کاری برای ثبت نام فرصت داشته باشد و امروز از صفر شروع می‌شود تا به کد ۹ برسیم. جدول زمانبندی مشخص شده‌ است. با این حال پس از اتمام این زمان نیز فرصت دوباره ای به همه همکاران که موفق به ثبت نام نشده‌اند داده می‌شود و جای استرس و نگرانی نیست.

توجه:

🔅همکاران گرامی و مدیران محترم:

اگر در سایت rtb.medu.ir توانستید اطلاعات خود را ویرایش کنید یعنی هنوز در سامانه رتبه بندی ، مستندات شما تایید نشده است و فورا با مدیر خودتان در تماس باشید. در غیر اینصورت پیام قرمز بالا را نمایش می دهد و کار انجام شده و نگران نباشید.
⭕️⭕️مدیران محترم، این پیام رو به اطلاع همه همکاران آموزشی خود برسانید
⭕️⭕️ ضمناً بررسی کنید عزیزان بازنشسته سال ۴۰۰ و ۴۰۱ واحد سازمانی شما از تایید مستندات رتبه بندی جا نمانند. /rtb medu ir- سامانه رتبه بندی معلمان ۱۴۰۱لطفا با صدای بلند گوش دهید:

وی افزود: آدرس سامانه rtb.medu.ir است و آدرسی که پیش از این اعلام شده بود آی‌ پی تستی سامانه بود که برای برخی استان‌ها در دسترس قرار گرفته بود. هم اکنون آدرس سامانه رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir است.


نحوه اعتراض به رتبه بندی معلمان

 • سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه همکاران می‌توانند با نام کاربری و رمز عبوری که در سامانه پروفایل داشتند وارد شوند گفت: اگر کلمه عبور را فراموش کرده باشند، دو قابلیت برای بازیابی رمز عبور پیش‌بینی شده است.
 • وی افزود: فرم‌ها و موارد دیگر در سامانه طرح‌ریزی شده و سعی کردیم محیط کاربری ساده‌ای داشته باشد. به زودی فیلم آموزشی راهنما نیز بارگذاری و منتشر می‌شود.
 • سیاح اظهار کرد: به منظور حفظ عدالت در ورود اطلاعات و جلوگیری از افزایش بیش از حد بار سامانه، این‌گونه برنامه‌ریزی کرده‌ایم که هر رقم کدملی از سمت راست (اولین رقم سمت راست کد ملی) ۲.۵ روز کاری برای ثبت‌نام فرصت داشته باشد و امروز از صفر شروع می‌شود تا به کد ۹ برسیم. جدول زمان‌بندی مشخص شده است. با این حال پس از اتمام این زمان نیز فرصت دوباره‌ای به همه همکاران که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند داده می‌شود و جای نگرانی نیست.
 • سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه جامعه هدف بیش از ۸۰۰ هزار نفری داریم، تاکید کرد: این اقدام به منظور کنترل بار ورود به سامانه انجام و طی ۹ روز ثبت‌نام‌ها انجام می‌شود. تست‌های فنی نشان می‌دهد که نباید مشکل خاصی در این زمینه داشته باشیم. سرورها و پهنای باند ویژه اختصاص داده شده و اقدامات زیرساختی و سخت‌افزاری انجام شده و مسئله خاصی وجود نداشته است. با این حال همکاران ما رصد لحظه‌ای خواهند داشت.
 • سیاح در پاسخ به اینکه در صورت بروز مشکل، کدام بخش وزارتخانه پاسخ‌گو است و فرهنگیان باید با چه شماره‌ای تماس بگیرند، گفت: تمام مناطق آموزش و پرورش موظف شده‌اند میزکار رتبه‌بندی داشته باشند. امروز اطلاعیه‌ای از سوی امور اداری یا مرکز سنجش منتشر و شماره تماس و نحوه پشتیبانی قید خواهد شد تا همکاران بتوانند پیگیری کنند.
 • لازم به ذکر است که صادق ستاری‌فرد، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش نیز در این باره گفته است که معلمان براساس برنامه زمان‌بندی شده و مبتنی بر شماره ملی خود می‌توانند مدارک و مستندات خود را در این سامانه بارگذاری کنند تا بر اساس آن، نظام رتبه‌بندی و شایستگی و صلاحیت آن‌ها مورد بررسی قرار گیرد و در بازه زمانی یک ماهه اقدامات لازم انجام شود.
 • به گفته وی و براساس هماهنگی وزارتخانه با سازمان برنامه و بودجه، تلاش بر این است که بخشی از مطالبات فرهنگیان درخصوص موضوع رتبه‌بندی شهریورماه به صورت علی‌الحساب در اختیار فرهنگیان قرار داده شود تا از ماه‌های آینده و با صدور احکام بتوان نسبت به اجرای تمام و کمال نظام رتبه‌بندی اقدام کرد.

فعال شدن سامانه رتبه‌ بندی برای نومعلمان

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره اعمال رتبه بندی نومعلمان گفت: سامانه rtb برای بارگذاری مدارک و مستندات معلمان جدید قابل دسترسی است و به زودی اطلاعیه‌ای در این زمینه منتشر خواهیم کرد.

پیش‌تر نیز معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در نشست خبری خود از رتبه‌بندی نومعلمان تا قبل از پایان سال جاری خبر داد و گفت: نومعلمانی که بعد از ابلاغ قانون، استخدام شدند، مشمول رتبه بندی می‌شوند.

با تصویب هیئت ممیزه به این جمع بندی رسیدیم و سامانه برایشان باز و احکامشان صادر می‌شود. یکی از دغدغه هایشان همین بود و صدور احکامشان بر اساس رتبه بندی انجام می‌شود و در دستورکار است. تا قبل از پایان سال احکام شان را صادر می‌کنیم.

راهنمای تلفنی برای بارگذاری مدارک در سامانه رتبه بندی معلمان

معلمان سراسر کشور می توانند برای استفاده از خدمات راهنمایی تلفنی برای بارگذاری مدارک در سامانه رتبه بندی معلمان با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور از ساعت 8 صبح تا 12 شب امکانپذیر است.


جهت مشاوره در زمینه rtb.medu.ir | آدرس جدید سامانه رتبه بندی معلمان 1401-1402
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 5 در انتظار بررسی : 3775
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 60 − 55 =

ناشناس دوشنبه , 19 سپتامبر 2022 - 1:14

آیا از معوقه های فرهنگیان باز هم پرداخت خواهد شد یا با اون مبلغ واریزی پرداخت معوقه تموم شد

فرهنگی سه‌شنبه , 13 سپتامبر 2022 - 23:55

خواهشا لطف کنین جلوی سایت رتبه بندی رو با اطلاع رسانی قبل در سایت چند روز باز کنین البته برا اونایی که اطلاعات رو ثبت وتایید نهایی کردن چون من موقع ثبت اطلاعات در سایت رتبه بندی کرونا گرفته بودم شرایطم برا کافینت رفتن اینا مساعد نبود وحتی در خونه هم بعلت بیماری توان ثبت مدارکم رو نداشتم با راهنمایی جزئی خودم دخترم مدارکم رو ثبت کرده و لی ناقشثبت کرده و تایید نهایی کرده وقدری از اطلاعاتم در یکی دو بند ناقص یا بدون اطلاعات مونده واین به ضرر من خواهد بود لطف کنین خواهشا جلوی سایت رو دوباره باز کنین تا من بتوانم اطلاعات بندها رو کامل کنم واز امتیازش محروم نشم

زینب اسمعیلی شنبه , 10 سپتامبر 2022 - 21:01

با سلام واحترام
1- دربخش ارائه مقالات چاپ شده ، که بیشتر مربوط یه مدارک ارشد ودکترا می باشدکه نوسط هیات ممیزی به چاپ می رسذ اما چه بسیار فراخوان وجشنواره هایی که مرتبط با مسائل حوزه آموزش وپرورش هر ساله برگزار گردیده است و مقالات مهمی که ارائه شده ومشکل گشای بسیاری از معضلات ومشکلات در حیطه های مرتبط با آموزش وپرورش بوده است وپس از ارائه وداوری نیز حائز رتبه های کشوری گردیده است اما نیازی به چاپ نبوده است آیا این مقالات مهم که مدارک وگواهی های آن ها موجود هست هیچ جایگاهی در رتبه بندی همکار که چندین ماه روی آن هاوقت گذاشته ندارد.حداقل این مقالات ارائه شده وحائز رتبه در بحش مقالات قابل پذیرش یاشد.
2- درس پژوهی همان الگوهای برتر ونوین تدریس می باشد که به صورت گروهی اجرا می گردد پس بهتر هست الگوهای برتر تدریس در قسمت درس پژوهی به آن اشاره ودیده شود
3- در سرفصل تجربه (تدریس به همکاران) مدرس امتیاز دارد آیا مدیر دوره که برگزاری ومهیا نمودن امکانات وشرایط کلاس و…را بر عهده دارد در این بخش امتیازی ندارد؟
4- داوری وارزیابی مسابقات وجشنواره ها که نیاز به تبحر ومهارت ودقت زیاددارد ووقت زیادی را از همکاران می گیرد وهیچ حق وحقوقی به همکار داده نمی شود کاش در قسمت مدرسی با جایی دیگر این مورد دیده می شد

ضغری نوراللهی شنبه , 10 سپتامبر 2022 - 2:04

بنده ضغری نوراللهی فرهنگی هستم با هیجده سال واندی سابقه موقع ثبت مدارک رتبه بندی کرونا گرفته بودم شرایطم برا کافینت رفتن اینا مساعد نبود قدری از مدارکمو خودم ثبت کردم بقیه رو بعلت خوب نبودن وضعم به دخترم سپردم تکمیل کنه در برخی بندها مدارکمو ثبت نکرده وتایید نهایی کرده مدارکم ناقص هستش خواهشا جلوی سایت رو باز کنین تا مدارک مونده ی خود رو ثبت کنیم

ضغری نوراللهی چهارشنبه , 7 سپتامبر 2022 - 18:38

بنده صغری موراللهی از استان آذربایجان شرقی با هیجد سال واندی سابقه خدمت موقع ثبت مدارک رتبه بندی کرونا گرفته بودم وشرایط کافینت رفتن اینا رو نداشتم و وضعم خوب بنود بعد قدری ثبت مدارک بعلت ناخوشی دخترمو راهنمایبکردم اون هم مدارکمو ناقص ثبت کرده و تایید نهایی کرده وامان ویرایش اینا هم نیس ومدارکم در یکی دو بند ثبت نشده د خواهشا در صورت امکان جلوی سایت رو باز کنید تا مدارک مونه خودمونو ثبت کنیم و و از امتیازش محروم نشیم

نصب اپ دانش آموزی