جهت مشاوره در زمینه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران سازمان بیمه تامین اجتماعی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 76702

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی

ورود به سایت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی

در این مقاله، لینک ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال 1403 را به همراه راهنمای تصویری ورود به سایت و دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

علاوه براین می توانید برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان به جای مراجعه به کافی نت ها، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن 10 رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

کارشناسان این سامانه مشاوره، از طریق سیستم مشاور تلفنی فیش حقوقی مستری بگیران تامین اجتماعی را دریافت کرده و برای متقاضی، ارسال می کنند. می توانید برای ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی به آدرس https://www.tamin.ir مراجعه کرده و روی دکمه ثبت‌نام خدمات غیرحضوری و بازیابی رمز عبور کلیک نمایید. روش دوم این است که برای ورود مستقیم به قسمت دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران به آدرس https://eservices.tamin.ir مراجعه کرده و یا روی دکمه زیر کلیک کنید:

ورود به سمانه فیش حقوقی و احکام افزایش مستمری بگیران

کلیک کنیدبازیابی رمز عبور سامانه فیش حقوقی بیمه تامین اجتماعی

پس از ورود به سیستم، روی دکمه ورود به سامانه کلیک نمائید، برای بازیابی رمز عبور سامانه فیش حقوقی مستمری بگیران بیمه تامین اجتماعی می توانید روی عبارت بازیابی گذر واژه کلیک کنید.

روش دوم این است که روی عبارت ورود از طریق درگاه دولت کلیک کرده و شماره موبایلی که به نام مستمری بگیر است وارد کنید، به این ترتیب یک رمز یکبار مصرف به این شماره ارسال می شود و می توانید وارد پنل شخصی مستمری بگیر در سامانه فیش حقوقی بیمه تامین اجتماعی شوید.


نحوه ثبت نام در سامانه بیمه تامین اجتماعی

پیشنهاد می کنیم ویدئوی زیر را برای استفاده از سامانه بیمه تامین اجتماعی تماشا کنید:


ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 1نکات مهم:

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 2 شماره تلفن همراه وارد شده در سامانه فیش حقوقی و احکام افزایش مستمری بگیران، صرفاً می بایست متعلق به شخص مستمری بگیر محترم باشد. در غیر اینصورت جهت فعال سازی کاربری مراجعه به شعبه الزامی می باشد.

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 2 در  قسمت سوالات امنیتی سامانه دریافت فیش حقوقی مستری بگیران تامین اجتماعی، میبایست هر سه سوال متفاوت را با پاسخ های متفاوت وارد کنید.

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 2 مستمری بگیر تامین اجتماعی در حفظ و نگهداری رمز (گذر واژه ) سامانه دریافت فیش حقوقی، دقت نمائید، مسئولیت افشای رمز و هرگونه سوء استفاده از آن بعهده  شما می باشد.

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 2 این خدمت رایگان و به صورت 24 ساعته می باشد.

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 2 برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان به جای مراجعه به کافی نت ها، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن 10 رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه مشاوره، از طریق سیستم مشاور تلفنی فیش حقوقی مستری بگیران تامین اجتماعی را دریافت کرده و برای متقاضی، ارسال می کنند.


راهنمای تصویری دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران

این راهنمای تصویری توسط سازمان بیمه تامین اجتماعی برای دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تهیه شده و در اختیار بازنشستگان عزیز که تحت پوشش سازمان بیمه تامین اجتماعی هستند قرار گرفته است:

1-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 7
2-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 8
3-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 9
4-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 10
5-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 11
6-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 12

7-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 13
8-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 14
9-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 15
10-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 16
11-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 17
12-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 18
13-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 19
14-

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی 20


اخبار سامانه فیش حقوقی بازنشستگان بیمه تامین اجتماعی

  • بازنشستگان تامین اجتماعی فیش حقوقی شان را در سایت eservices.tamin.ir ببینند. در حال حاضر فیش حقوقی فرودین ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سایت تأمین اجتماعی قابل رؤیت است.بازنشستگان با مراجعه به سامانه مربوطه می‌توانند فیش حقوقی خود را دریافت کنند.
  • بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی با ورود به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به آدرس https://es.tamin.ir (https://es.tamin.ir/) و ورود به بخش «فیش حقوقی مستمری‌بگیران» و «مشاهده فیش حقوقی مستمری‌بگیران» می‌توانند فیش حقوقی خود را در ماه‌های مختلف مشاهده و چاپ کنند.
  • بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی با ورود به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به آدرسeservices.tamin.ir یا https://es.tamin.ir  و ورود به بخش «فیش حقوقی مستمری‌بگیران» و «مشاهده فیش حقوقی مستمری‌بگیران» می‌توانند فیش حقوقی خود را در ماه‌های مختلف مشاهده و چاپ کنند.
  • افزایش حقوق بازنشستگان برخلاف وعده وزیر کار در فروردین ماه اعمال نشده است و احتمالا در اردیبهشت افزایش حقوق اعمال خواهد شد
  • اگر موضوع متناسب‌سازی اجرا شود، حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری باید به صورت ۹۰ درصد شاغل همتراز پرداخت شود که ۴۰ درصد آن باید در سال اول اعمال شود.
  • وی ادامه داد: میزان ۹۰ درصد حقوق شاغل همتراز به گونه‌ای است که در سال اول ۴۰ درصد، در سال دوم ۷۰ درصد و در سال سوم برنامه ۱۰۰ درصد این ۹۰ درصد پرداخت خواهد شد.

بازنشستگان تأمین اجتماعی که حقوققشان کم شده این اقدام را انجام دهند

سازمان تأمین اجتماعی درباره کسورات در واریز روز نخست حقوق برخی از بازنشستگان توضیحاتی ارائه داد و به گزارش منیبان، گفت: پیرو کسورات انجام شده در واریز روز نخست حقوق برخی از بازنشستگان این سازمان (حروف الف) که با هدف سرمایه‌گذاری و واگذاری سهام یکی از شرکت‌ها، صورت پذیرفته، این سازمان ضمن حمایت از اقداماتی که در جهت منافع و صرف و صلاح بازنشستگان و ذی‌نفعان معزز تأمین اجتماعی است؛

بر ضرورت اطلاع‌رسانی قبلی، کامل و مبتنی بر حق انتخاب داوطلبانه این قشر عزیز از هرگونه طرح مرتبط با ایشان تأکید می‌کند؛ لذا با دستور صادر شده توسط مدیرعامل سازمان و هماهنگی صورت گرفته با بانک‌های عامل و همچنین کانون عالی بازنشستگان، کسورات انجام شده که بدون اطلاع‌رسانی مکفی صورت پذیرفته بود با قید فوریت به حساب کلیه مستمری‌بگیران گروه الف بازگشته و هرگونه برداشت، تحت هر عنوان از حساب نیز تا زمان اطلاع‌رسانی کافی و شفاف و ثبت‌نام داوطلبانه بازنشستگان عزیز که متعاقباً از طریق کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی اعلام می‌شود؛ متوقف شد.


به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران سازمان بیمه تامین اجتماعی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی