جهت مشاوره در زمینه ثبت نام اینترنتی دانشگاه امام صادق

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 73931

هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق ۱۴۰۲-۱۴۰۳

هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق

هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق اعلام شد. داوطلبان واجد شرایط برای شرکت در گزینش دانشگاه امام صادق لازم است برای ثبت نام مبلغ هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند. برای ورود به سایت ثبت نام این دانشگاه و پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق می توانید برروی لینک زیر کلیک کنید:


مبلغ هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق

هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق، طبق اطلاعیه این دانشگاه مبلغ 30 هزار تومان می باشد که این هزینه به صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شتاب با مراجعه به سامانه ثبت نام دانشگاه صادق، پرداخت می شود.

هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق ۱۴۰۲-۱۴۰۳بیشتر بدانید: ورود به سایت گزینش دانشگاه امام صادقپرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق

برای پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق لازم است ابتدا از لینک ذکر شده وارد سامانه ثبت نام شده و طبق مراحل زیر اقدام کنید:

توجهپس از ورود به سایت، کد ملی خود را وارد کرده و برروی گزینه “ارسال” کلیک کنید:

سایت ثبت نام دانشگاه امام صادقتوجهسپس در مرحله بعد نظام آموزشی خود را انتخاب کرده و برروی گزینه “ادامه فرآیند ثبت نام” کلیک کنید:

سایت ثبت نام دانشگاه امام صادقتوجهدر این مرحله اطلاعات درخواستی را به طور کامل وارد کرده و در انتهای صفحه برروی گزینه “ارسال اطلاعات” کلیک کنید:

سایت ثبت نام دانشگاه امام صادقتوجهدر مرحله بعد، پس از مطالعه کامل توضیحات برروی گزینه “ورود به صفحه پرداخت” کلیک کنید:

سایت ثبت نام دانشگاه امام صادقتوجهسپس اطلاعات کارت خود را وارد کرده و برروی گزینه “پرداخت” کلیک کنید و فرآیند پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق را تکمیل نمایید:

سایت ثبت نام دانشگاه امام صادقبشتر بدانید:  ورود به سایت دانشگاه امام صادقگزینش بعد از پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق

نکاتی که در مورد گزینش بعد از پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق لازم است بدانید را در ادامه به صورت کامل شرح داده ایم. دانشگاه امام صادق برای پذیرش دانشجویان، دارای شرایط به خصوصی است که در ادامه به این شرایط اشاره شده است:

☀️آزمون ورودی کتبی دانشگاه امام صادق:

آزمون ورودی کتبی دانشگاه امام صادق، همان آزمون سراسری می باشد. اما ثبت نام این دانشگاه به صورت جداگانه از طریق سایت خود دانشگاه انجام می شود. این دانشگاه برای پذیرش دانشجویان شرایط خاصی دارد.

☀️آزمون ورودی شفاهی دانشگاه امام صادق:

آزمون شفاهی دانشگاه امام صادق، از جمله شرایط خاص پذیرش دانشجویان این دانشگاه می باشد که در ادامه جزئیات این آزمون را مشاهده می کنید:

🔸فلسفه گزینش: دانشگاه امام صادق، از میان هزاران داوطلب متقاضی، با توجه به امکانات محدود به تناسب اهداف، شایستهترین افراد را انتخاب میکند.

🔸ملاک‌های انتخاب: دانشگاه امام صادق برای پذیرش دانشجویان، مسابقه و رقابت گسترده ای ایجاد میکند که ملاک های دینی، اخلاقی، علمی، استعداد‌ها، تواناییها و صلاحیتهای عمومی ‌افراد از جمله ملاک های انتخاب افراد می باشد. اساس پذیرش در این دانشگاه بر مبنای انتخاب اصلح و بر پایه رقابت سالم است.

🔸مراحل انتخاب: دانشگاه برای انتخاب و پذیرش دانشجویان خود مراحل مختلفی را طی می‌کند. سازمان سنجش، پس از برگزاری آزمون سراسری از میان ثبت‌ نام‌ کنندگان در دانشگاه امام صادق، افرادی که بالاترین امتیازهای علمی کسب کرده اند ‌را به صورت چند برابر ظرفیت، به این دانشگاه معرفی می‌کند./هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق


☀️اعلام نتایج نهایی:

نتایج نهایی پذیرش دانشجو در نیمه دوم شهریور ماه اعلام میشود. ابتدا به صورت تلفنی و درج در سایت دانشگاه اسامی پذیرفته شدگان قرار میگیرد و سپس اسامی ‌ایشان برای سازمان سنجش ارسال می‌شود.

🔸اردوی پیش‌دانشگاهی: به جهت آشنایی بیشتر پذیرفته‌ شدگان هر سال اردویی با عنوان “اردوی پیش دانشگاهی” برگزار میشود که در آن درباره دانشگاه امام صادق اطلاعات کاملی ارائه میشود. به همین جهت به کلیه داوطلبان قبولی نهایی دانشگاه که در انتخاب دانشگاه خود مردد هستند، توصیه میشود حتما در این اردو شرکت کنند و تصمیم نهایی خود را برای ادامه تحصیل در این دانشگاه یا سایر دانشگاه‌ ها به بعد از این مرحله موکول نمایند.

🔸اعتراض به نتایج نهایی: داوطلبان تا پایان روز اردوی پیش دانشگاهی فرصت دارند که اعتراض خود را کتبا به اداره گزینش ارائه دهد. در این موارد، کمیته تجدید نظر جهت جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبان، تشکیل جلسه میدهد و کلیه تقاضاها را مجددا بررسی و اعلام نظر میکند.

🔸انتخاب نهایی: طبق توافقی که با مسئولان سازمان سنجش صورت گرفته است، فردی که هم در دانشگاه امام صادق و هم در دانشگاه‌ های سراسری قبول شده باشد، میتواند در اردوی پیش‌ دانشگاهی این دانشگاه شرکت کند و با اهداف، شرایط و مسائل دانشگاه از زبان مسئولان آن آشنا شود و آگاهانه تصمیم بگیرد. سازمان سنجش هم پذیرفته است که حق این اشخاص در دانشگاه‌ های سراسری محفوظ بماند و اگر پس از پایان هفته اول ثبت نام، تصمیم داوطلبی تغییر کند، میتواند در دانشگاه دیگری که در آن پذیرفته شده اند، ثبت‌نام کنند. اما عدم شرکت در اردوی پیش‌ دانشگاهی یا عدم ثبت‌ نام در این دانشگاه، به منزله انصراف او تلقی میشود.

تلفن تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور

خلاصه مطلب

با توجه به شروع زمان ثبت نام دانشگاه امام صادق، در این مقاله به شرح جزئیات هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق پرداخته ایم. طبق اطلاعیه این دانشگاه، مبلغ هزینه ثبت نام 30 هزار تومان می باشد که ابن هزینه به صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت در سامانه ثبت نامه دانشگاه امام صادق پرداخت می شود. داوطلبان می توانند با توجه به راهنمای تصویری این مقاله اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام خود کنند.

همچنین داوطلبان گرامی می توانند برای پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه امام صادق به صورت اینترنتی و یا هرگونه سوال و ابهام از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه هرروز از 8 صبح تا 12 شب، از طریق سیستم مشاوره تلفنی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان در سراسر کشور هستند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام اینترنتی دانشگاه امام صادق

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی