جهت مشاوره در زمینه انجام امور غیر حضوری برای دانشجویان، اساتید و کارکنان در سامانه گلستان دانشگاه تهران

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 76947

ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران | ems.ut.ac.ir

سامانه گلستان دانشگاه تهران -1

در این مقاله لینک ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران به آدرس ems.ut.ac.ir را در اختیار کاربران گرامی قرار داده ایم، علاوه براین راهنمای تصویری ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران را در اختیار دانشجویان، کارکنان و اساتید عزیز قرار داده ایم. این سامانه همان سامانه جامع آموزش الکترونیک دانشگاه تهران است که با هدف تسریع انجام فعالیت های اداری دانشگاهی برای دانشجویان، کارکنان و اساتید راه اندازی شده است.

کاربرد آن، انجام کلیه امور اجرایی، اتحصیلی و ارائه خدمات به دانشجویان دانشگاه تهران برای انجام امور تحصیلی مانند ثبت نام اولیه، انتخاب واحد، پرداخت شهریه، اعتراض به نمرات، حذف ترم، ارزشیابی اساتید و … می باشد. اساتید می توانند با ورود به این سامانه نمرات دانشجویان را ثبت کنند. این سامانه مربوط به تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه تهران از جمله مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است.


ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران ems.ut.ac.ir

برای ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران ems.ut.ac.ir می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

✅ لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران

دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه تهران برای انتخاب واحد، ثبت نمرات و کلیه امور خود می بایست به سیستم جامع دانشگاهی گلستان به آدرس ems.ut.ac.ir مراجعه نمایند.معرفی سامانه گلستان دانشگاه تهران

سامانه گلستان دانشگاه تهران برای دانشجویان دانشگاه تهران، اساتید و کارکنان یکسان و به نشانی اینترنتی ems.ut.ac.ir است.

دانشجویان: از امکانات این سامانه برای دانشجویان می توان به خدماتی همچون انتخاب واحد، مشاهده دروس ترمی، ارزشیابی اساتید، مشاهده کارنامه، اعتراض به نمرات، حذف و اضافه واحدهای درسی،مشاهده زمان و نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه، پرداخت شهریه، ثبت درخواست وام دانشجویی، حذف ترم و … اشاره کرد.

اساتید: اساتید می توانند با مراجعه به صفحه کاربری شخصی خود در سامانه گلستان دانشگاه تهران، به انجام امور مربوطه از جمله ثبت و تایید نمرات دانشجویان را انجام دهند. از طریق این سامانه می توان کلیه امور آموزشی دانشگاه از لحظه پذیرش تا پایان فرآیند فارغ التحصیلی دانشجویان را انجام داد.

کارکنان، اساتید و دانشجویان برای ورود به سامانه جامع آموزش و سامانه گلستان دانشگاه تهران لازم است ابتدا وارد سایت ems.ut.ac.ir شده و نوع کاربری خود (دانشجویان، دانش آموختگان، کارمندان و اساتید) را از میان تب های موجود انتخاب کنند. به طور مثال دانشجویان گزینه دانشجویان را انتخاب نمایند و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد پنل شخصی خود در سامانه شوند. دانشجویان عزیز لازم است برای ورود به سامانه احراز هویت و گرفتن شناسه یکتای دانشگاه تهران را انجام دهند. نحوه انجام احراز هویت یکتا دانشگاه تهران را در همین صفحه شرح داده شده ایم.

سامانه گلستان دانشگاه تهران -1

بعد از ورود به صفحه اصلی سامانه 13 بخش را مشاهده می کنید که در تصویر بالا با اعداد مشخص شده اند، در ادامه کاربرد هر یک از این بخش ها را به ترتیب توضیح داده ایم:

 • شماره 1: عبارت “صفحه اصلی” در سامانه گلستان دانشگاه تهران، برای بازگشت به صفحه اصلی است، در هر قسمت سایت که باشید با کلیک روی این عبارت به همین صفحه باز می گردید.
 • شماره 2: دانشجویانی که هم اکنون در حال تحصیل هستند و فارغ الحصیل نشده اند با انتخاب گزینه دانشجویان می توانند وارد پنل شخصی خود شوند.
 • شماره 3: فارغ التحصیلان با انتخاب گزینه “دانش آموختگان” می توانند اموری مانند درخواست گواهی موقت پایان تحصیلات، دریافت کارنامه انگلیسی و… را پیگیری کنند.
 • شماره 4: کارمندان و کارکنان دانشگاه تهران با انتخاب گزینه کارمندان می توانند وارد پنل کاربری خود در سایت دانشگاه گلستان تهران شوند.
 • شماره 5: اساتید محترم دانشگاه تهران می توانند از طریق کلیک روی عبارت “اساتید” به پنل کاربری اختصاصی خود در سامانه گلستان دانشگاه تهران دسترسی پیدا کنند.
 • شماره 6: این بخش نیز همانطور که از نام آن مشخص است، مربوط به اخبار و اطلاعیه های دانشگاه تهران است
 • شماره 7:  سامانه گلستان دانشگاه تهران قوانین مربوطه به استفاده از خدمات غیرحضوری را در این بخش شرح داده است.
 • شماره 8: گزینه نیازمندی های این سامانه مربوط به پیش نیاز ها و نحوه اتصال به این سامانه مشروط به مطالعه و اعمال مراحل ذکر شده می باشد.
 • شماره 9: اگر نیاز به ارتباط با تیم پشتیانی را دارید می توانید از طریق بخش پشتیبانی که در آن نشانی الکترونیکی سامانه پشتیبانی درج شده است، درخواست خود را پیگیری کنید. علاوه براین می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید. کارشناسان سامانه مشاور تحصیلی از طریق سیستم مشاوره تلفنی، راهنما و پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند، علاوه براین درخواست متقاضیان را در سامانه گلستان دانشگاه تهران، ثبت و پیگیری می کنند، بنابراین نیاز به مراجعه به کافی نت یا درخواست کمک از سایر افراد را ندارید، می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با این سامانه (مشاوره تحصیلی) تماس بگیرید.
 • شماره 10: در این قسمت پاسخ سوالات متداول را می خوانید که ممکن است پاسخ سوالات شما نیز در میان این سوالات باشد.
 • شماره 11: از طریق این منو می توانید به “معاونت آموزشی”، “سامانه پشتیبانی خدمات فناوری اطلاعات و ” پست الکترونیکی دانشجویی” را مشاهده کرده و درخواست های خود را پیگیری کنید. خدمات این بخش شامل مطالعه عناوین رشته ها و گرایش ها، دسترسی به لینک مستقیم بخش های مختلف و … می باشد
 • شماره 12: برای پیگیری امور مربوط به خوابگاه و تغذیه دانشجویان دانشگاه تهران، می توانید این بخش اقدام کنید. علاوه براین می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید. کارشناسان سامانه مشاور تحصیلی از طریق سیستم مشاوره تلفنی، راهنما و پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند، علاوه براین درخواست متقاضیان را در سامانه گلستان دانشگاه تهران، ثبت و پیگیری می کنند، بنابراین نیاز به مراجعه به کافی نت یا درخواست کمک از سایر افراد را ندارید، می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با این سامانه (مشاوره تحصیلی) تماس بگیرید.
 • شماره 13: این بخش نیز راه ارتباطی با ساختمان مرکزی دانشگاه تهران (شماره تماس، نشانی و دورنگار) است.


بیشتر بدانید: میزان شهریه دانشگاه تهرانورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران | ems.ut.ac.ir 1

دریافت شناسه یکتا از سامانه مدیریت شناسه یکتا utid.ut.ac.ir

برای ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران، لازم است حتما برای دریافت شناسه یکتا اقدام کنید. برای دریافت شناسه یکتا دانشگاه تهران وارد سامانه گلستان دانشگاه تهران به آدرس utid.ut.ac.ir شوید. سپس گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید، این گزینه ها شامل موارد زیر است و با انتخاب گزینه مرتبط می توانید شناسه یکتا دریافت کنید:

 1. داوطلب پذیرفته شده
 2. دانشجو یا دانش آموخته
 3. پرسنل یا هیات علمی یا بازنشسته
 4. هویت موقت

** با انتخاب هر یک از این گزینه فرم مشخصات مشاهده خواهید کرد با پر کردن اطلاعات درخواستی، شناسه یکتا صادر می شود. به طور مثال داوطلبان پذیرفته شده می توانند شماره داوطلبی، شناسه هویتی، کد ملی، تاریخ تولد و عبارت امنیتی را وارد کرده و شناسه یکتا بگیرند. اگر گزینه دانشجو یا دانش آموخته را انتخاب کنید، لازم است به جای شماره داوطلبی باید شماره دانشجویی خود را وارد کنید.

ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران | ems.ut.ac.ir 2


نحوه انتخاب واحد در سامانه گلستان دانشگاه تهران

دانشجویان بعد از ورود به پنل شخصی خود در سامانه گلستان دانشگاه تهران می توانند مراحل انتخاب واحد، ترمیم و …را به ترتیب زیر انجام دهند:

 • ورود به سامانه گلستان دانشگاه تهران به نشانی ems.ut.ac.ir
 • انتخاب گزینه “دانشجویان”
 • انتخاب گزینه “ورود دانشجویان”
 • وارد کردن نام کاربری و گذرواژه
 • انتخاب گزینه “پیشخوان خدمت”
 • انتخاب گزینه “ثبت نام اصلی”
 • انتخاب لینک “ورود به فرم ثبت نام”
 • انجام فرآیند انتخاب واحد و انتخاب واحدهای مورد نظر

هنگام انتخاب واحد به دروس پیش نیاز توجه داشته باشید، زیرا عدم رعایت پیش نیاز باعث حذف درس می شود. به خطاهایی که پایین صفحه به نمایش درمی آید توجه داشته باشید و دقت کنید که مهلت انتخاب واحد نیز محدود است اگر مهلت تمام شده بود در مهلت زمانی تمدید شده اقدام نمایید. پیشنهاد می کنیم انجام مراحل انتخاب واحد را به مشاور تحصیلی بسپارید. برای اینکار نیاز به مراجعه حضوری نیست. می توانید از سراسر کشور و بدون شماره گیری کد با تلفن ثابت با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه، از طریق سیستم مشارو تلفنی تمام مراحل را برای متقاضیان عزیز انجام میدهند.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه انجام امور غیر حضوری برای دانشجویان، اساتید و کارکنان در سامانه گلستان دانشگاه تهران

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی