جهت مشاوره در زمینه پردرآمدترین شغل ها در ایران

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 65382

پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای آقایان و زنان

پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای آقایان و زنان

در این مقاله به معرفی پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای آقایان و زنان پرداخته ایم و بازار کار این مشاغل را به صورت جامع و کامل شرح داده ایم. بسیاری از افراد این روزها دنبال پردرآمدترین شغل ها هستند و می خواهند قبل از انتخاب شغل، از درآمد و وضعیت بازار کار هر شغل اطلاع پیدا کنند. در این مقاله ما به معرفی پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای آقایان و زنان پرداخته ایم. اگر می خواهید پردرآمدترین رشته های انسانی در ایران و جهان را بشناسید پیشنهاد می کنیم که این مقاله با ما همراه باشید.


پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای آقایان و زنان

در این قسمت به معرفی پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای آقایان و زنان پرداخته ایم، رشته انسانی جز شاخه نظری است که رشته های متنوعی دارد که بیشتر این رشته با انسان و امور انسانی سر و کار دارند.

پردرآمدترین شغل در رشته انسانی برای زنان

پردرآمدترین شغل در رشته انسانی برای زنان به ترتیب عبارت اند:
1 روانشناس
2 مشاور در زمینه های مختلف (تحصیلی، خانواده و …)
3 وکالت
4 حسابرس
5 حسابدار
6 مددکار اجتماعی

** بازار کار این رشته هم در مدارس، محیط آموزشی، شرکت ها و … است و  هم اینکه خود افراد می توانند کارآفرینی کنند مثلا در رشته روان شناسی و مشاوره افراد بعد از کسب مدرک در این علوم می توانند مجوز دفتر مشاوره دریافت کرده و مشغول به فعالیت شوند.

** در زمینه وکالت نیز علاوه بر کار مراکز قضایی می توانند مجوز دفتر وکالت بگیرند و مشغول شوند در حوزه های دیگر نیز می توانند کارآفرینی کنند.

** میزان کسب درآمد در تمامی این رشته ها بستگی به استعداد و علاقه و نحوه فعالیت نیز دارد، اما به طور کلی این مشاغل در لیست پردرآمدترین شغل های رشته انسانی قرار دارند.


پردرآمدترین شغل در رشته انسانی برای آقایان

پردرآمدترین شغل در رشته انسانی برای آقایان به ترتیب عبارت اند:
1 وکالت، قاضی، دادستان
2 حسابرس
3 روانشناس
4 مدیر بازرگانی

** میزان کسب درآمد در تمامی این رشته ها بستگی به استعداد و علاقه و نحوه فعالیت نیز دارد، اما به طور کلی این مشاغل در لیست پردرآمدترین شغل های رشته انسانی قرار دارند.

معرفی بهترین شغل های رشته انسانی

رشته حقوق:یکی از رشته های پرکاربرد و پرطرفدار  در پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و آقایان است، در واقع افرادی که وارد این رشته می شوند بعد از کسب مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد و بالاتر لازم است در آزمون وکالت یا قضاوت شرکت کرده تا بتوانند در این رشته مشغول به کار شوند.

لازم به ذکر است که می توانند در دفتر اسناد رسمی، دادگستری، و… نیز مشغول به فعالیت شده و بازار کار گسترده ای دارد.

رشته روان شناسی: رشته روان شناسی یکی از رشته هایی است که بازار کار متنوع و گسترده ای دارد و شاخه های متنوعی نیز دارد از جمله شاخه های آن می توان به روانشناسی بالینی، روانشناسی کودک، صنعتی و سازمانی، و … اشاره کرد، رشته های روانشناسی می توانند در مدارس، مراکز آموزشی، بیمارستان ها و درمانگاه ها مشغول به کار شوند.علاوه بر این این رشته می تواند بصورت مستقل و با کسب مجوز کلینیک و یا مطب دائر کند و به درمان و مشاوره بپردازد. برای فعالیت و موفقیت در این رشته نیاز به هوش کلامی بالایی دارید و افرادی که وارد این رشته می شوند باید قدرت بیان بالایی داشته باشند تا بتوانند به ارائه خدمات مناسب بپردازند.

رشته مشاوره و راهنمایی: این رشته نیز بازار کار متنوعی دارد و می تواند در مراکز آموزشی و درمانی خدمات ارائه دهند و می توانند مجوز برای ارائه مشاوره نیز دریافت کرده و بصورت مستقل فعالیت کنند.

رشته مددکاری اجتماعی نیز یکی دیگر از پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و آقایان محسوب می شود و افرادی که به این رشته علاقه دارند می توانند به راحتی کسب درآمد کنند. این افراد می توانند در مراکز درمانی، کلینک های ترک اعتیاد، موسسات حمایتی و شبه خانواد، مدارس و.. مشغول به کار شوند و حتی این افراد می توانند مجوز تاسیس مراکر ترک اعتیاد و … دریافت کرده و مستقل به کارآفرینی بپردازند.

رشته مددکاری جز یکی از رشته های کاربردی است چون یشتر با درد و رنج افراد سر و کار دارد تا حدودی فرسایشی بوده، افرادی که وارد این رشته می شوند باید این مساله را بدانند و قدرت سازگاری و صب بالایی برای شنیدن درد و رنج دیگران و همدلی با آنها داشته باشند.

رشته حسابداری: این رشته که بیشتر با محاسبات و اعداد و ارقام سر و کار دارد جز یکی از پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و آقایان است. بازار کار این رشته بیشتر در شرکت ها و بانک ها و موسسات مالی است.افرادی که وارد این رشته می شوند باید بدانند که این کار بیشتر پشت میز نشینی است و تحرک کمتری نیز دارد و بخاطر حساسیت حساب های مالی تمرکز بالایی باید داشته باشند.

رشته حسابداری یکی از رشته هایی است که نیاز به هوش عملیاتی بالایی دارد بر خلاف بیشتر رشته های انسانی که هوش کلامی بالایی نیاز دارند. این شاخه جز شغل های رشته انسانی برای آقایان بوده که در بین این گروه متقاضیان زیادی تری دارد.

مدریریت مالی، دولتی و بازرگانی: این شاخه نیز یکی از رشته های کاربردی و در واقع جز یکی از پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و آقایان است. بازار کار این افراد بیشتر در شرکت ها، کارخانه هاف مراکز تولیدی و … است. این رشته یکی از پردرآمدترین شغل رشته انسانی هستند و می توان در آن کارآفرینی هم انجام داد.

پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای آقایان و زنان 1در پاسخ به اینکه پردرآمدترین شغل ها در ایران و دنیا چیست؟ باید بگوییم هر شغلی کابردی دارد و می تواند خدماتی ارائه دهد و تا زمانی که بتوان خدمت ارائه داد می توان کسب درآمد کرد، و پردرآمدترین شغل رشته انسانی بستگی به خلاقیت و میزان بهره وری افراد دارد و نمی توان گفت پردرآمدترین شغل دنیا در رشته انسانی چیست.

پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای آقایان و زنان 1رشته انسانی از جمله رشته های یاریگرایانه است که با انسان و عوامل انسانی سر و کار دارد و  جز پردرآمدترین رشته ها در جهان است، و بازار کار خوبی دارد.

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای آقایان و زنان 3

راهنمای تلفنی پردرآمدترین شغل ها در ایران

در این مقاله به معرفی پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای آقایان و زنان پرداخته ایم، اگر برای پیدا کردن پردرآمدترین شغل ها در ایران با سوال یا ابهام روبرو شده اید می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن های ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل کنید تا مشاوران سامانه تلفنی شما را در انتخاب پردرآمدترین رشته های انسانی در ایران راهنمایی نمایند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه پردرآمدترین شغل ها در ایران

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی