جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 44192

افزایش حداقل دریافتی معلمان در سال 1402

افزایش حقوق معلمان مدارس در سال 99-1400

میزان افزایش حقوق معلمان در سال ۱۴۰۲ مشخص شد. حداقل دریافتی معلمان، 20 درصد افزایش یافت. سخنگوی اقتصادی دولت از موافقت هیأت وزیران با میانگین رشد ۲۰ درصدی برای افزایش حداقل دریافتی معلمان در سال 1402 خبر داد. حقوق و دستمزد کارکنان دولت برای سال ۱۴۰۲ افزایش یافت.

سخنگوی اقتصادی دولت از موافقت دولت با افزایش میانگین ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

 • ایشان در نشست خبری اظهار کرد: در تمام یک سال گذشته مهم‌ترین رویکرد اقتصادی دولت سیزدهم برگرداندن ریل اقتصاد به مسیر انضباط بخشی در سیاست‌های مالی و پولی با هدف مدیریت بی ثباتی‌های اقتصاد کلان بوده است.
 • سخنگوی اقتصادی دولت افزود: بی انضباطی‌های پولی و مالی در چندین سال گذشته و رهاشدگی‌ها موجب شده بود موتورهای خلق تورم در عرصه پولی و بانکی شکور و بی انصلاطی های مالی دولت فعال شده بود.
 • وی اضافه کرد: انضباط بخشی به این وضعیت نیازمند ایجاد تحول در فرایندهای گذشته بود که یکی از راه‌های انصباط بخشی تکیه بر منابع پایدار بود.
 • به گفته وزیر اقتصاد، در ۸ ماهه امسال ۸۰.۵ درصد منابع عمومی بودجه امسال محقق شده است و نسبت به تحقق منابع عمومی در سال گذشته ۵۶ درصد رشد را نشان می‌دهد.
 • وزیر اقتصاد ادامه داد: میزان استفاده از تنخواه بودجه کمتر از ۸ هزار میلیارد تومان بوده که کاهش ۸۰ درصدی نیست به سال قبل دارد.
 • وی افزود: سقف منابع عمومی بودجه دولت تا سقف ۲ هزار همت افزایش می‌یابد که ناشی از شفاف سازی بودجه است و مواردی است که در سالهای گذشته در بودجه عمومی ذکر نمی‌شد اما در واقع جزئی از بودجه عمومی بود.
 • سخنگوی دولت گفت: هیأت وزیران با میانگین رشد ۲۰ درصد حقوق و دستمزد کارکنان دولت برای سال ۱۴۰۲ موافقت کرد.
 • وی افزود: در واقع برای کارکنانی که حقوق کمتری می‌گیرند بالاتر از ۲۰ درصد و کارکنانی که حقوق بیشتری می‌گیرند کمتر از ۲۰ درصد افزایش خواهد یافت که البته عدد نهایی با تصویب در مجلس مشخص می‌شود.


فرهنگیان بیشتر بدانند:

تاثیر سابقه کار در رتبه بندی معلمانمیزان دقیق افزایش حقوق معلمان در سال 1402

میزان دقیق افزایش حقوق معلمان در سال 1402، 20 درصد است. لازم به ذکر است که  میزان دریافتی معلمان یکسان نیست و رتبه بندی، تاثیر مستقیم بر حقوق دریافتی معلمان دارد.فرهنگیان بیشتر بدانند:

صدور احکام رتبه بندی معلمان و فرهنگیان برای افزایش حقوقمشاوره انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

فرهنگیان گرامی در سراسر کشور می توانند برای مشاوره ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان و اطلاع از قوانین جدید رتبه بندی معلمان برای اعطای حقوق، با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرند.


به این مقاله امتیاز دهید
منابع :

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 2 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی