کد خبر : 56421
- بازدید

نمونه کارنامه تاثیر معدل در کنکور 1402


جهت مشاوره در زمینه نحوه خواندن نمونه کارنامه تاثیر معدل در کنکور

در این مقاله نمونه کارنامه تاثیر معدل در کنکور 1402 را مشاهده می کنید همچنین در مورد مفهوم اصلاحاتی که در کارنامه تاثیر معدل در کنکور، درج شده است، شرح داده ایم. در ادامه می خوانید که معنی “تاثیر مثبت سوابق تحصیلی” در کارنامه چیست. همچنین شرح داده ایم که معنی “فاقد تاثیر مثبت” “تاثیر دیپلم و پیش دانشگاهی” چیست.


عکس نمونه کارنامه تاثیر معدل در کنکور 1402

عکس های زیر، نمونه کارنامه است که تاثیر معدل در کنکور 1402 را نشان می دهد در این کارنامه ها 5 ستون (5 زیر گروه) را مشاهده می کنید. در این کارنامه ها اصطلاحاتی نظیر “فاقد تاثیر مثبت” ، “دیپلم و پیش دانشگاهی” را مشاهده می کنید.

تصویر 1:

نمونه کارنامه تاثیر معدل در کنکور


داوطلبان کنکور بدانند:

 مقایسه تغییرات دفترچه سوالات کنکور 1402 و 1401 توجه همانطور که در نمونه کارنامه تاثیر معدل در کنکور 1402، مشاهده می کنید، در حالت تاثیر مثبت معدل، داوطلبانی که عملکرد آنها در آزمون تستی کنکور در مقایسه با امتحان نهایی، بهتر است، “فاقد تاثیر مثبت” درج می شود.

توجه تاثیر مثبت معدل در کنکور یعنی، اگر فقط با اعمال سوابق تحصیلی دیپلم (حالت دوم) بالاترین تراز ممکن در زیرگروه مربوطه کسب شود، در کارنامه کنکور داوطلب، عبارت “فقط تاثیر مثبت دیپلم” مشاهده می شود.

توجه در این حالت تاثیر نمرات سال سوم دبیرستان نظام قدیم حداکثر ۲۵ درصد خواهد بود و تاثیر آزمون تستی کنکور، حداقل ۷۵ درصد است.داوطلبان کنکور بدانند:

 تاثیر مثبت معدل در کنکور یعنی چه ؟ تصویر 2:

نمونه کارنامه تاثیر معدل در کنکور

توجه اگر داوطلب، صرفا با اعمال سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی (حالت سوم) بالاترین تراز ممکن را بدست بیاورد، در کارمانه عبارت “فقط تاثیر مثبت پیش دانشگاهی” مشاهده خواهد شد. در این حالت، تاثیر معدل پیش دانشگاهی در کنکور حداکثر ۵ درصد و تاثیر آزمون تستی کنکور، حداقل ۹۵ درصد خواهد بود.

توجه این درحالی است که اگر داوطلب، با اعمال همزمان سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی (حالت چهارم) بالاترین تراز ممکن را بدست آورد، در کارنامه او، عبارت “دیپلم و پیش دانشگاهی” قابل مشاهده خواهد بود.

توجه در چنین حالتی، تاثیر نمرات دیپلم در تراز کل حداکثر ۲۵ درصد می شود و تاثیر نمرات پیش دانشگاهی حداکثر ۵ درصد، علاوه براین تاثیر آزمون چهارگزینه ای کنکور در تراز کل زیرگروه مربوطه حداقل ۷۰ درصد خواهد بود.

توجه همانطور که در تصویر نمونه کارنامه تاثیر معدل در کنکور 1402، مشاهده می کنید، در این نمونه کارنامه، تاثیر معدل در کنکور، در زیرگروه ۳ تاثیر مثبت سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی اعمال شده اما در سایر زیرگروه ها سوابق تحصیلی برای این داوطلب اعمال نشده است. با توجه به اینکه ضرایب دروس اختصاصی در زیرگروه های مختلف، متفاوت است، وضعیت اعمال یا عدم اعمال سوابق در هر زیرگروه با سایر زیرگروه ها متفاوت خواهد بود.


مشاوره تلفنی محاسبه تخمین رتبه کنکور با تاثیر معدل 

به داوطلبان کنکور نظام جدید و نظام قدیم پیشنهاد می کنیم که برای تخمین رتبه کنکور با توجه به تاثیر معدل در کنکور سراسری، از راهنمایی مشاور تحصیلی استفاده کنند. جهت تماس می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید.


در ادامه بخوانید:

 زمان و نحوه ترمیم معدل برای کنکور


 


جهت مشاوره در زمینه نحوه خواندن نمونه کارنامه تاثیر معدل در کنکور
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3755
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

+ 69 = 70

نصب اپ دانش آموزی
راهنمای مای مدیو