جهت مشاوره در زمینه اینترنت رایگان برای دانش آموزان و دانشجویان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 49471

my.gov.ir | ورود به سایت ثبت نام اینترنت رایگان دولت

سایت اینترنت رایگان دولت

my.gov.ir سایت اینترنت رایگان دولت است. اینترنت رایگان دولت برای بگیرها، فعال شد. در این صفحه، جزئیات سایت اینترنت رایگان دولت و کد فعالسازی اینترنت رایگان به اطلاع سرپرست خانوار می رسد. از طریق این صفحه مطلع می شوید که اینترنت رایگان دولت کی فعال میشود، اینترنت رایگان دولت چند گیگ است و لینک مستقیم ورود به سامانه دولت من my gov ir را در اختیار شما عزیزان در سراسر کشور قرار داده ایم:

ثبت‌نام اینترنت رایگان دولت برای همه مردم فعال شد

 • بسته اینترنت رایگانی که هفته گذشته وزارت ارتباطات در قالب پیامک به شهروندان اطلاع رسانی کرده بود،از امروز گزینه ثبت‌نام برای همه شهروندان فعال شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه my.gov.ir از این خدمات بهره‌مند شوند.
 • کاربران اینترنت، پیامکی جهت دریافت اینترنت هدیه دریافت کردند و در آن پیامک گفته شده بود که برای فعال‌سازی بسته اینترنت رایگان اهدایی دولت، به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس my.gov.ir مراجعه و شماره پیش فرض خود را انتخاب کنند.
 • بررسی‌ها نشان می دهد که گزینه ثبت نام اینترنت رایگان دولت برای همه شهروندان فعال شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه my.gov.ir از این خدمات بهره‌مند شوند.
 • معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از فعال‌سازی بسته اینترنت برای افراد مشمول سه دهک اول ‌بگیر در کشور خبر داد.
 • برای ثبت نام اینترنت رایگان دولتی به ترتیب زیر اقدام کنید:

ورود به سایت اینترنت رایگان دولت

برای ورود به سایت اینترنت رایگان دولت ، می توانید بعد از خاموش کردن فیلترشکن، روی لینک زیر کلیک کنید:

1- بعد از ورود به سایت اینترنت رایگان دولت ، روی گزینه فعال سازی بسته اینترنت هدیه دولت کلیک کنید:

my.gov.ir | ورود به سایت ثبت نام اینترنت رایگان دولت 3


2- شماره تلفنی که می خواهید اینترنت بر روی آن سیمکارت (ایرانسل، همراه اول، رایتل)  فعال شود وارد کنید:

my.gov.ir | ورود به سایت ثبت نام اینترنت رایگان دولت 4

 • به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، مجید حقی اظهار کرد: در پی تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای اختصاص بسته اینترنت رایگان برای اقشار کم برخوردار، اطلاعات مشمولینی که در بازه زمانی تعیین شده از طریق سامانه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس my.gov.ir یا کد دستوری #۱۲۳۴*۴* ثبت‌نام کرده‌اند، پس از صحت‌سنجی شماره‌ها از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از طریق سازمان فناوری اطلاعات به رگولاتوری اعلام شده است.
 • وی با اشاره به اینکه صرفاً سرپرستان خانوارهای سه دهک اول مشمول این بسته‌ها می‌شوند، اضافه کرد: در حال حاضر کد ملی و شماره تلفن همراه اعلام شده حدود ۹۴۴ هزار نفر از سرپرستان خانوارها که مشترک اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل و اپراتورهای مجازی تلفن همراه شاتل موبایل، های وب، آپتل، سامان تل و منطقه آزاد کیش هستند به این اپراتورها اعلام شده است و برای سیم‌کارت این دسته از مشمولان که مشکلی برای فعال‌سازی بسته (مانند قطعی سیم‌کارت به دلیل بدهی یا مسدودی …) نداشته‌اند، بسته اینترنت برایشان فعال شده و پیامک فعال‌سازی ارسال شده است.

بیشتر بدانید:

کد اینترنت رایگان شاد در ایرانسل و همراه اول • معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تاکید کرد: این بسته سالانه اینترنت ۴۰ گیگابایتی است که ۳۰ گیگابایت آن برای استفاده از سایت‌های منتخب و ده گیگابایت آن برای استفاده از اینترنت در نظر گرفته شده و با هدف حمایت از اقشار کم برخوردار و در قالب مسئولیت اجتماعی اپراتور اجرایی می‌شود.
 • مجید حقی خاطرنشان کرد: متقاضیانی که ثبت‌نام آنها از طریق سامانه خدمات دولت هوشمند یا کدهای دستوری موفقیت‌آمیز بوده و این بسته برای آنها فعال نشده است می‌توانند با مراکز تماس اپراتور خود تماس گرفته و وضعیت فعال‌سازی بسته اینترنت خود را جویا شوند. در صورت عدم دریافت پاسخ با مراجعه به نشانی https://۱۹۵.cra.ir درخواست خود را ثبت کنند تا رسیدگی شود.

بیشتر بدانید:

ورود به سایت ثبت نام اینترنت رایگان دانشجویانسایت اینترنت رایگان سه دهک پایین

سایت اینترنت رایگان سه دهک پایین درآمدی بسته های اینترنت رایگان را در اختیار خانوارهایی که درآمد پایین دارند گذاشته است. هیئت دولت برای واگذاری بسته‌های رایگان اینترنت به سه دهک پایین درآمدی خبر داد و گفت این مسئله اجرایی شده ما سامانه ثبت نام را باز کرده‌ایم و نزدیک به یک میلیون خانوار ثبت نام کردند و از ابتدای مردادماه این بسته برای آنها فعال شده است ما به اپراتورها اعلام کرده‌ایم آنهایی که ثبت نام کرده‌اند باید این بسته ها به آنها اختصاص پیدا کند یک بسته ۴۰ گیگ که تا پایان سال بوده و برای سال آینده هم یک بسته ۵۰ گیگ اختصاص داده خواهد شد.


بیشتر بدانید:

کد فعال سازی اینترنت رایگان برنامه شادحجم بسته اینترنت رایگان برای ۳ دهک اول بگیر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حاشیه نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران از اختصاص بسته اینترنتی چهارماهه و دائمی رایگان برای سه دهک پایین جامعه خبر داد.

حجم بسته اینترنت رایگان دولت برای تخصیص بسته اینترنت به دهک‌های کم‌درآمد جامعه، اینطور برنامه‌ریزی شده که ۳۰ گیگ اینترنت در قالب ۳ بسته ۱۰ گیگابایتی به ۳ دهک کم درآمد جامعه اختصاص داده شود.
هر ۴ ماه یکبار، این بسته فعال می‌شود و برنامه‌ریزی فعلی برای یک سال آینده است که به واسطه این طرح هر ۴ ماه یکبار، یک بسته اینترنت ۱۰ گیگابایتی برای سرپرست خانوار فعال می‌شود. سیم‌کارت سرپرست خانوار مشمول این بسته‌ها باید به نام خود او باشد.


بیشتر بدانید:

فعالسازی اینترنت رایگان دانشجویینحوه ثبت نام در سایت اینترنت رایگان 40 گیگ 

سایت ثبت نام و نحوه دریافت بسته اینترنت رایگان ۴ ماهه دائمی my.gov.ir است. کسانی که ۴۰۰ تومانی دریافت می‌کنند می‌توانند از طریق درگاه ملی خدمات دولت (my.gov.ir) این اینترنت را دریافت کنند. بعد از ورود به سامانه روی دکمه مشاهده مطابق عکس زیر کلیک کنید.

my.gov.ir | ورود به سایت ثبت نام اینترنت رایگان دولت 5

نحوه فعال کردن اینترنت رایگان از طریق کد دستوری

سرپرستان خانوار سه دهک اول می‌توانند با مراجعه به my.gov.ir یا از طریق کد #۱۲۳۴*۴* در موبایل خود برای دریافت بسته رایگان اینترنت ثبت‌نام کنند. این بسته فقط برای سرپرستان خانوار است.

وزیر ارتباطات درباره کندی اینترنت در روزهای اخیر نیز تصریح کرد: اگر کندی وجود داشته باشد، می‌توانند با سامانه ۱۹۵ تماس بگیرند و گزارش کنند و ما حتما آن را بررسی می‌کنیم.

وی افزود: اخیرا یک کندی در شب‌های اخیر بوده که البته برطرف شد اما ما آماده هستیم گزارشات را دریافت و به آن رسیدگی کنیم.


بیشتر بدانید:

نحوه فعال سازی اینترنت دانش آموزی همراه اول ایرانسل و رایتلامکان فعالسازی  اینترنت رایگان از همه اپراتورها 

آنگونه که وزیر اعلام کرده روی همان شماره، صرف‌نظر از اینکه مربوط به کدام اپراتور یا شرکت ارائه‌دهنده اینترنتی باشد، یک بسته اینترنت رایگان برای آنها فعال می‌شود.

امکان تغییر شماره موبایل برای دریافت اینترنت رایگان دولت

جواد موحد معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات : پیامی برای فعال شدن اینترنت رایگان برای شماره تماس ثبت شده می آید و در صورتی که سرپرست خانوار تمایل به تغییر شماره تماس وارد شده را دارد می تواند شماره جدید را وارد و کلمه تایید را کلیک کند.

آخرین مهلت ثبت نام اینترنت رایگان 

وزارت ارتباطات اعلام کرد سرپرستان خانواری که در سه دهک کم‌درآمد بگیران هستند تا پایان هفته جاری می‌توانند برای دریافت اینترنت رایگان ثبت‌نام کنند.


بیشتر بدانید:

اینترنت رایگان معلمان و دانش آموزان


5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه اینترنت رایگان برای دانش آموزان و دانشجویان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 1 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی