کد خبر : 51362
- بازدید

نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد 1401-1402


جهت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد 1401-1402

نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد 1401-1402

در این مقاله از نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد 1401-1402 مطلع می شوید. اطلاعیه در خصوص زمان و نحوه چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی ۱۴۰۱ از سوی دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد:

ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد 1401-1402

نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد 1401-1402 از سوی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد که در این صفحه به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی دکتری تخصصی می رسد:

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی می رساند ، پذیرفته شدگان می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام  که در سامانه  این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار خواهد گرفت، مراجعه کنند و یا با شماره تلفن مندرج در این صفحه تماس بگیرند.
شایان ذکر است نتایج پذیرفته شدگان دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان و آزمون اختصاصی واحدهای ارس،کیش و امارات متعاقبا ً اعلام خواهد شد.
زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد با کنکور 1401

نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری 1401، دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی با بارگذاری مدارک ثبت نام، امکانپذیر است. راهنمای ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دوره دکتری تخصصی با آزمون،بدون آزمون و واحدهای بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۴۰۱ منتشر شد.

متن کامل اطلاعیه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد درباره نحوه ثبت‌نام قبول‌شدگان آزمون دکتری ۱۴۰۱ به شرح زیر است:

پرونده کلیه پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ جهت حراز صلاحیت‎های عمومی تحت بررسی است، لذا ثبت ‎نام و ادامه تحصیل پذیرفته شدگان این مرحله منوط به تأیید صلاحیت های عمومی ایشان توسط مراجع ذیصلاح خواهد بود.

 • – با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت ‎نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت می‌باشد.
 • – پذیرفته شدگانی که در فرم ثبت‎ نام اینترنتی، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته اند، باید هنگام ثبت ‎نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند. بدیهی است چنانچه در هر زمان از ثبت‎ نام و یا حین تحصیل، واجد شرایط بودن این قبیل از دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات نرسد، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به علت سوء استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران پیگرد قانونی آنها برای دانشگاه محفوظ خواهد ماند

بیشتر بدانید:

شرایط معافیت دانشجویی مقطع دکتری


نحوه ثبت نام مجازی پذیرفته شدگان دکتری آزاد ۱۴۰۱

با عنایت به اینکه نحوه ثبت نام مجازی پذیرفته شدگان دکتری آزاد 1401 از طریق نشانی edu.iau.ac.ir  به صورت مجازی صورت می‌پذیرد، لذا کلیه پذیرفته شدگان لازم است جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir مراجعه نمایند.

– عدم مراجعه پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منزله انصراف از ثبتنام تلقی شده و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

تبصره: کلیه پذیرفته شدگان لازم است مطابق زمانبندی اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش با در دست داشتن مدارک ذیل به منظور تکمیل مراحل ثبت نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند.


بیشتر بدانید:

زمان برگزاری آزمون دکتری


شروع ثبت نام دانشگاه های کشور در سال 1401-1402

مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد

مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد شامل موارد زیر است:

 • ۱- اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد و ریزنمرات با ذکر معدل.
 • ۲- تصویر کلیه صفحات شناسنامه.
 • ۳- شش قطعه عکس ۳×۴ تمام رخ که در سال جاری تهیه شده باشد (برای مشمولین ۱۲ قطعه).
 • ۴- تصویر کارت ملی (پشت و رو).
 • ۵- مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران پذیرفته شده را مشخص نماید. (از جمله فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته یا دکتری عمومی یا لغو معافیت تحصیلی دوره‌های مذکور که بیش از یک سال از فراغت از تحصیل فرد نگذشته باشد).
 • ۶- تکمیل کلیه فرم‌های ثبت نام و فرم‌های مربوط به تعهدات و سایر فرم‌های که در سامانه آموزشیار قرار گرفته است.
 • ۷- چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش، ثبت‎ نام و تحصیل مشخص شود که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده است ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد.

هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی

۱- شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغیر تشکیل شده که به منظور تأمین بخشی از هزینه‌های این دوره در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌گردد. علاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه باید مبلغی را بابت هزینه خدمات آموزشی در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند.

۲- پذیرفته شدگان واحدها و مراکز بین المللی و برون مرزی توجه داشته باشند که (مطابق آئین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی) مجوز انتقال، میهمانی و جابجایی تحت هیچ شرایطی به آن‌ها داده نخواهد شد.


بیشتر بدانید:

قیمت کارت معافیت سربازی با مدرک دکتریجهت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد 1401-1402
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3775
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: − 1 = 2

نصب اپ دانش آموزی