کد خبر : 10507

پروژه کسری خدمت دانشگاه مالک اشتر


در این مطلب  و عنوان میخواهیم بپردازیم و توضیح بدهیم در مورد پروژه کسری خدمت دانشگاه مالک اشتر و همچنین انواع روش های دریافت پروژه کسری خدمت نیز را ارائه دهیم.


معرفی دانشگاه صنعتی مالک اشتر:

دانشگاه صنعتی مالک اشتر یکی از دانشگاه‌های وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران است.این دانشگاه با هدف اجرای پروژه‌های تحقیقاتی خاص ملی و آموزش و تربیت کارشناسان و کادر ویژه مورد نیاز صنایع و مراکز تحقیقاتی دفاعی کشور در سال 1363 با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری تأسیس گردید.

این دانشگاه در دوران قبل از انقلاب اسلامی ایران به عنوان پژوهشگاه و آموزشکده برای صنایع دفاعی در شاهین شهر اصفهان توسط آمریکایی‌ها در جوار صنایع مهم دفاعی مستقر در اصفهان مانند هسا تأسیس شده بود. بعد از انقلاب مدتی با نام پژوهشگاه علوم و صنایع دفاعی مشغول به کار شد و سپس در سال 1363 با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی با نام دانشگاه علوم و صنایع دفاعی با جذب دانشجویان بورسیه در مقطع کارشناسی به کار خود ادامه داد. از سال 1378 تا 1381 بنا به دستور وزیر دفاع وقت دریادار علی شمخانی جذب دانشجو در آن به حالت تعلیق درآمد است  .سپس در سال 1382 با نام جدید دانشگاه صنعتی مالک اشتر با جذب دانشجو در مقاطع کارشناسی و سپس کارشناسی ارشد دوباره فعالیت‌های آموزشی خود را آغاز نموده است.


انواع روش های دریافت پروژه کسری خدمت


پروژه کسری خدمت دانشگاه مالک اشتر نیز همانند دیگر سازمان ها و نهاد ها در این راستا بوده که دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی می توانند با دریافت آن بسته به نوع آن کسر از خدمت بگیرند.

جهت دریافت پروژه کسری خدمت می توانید از دو طریق زیر اقدام نمود که به شرح زیر می باشد:

متقاضیان می توانند به بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کرده و با تحویل مدارک دانشگاهی و رزومه ی خویش اقدام به تکمیل پرونده نمایند. بنیاد ملی نخبگان با در نظر گرفتن رشته ی تحصیلی دانشگاهی متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط لازم و  پروژه کسری خدمت دانشگاه ها یا سازمان دیگری را اعطا می کند.

متقاضیان می توانند به صورت مستقیم به دانشگاه یا سازمان مورد نظر مراجعه کرده و با کارشناسان آن مرکز در مورد انجام پروژه کسری خدمت صحبت و مشورت کنند و به توافق برسند. که به نظر می رسد این روش برای متقاضیان آسان تر و مناسب تر می باشد.

معمولا انجام پروژه کسری خدمت دانشگاه مالک اشتر نیاز به حضور شخص در دانشگاه ندارد در برخی موارد نیز متقاضیان می توانند مشخصات خود را به انضمام تکمیل فرم دریافت پروژه کسری خدمت از طریق سامانه ی دانشگاه یا سازمان های دیگر ارسال کرده و به این طریق برای دریافت پروژه ی کسری خدمت سربازی خود اقدام نمایند.


نکات مهم راجع به دریافت پروژه کسری خدمت دانشگاه مالک اشتر

 توجه داشته  باشید  که متقاضیان و مشمولان نیز  می توانند چندین پروژه کسری خدمت دانشگاه مالک اشتر را که سبک تر هستند دریافت کرده و ارائه دهند. اما دقت کنید که دو یا چندین پروژه نمی توانند به صورت همزمان دریافت شده است  و انجام شوند. در پایان نیز متقاضیان بایستی نتیجه ی تمام پروژه های خود را برای ارزیابی نهایی میزان کسر از خدمت به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال نمایند.

1- متقاضیان انجام پروژه ی تحقیقاتی بایستی دانشجو و یا فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا بوده است  و نیز معدل آن ها حداقل 16 نیز  باشد.

2- همچنین متقاضیان دریافت این طرح های پژوهشی نباید در دوره ی غیبت به سر برند.

3- برای دریافت پروژه کسری خدمت دانشگاه مالک اشتر چنانچه در رشته های تحصیلی مهندسی صنایع و مدیریت فناوری اطلاعات هستید می توانید به عنوان همکار تحقیقاتی در این مرکز پذیرفته می  شوید. همکاران تحقیقاتی بایستی به لحاظ مدیریت دانش تسلط کافی داشته باشند.


سامانه صدای مشاور


به این مقاله امتیاز دهید
منابع :
کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی