جهت مشاوره در زمینه نحوه شرکت و انجام آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 57873

نحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان 1402-1403

نحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان

این مقاله، راهنمای تصویری نحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1402-1403 است. در ادامه از مراحل آزمون ضمن خدمت و نحوه مشاهده نمره در سایت آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان مطلع می شوید، برای اینکه بدانید نحوه انجام آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان چگونه است، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید:


نحوه انجام آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان

در این قسمت به صورت گام به گام و تصویری، نحوه ورود به سایت آزمون ضمن خدمت فرهنگیان، چگونگی شرکت در آزمون ضمن خدمت و نحوه انجام آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان را شرح داده ایم.

نحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان 1402-1403 1 ابتدا لازم است، به سایت ضمن خدمت فرهنگیان به آدرس ltms.medu.ir مراجعه کنید. بعد از مشاهده منو از قسمت فراگیران وارد می شوید . سپس  نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید تا وارد سایت شوید. بعد از ورود به سایت، گزینه هایی را در سمت راست مشاهده کنید. سمت راست سایت، روی گزینه “ثبت نام در دوره ها” کلیک کنید:

مراحل شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان-1نحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان 1402-1403 2 از بین گزینه های مشاهده شده “دوره های ثبت نام شده” را انتخاب کنید:

مراحل شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان-2نحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان 1402-1403 3 بیشتر بدانید: راهنمای سایت مدیریت یادگیرینحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان 1402-1403 4 بعد از انتخاب گزینه ” دوره های ثبت نام شده ” وارد مرحله ” ورود به کلاس ” می شوید اگر زمان آزمون فرا رسیده باشد می توانید وارد کلاس شوید و آزمون ضمن خدمت فرهنگیان را انجام دهید.

مراحل شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان


نحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان 1402-1403 5 در این مرحله اگر زمان آزمون فرا نرسیده باشد با صفحه ای روبرو می شوید که در آن زمان و نحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان مشخص شده است شما می توانید با توجه به زمان اعلام شده وارد سایت شوید و در آزمون شرکت کنید.

نحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان 1402-1403 6نحوه مشاهده نمره در سایت آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان 

برای مشاهده نمره در سایت آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان دو روش کلی وجود دارد. اولین روش این است که افراد پس از شرکت در آزمون دوره های ضمن خدمت، نمره خود را که سیستم به طور اتوماتیک اعلام می کند را مشاهده کنند. در واقع، به دلیل اینکه آزمون های ضمن خدمت تستی است امکان مشاهده نمره پس از تکمیل فرم آزمون وجود دارد.

در صورتی که افراد قصد مشاهده نمرات آزمون های ضمن خدمت قبلی خود را دارند، باید ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خودشان به  سایت ضمن خدمت فرهنگیان به نشانیltms.medu.ir وارد  کنید و به این سامانه وارد شوید. سپس، از طریق لینک “سوابق دوره های من” دوره های گذرانده شده و نمرات را مشاهده کنید.

نحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان 1402-1403 7

توجه لازم به ذکر است که نمره قبولی آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان نمره 12 از 20 می باشد. در صورتی که فرهنگیان نمره آزمون زیر 12 بگیرند، در آزمون دوره های ضمن خدمت فرهنگیان مردود می شوند.شرایط شرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

فرهنگیان عزیز، برای اطلاع از شرایط جدید شرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان می توانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایند:

نحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان 1402-1403 8

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور


راهنمای تلفنی برای انجام و شرکت در آزمون ضمن خدمت

برای راهنمایی در زمینه نحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت و مشکلات احتمالی در انجام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان، می توانید با شماره ….. تماس حاصل کنید.


نحوه شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان 1402-1403 3 در ادامه بخوانید: راهنمای سایت ضمن خدمتبه این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه نحوه شرکت و انجام آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی