جهت مشاوره در زمینه نحوه استفاده از سایت هوش مصنوعی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 69510

نحوه ورود به سایت هوش مصنوعی + راهنما و امکانات

سایت هوش مصنوعی


هوش مصنوعی (Artificial intelligence) که به AI نیز معروف است، ابزارهایی هوشمند برای ساخت تصاویر، آهنگ ها، ویدئوها، محتواهای متنی و… هستند. در این مقاله به معرفی و شرح تعداد زیادی سایت هوش مصنوعی پرداخته ایم و لینک ورود به سایت های هوش مصنوعی محبوب را قرار داده ایم.


سایت هوش مصنوعی

تعداد بسیار زیادی سایت هوش مصنوعی برای تولید محتواهای مختلف طراحی و ارائه شده است. شرکت Open AI که یک شرکت پژوهشی هوش مصنوعی آمریکایی است، در جهت توسعه هوش مصنوعی دوستانه برای خدمت به بشریت تحقیقات خود را به صورت عمومی منتشر می کند.


نحوه استفاده از سایت هوش مصنوعی

در این بخش از مقاله نحوه استفاده از سایت هوش مصنوعی چت جی پی تی را به صورت ویدئو قرار داده ایم:سایت هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس

یکی از سایت های هوش مصنوعی بسیار کاربردی دال-ئی و دال-ئی 2 نام دارد که توسط  Open AI برای تبدیل متن ها به تصاویر ارئه شده است. دال-ئی اولین بار در ژانویه 2021 برای تولید تصاویر اصلاح شده، معرفی شد. در آوریل 2022 دال-ئی 2 با توانایی تولید تصاویر واقعی تر با وضوح بیشتر معرفی شد که توانایی ترکیب ویژگی ها، سبک ها و مفاهیم را دارد.

نام دال-ئی با ترکیب نام شخصیت کارتونی وال-ئی و سالوادور دالی نقاش و هنرمند سورئالیست اسپانیایی انتخاب شده است.

دال-ئی توانایی تولید تصاویر در سبک های مختلفی مانند نقاشی، ایموجی و تصاویر فتورئالیسم را دارد، همچنین می تواند تصاویری از دیدهای مختلف با توصیفات دلخواه تولید کند و مفاهیم را با هم ترکیب کند.(که عنصر کلیدی خلاقیت انسان می باشد.)

دال-ئی 2 در درک زبان محدودیت دارد. به عنوان مثال ممکن است نتواند یک گل قرمز و یک لباس آبی را از یک لباس قرمز و یک گل آبی تشخیص دهد و یا “یک پاندا که لاته آرت درست می‌کند را از لاته آرت یک پاندا” تشخیص دهد.

نرم افزار دال-ئی به علت پیشگیری از انتشار دیپ فیک ها، درخواست های مربوط به شخصیت های مشهور و آپلود های حاوی چهره انسان را رد می کند. اما نگرانیی که در مورد دال-ئی و مدل های مشابه آن وجود دارد این است که این نرم افزار ها به دلیل دقت و محبوبیت ممکن است باعث بیکار شدن هنرمندان، عکاسان و طراحان گرافیک شوند.

نحوه ورود به سایت هوش مصنوعی + راهنما و امکانات 1تصویر زیر با توضیح “عکسی از یک فروشگاه گل فروشی جذاب با نمای سبز پاستلی و سفید خالص” توسط دال-ئی تولید شده است.


دال-ئیمیدجرنی

نرم افزار هوش مصنوعی دیگری که بسیار محبوب است میدجرنی(Midjourney) نام دارد. میدجرنی در واقع یک آزمایشگاه تحقیقاتی مستقل می باشد که یک برنامه هوش مصنوعی انحصاری با همین نام تولید کرده است و تصاویر را با توجه به توضیحات متنی ارائه می کند.

دیوید هولز، بنیانگذار میدجرنی هنرمندان را رقبای میدجرنی نمی داند بلکه آنها را مشتریان این نرم افزار می داند. مجله اکونومیست که معمولا به یک رویداد مهم در جهان می پردازد برای عکس روی جلد ژوئن 2022 از میدجرنی استفاده کرد.

در مسابقه هنر دیجیتال در نمایشگاه ایالتی کلرادو درسال 2022 مقام اول را یک تصویر ایجاد شده با استفاده از میدجرنی به نام تئاتر اپرای فضایی کسب کرد. شخصی که این تصویر را با استفاده از هوش مصنوعی میدجرنی ایجاد کرد جیسون آلن نام دارد.تئاتر اپرای فضایی میدجرنی2استیبل دیفیوژن

یکی دیگر از نرم افزار های تولید تصاویر بر اساس توصیفات متنی، استیبل دیفیوژن (Stable Diffusion) نام دارد که برخلاف دال-ئی متن باز است و هیچگونه محدودیت مصنوعی برای تولید تصاویر ندارد. تصویر زیر با توضیح “فضانوردی که اسب می راند” توسط استیبل دیفیوژن تولید شده است.


استیبل دیفیوژنسایت هوش مصنوعی معماری

از جمله کاربردهای نرم افزارها و سایت هوش مصنوعی می توان به طراحی معماری فضای داخلی اشاره کرد. از دال-ئی، میدجرنی و استیبل دیفیوژن در این زمینه نیز میتوان استفاده کرد. همچنین سایت های مختلف دیگری برای این منظور در اختیار کاربران قرار گرفته اند که در این قسمت تعدادی از آنها را معرفی کرده ایم:

نحوه ورود به سایت هوش مصنوعی + راهنما و امکانات 2Room GPT

نحوه ورود به سایت هوش مصنوعی + راهنما و امکانات 3Microsoft Bing AI

نحوه ورود به سایت هوش مصنوعی + راهنما و امکانات 4Diffiusion Bee

نحوه ورود به سایت هوش مصنوعی + راهنما و امکانات 5Open Artسایت هوش مصنوعی برای طراحی لوگو

از کاربردهای دیگر هوش مصنوعی میتوان به طراحی لوگو اشاره کرد. در این قسمت برخی از سایت های هوش مصنوعی برای طراحی لوگو را نام برده ایم:


LogoAI
Hatchful Logo Maker
 Logo.com
DesignEVO
Tailor Brands
 Logomaster.ai
Designs.AI
 Wix Logo Maker
 Logobean
Looka Logo Maker (برای طراحی لوگوی فارسی از این نرم افزار می توانید استفاده کنید)


سایت هوش مصنوعی gpt

یکی از محبوب ترین و معروف ترین هوش مصنوعی های سخنگو، چت جی بی تی (ChatGPT) است که یک بات مکالمه می باشد و توسط شرکت Open AI منتشر شد. این نرم افزار با تکنیک های یادگیری نظارت شده و تقویتی تنظیم شده است. استفاده از چت جی پی تی به دلیل پاسخ های دقیق و واضح و ترکیب و تفسیر زبان طبیعی مشابه زبان انسان محبوبیت پیدا کرد.

این سرویس از زبان های مختلفی همچون زبان فارسی پشتیبانی می کند و هم اکنون به صورت رایگان در اختیار عموم مردم قراردارد، اما در ایران برای استفاده از این نرم افزار نیاز به برنامه های عبور از تحریم و شماره تلفن مجازی کشورهای دیگر داریم.

از دیگر سایت های هوش مصنوعی سخنگو می توان به Google Bard و  HuggingChat اشاره کرد که هر دوی این سایت ها از زبان فارسی نیز پشتیبانی میکنند و کاملا رایگان در دسترس عموم قراردارند. برای استفاده از هوش مصنوعی گوگل هم مانند چت جی پی تی نیاز به برنامه های عبور از تحریم داریم.


سایت هوش مصنوعی صدا

احتمالا شما هم آهنگ های تازه منتشر شده از خواننده های درگذشته و یا آهنگ هایی با صدای شخصیت های متفاوت شنیده اید. تمامی این آهنگ ها به کمک هوش مصنوعی ساخته شده اند. از هوش مصنوعی می توان برای تولید آهنگ ها، تغییر صدا و… استفاده کرد. در این قسمت تعدادی از این سایت ها را شرح داده ایم:


ساخت آهنگ با هوش مصنوعی تغییر صدا با هوش مصنوعی
Soundraw.io Voice.ai
Aiva.ai Listnr.com
Boomy.com Voicemod.net
Melobytes.com Vocaloid.com
ساخت پادکست و افزایش کیفیت صدا تبدیل فایل صوتی به متن و متن به فایل صوتی
Murf.ai Lovo.ai
Podcast.adobe.com Rev.ai
Adobe audition Otter.ai
Podcastle.ai Readspeaker.com
SpeechTexter.com
حذف صدای خواننده از آهنگ حذف نویزها
Vocali.se Lalal.ai
Vocalremover.org Adobepodcast
Lalal.ai Audiomass.co
Phonicmind.com Descript.com

سایت هوش مصنوعی فارسی

برخی از سایت ها و نرم افزار های هوش مصنوعی از زبان های مختلفی از جمله فارسی پشتیبانی می کنند. به عنوان مثال نرم افزار های چت جی پی تی، بینگ چت، هوش مصنوعی گوگل(Google bard)، HuggingChat، Looka Logo Maker از زبان فارسی پشتیبانی می کنند.

از دیگر سایت های هوش مصنوعی که برای تولید محتوا به زبان فارسی قابل استفاده اند می توان به Rytr، Shortly AI و copy.ai اشاره کرد.


نحوه ورود به سایت هوش مصنوعی + راهنما و امکانات 6 تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور


جمع بندی

در این مقاله به معرفی تعدادی زیادی سایت هوش مصنوعی پرداخته ایم. هوش مصنوعی کاربردهای بسیاری از جمله تولید محتوای متنی، تولید آهنگ با صدای اشخاص مختلف، تولید تصاویر بر اساس توضیحات متنی و… دارد و به همین منظور تعداد بسیار زیادی سایت هوش مصنوعی برای استفاده عموم مردم ایجاد شده است.

همچنین برای اطلاع از نحوه استفاده از سایت هوش مصنوعی می توانید با شماره تماس ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید. کارشناسان این مجموعه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان در خصوص نحوه استفاده از سایت هوش مصنوعی هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نحوه استفاده از سایت هوش مصنوعی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی