جهت مشاوره در زمینه پایان نامه برای کسری خدمت سربازی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 50322

کسری خدمت سربازی با پایان نامه در سال 1401-1402

کسری خدمت سربازی با پایان نامه

وزیر علوم اعلام کرد، امکان کسری خدمت سربازی با پایان نامه در سال 1401-1402 فراهم شده است. البته هر پایان نامه ای مورد تایید نیست؛ در این صفحه از ویژگی های پایان نامه مورد تایید برای کسری خدمت سربازی مطلع می شوید:


ویژگی پایان نامه برای تایید کسری خدمت سربازی 

با هر موضوع پایان نامه ای نمی توان برای کسری خدمت سربازی اقدام کرد. کسری خدمت سربازی دانشجویانی که پایان نامه “نیاز محور” دارند مورد تایید است.

اگر می خواهید کسری خدمت سربازی با پایان نامه در سال 1401-1402 بگیرید، پیشنهاد می کنیم برای مشاوره در زمینه تهیه پایان نامه نیاز محور و کسری خدمت سربازی با پایان نامه، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید.


بیشتر بدانید:

مراکز ارائه دهنده پروژه کسری خدمت سربازیکسری خدمت سربازی با پایان نامه چگونه است؟

کسری خدمت سربازی با پایان نامه چگونه است؟ وزیر علوم گفت: در جلسه با ستاد کل نیروهای مسلح مقرر شد برای پایان نامه و رساله هایی که در راستای رفع نیازها نوشته می شوند، کسری خدمت در نظر گرفته شود.

 • ویزیر علوم در پنجاه و هفتمین اجلاس معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری که امروز در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی برگزار شد، اظهار کرد: حدود ۱۴ ماه گدشته ۲۰ مجله تحت نمایه بین المللی قرار گرفته است، این در حالی است که طی چهل سال گذشته ۱۰۱ مجله نمایی شده است.
 • وزیر علوم افزود: نمایه سازی مجلات چند حسن دارد؛ نخست اینکه مرجعیت علمی پیدا می‌کنیم و مقالاتی که چاپ می‌شود به سر جمع مقالات ایران اضافه می‌شود و رتبه علمی ایران را ارتقا می‌دهد و همچنین باعث رشد علمی نویسندگان نیز می‌شود.
 • ایشان با اشاره به اینکه مقرر شده است که به سردبیران این مجلات پایه تشویقی اعطا شود، گفت: به ازای هر ۵ سال مدیریت مجله علمی نمایه شده بین المللی یک پایه تشویقی اعطا می‌شود. اگر کسی توانست علاوه بر نمایه بین المللی، ضریب تأثیر هم بگیرد باز هم یک پایه تشویقی خواهیم داد.
 • وی با اشاره به توجه دولت سیزدهم به حوزه آموزش عالی گفت: رئیس جمهور هر ماه حداقل یک جلسه را به آموزش عالی اختصاص داده است که اصلاً طی ۴۰ سال گذشته سابق نداشته است. شورای عالی عتف نیز بعد از ۱۱ سال با حضور رئیس جمهور برگزار شد.
 • او  با بیان اینکه پیگیر این موضوع هستیم که آزمایشگاه‌های دانشگاه‌ها را تجهیز کنیم ولی هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده ایم، گفت: امیدوارم رئیس جمهور و معاون اول که در این رابطه قول مساعد داده اند به تحقق آن کمک کنند.
 • وزیر علوم ضمن بیان این مطلب که ما نگرشی نوین به نظام سنجش و انگیزش در آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری داریم و این نگرش جدید در پایه‌های تشویقی مشهود است، گفت: میزان پایه‌های تشویقی از ۷ و یا ۱۰ پایه به ۶۰ پایه افزایش یافته است. اساتید براساس میزان تلاش خود می‌توانند از آن بهره مند شود.
 • وی در مورد کسری خدمت سربازی با پایان نامه و با اشاره به اینکه ما نگاه ویژه ای به مرحله بعد از استاد ممتازی داریم و ۴ پایه تشویقی برای آنها در نظر گرفته ایم، گفت: در این رابطه یک افزایش حقوق دائمی را طراحی کردیم و در هیأت دولت هم تصویب شده است.

بیشتر بدانید:

انواع پروژه های کسری خدمت • ایشان ادامه داد: معاون فناوری وزارت علوم ایین‌نامه حمایت از تولید دانش بنیان را طراحی کرده اند که در هیأت دولت تصویب شده و از معاونان پژوهشی می‌خواهیم که این آئین نامه را چندین بار مطالعه و در هیأت رئیسه دانشگاه تحلیل و بررسی کنند چرا که ظرفیت‌های خوبی در این ایین‌نامه دیده شده است.
 • همچنین افزود: رئیس جمهور روز گذشته اصطلاح جدیدی در جمع نخبگان به کار بردند و برهمین اساس نگاه ما باید در وزارت علوم تغییر کند. رئیس جمهور اشاره‌ای به دانشگاه‌های پیشرو و دانشگاه‌های پیرو داشتند و باید ما تلاش کنیم که جزو دانشگاه‌های پیشرو باشد.
 • وزیر علوم با توجه به فراهم شدن امکان کسری خدمت سربازی با پایان نامه و خطاب به معاونان پژوهشی گفت: با رئیس دانشگاه رایزنی کنید که حوزه مالی پژوهشی را مستقل کنند.
 • وی با اشاره به پیگیری‌ها برای عملیاتی شدن بیمه پژوهش و فناوری گفت: تلاش می‌کنیم این طرح عملیاتی شود و بنده این موضوع را چندین بار در هیأت دولت مطرح کردم و امیدوارم موافقت شود.
 • ایشان در ادامه به سامانه ایده‌ها و نیازها اشاره کرد و گفت: برای اساتیدی که پایان نامه‌های ارشد و دکتری را براساس نیازهای ثبت شده در سامانه نان تعریف کنند، پایه‌های تشویقی برای آنها لحاظ خواهد شد.
 • وی بیان کرد: امروز رهبری تاکید کردند سیستم مقاله محوری به سمت نیاز محوری برود.از معاونان پژوهش و فناوری وزارت علوم می‌خواهم که برای جلسات بعدی ۱۲ معاون پژوهش و فناوری دانشگاه براساس شاخص‌های تعیین شده تقدیر شوند.
 • وزیر علوم دامه داد: برخی دانشگاه‌ها دیپلماسی علمی دارند ولی برخی دیگر خیر که این دانشگاه‌ها باید پیگیری‌های لازم را در این راستا داشته باشند و خواهش دارم این موضوع را در اولویت قرار دهید. از معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها می‌خواهم آئین نامه تعاملات ملی و بین المللی را بنویسند و در هیأت رئیسه دانشگاه تصویب کنند.
 • وی با تاکید بر موضوع مرجعیت علمی و امکان کسری خدمت سربازی با پایان نامه گفت: به طور مثال برخی دانشگاه‌ها برای استاد نمونه کشوری کسی را معرفی نکرده اند و مشخص است که مدیر مربوطه حواسش نیست شما معاونان دقت کنید که اساتید مرجع و پژوهشگران برتر دانشگاه را شناسایی و افزایش دهید.
 • او با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت پسادکتری فناوری گفت: چند روز گذشته با ستاد کل نیروهای مسلح جلسه داشتیم چند اتفاق قرار شد رخ بدهد؛ نخست اینکه قرار شد ستاد کل مجوز امریه پسادکتری را از رهبری بگیرند.
 • وزیر علوم در پایان تاکید کرد: در راستای مرجعیت علمی شما معاونان باید کمک کنید که در هیأت رئیسه این موضوع مطرح شود که کسانی از پایه‌های تشویقی استفاده می‌کنند، نخست کارنامه برای آنها طراحی شود و از طرف دیگر عضو هیأت علمی یک صفحه به دو زبان فارسی و انگلیسی در پایه‌های اطلاعات علمی و سامانه دانا داشته باشد.
 • همچنین قرار شد در هر دانشگاهی نماینده ستاد کل نیروهای مسلح مستقر شود و قراردادهای دانشگاه با نیروهای مسلح توسط آن فرد انجام و پیگیری شود.
 • از طرف دیگر مقرر شد امکان کسری خدمت سربازی با پایان نامه فراهم شود و برای پایان نامه و رساله‌هایی که در راستای رفع نیازها نوشته می‌شوند، کسری خدمت داده شود.

مشاوره پایان نامه برای کسری خدمت سربازی

اگر می خواهید کسری خدمت سربازی با پایان نامه در سال 1401-1402 بگیرید، پیشنهاد می کنیم برای مشاوره در زمینه تهیه پایان نامه نیاز محور و کسری خدمت سربازی با پایان نامه، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه پایان نامه برای کسری خدمت سربازی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی