کد خبر : 22618

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد


داوطلبانی که ، ثبت نام آزمون ارشد 1400 را انجام داده اند، در زمان مقرر سازمان سنجش ، می توانند اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد نمایند.
کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد، چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود. اطلاعات ثبت نامی ،تاریخ وساعت برگزاری کنکور ارشد 1400 و آدرس حوزه امتحانی در این کارت مشخص می شود و لازم است داوطلبان برای شرکت در آزمون کارت را همراه خود داشته باشند. کنکور ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد همزمان باهم و به صورت یکپارچه برگزار خواهد شد.
زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400

زمان بندی کنکور کارشناسی ارشد 1400 ، توسط سازمان سنجش منتشر می شود. ثبت نام ارشد 1400 در هفته سوم آذر ماه 99 انجام خواهد شد و زمان برگزاری این آزمون 6 و 7 خرداد 1400 اعلام شده.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ، معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون خواهد بود. در صورتی که تغییری در برگزاری آزمون ارشد 1400 ، بوجود نیاید، پیش بینی می شود، کارت آزمون، اول خرداد 1400 قابل دریافت باشد.زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد 1400 ، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.


نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 1400

بعد از مشخص شدن زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 1400 ؛ داوطلبان می توانند از طریق سایت سنجش اقدام به دریافت و پرینت کارت خود نمایند :

  • ابتدا وارد سایت (sanjesh.org) شوید ؛
  • وارد سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 شوید و ورود به سیستم را بزنید؛
  • ازدو روش وارد کردن شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام ؛ یا وارد کردن شماره پرونده ، کد ملی و سال تولد می توانید وارد سیستم بشوید ؛
  • بعد از وارد شدن می توانید روی گزینه پرینت کارت ورود به جلسه کلیک کرده و کارت خود را مشاهده و چاپ نمایید.


درصورتی که اطلاعات وارد شده در کارت ورود به جلسه داوطلبان با اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام مغایرت داشته باشد؛ داوطلبان باید نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.


برای ویرایش؛ معدل ، رشته تحصیلی ، اعمال سهمیه ، زبان خارجی ، وضعیت معلولیت و همه اطلاعات دیگر موجود در کارت ، می توانید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.
فرم ثبت نام کارشناسی ارشد 1400


کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400 15/5 - (1 امتیاز)
منابع : ناموجود
کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی