کد خبر : 66321

ورود به سامانه ترازو+شرایط

ورود به سامانه ترازو+شرایط

در این مقاله ورود به سامانه ترازو و شرایط ثبت نام در این سایت را شرح داده ایم، علاوه بر این راهنمای تصویری ورود به سامانه و ثبت نام در آن را در اختیار متقاضیان قرار داده ایم.


ورود به سامانه ترازو

در این قسمت راهنمای تصویری ورود به سامانه ترازو را در اختیار معلمان، دانش آموزان، دانشجویان، اساتید، مدارس و … قرار داده ایم.

برای ورود به سامانه ترازو کافی است که نشانی taraz.org را در مرورگز اینترتی خود تایپ کرده و جستجو کنید:

 برای ورود مستقیم به سایت ترازو  می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید:

ورود به سامانه ترازو+شرایط 1

ورود به سامانه ترازو+شرایط 3 در این مرحله روی عبارت “ورود به سامانه” کلیک نمایید:

ورود به سامانه ترازو+شرایطورود به سامانه ترازو+شرایط 4 مطابق با تصویر زیر برای ورود به سامانه ترازو نام کاربری، رمز عبور، سال تحصیلی را درج نمایید و در آخر روی “ورود” کلیک نمایید تا وارد سایت ترازو شوید:

ورود به سامانه ترازو+شرایط

سامانه تراز چیست؟

سامانه مدیریت آموزش ترازو سامانه آموزش مجازی، کلاس های آنلاین، تکالیف آنلاین، آزمون های تستی و تشریحی برای مدارس و معلمان را طراحی می کند و در واقع برگزاری کلاس های مجازی را راحت و به صرفه می کند. بصورت خلاصه خدمات ترازو عبارت است از:

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5دانش آموزان و معلمان را مدیریت کنید.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5کلاس های آنلاین و آفلاین آن ها را برنامه ریزی کنید.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5تکالیف و کارهای آن ها را آنلاین تعریف کنید و آنلاین تحویل بگیرید.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5آزمون‌های آنلاین را در فرمت های مختلف برگزار کنید.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5نتایج را با دبیران، دانش آموزان و اولیای آنها به اشتراک بگذارید.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5کارنامه های مختلف آموزشی، مطالعاتی، فرهنگی و انضباطی صادر کنید.مراحل و نحوه ثبت نام در سامانه ترازو 

در این قسمت مراحل و نحوه ثبت نام در سامانه ترازو را به صورت تصویری و گام به گام در اختیار متقاضیان قرار داده ایم.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 11 ابتدا وارد سایت ترازو به نشانی taraz.org شوید:

ورود مستقیم 

ورود به سامانه ترازو+شرایط 3 در این مرحله مطابق با تصویر زیر، روی  گزینه ثبت نام کلیک نمایید:

ورود به سامانه ترازو+شرایط
ورود به سامانه ترازو+شرایط 4 در این مرحله برای ثبت نام در ترازو باید نقش خود را مشخص کنید:

با یکی از این سه نقش می توانید ورود به سامانه ترازو پیدا کنید(مسئول مدرسه، دبیران و اساتید، دانش آموزان و دانشجویان)

ورود به سامانه ترازو+شرایط
ورود به سامانه ترازو+شرایط 14 در این قسمت با نقش معلم ورود به سامانه ترازو پیدا کرده اید، اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید تا وارد سایت ترازو شوید و بتوانید از کلاس های آنلاین استفاده کنید:

ورود به سامانه ترازو+شرایط


 شرایط استفاده از سامانه ترازو 

 در این قسمت شرایط استفاده از سامانه ترازو برای معلمان، اساتید، دانش آموزان، دانشجویان و مدارس را بصورت جامع و کامل شرح داده ایم. قبل از ورود به سامانه ترازو لازم است که شرایط استفاده از آن را با دقت مطالعه کنید.


توافق نامه استفاده از خدمات سامانه تراز

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5شرایط و ضوابط مندرج در این توافق‌نامه همراه با فرم سفارش (در ادامه تشریح شده است) در مجموع قرارداد کامل میان شرکت هوشمند نو آوران فردا ایده (از این پس به اختصار “سامانه تراز” نامیده می‌شود) و شخص حقیقی و یا حقوقی درخواست‌کننده خدمات که در فرم سفارش شناخته می‌گردد (از این پس به اختصار “مشتری” نامیده می‌شود) را تشکیل می‌دهند. این قرارداد بر کلیه خدمات، امکانات، سرویس‌های سامانه تراز (از این پس به اختصار “خدمات” نامیده می‌شوند) که بر پایه محصولات سامانه تراز به مشتری ارایه می‌گردند حاکم خواهد بود. در این توافق‌نامه “فرم سفارش” به معنای درخواست مکتوب مشتری یا سفارش تلفنی یا الکترونیکی (که ممکن است از طریق ارسال ایمیل، پیام الکترونیکی، خرید آنلاین و… ارایه گردد) جهت استفاده از خدمات سامانه تراز است. با امضا و یا تایید الکترونیکی فرم سفارش، مشتری متعهد می‌گردد که این توافق‌نامه را به دقت مطالعه نموده و با درک کامل و به‌صورت آگاهانه موافقت خود را با تمامی مفاد آن اعلام می‌نماید. ایجاد حساب کاربری توسط مشتری و استفاده از هرگونه خدمات سامانه تراز به منزله پذیرش و قبول کلیه توافق‌نامه‌های سامانه تراز خواهد بود.

خدمات سامانه تراز

مشتری می تواند با خدمات سامانه تراز از فن‌آوری ارتباطات آنلاین برای برقراری ارتباطات زنده و برخط با مخاطبین، همکاران، کارکنان، دوستان و آشنایان خود و به اشتراک‌گذاری اطلاعات، معرفی  خدمات خود، ارایه مستندات و… مطابق با مفاد ذکر شده در بخش 7 “استفاده های مجاز” همین توافق‌نامه بهره‌برداری نماید. سامانه تراز خدمات خود را بر بستر شبکه‌های اینترانت داخلی کشور جمهوری اسلامی ایران و اینترنت بین‌المللی ارایه می‌نماید و خود تامین‌کننده این زیرساخت ها نیست. خدمات سامانه تراز جایگزین سایر ابزارهای ارتباطی مانند شبکه سراسری مخابرات و شبکه‌های تلفن همراه نبوده بلکه به عنوان یک مکمل جهت همگانی نمودن فن‌آوری ارتباطات آنلاین فراهم گردیده است.

شرایط لایسنس و محدودیت‌ها برای  ورود به سامانه ترازو

کلیه خدمات سامانه تراز که در قالب سرویس‌های مختلف در اختیار مشتری قرار می‌گیرند و یا در قبال خرید یک یا چند محصول سامانه تراز برای مشتری به‌صورت اختصاصی راه‌اندازی می‌گردند شامل شرایط و ضوابط زیر هستند:

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5 سامانه تراز مالکیت خدمات خود را به مشتری واگذار نمی‌نماید. خدمات سامانه تراز تنها برای بهره‌برداری مشتری در چهارچوب قرارداد راه‌اندازی شده و هرگونه تولید مشابه، فروش مجدد و یا توزیع خدمات که خارج از ضوابط این قرارداد باشند شدیدا ممنوع بوده و منجر به مجازات مدنی و کیفری خواهد شد و متخلفین شدیدا تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5حقوق مالکیت معنوی: مشتری اطلاع دارد که خدمات و محصولات مرتبط با آن جزو دارایی های سامانه تراز و موسسین آن بوده و مشمول قوانین حقوقی جمهوری اسلامی ایران هستند. ازاین‌رو مشتری حق هیچ‌گونه دخل و تصرف در خدمات (مانند حذف کپی رایت، لوگو، عنوان، لینک و…) را ندارد. همچنین حق تغییر، ویرایش، واگذاری به غیر، مهندسی معکوس، تلاش برای دستیابی به کدهای اصلی (Source code) و یا de-compile محصولات و خدمات سامانه تراز را ندارد. 

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5واگذاری خدمات به اشخاص ثالث: مشتری می‌تواند از خدمات سامانه تراز به عنوان زیرساخت جهت توسعه فعالیت‌های خود و کسب درآمد بهره‌برداری نماید و با امکانات فراهم شده از سوی سامانه تراز ضمن مدیریت خدمات فراهم شده بخشی از آن را به‌صورت کنترل شده و محدود در اختیار شخص ثالث حقیقی و یا حقوقی قرار دهد ولی حق واگذاری کل خدمات ارایه‌شده از سوی سامانه تراز را به شخص ثالث حقیقی و یا حقوقی ندارد.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5 حق به‌روزرسانی و ارتقای خدمات: مشتری می‌تواند از یک یا تمامی تغییرات خدمات که به منظور رفع مشکلات و بهبود عملکرد خدمات تحت عنوان “به‌روزرسانی (Updates)” از سوی سامانه تراز برای تمامی مشتریان عرضه می‌گردند در طی اشتراک خدمات سامانه تراز به‌صورت رایگان استفاده نماید. با این وجود سامانه تراز بابت تغییرات خدمات که به منظور افزودن امکانات جدید، ارتقای امکانات فعلی و یا عرضه نسخه جدید خدمات که تحت عنوان “ارتقا (Upgrades)” از سوی سامانه تراز عرضه می‌گردند، پیش از فراهم نمودن دسترسی مشتری به تغییرات مذکور مجاز به دریافت هزینه خواهد بود. مشتری آگاهی کامل دارد که سامانه تراز ممکن است خدمات خود را به صلاحدید خود در هر زمان به‌روزرسانی نماید و هیچ‌گونه تعهدی مبنی بر اطلاع‌رسانی به مشتری در خصوص به‌روزرسانی‌های انجام شده نخواهد داشت.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5 تعهدات مصرف‌کننده نهایی: مشتری تنها در خصوص محتوای رویدادها، حساب کاربری و هر آنچه در حین بهره‌برداری از خدمات سامانه تراز منتقل و منتشر می‌گردد مسئول است. نحوه استفاده مشتری از خدمات سامانه تراز مشمول مفاد این توافق‌نامه و تمامی قوانین، مقررات و آیین‌نامه‌های حقوقی و قانونی منطقه‌ای، استانی، کشوری (جمهوری اسلامی ایران) و بین‌المللی خواهد بود که موارد زیر بخشی از این قوانین و مقررات هستند:

1. پست، انتشار و فراهم نمودن دسترسی به هرگونه نرم افزار و یا فایل‌های الکترونیکی و کامپیوتری که محتوی ویروس، تروجان، کرم و سایر برنامه‌های مخرب و مضر هستند اکیدا ممنوع است.

2.  استفاده از خدمات در راستای هرگونه هدف غیرقانونی (سیاسی، اخلاقی، اعتقادی، دینی، تجاری و…) مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین‌المللی اکیدا ممنوع است.

3.  استفاده از خدمات با هدف تلاش غیرقانونی برای دسترسی غیرمجاز به سیستم‌های رایانه ای و تجهیزاتی که مشتری حق دسترسی به آن‌ها را ندارد و یا دخالت و ایجاد اختلال در سایر شبکه‌های رایانه‌ای و یا شبکه‌های مرتبط با خدمات اکیدا ممنوع است.

4. تجاوز به حقوق کپی رایت، ثبت اختراع، علایم تجاری، اسرار تجاری، حقوق مالکیت، حقوق عمومی، حقوق شخصی اشخاص ثالث و یا انتشار و به اشتراک‌گذاری محتوایی که حق مالکیت آن‌ها متعلق به مشتری نبوده و مجاز به انتشار و به اشتراک‌گذاری آن‌ها نیست اکیدا ممنوع است.

5.  انتشار هرگونه محتوای غیرقانونی، مغایر با شئونات اسلامی، ضد دینی، آزاردهنده، افترا آمیز، توهین‌آمیز، نژادپرستانه، زشت و غیراخلاقی، سوء استفاده کننده، خشونت‌آمیز، تهدیدآمیز، رعب‌انگیز، مضر، مبتذل، ناپسند و رکیک و هرگونه مطالب قابل اعتراض اکیدا ممنوع است. مشتری موافقت خود را مبنی بر پذیرش مسئولیت استفاده کارکنان، مخاطبین، شرکای تجاری و تمامی افرادی که امکان بهره‌برداری از خدمات فراهم شده برای مشتری را دارند اعلام می‌دارد. ازاین‌رو سامانه تراز در‌صورتی‌که به دلایلی احساس نماید رفتار مشتری در حین بهره‌برداری از خدمات سامانه تراز موجب نقض مفاد این توافق‌نامه گردیده است حق مسدود نمودن و یا غیرفعال کردن حساب کاربری مشتری و خدمات ارایه شده به ایشان را همراه با هرگونه اقدامی که به صلاحدید خود لازم و یا مناسب بداند را دارد.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5گذرواژه حساب‌های کاربری: مشتری برای استفاده از خدمات فراهم شده توسط سامانه تراز می‌بایست یک آدرس ایمیل جهت ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در سایت و یک گذرواژه برای دسترسی به این حساب کاربری را انتخاب نماید. سامانه تراز هرگز ایمیلی مبنی بر درخواست ارایه نام کاربری و گذرواژه به مشتریان و کاربران خود ارسال نمی نماید. برای حفظ امنیت خدمات، مشتری می‌بایست نام کاربری و گذرواژه خود را کاملا محرمانه حفظ نماید. دسترسی به خدمات حفاظت شده با نام کاربری و رمز ورود تنها برای افراد مجاز که این اطلاعات را در اختیار داشته باشند فراهم گردیده است. مشتری مجاز به استفاده از حساب کاربری شخص دیگر نبوده و نباید مشخصات حساب کاربری خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهد. سامانه تراز مسئول خسارات ناشی از استفاده شخص ثالث از حساب کاربری مشتری (با آگاهی یا بدون آگاهی مشتری) نبوده و تمامی عواقب ناشی از آن متوجه مشتری خواهد بود. اگرچه مسئولیت خسارات ناشی از استفاده شخص ثالث از حساب کاربری مشتری که ممکن است متوجه سامانه تراز و شرکای تجاری آن گردد بر عهده مشتری بوده و مورد دادخواست قانونی قرار خواهد گرفت. همچنین تلاش برای دسترسی به حساب کاربری و خدمات دیگران مورد پیگرد قانونی قرار گرفته و جزو جرایم رایانه‌ای محسوب می‌گردد. مشتری متعهد می‌گردد از تمامی گذرواژه‌های خود با دقت حفاظت نماید چرا که مسئولیت هرگونه فعالیت و بهره‌برداری از خدمات سامانه تراز متوجه صاحب حساب کاربری مربوطه (مشتری) است. مشتری متعهد می‌گردد هرگونه استفاده افراد ناشناس از حساب کاربری خود یا فعالیت‌های مشکوک به نقض امنیت حساب کاربری که شامل سرقت اطلاعات حساب کاربری یا خطر انتشار این اطلاعات است را بلافاصله به سامانه تراز اعلام نماید.

هزینه‌ها و شرایط پرداخت برای ورود به سامانه ترازو

سامانه تراز در قبال ارایه خدمات هزینه‌هایی را به‌صورت ماهیانه، سالیانه و یا پرداخت موردی از مشتری دریافت می‌نماید. این هزینه‌ها در قالب صورت‌حساب‌های آنلاین صادر شده و به روش‌های مختلف (واریز به حساب، کارت به کارت، پرداخت آنلاین) توسط مشتری پرداخت می‌گردند. شرایط و ضوابط مالی سامانه تراز به شرح زیر هستند:

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5در روش‌های پرداخت آنلاین، مشتری به درگاه‌های مستقیم و واسط بانکی متصل شده و اطلاعات مالی مشتری به هیچ عنوان در اختیار سامانه تراز قرار نمی‌گیرند. سامانه تراز نهایت دقت و حساسیت را در انتخاب درگاه‌های بانکی در نظر می‌گیرد اما مسئولیت امنیت اطلاعات مالی مشتری به هیچ عنوان بر عهده سامانه تراز نبوده و صاحبان درگاه‌های پرداخت الکترونیک بر اساس توافق‌نامه‌های خود می‌بایست پاسخگوی کاربران خود از جمله مشتری سامانه تراز باشند. با این حال در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی، سامانه تراز نهایت همکاری و مشارکت را با دستگاه های قضایی و قانونی مرتبط جهت رفع مشکل مشتری خواهد داشت.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5 فعال‌سازی خدمات مورد تقاضای مشتری منوط به پرداخت هزینه‌های اعلام شده در قالب صورت‌حساب است و سامانه تراز بدون پرداخت این هزینه‌ها هیچ گونه تعهدی در خصوص ارایه خدمات به مشتری ندارد. مدت زمان لازم برای صدور صورت‌حساب پس از دریافت درخواست مکتوب مشتری (فرم سفارش، ایمیل، پیام الکترونیکی، خرید آنلاین و…) حداکثر 24 ساعت بوده و مهلت پرداخت صورت‌حساب 10 روزکاری است. در صورت عدم پرداخت صورت‌حساب در مهلت مقرر سامانه تراز می‌تواند نسبت به تمدید صورت‌حساب صادر شده و یا صدور صورت‌حساب جدید اقدام نموده و در صورت نیاز بنا بر صلاحدید خود از ارایه خدمات به مشتری صرف نظر نماید.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5پرداخت صورت‌حساب توسط مشتری هیچ‌گونه تعهدی را مبنی بر ارایه خدمات برای سامانه تراز به همراه نداشته و سامانه تراز می‌تواند بنا بر صلاحدید خود (عدم احراز صلاحیت مشتری، احتمال سوء استفاده از خدمات، دستورالعمل مراجع قانونی و قضایی و…) هزینه پرداخت شده را به مشتری مرجوع نموده و از ارایه خدمات امتناع نماید.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5مشتری می‌تواند در هر زمان از دریافت خدمات سامانه تراز انصراف دهد اما هزینه پرداخت شده به هیچ عنوان به مشتری مسترد نخواهد شد.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5مشتری می‌تواند در هر زمان نسبت به ارتقای خدمات خود درخواست نماید. در این صورت سامانه تراز با در نظر گرفتن هزینه پرداخت شده توسط مشتری برای خدمات فعلی، میزان مصرف مشتری از خدمات فعلی و هزینه خدمات جدید مورد تقاضا، صورت‌حساب جدیدی را صادر می‌نماید که پس از پرداخت توسط مشتری، خدمات مورد تقاضا برای ایشان فعال خواهد شد.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5مشتری در پایان مدت تعیین شده خدمات می‌تواند نسبت به تمدید و یا انصراف از دریافت خدمات اقدام نماید. سامانه تراز 10 روز کاری قبل از اتمام خدمات فعلی، صورت‌حساب جدید را با فرض تمدید خدمات فعلی برای مشتری ارسال می‌نماید و در صورت پرداخت صورت‌حساب صادر شده خدمات فعلی برای مشتری تمدید می‌گردد. در‌صورتی‌که مشتری قصد تغییر نوع خدمات و یا مدت قرارداد را داشته باشد می‌بایست قبل از پایان مهلت خدمات فعلی، مراتب را به‌صورت مکتوب به سامانه تراز اعلام نماید تا صورت‌حساب جدید برای ایشان صادر گردد.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5هرگونه تاخیر در تمدید خدمات و یا عدم پرداخت صورت‌حساب صادر شده در مهلت مقرر، به منزله انصراف مشتری از دریافت خدمات بوده و سامانه تراز مجاز به قطع دسترسی‌های مشتری، مسدود نمودن حساب کاربری ایشان و توقف خدمات دریافت شده خواهد بود.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5 با قطع دسترسی مشتری به خدمات، مسدود شدن حساب کاربری و یا لغو عضویت در وب‌سایت سامانه تراز، ممکن است نوع خدمات مشتری به سطح عمومی و رایگان کاهش یافته و یا به طور کامل قطع گردد و اطلاعاتی که مشتری در ارتباط با خدمات سامانه تراز ذخیره نموده باشد به طور کامل توسط سامانه تراز حذف شوند. سامانه تراز در صورت توقف خدمات، قطع دسترسی‌ها و حذف اطلاعات مشتری به دلیل شمول هر یک از مفاد توافق‌نامه‌های سامانه تراز، هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به نتایج آن نداشته و ملزم به پاسخگویی به مشتری و یا هر شخص ثالث دیگری نخواهد بود.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5سامانه تراز در هر زمان مجاز به تغییر تعرفه‌ها و افزایش یا کاهش هزینه خدمات خود است. این تغییرات در بخش‌های مرتبط با وب‌سایت سامانه تراز منعکس می‌گردد و مشتری در هر زمان می‌تواند با مراجعه به وب‌سایت از آخرین تغییرات تعرفه‌ها مطلع گردد. تغییر تعرفه‌ها در قراداد فعلی مشتری اثری نداشته و در صورت تمدید خدمات و یا درخواست خدمات جدید مبنای صدور صورت‌حساب قرار خواهد گرفت.

مسئولیت محدود برای  ورود به سامانه ترازو

مشتری می‌پذیرد که مسئولیت استفاده از خدمات سامانه تراز تنها بر عهده وی بوده و در صورت بروز هرگونه خسارت مادی و معنوی به تجهیزات و یا اطلاعات مشتری که در نتیجه دسترسی یا استفاده از خدمات ما به وجود آید، هیچ‌گونه مسئولیتی بر عهده سامانه تراز نیست.

پرداخت غرامت برای  ورود به سامانه ترازو

مشتری موافقت می‌نماید که در صورت طرح هرگونه مسئولیت، دعاوی حقوقی و کیفری و هزینه‌های ناشی از آن که شامل دستمزد وکیل نیز می‌گردد در ارتباط با هرگونه شکایت، تقاضا و ادعای خسارت از سوی اشخاص ثالث که متوجه سامانه تراز و کلیه کارکنان، کارمندان، مدیران، صاحبان، تامین‌کنندگان اطلاعات، نمایندگی ها و تمامی عوامل وابسته به سامانه تراز گردد و به یکی از دلایل:

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5 تجاوز مشتری از حد و حدود مفاد مندرج در کلیه توافق‌نامه‌های سامانه تراز

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5هرگونه تقلب، فریبکاری و تحریف توسط مشتری

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5ادعای نقض حقوق از سوی اشخاص ثالث بر اساس اطلاعات، داده‌ها، فایل‌ها و محتوای منتشر شده از سوی مشتری

به وجود آمده باشد، همه حقوق کیفری و مدنی سامانه تراز را به رسمیت شناخته و تمامی خسارات ناشی از آن را متقبل شده و غرامت‌های اعلام شده از سوی سامانه تراز را پرداخت نماید.

استفاده‌های مجاز برای ورود به سامانه ترازو

این توافق‌نامه به بیان سیاست‌های مصارف قابل قبول خدمات سامانه تراز توسط مشتریان، نمایندگی‌ها و سایر اشخاص ثالث که به خدمات سامانه تراز دسترسی دارند می‌پردازد. این لیست کامل نبوده و صرفا گویای نمونه‌هایی از رفتارهای غیرقابل قبول از سوی سامانه تراز است که می‌توانند به شهرت سامانه تراز و خدمات آن لطمه وارد نمایند و در بهره‌برداری از خدمات سامانه تراز ممنوع هستند.
راهنمایی‌ها و ممنوعیت‌های بیان شده در این توافق‌نامه در استفاده از خدمات سامانه تراز توسط مشتری می‌بایست به همان اندازه توسط کارکنان مشتری و هر شخص حقیقی و حقوقی دیگری که به‌صورت مستقیم یا غیرستقیم و به واسطه مشتری به خدمات سامانه تراز دسترسی پیدا نموده اند اعمال گردد. استفاده از خدمات سامانه تراز به منزله مطالعه، آگاهی و پذیرش مشتری از تمامی مفاد این توافق‌نامه است و مشتری متعهد می‌گردد که کاربران و مخاطبین خود (مشتری) مطابق با مفاد این توافق‌نامه عمل خواهند نمود و در صورت نقض مفاد این توافق‌نامه توسط مشتری یا کاربران ایشان مسئولیت کامل عواقب ناشی از آن بر عهده مشتری است.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5رفتار عمومی: مشتری می‌بایست از خدمات سامانه تراز در موارد مجاز اعلام شده استفاده نماید. مشتری مجاز به اختصاص، انتقال، توزیع، فروش، اجاره و فراهم نمودن دسترسی به خدمات سامانه تراز برای هیچ شخص ثالث دیگری که جزو نمایندگان یا کارکنان خود نیست را ندارد مگر در مواردی که رسما و صراحتا به صورت مکتوب از سوی سامانه تراز مجاز شناخته شده باشند. مشتری تنها مجاز به استفاده از خدمات سامانه تراز در راستای اهداف قانونی و مطابق با این توافق‌نامه است.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5 مسئولیت محتوا: سامانه تراز هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای ایجاد شده، فراهم شده و یا منتشر شده توسط مشتری یا کاربران مشتری را بر عهده ندارد. سامانه تراز هیچ گونه نظارت و سیستم کنترلی را برای محتوای مشتریان و کاربران آن ها که در رویدادها منتشر می گردند نداشته و مشتری در قبال موارد زیر به‌طور کامل مسئول است:
1.  هرگونه محتوایی که توسط مشتری یا کاربران مشتری در بستر خدمات سامانه تراز منتشر می گردند.
2.  انطباق محتوای منتشر شده با تمامی قوانین کپی رایت، انتشار و توزیع محتوا در جمهوری اسلامی ایران
3.  تهیه پشتیان از محتوای خود جهت ارایه به مراجع قانونی و قضایی در صورت وجود هرگونه شکایت و یا دستور قضایی

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5محتوای نامناسب و غیرقانونی: مشتری نباید از خدمات سامانه تراز برای انتقال، توزیع، انتشار و نگهداری هرگونه محتوایی که از سوی سامانه تراز نامناسب اعلام گردیده است و یا بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران غیرقانونی، توهین آمیز، افترا آمیز، زشت و ناپسند، غیراخلاقی (پورن)، ضد دینی، نژادپرستانه و در تضاد با شرایط عمومی پذیرفته شده توسط جامعه اینترنتی باشد، استفاده نماید. مشتری موظف است اطمینان حاصل نماید که محتوای خود و کاربرانش هیچ یک از قوانین و آیین‌نامه‌های داخلی و خارجی شامل و نه محدود به ضوابط انتشار محتوا، کدگذاری، صادرات و هرگونه حق و حقوق اشخاص ثالث را نقض نمی‌نمایند. مشتری نمی‌بایست از خدمات سامانه تراز برای انتشار محتوای حاوی ویروس، کرم، تورجان یا سایر برنامه‌های مخرب استفاده نماید.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5 موارد نقض امنیت: نقض و یا تلاش برای نقض امنیت خدمات سامانه تراز و یا هرنوع شبکه، سیستم، سرور و حساب کاربری اشخاص ثالث که شامل و نه محدود به موارد زیر می‌گردد از سوی مشتری و کاربران مشتری اکیدا ممنوع است:
1.  دسترسی به دیتا، اطلاعات، سرورها، حساب‌های کاربری، بانک‌های اطلاعاتی و…که مشتری مجاز به دسترسی به آن‌ها نیست.
2. جعل هویت پرسنل سامانه تراز و یا استفاده از هرگونه هویت جعلی
3.  اقدام به کاوش، اسکن، تست و آنالیز آسیب‌پذیری سیستم‌ها، شبکه، سرورها و نقض امنیت و سیستم‌های احراز هویت
4.  اقدام به ایجاد اختلال، مداخله و غیرفعال نمودن خدمات هر یک از کاربران، سرورها و شبکه‌ها شامل و نه محدود به حملات “overloading, “flooding,” “mail bombing,” “denial of service” و یا “Crashing”
5. هرگونه اقدامی برای در اختیار گرفتن خدمات، حساب کاربری و اطلاعات شخصی سایر مشتریان و کاربران
6.  هرگونه اقدامی برای دور زدن یا تغییر سیستم مالی و صدور صورت‌حساب های خدمات
نقض امنیت شبکه یا سیستم‌های سامانه تراز مشمول مسئولیت کیفری و یا مدنی است و متخلف شدیدا تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

ورود به سامانه ترازو+شرایط 5 سامانه ترازو برای گوشی، کامپیوتر و حتی گوشی آیفون قابل راه اندازی است.

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور ورود به سامانه ترازو+شرایط 39

راهنمای تلفنی ثبت نام در سامانه ترازو

در این مقاله راهنمای تصویری ورود به سامانه ترازو و ثبت نام را شرح داده ایم، اگر برای ثبت نام در سامانه ترازو با سوال یا ابهام روبرو می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن های ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل کنید تا مشاوران سامانه تلفنی شما را راهنمایی نمایند.

به این مقاله امتیاز دهید
منابع :
کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی