جهت مشاوره در زمینه نمونه فرم ثبت نام پایه اول ابتدایی 1402

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 48979

نمونه فرم ثبت نام پایه اول ابتدایی 1402

نتایج ثبت نام کلاس اول مدارس شاهد

برای ثبت نام کلاس اول لازم است با نمونه فرم ثبت نام پایه اول ابتدایی آشنا باشید. در این مقاله می خوانید نمونه فرم ثبت نام پایه اول ابتدایی چیست، زمان و نحوه دریافت فرم ثبت نام کلاس اولی ها چگونه است؟


نمونه فرم ثبت نام پایه اول ابتدایی چیست؟

برای ثبت نام کلاس اول، لازم است کارت سلامت و سایر مدارک را ارائه نمایید. این مدارک مربوط به سنجش سلامت دانش آموزان هستند. فرم سنجش سلامت شامل اطلاعات دانش آموز است که باید تکمیل شده و تایید شود. در واقع فرم ثبت نام پایه اول ابتدایی همان فرم سنجش سلامت اول ابتدایی می باشد.


زمان دریافت فرم سنجش اول ابتدایی 1401

زمان دریافت فرم سنجش اول ابتدایی 1402، از ابتدای آغاز مهلت ثبت نام طرح سنجش سلامت در اختیار اولیا قرار می گیرد. این فرم از طریق سامانه نوبت دهی پایگاه سنجش سلامت ارائه می شود.

زمان دریافت فرم سنجش اول ابتدایی 1401 از ابتدای شروع مهلت ثبت نام طرح سنجش سلامت آغاز شده و تا پایان مهلت نوبت گیری ادامه می یابد. ثبت نام و دریافت نوبت برای سنجش سلامت نوآموزان از طریق مراجعه به سامانه نوبت دهی پایگاه سنجش سلامت امکان پذیر می گردد.

با هدف کمک به دانش آموزانی که در سال گذشته به پایگاه های سنجش مراجعه نکرده بودند (بازمانده از سنجش ) لازم است که در سال تحصیلی جدید، نوبت گیری انجام دهند. برای اینکار لازم است فرم پیوستی نیز در زمان ثبت نام پایه اولی ها تکمیل شده و همراه با سایر مدارک ثبت نام دانش آموزان شامل کپی شناسنامه، کارت ملی، عکس، شناسنامه سلامت و یا فرم وزرارتی تکمیل گردیده و در مراکز بهداشت و در پرونده دانش آموزان بایگانی شود.


نحوه دریافت فرم سنجش کلاس اول ابتدایی 1401

والدین نوآموزان پایه اول ابتدایی پس از انجام مراحل اولیه ثبت نام فرزند خود که شامل پرداخت هزینه ثبت نام کلاس اول ابتدایی و ارائه مدارک مورد نیاز به مدیر مدرسه یا بارگذاری آن ها در سایت پیش ثبت نام پایه اول ابتدایی باید به صورت حضوری به مدرسه مورد نظر خود مراجعه کرده و فرم سنجش اول دبستان را دریافت نمایند. توجه داشته باشید که فرم دریافت شده باید پس از دریافت، به منظور انجام مراحل مربوط به سنجش سلامت 1401 نوآموزان به مسئولین پایگاه های سنجش سلامت ارائه شده و تکمیل گردد.
در نظر داشته باشید که دریافت برگه ثبت اطلاعات دبستان​ تنها از طریق مراجعه حضوری به مدرسه و هماهنگی با مدیر و ثبت مهر و امضای وی امکان پذیر بوده و در حال حاضر روش غیر حضوری یا راه دیگری برای آن در نظر گرفته نشده است.


فرم تطبیق شناسنامه پایه اول ابتدایی

در این قسمت لینک دانلود فرم تطبیق شناسنامه پایه اول ابتدایی که به صورت pdf است، در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. این فرم یکی از فرم هایی است که باید توسط مدیر مدرسه تکمیل شود. در این فرم، سال تولد دانش آموز بررسی می شود.نحوه ثبت نام کلاس اول دبستان 1401

ثبت نام کلاس اول ابتدایی از طریق سامانه پادا به نشانی  pada.medu.ir انجام می شود. با مراجعه به این سامانه می توان تمام مراحل ثبت نام را به صورت آنلاین انجام داد.


به این مقاله امتیاز دهید
منابع :

جهت مشاوره در زمینه نمونه فرم ثبت نام پایه اول ابتدایی 1402

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی