جهت مشاوره در زمینه نحوه و زمان برگزاری ارزشیابی کیفی توصیفی پایه ابتدایی 1401

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 45895

نحوه و زمان برگزاری ارزشیابی کیفی توصیفی پایه ابتدایی 1401

نحوه و زمان برگزاری ارزشیابی کیفی توصیفی پایه ابتدایی 1401 1

نحوه و زمان برگزاری ارزشیابی کیفی توصیفی تمامی پایه های ابتدایی 1401 در نوبت دوم دبستان های کل کشور به اطلاع مسئولین مدارس و اولیای گرامی دانش آموزان پایه اول، دوم، سوم، چهارم ، پنجم و ششم می رسد:

زمان برگزاری ارزشیابی کیفی و توصیفی ابتدایی 1401

زمان برگزاری ارزشیابی کیفی و توصیفی ابتدایی 1401، برای نوبت دوم کلیه دبستان های کشور در پایه های اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم از سوی معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش به شرح زیر اعلام شد:

ابتدایی‌ها اول تا 12 خرداد امتحان می‌دهند معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش به تشریح جزئیات برگزاری امتحانات دانش‌آموزان دبستانی پرداخت و گفت: بازه زمانی برگزاری آزمون‌های کتبی در تمامی پایه‌ها از روز یکشنبه یکم تا روز پنجشنبه دوازدهم خرداد ماه ۱۴۰۱ است.

نحوه برگزاری ارزشیابی کیفی و توصیفی ابتدایی 1401

نحوه برگزاری ارزشیابی کیفی و توصیفی ابتدایی اول تا ششم، به اطلاع مدارس کل کشور و اولیای گرامی دانش آموزان می رسد. معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش برای تشریح جزئیات برگزاری امتحانات دانش‌آموزان دبستانی شرح داد:

  • در دوره اول ابتدایی یعنی پایه‌های اول، دوم و سوم در دروس فارسی و ریاضی و در دوره دوم ابتدایی یعنی پایه‌های چهارم، پنجم و ششم در دروس فارسی، ریاضی و علوم علاوه بر ابزارهای مختلف ارزشیابی کیفی – توصیفی، در پایان سال تحصیلی آزمون‌های کتبی برگزار می‌شود.
  • در پایه‌های اول تا پنجم، برگزاری آزمون کتبی به صورت کلاسی بوده و تمامی فرایندهای آن اعم از طراحی سؤالات، اجرای آزمون و تصحیح اوراق بر عهده معلم مربوطه است.

نحوه برگزاری ارزشیابی کیفی و توصیفی ششم ابتدایی

  •  امتحان پایه ششم ابتدایی «هماهنگ منطقه‌ای» است معاونت ابتدایی آموزش و پرورش درباره برگزاری امتحانات ارزشیابی کیفی و توصیفی پایه ششم، گفت: در پایه ششم بر اساس مصوبه جلسه ۸۵۹ شورای عالی آموزش و پرورش علاوه بر ابزارهای مختلف ازشیابی کیفی – توصیفی، آزمون هماهنگ منطقه‌ای با سؤالات واحد و برنامه معین و به طور همزمان از سوی اداره آموزش و پرورش منطقه در مدرسه برگزار می‌شود. وی درباره زمان برگزاری امتحانات دبستانی‌ها، بیان کرد: بازه زمانی برگزاری آزمون‌های کتبی در تمامی پایه‌ها از روز یکشنبه یکم تا روز پنجشنبه دوازدهم خرداد ماه ۱۴۰۱است.
  • البته در مناطق گرمسیری، تصمیم‌گیری در خصوص بازه زمانی آزمون‌ها بر عهده ستاد امتحانات هر استان است.
  • نتایج آزمون‌های کتبی، در کنار سایر ابزارهای ارزشیابی کیفی – توصیفی برای توصیف عملکرد و تصمیم گیری در خصوص ارتقای دانش‌آموزان، بهبود و جبران ضعف‌ها، پیشنهاد و اجرای مداخلات جبرانی آموزشی استفاده می‌شود.

مشاور تلفنی ارزشیابی کیفی و توصیفی

مسئولین محترم مدارس و اولیای دانش آموزان می توانند در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام در زمینه ارزشیابی کیفی و توصیفی ابتدایی پایه اول، دوم، سوم، چهارم، پنجم و ششم، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان مشاور تحصیلی تماس حاصل فرمایند.

شما عزیزان می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب، بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:

به این مقاله امتیاز دهید
منابع :

جهت مشاوره در زمینه نحوه و زمان برگزاری ارزشیابی کیفی توصیفی پایه ابتدایی 1401

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی