جهت مشاوره در زمینه استفاده از خدمات سامانه ساهم دانشگاه آزاد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 76796

ورود واحدهای دانشگاهی به ساهم + ورود هیات علمی و حق التدریس

ورود به سامانه ساهم دانشگاه آزاد
سامانه اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد ساهم نام دارد، این سامانه همان سامانه جذب حق التدریس دانشگاه آزاد و لینک ورود واحدهای دانشگاهی به ساهم با آدرس sahem.iau.ir است. با جستجوی این آدرس در مرورگر خود می توانید ثبت نام در سامانه ساهم را انجام دهید. طبق بخشنامه جدید حق التدریس دانشگاه آزاد، جذب از طریق این سامانه انجام می شود. در این مقاله لینک ورود واحدهای دانشگاهی به ساهم، ورود برای انجام امور هیات علمی دانشگاه آزاد و حق التدریس را در اختیار کاربران گرامی در سراسر کشور قرار داده ایم. علاوه براین نحوه بازیابی رمز سامانه ساهم را شرح داده ایم.

معرفی سامانه ساهم دانشگاه آزاد

توجه داشته باشید که آدرس سایت ساهم برای همه کاربران یکسان و به نشانی sahem.iau.ir است. اما نحوه ورود به سامانه ساهم دانشگاه آزاد برای اعضای هیئت علمی، واحدهای دانشگاهی و حق التدریسی ها با هم متقاوت است، هر یک از اعضا لازم است روی لینک مربوط به گروه خود کلیک کنند. در این صفحه لینک مجزا برای ورود به سامانه ساهم دانشگاه آزاد را در اختیار کاربران قرار داده ایم:


سامانه ساهم هیات علمی دانشگاه آزاد

برای ورود به سامانه ساهم هیات علمی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید، برای ورود به سامانه اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد نیاز به کد ملی و وارد کردن رمز  عبور دارید، اگر اولین بار است که وارد این سامانه می شوید، رمز عبور شماره شناسنامه می باشد. می توانید بعد از ورود، رمز خود را تغییر دهید. آدرس لینک مستقیم ورود به سامانه ساهم دانشگاه آزاد، sahem.iau.ir است که برای ورود اعضای هیات علمی، واحدهای دانشگاهی و مدرسین حق التدریس دانشگاه آزاد فعال است.

ورد به ساهم برای اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

 

لینک مستقیم: ورود اعضای هیات علمی

 

کلیک کنید





سامانه ساهم ورود واحد دانشگاهی

برای ورود به سامانه ساهم ورود واحد دانشگاهی آزاد در سراسر کشور می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. ورود واحدهای دانشگاهی به ساهم به این صورت است که کاربر نام کاربری و رمز عبور خود را وارد می کند و روی دکمه سبز رنگ ورود کلیک می کند.

ورود به ساهم برای واحدهای دانشگاهی

 

لینک مستقیم: ورود واحدهای دانشگاهی

 

کلیک کنید






ورود به سامانه ساهم حق التدریس دانشگاه آزاد

برای ورود به سامانه جذب حق التدریس دانشگاه آزاد می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. مطابق با بخشنامه جدید حق التدریس دانشگاه آزاد، تنها سامانه رسمی، سامانه ساهم حق التدریس به آدرس sahem.iau.ir است:


ورود به ساهم برای حق التدریس

 

لینک مستقیم: ورود مدرسین حق التدریس

 

کلیک کنید




بازیابی رمز سامانه ساهم دانشگاه آزاد

هنگام ورود به سامانه ساهم، در همان صفحه اول که از شما درخواست رمز عبور می شود، زیر دکمه سبز رنگ ورود، عبارت “فراموشی رمز عبور” درج شده است، اگر رمز عبور سامانه ساهم را فراموش کرده اید، می توانید روی این عبارت کلیک کنید تا به صفحه زیر هدایت شوید. با وارد کردن کد ملی و آدرس ایمیلی که قبلا در سامانه ساهم دانشگاه آزاد، ثبت کرده اید می توانید به سادگی رمز عبور ساهم را تغییر دهید و کلمه عبور جدید تعریف کنید:


بازیابی رمز سامانه ساهم دانشگاه آزاد


اخبار سامانه ساهم دانشگاه آزاد

لزوم ارسال مجوز تدریس اساتید گروه معارف اسلامی (دروس عمومی):

مدرسین محترم دروس عمومی گروه معارف اسلامی دانشگامی دانشگاه آزاداسلامی به استناد نامه شماره 3785/35 مورخه 1396/05/15 مدیر کل محترم هیات علمی، لازم است در اسرع وقت نسبت به ارسال تصویر مجوزهای تدریس معاونت امور اساتید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها اقدام نموده و مدیران محترم گروههای معارف واحدهای دانشگاهی موظفند نسبت به بررسی و تائید مدارک ارسالی اقدام نمایند. بر اساس مفاد نامه فوق ، تدریس دروس فوق الذکر از نیمسال اول برای مدرسینی که مجوزهای مربوطه را بارگذاری نکرده باشند، امکان پذیر نخواهد بود.


اطلاعیه در خصوص ورود به سامانه ساهم

  • اعضای محترم هیات علمی از این پس می توانند با کد ملی خود به عنوان نام کاربری و شماره شناسنامه خود به عنوان رمز عبور وارد سامانه شوند. بعد از اولین ورود به سامانه از شما خواسته می شود که رمز عبور خود را تغییر دهید. پیشنهاد می شود رمز عبور مناسبی را در نظر بگیرید تا اطلاعات و اسناد شما از دسترس سودجویان دور بماند.
  • تمامی اعضای هیات علمی تمام وقت، نیمه وقت و حق التدریسی که دروس عمومی گروه معارف اسلامی را تدریس می نمایند. لازم است با ورود به صفحه شخصی خود در سامانه امور اعضای هیات علمی به نشانی sahem.iau.ir نسبت به بارگذاری مجوزهای تدریس دروس عمومی معارف (صادر شده از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها) حداکثر تا پایان شهریور اقدام نمایند. در غیر این صورت از ادامه همکاری ایشان در نیمسال اول تحصیلی جلوگیری خواهد شد
  • مدیران گروه های معارف اسلامی نیز پس از اخذ نام کاربری و رمز عبور از معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد زیربط، باید نسبت به تایید مجوزهای اساتید فوق الذکر اقدام نمایند. بدیهی است ارائه دروس توسط مدیر گروه معارف اسلامی در صورت عدم وجود مجوز ممنوع بوده و از پرداخت حق التدریس برای استاتید فاقد مجوز یا اساتیدی که مجوز مربوط را بارگذاری نکرده باشند، جلوگیری به عمل خواهد آمد و گزارش مربوط نیز به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ارسال خواهد شد. خواهشمند است مقرر فرمایند روسای واحدها و مراکز آموزشی تابعه، مراتب را به نحوه مقتضی به مدیریان و اساتید گروه های معارف اسلامی اطلاع رسانی نمایند.
5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه استفاده از خدمات سامانه ساهم دانشگاه آزاد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی