جهت مشاوره در زمینه فعالسازی و لغو تایید دو مرحله ای شاد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 60069

چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای

نحوه فعال سازی تایید دو مرحله ای شاد+لغو تایید دو مرحله ای شاد

بسیاری از کاربران شاد می گویند تایید دو مرحله ای شاد را فراموش کردم، چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟ بعضی کاربران نیز می خواهند بدانند نحوه فعال سازی تایید دو مرحله ای شاد چگونه است؟ تا بتوانند امنیت برنامه شاد را افزایش دهند. 

در این مقاله به آموزش نحوه فعال سازی تایید دو مرحله ای شاد و لغو تایید دو مرحله ای شاد پرداخته ایم. فعالسازی تایید دو مرحله ای شاد جهت افزایش حفظ امنیت کاربران و پیشگیری از سوء استفاده اطلاعات شخصی آنها، ضرورت دارد.
در این مطلب، آموزش تایید دو مرحله ای شاد بصورت تصویری نحوه لغو و حذف تایید دو مرحله ای شاد را در اختیار دانش آموزان و فرهنگیان قرار داده ایم. اگر با مشکل فراموشی تایید دو مرحله ای شاد روبرو شده اید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید:

نحوه فعال سازی تایید دو مرحله‌ای شاد

در این قسمت نحوه فعال سازی تایید دو مرحله ای شاد را برای حفظ امنیت و نگهداری اطلاعات مهم کاربران شرح داده ایم:

چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 1 قبل از اقدام برای فعال سازی تایید دو مرحله ای، لازم است یک ایمیل فعال داشته باشید (اگر ایمیل ندارید و برای ساخت آدرس ایمیل نیاز به کسب راهنمایی دارید، می توانید با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.)


چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 2 در صفحه اصلی شاد، وارد قسمت تنظیمات شوید:

 نحوه فعال سازی تایید دو مرحله ای شادچگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 3 در بخش بعدی وارد حریم خصوصی و امنیت شوید و روی آن کلیک نمایید:

 نحوه فعال سازی تایید دو مرحله ای شادچگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 4از بخش امنیت، گزینه “تایید دو مرحله‌ای” را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید:


 نحوه فعال سازی تایید دو مرحله ای شادچگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 5 در این قسمت برای تایید دو مرحله ای شاد، روی عبارت “تنظیم گذرواژه اضافی” کلیک نمایید:

 نحوه فعال سازی تایید دو مرحله ای شادچگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 6 در این مرحله می توانید گذروازه مورد نظر خود را وارد نمایید و روی علامت تیک بالای صفحه کلیک کنید. 

چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 1 یک گذرواژه مناسب حداقل شامل ۸ کاراکتر و ترکیبی از حروف کوچک، بزرگ اعداد و علائم است.

 نحوه فعال سازی تایید دو مرحله ای شادچگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 8 در این قسمت لازم است برای تایید گذرواژه آن را مجددا وارد کنید و روی تیک بالای صفحه کلیک نمایید تا به مرحله بعدی هدایت شوید:

چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 1 تکرار رمز برای اطمینان از عدم خطا در هنگام تایپ کردن رمز مورد نظرتان است.

 نحوه فعال سازی تایید دو مرحله ای شادچگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 10 در این صفحه برای تایید دو مرحله ای شاد لازم است یک راهنما برای رمز خود انتخاب کنید بعد از وارد کردن راهنما تیک بالای صفحه را علامت بزنید:

چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 1 کلمه راهنما برای یادآوری رمز شماست که فقط برای خودتان معنادار است.
چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 1 دقت کنید در این قسمت رمزتان را وارد نکنید.

 نحوه فعال سازی تایید دو مرحله‌ ای
چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 13 در این صفحه ایمیل خود را وارد کنید و سپس از تیک بالای صفحه آن را تایید نمایید:

چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 1 دقت کنید حتما از ایمیل شخصی و فعال خودتان استفاده کنید.

 نحوه فعال سازی تایید دومرحله‌ای
چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 15در این مرحله برای تایید دو مرحله ای شاد، پس از تایید پست الکترونیکی، یک کد فعال‌سازی از info@shad.ir به ایمیل شما ارسال می‌شود. به ایمیل خود مراجعه کنید و کد دریافت شده را در قسمت مربوطه وارد کنید.

چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 1 اگر کد فعال سازی را دریافت نکرده اید، می توانید روی عبارت “ارسال مجدد کد” در پایین صفحه، کلیک نمایید تا کد فعالسازی تایید دو مرحله ای شاد، مجدد ارسال شود.

 نحوه فعال سازی تایید دومرحله‌ایچگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 17 در صورت صحت کد، تایید دو مرحله ای شاد فعال خواهد شد و با امنیت کامل می توانید از این برنامه استفاده کنید و کسی به حساب کاربری شما دسترسی نخواهد داشت.
نحوه لغو تایید دو مرحله ای شاد

گاهی کاربران، بنا به دلایلی قصد حذف تایید دو مرحله ای برنامه شاد را دارند در این قسمت بصورت تصویری نحوه لغو تایید دو مرحله ای شاد را شرح داده ایم:

برای لغو تایید دو مرحله ای در شاد می توانید مطابق با تصویر زیر روی “لغو و راه اندازی تایید دو مرحله ای” کلیک کنید. یک پیغام نمایش داده می شود “آیا از لغو تایید دو مرحله ای مطمئن هستید” با تایید آن لغو تایید دو مرحله در شاد انجام می شود:

 نحوه لغو تایید دو مرحله ای شاددانش آموزان عزیز و فرهنگیان گرامی می توانند برای اطلاع از اخبار دانش آموزی و مدارس، عضو کانال تلگرام مدارس شوند:

چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 18


اینترنت رایگان برنامه شاد 

برای فعالسازی اینترنت رایگان برنامه شاد در سیم کارت ایرانسل و همراه اول لینک زیر را انتخاب کنید:

کد فعالسازی اینترنت رایگان شاد ایرانسل و همراه اول

چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 19


دانلود و نصب برنامه شاد

دانش آموزان و معلمان عزیز توجه داشته باشید که حتما از نسخه جدید برنامه شاد استفاده کنید:


چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 20

دانلود نسخه جدید اپلیکیشن شاد 


تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور

راهنمای تلفنی تایید دو مرحله ای شاد
دانش آموزان عزیز و فرهنگیان گرامی در سراسر کشور، اگر هنگام فعال سازی تایید دو مرحله ای شاد یا لغو تایید دو مرحله ای شاد با مشکل یا ابهام روبرو شده اید، می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه آماده اند تا از طریق سیستم مشاوره تلفنی، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

اگر در استفاده از برنامه شاد با مشکل روبرو شده اید، با تلفن پشتیبانی شبکه شاد یا سامانه صدای مشاور تماس بگیرید:

چگونه رمز شاد را غیر فعال کنیم؟لغو و فعال سازی دو مرحله ای 21

سامانه صدای مشاور

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613


1.7/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه فعالسازی و لغو تایید دو مرحله ای شاد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 1 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی