جهت مشاوره در زمینه نحوه اعتراض به نتایج آزمون دبیری

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 68904

استخدام قبول شدگان آزمون دبیری 1402 + راهنمای استخدام موقت

پذیرفته شدگان آزمون دبیری
پذیرفته شدگان آزمون دبیری آموزش پرورش لازم است بعد از اعلام نتایج، بلافاصله برای تشکیل پرونده اقدام کنند. عدم تشکیل پرونده به منزله انصراف از آزمون می باشد. نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه دبیری بعد از ظهر روز چهارشنبه 26 مهر ماه اعلام شد.

نحوه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون دبیری 

نحوه پذیرفته شدگان آزمون دبیری لازم است برای شروع مراحل استخدام از جمله تشکیل پرونده، دریافت گواهی عدم سوء پیشینه، انجام معاینات پزشکی، شرکت در دوره های مهارت آموزی و… اقدام کنند.

چطور برای تشکیل پرونده اقدام کنیم؟

قبول شدگان آزمون دبیری برای تشکیل پرونده استخدام، انجام معاینات پزشکی، دریافت معرفی نامه برای گواهی عدم سوء پیشینه و اطلاع از سایر مراحل و مدارک، لازم است بعد از اعلام نتایج به اداره کل آموزش و پرورش استان خدمت خود مراجعه کنند.
تیکپذیرفته شدگان آزمون دبیری 1402 می توانند علاوه بر مراجعه حضوری برای اطلاعات بیشتر به صورت غیر حضوری به سامانه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه مراجعه کنند.

پذیرفته شدگان آزمون دبیری ۱۴۰۲ از کی می توانند تدریس کنند؟

پذیرفته شدگان آزمون دبیری ۱۴۰۲ لازم است بعد از اعلام نتایج به اداره کل آموزش و پرورش استان و منطقه قبول شده مندرج در دفترچه آزمون مراجعه کنند.

تیکحکم استخدام قراردادی پذیرفته شدگان آزمون دبیری به این شرط صادر می شود که فرد تاییدیه انفرادی گزینش، ابلاغ تدریس و  دیگر ضوابط و مقررات استخدامی  را داشته باشد.دوره مهارت آموزی چطور برگزار میشود؟

همزمان با انجام مراحل استخدام، دوره مهارت آموزی قبول شدگان آزمون دبیری از طریق دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و دانشگاه فرهنگیان انجام می‌شود.

تیکپذیرفته شدگان آزمون دبیری برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی، لازم است بر اساس رشته شغلی خود پنج روز بعد از اعلام نتایج نهایی آزمون به سامانه اطلاع رسانی دو دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنند.

تیکقسمتی از هزینه برگزاری دوره مهارت آموزی که عبارتند از خدمات آموزشی و رفاهی، بر عهده داوطلب است و محل آموزش نیز توسط دانشگاه های تربیت دبیر شهید رجایی و دانشگاه فرهنگیان تعیین می‌شود.

تیک در صورتی که به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد از سوی هسته گزینش تایید نشود، انجام معاینات پزشکی، ارائه گواهی سوء پیشینه و موفقیت در دوره مهارت آموزی حق استخدام فرد در وزارت آموزش و پرورش را ایجاد نمی‌کند و از ادامه مراحل استخدام جلوگیری می‌شود.مدارک مورد نیاز ثبت نام در دوره مهارت آموزی

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره مهارت آموزی و تشکیل پرونده استخدام از سوی دانشگاه های تربیت دبیر شهید رجایی، دانشگاه فرهنگیان و اداره کل آموزش و پرورش استان خدمت اعلام می‌شود که این مدارک عبارتند از:

1- اصل و کی شناسنامه داوطلب

2- اصل و کپی کارت ملی

3- اصل و کپی شناسنامه فرزندان

4- اصل و کپی مدارک تحصیلی(گواهینامه موقت یا دانشنامه)

5- اصل کارنامه نتایج نهایی آزمون

6- اصل و کپی مدارک مربوط به ایثارگری

7- اصل و کپی کارت پایان خدمت  یا معافیت دائم برای داوطلبان آقانحوه اعتراض به نتایج آزمون دبیری 

داوطلبانی که در آزمون دبیری قبول نشده اند و به نتایج اعتراض دارند می توانند بعد از 24 ساعت از اعلام نتایج نهایی این آزمون به مدت پنج روز با مراجعه به سامانه ارزیابی تکمیلی به نشانی https://jazb.sru.ac.ir/auth/login اعتراض خود را ثبت کنند.

تیکداوطلبان برای ورود به این سامانه لازم است کد ملی خود را به عنوان نام کاربری و شماره پرونده در آزمون را به عنوان رمز عبور وارد کنند تا حساب کاربری آنها باز شود و امکان ثبت اعتراض داشته باشند.

تیکهمچنین تاکید شده است که معترضان به نتایج از مراجعه حضوری به ادارات کل آموزش و پرورش استان، هسته های گزینش استان و یا ستاد وزارت آموزش و پرورش خودداری کنند، زیرا رسیدگی به اعتراضات فقط از طریق سامانه اطلاع رسانی رسیدگی به اعتراض ها انجام می‌شود.

تیکپس از اتمام مهلت پنج روزه ثبت اعتراض، درخواست‌های رسیدگی به اعتراض ها دیگر پذیرفته نمی شود و پاسخگویی به نتیجه اعتراضات حداکثر تا ۴۵ روز پس از پایان مهلت ثبت اعتراض از سامانه ذکر شده اعلام می‌شود.کد 19 گزینش و استخدامی آموزش و پرورش چیست؟

کد 19 گزینش و استخدامی آموزش و پرورش یعنی داوطلبانی که دارای صلاحیت عمومی یا همان داوطلبانی که گزینش آنها مورد تایید قرار نگرفته و در ستون وضعیت قبولی کارنامه اعلام نتایج نهایی آنها کد ۱۹ درج شده است.

این داوطلبان باید از ششم آبان تا ششم دی سال جاری ضمن مراجعه حضوری به هسته گزینش استان محل ارزیابی شده خود، درخواست کتبی تجدید نظر خود را ارائه داده و مراحل بررسی پرونده خود در مراحل تجدید نظر را از هسته گزینش استان پیگیری کنند.

در صورتی که این داوطلبان درخواست تجدید نظر خود را در مهلت زمان ذکر شده ارائه ندهند به منزله انصراف می باشد و درخواست های تجدید نظر پس از تاریخ 6 دی ماه سال جاری ترتیب اثر داده نمی شود.استخدام موقت قبول شدگان آزمون دبیری 1402

قبول شدگان آزمون دبیری پس از تشکیل پرونده و انجام سایر مراحل اداری، موقتا به صورت قراردادی تا پایان سال جاری به استخدام آموزش و پرورش در می آیند و تمدید استخدام آنها برای سال ۱۴۰۳ بستگی به موفقیت آنها در گذراندن دوره مهارت آموزی و اخذ گواهینامه صلاحیت معلمی است.

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، ارزیابی تکمیلی برای صلاحیت تخصصی و حرفه‌ای داوطلبان در ویژگی‌های شخصیتی، انگیزه، علاقه و میزان شناخت و انتظارات داوطلبان حرفه معلمی به منظور انتخاب و پذیرش افراد انجام شده است.


توجه

شرط قبولی در ظرفیت معین در دفترچه برای سهمیه مربوطه شامل تاهل، داشتن فرزند، حافظ قرآن بودن و سهمیه‌های بومی، داشتن نمره کل نهایی بالاتر نسبت به داوطلبان دیگر است.

 

تلفن تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور


پذیرفته شدگان آزمون دبیری درصورت هر گونه سوال و ابهامی می توانند با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه از ساعت 8 صبح تا 12 دوازده شب از طریق سیستم مشاوره تلفنی پاسخگوی تمامی سوالات قبول شدگان آزمون دبیری در سراسر کشور هستند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه نحوه اعتراض به نتایج آزمون دبیری

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی