جهت مشاوره در زمینه دریافت فیش حقوقی از سامانه تامین اجتماعی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 68485

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی

در این مقاله، لینک ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی به نشانی tamin.ir را در اختیار مستمری بگیران سراسر کشور قرار داده ایم. علاوه براین نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی برای گرفتن فیش حقوق مستری بگیران و نحوه دریافت رمز سایت فیش حقوقی بیمه تامین اجتماعی را شرح داده ایم.

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 1

بازنشستگان تامین اجتماعی میتوانند برای دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی خود به سایت tamin.ir مراجعه کنند:

ورود به سامانه 

 

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 2 بازنشستگی به معنای عدم اشتغال بیمه شده به کار به علت رسیدن به سن بازنشستگی در قانون تامین اجتماعی است. بیمه شدگان تامین اجتماعی بعد از آنکه به شرایط لازم بازنشستگی رسیدند، مستمری بازنشستگی دریافت می کنند. درواقع حق بیمه های کسر شده از حقوق آنها در سال های اشتغال در زمان بازنشستگی به صورت حقوق ماهانه به افراد پرداخت میشود.


سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 2 سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد، سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی به آدرس tamin.ir را در راستای ارتقاء رضایتمندی مستمری بگیران گرامی و توسعه ارائه خدمات غیر حضوری راه اندازی کرده است. از این پس اطلاع رسانی درخصوص میزان مستمری و کمکهای جانبی و کسورات قانونی مستمری بگیران از طریق سامانه  فیش حقوقی تامین اجتماعی به نشانی tamin.ir صورت خواهد گرفت.

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 2 تهیه فیش بصورت کلی و ارسال برای پرداخت حقوق مستمری بگیران، متوقف شد. اما تا زمان اطلاع رسانی کامل و آشنایی مستمری بگیران از نحوه بهره برداری از سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی، واحد های اجرایی می بایستی در صورت مراجعه مستمری بگیران، ضمن راهنمایی آنان درخصوص چگونگی دریافت فیش مستمری تامین اجتماعی از طریق سایت، راهنمایی لازم را انجام دهند و در صورت ضرورت، نسبت به تهیه و ارائه فیش بصورت موردی اقدام نمایند.
کلیه مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از این پس می توانند در هر ساعت از شبانه روز، نسبت به مشاهده و تهیه فیش حقوقی خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند.

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 2 مستمری بگیران گرامی، اگر برای دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی با مشکل روبرو شده اند، می توانند برای گرفتن فیش حقوقی، به صورت تلفنی اقدام کنند و از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایند. کارشناسان این سامانه از طریق سیستم مشاور تلفنی، وارد پنل کاربری متقاضی شده و فیش حقوقی تامین اجتماعی را دریافت کرده و برای متقاضی ارسال می کنند. این تماس رایگان نمی باشد و شامل هزینه مشاوره تلفنی بر روی قبض تلفن ثابت است.

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 6


ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 7 بیشتر بدانید: سایت سازمان تامین اجتماعی نیروهایورود به سایت فیش حقوقی تامین اجتماعی

مستمری بگیران تامین اجتماعی میتوانند با مراجعه به سایت تامین اجتماعی فیش حقوقی (سامانه  فیش حقوقی تامین اجتماعی) و با استفاده از کد ملی، فیش حقوقی تامین اجتماعی خود را دریافت کنند. برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی، لازم است ابتدا در این سایت ثبت نام کنید:

جزئیات نحوه ثبت نام در سایت تامین اجتماعی و ایجاد حساب کاربری و دریافت رمز عبور، به شرح زیر است:

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 8 ابتدا وارد سایت فیش حقوقی تامین اجتماعی به آدرس www.tamin.ir شوید. سپس از منوی خدمات پرکاربرد “ثبت نام خدمات غیر حضوری و بازیابی رمز” را انتخاب کنید:

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-1ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 9 پس از ورود به صفحه بعدی، گزینه “ثبت نام” را انتخاب کنید:

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-2ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 10 سپس گزینه “اشخاص حقیقی” را انتخاب کنید:

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-3ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 11 در مرحله بعد کد ملی و شماره تلفن خود را وارد نمایید:

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-4

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 12

**لازم به ذکر است حتما شماره همراه باید منطبق با کد ملی فرد باشد. در غیر این صورت سیستم اجازه ورود به مرحله بعدی را نمی‌دهد.ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 13 سپس اطلاعات هویتی خود را مطابق با اطلاعات شناسنامه  ثبت کنید در غیر این صورت اطلاعات هویتی تایید نمی شود:

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-5ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 14 در این مرحله، آدرس ایمیل خود را وارد کنید:

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-6ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 15 در این مرحله، برای دریافت رمز سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی و تعریف گذرواژه، رمز عبور مورد نظر خود را انتخاب کرده و دو بار ثبت کنید:

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-7ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 16 در این مرحله اطلاعات، جهت بازبینی و تایید نهایی به کاربر نمایش داده می‌شود. در صورت صحت اطلاعات گزینه تایید و ثبت‌نام را انتخاب نمایید:

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-8

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 17 در نهایت پیامکی مبنی بر ایجاد حساب کاربری به شماره همراه کاربر ارسال می‌شود و کاربر از این پس می تواند برای ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی از نام کاربری و رمز عبور خود استفاده کند.

 

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 2توجه داشته باشید شماره تلفن همراه وارد شده الزاما می بایست متعلق به شخص مستمری بگیر محترم باشد. در غیر اینصورت جهت فعال سازی کاربری لازم است حضوری به شعبه مراجعه شود.
ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 2در قسمت سوالات امنیتی میبایست هر سه سوال متفاوت را با پاسخ های متفاوت وارد نمائید.

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 2 مستمری بگیران گرامی در حفظ و نگهداری رمز (گذر واژه) خود دقت نمایند، مسئولیت افشای رمز و هرگونه سوء استفاده از آن بعهده شما می باشد.

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 2این خدمت رایگان و به صورت ٢۴ ساعته می باشد.


دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی

برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی ابتدا وارد سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir شوید.

 • پس از ورود به سایت تامین اجتماعی، از قسمت “خدمات پرکاربرد” که در پایین صفحه قرار دارد گزینه “مستمری بگیران” را انتخاب کنید.
 • با کلیک بر روی گزینه “فیش حقوقی مستمری بگیران”، وارد صفحه خدمات غیرحضوری مرتبط با مستمری بگیران شوید.
 • در این صفحه با کلیک بر روی بخش فیش حقوقی مستمری بگیران، “مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران” را انتخاب کنید.
 • با انتخاب “مشاهده فیش حقوقی”، وارد صفحه ای می شوید که این پیغام برایتان می آید: “نام کاربری و گذر واژه خود را وارد نمایید.”
 • گزینه تایید را انتخاب کنید تا وارد صفحه ورود به سامانه شوید.
 • در این صفحه نام کاربری (کد ملی) و گذرواژه ، خودتان را وارد کنید.
 • در صورتی که نام کاربری و رمز عبور سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی صحیح باشد وارد صفحه بعدی می شوید. در این صفحه اطلاعات شناسنامه ای شما ثبت شده است.
 • در ادامه از بخش جستجو، فیلدهای مربوط به “سال، ماه و نوع پرداخت” را باید مشخص کنید.
 • فیلد مربوط به نوع پرداخت را نیز، “پرداخت ماهانه” قرار دهید.
 • با انتخاب گزینه جستجو، فیش حقوقی تان نمایش داده می شود.

بازیابی رمز سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی


بازیابی رمز سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی

درصورت فراموشی گذرواژه خود، امکان بازیابی رمز سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی وجود دارد و به ترتیب زیر است:

 • 1- پس از ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی، روی گزینه “ثبت‌نام خدمات غیرحضوری و بازیابی رمز عبور” کلیک کنید.
 • 2- سپس در صفحه بعدی گزینه “ورود به سامانه” را انتخاب نمایید.
 • 3- در مرحله سوم، گزینه “فراموشی رمز” را انتخاب نمایید.
 • 4- در قسمت بعدی کد ملی خود را وارد کرده و منتظر باشید تا رمز یکبار مصرف سازمان تامین اجتماعی برای شما ارسال شود سپس رمزدریافتی را وارد کنید و بر روی گزینه محله بعد کلیک کنید.
 • 5- در این مرحله گذرواژه جدید خود را وارد نمایید و بر روی صحت سنجی کد اعتباری و ثبت گذرواژه جدید کلیک کنید.

ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 6 تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور


جمع بندی:

در این مقاله خدمات سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی، نحوه ثبت نام در این سامانه، نحوه دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی را شرح دادیم. همچنین مستمری بگیران گرامی می توانند برای ثبت نام در این سامانه و اطلاع از نحوه دریافت فیش حقوقی خود با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. کارشناسان این مرکز از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان از طریق سیستم مشاوره تلفنی هستند.

مستمری بگیران در سراسر کشور، اگر برای دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی با مشکل روبرو شده اند، می توانند برای گرفتن فیش حقوقی، به صورت تلفنی اقدام کنند و از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایند. کارشناسان این سامانه از طریق سیستم مشاور تلفنی، وارد پنل کاربری متقاضی شده و فیش حقوقی تامین اجتماعی را دریافت کرده و برای متقاضی ارسال می کنند. این تماس رایگان نمی باشد و شامل هزینه مشاوره تلفنی بر روی قبض تلفن ثابت است.


ورود به سامانه فیش حقوقی تامین اجتماعی-tamin.ir 7 در ادامه بخوانید: دانلود بخشنامه حقوقبه این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه دریافت فیش حقوقی از سامانه تامین اجتماعی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی